Şimdi Ara

DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? (1732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.239
Cevap
277
Favori
4.325.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Estağfurullah ben sadece bana ve benim gibi arkadaşlara yardim eden bir insan için vefa örneği gosteriyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biray Doğalgaz

ALLAHA ISMARLADIK

Arkadaşlar, Yönetici tarafından , tanımadığım sizleri ayarlamış olduğuma , kendimi övdüğüme , devamlı reklam yaptığıma, dükkanımdaki arkadaşların başkalarının resimleri yerme yaptığına dair UYARI mesajı aldım.

theatre35,canturkkara,mephisto26, ve daha birçok burada yazılarla tanıştığım kişileri beni övmek için tuttuğumu ve gözünün üzerinde olduğunu söyleyen yöneticiye, durumun böyle olmadığına daire , hiç yapmadığım şekild 14-16 yaşındaki ÇOCUKLARIMIN ÖLÜSÜ ÜZERİNE YEMİN ETTİM.

Ben hayatta sözünün eri bir insan olarak biliniyorum, sözümü tutmalıyım diye düşünüyorum, bundan sonra merak edenler bi şekilde belki beni bulur bulmaz, bu 7 yıl içinde Türkiyeye beliki 15-20 milyon tasarruf ettirmiş olabiliriz.
    Buradan yazılarıyla yardımcı olan zebza,livingston ve hakeden herkese saygılar sunarım.

saygılar....

bircan beyi sadece forumdan tanırım yani burada yazdıklarından aksini söyleyen ispat etmekle yükümlüdür ispat edemeyen de ........ dır
    meyve veren ağaç taşlanır misali yöneticiler de bircan beyi taşlıyor anlaşılan , madem öyle devam etsinler kendileri çalıp kendileri oynasınlar bundan sonra .
    ben de bundan sonra bircan bey yazmadıktan sonra yazmayacağım , diyebilirsiniz ki fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış ister yaz ister yazma dağın haberi olmamış ama farenin haberi var haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diyor ve bu duruma isyan ediyorum.
    ne yani bir takım aklı evvel yöneticilere göre ben satılmış mıyım , esen rüzgara göre yön değiştiren rüzgar gülü müyüm , yoksa parayı veren herkesin yanında saf tutacak kadar alçak mıyım.
    hodri meydan bu iddiayı ortaya atanlar ispat etsin etmezlerse müfteridirler....
    bu iftiraya muhatap olan arkadaşlara da aynı çağrıyı yapıyorum siz de yazmayın bundan sonra.....
    beni satın alacak para icat edilmedi daha bu da böyle biline ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto26 -- 29 Kasım 2014; 1:19:35 >

• ne kimseyi şikayet ettim nede hakkını yemeye çalıştım benim yönetimle hiç bir alakam yok! kaç senedir forumdayım ağır küfür hakaret dışında kimseyi şikayet etmem..burda donen muhahbbetler biraz naylon ve ticari geldi ve tüm konunun bir firmanın çevresinde dönmesi ,konunun izmir kuşatması altında olması biraz garip geldi açıkçası, bircan beyi kırdıysam özürdilerim ama kendini öven ticari yorumlarını reklamını biraz azaltmasını tavsiye ederim o konuda yöneticiler %100 haklı k.bakmasın, bunu anlamak için son 10-20 sayfaya bile bakmak yeterli, burası forum, ticarathane değil ayrıca bu konu tüm türkiyeye açık bir konu zebza bircan bey gibi nice arkadaşlar daha olmalı...iyigeceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Kasım 2014; 2:13:29 >

• Vay arkadaş yıl 2014 ve bir forum yöneticisi, üyelerine satılmış damgası yapıştırıyor.Aslında o yöneticiyi mahkemeye vermem gerekir, yaptığı şey şahsıma hakarettir.Ama maalesef ki kendisini tanımıyorum.Önce geçmiş yazılarıma ve başka konularda insanlara yardımcı olmak için neler yazdığıma zahmet olmazsa bi baksınlar da sonra beni yaftalasınlar.Foruma üye olmam, kullandığım cep telefonunun ana konusundaki paylaşımlarım sebebi iledir.Evime doğalgaz döşeme sürecine gelene kadar da doğalgaz ile ilgili bir yazım ve bilgi alışverişim olmamıştır.Bircan Bey'i burdaki paylaşımları dışında şahsen tanımam.Elbetteki doğruları tavsiye eden birinin tavsiye ettiği doğruları kendi araştırmalarım neticesinde benimsemiş isem bunu belirtmek de en doğal hakkımdır.İnsanları yaftalamadan önce yazılarının geçmişini incelesinler önce.
    Araştırdım ve Bircan Bey'in doğalgaz konusunda söylediği bilgilerin doğruluğunu gördüm.
    Fizik Eğitimi almış biri olarak bilimsel gerçeklere ulaşmak benim için çok da zor değil.Doğruya doğru, yanlışa yanlış demekten çekinmem. Daha üst seviye bir yöneticinin burdaki yöneticinin davranışının haksızlığını, delilsiz ve asılsız hakaret sayılabilecek ithamlarının forum üyelerinin sağlıklı bilgi paylaşımı yapmasını engellediğini görüp, olayın aslını araştırıp gerekeni yapmasını ve bu yöneticinin cezalandırılmasını talep ediyorum.Şahsım adına asılsız ithamları ile bizi itibarsızlaştıran bu yöneticiden şikayetçiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Vay arkadaş yıl 2014 ve bir forum yöneticisi, üyelerine satılmış damgası yapıştırıyor.Aslında o yöneticiyi mahkemeye vermem gerekir, yaptığı şey şahsıma hakarettir.Ama maalesef ki kendisini tanımıyorum.Önce geçmiş yazılarıma ve başka konularda insanlara yardımcı olmak için neler yazdığıma zahmet olmazsa bi baksınlar da sonra beni yaftalasınlar.Foruma üye olmam, kullandığım cep telefonunun ana konusundaki paylaşımlarım sebebi iledir.Evime doğalgaz döşeme sürecine gelene kadar da doğalgaz ile ilgili bir yazım ve bilgi alışverişim olmamıştır.Bircan Bey'i burdaki paylaşımları dışında şahsen tanımam.Elbetteki doğruları tavsiye eden birinin tavsiye ettiği doğruları kendi araştırmalarım neticesinde benimsemiş isem bunu belirtmek de en doğal hakkımdır.İnsanları yaftalamadan önce yazılarının geçmişini incelesinler önce.
    Araştırdım ve Bircan Bey'in doğalgaz konusunda söylediği bilgilerin doğruluğunu gördüm.
    Fizik Eğitimi almış biri olarak bilimsel gerçeklere ulaşmak benim için çok da zor değil.Doğruya doğru, yanlışa yanlış demekten çekinmem. Daha üst seviye bir yöneticinin burdaki yöneticinin davranışının haksızlığını, delilsiz ve asılsız hakaret sayılabilecek ithamlarının forum üyelerinin sağlıklı bilgi paylaşımı yapmasını engellediğini görüp, olayın aslını araştırıp gerekeni yapmasını ve bu yöneticinin cezalandırılmasını talep ediyorum.Şahsım adına asılsız ithamları ile bizi itibarsızlaştıran bu yöneticiden şikayetçiyim.

katılıyorum kendi adıma bu konu hakkında beni ikna edecek bir açıklama bekliyorum , kimmiş o desteksiz atıp tutan yönetici çıksın ve şu benim satılmışlığımı bir açıklasın da görelim boyunu...
    bekliyorum....

• bircan bey bu forumdan giderse, bende buradan öğrendilerimi burada yazmaya çalışıyordum, artık bu konuya uğramam.

şimdiye kadar kendisinden çok şey öğrendik, bir sürü teknik bilgimiz oldu.
  • yönenticlerin satılmış sıfatı vurduğunu sanmıyorum , hani esnaf gider işinizi yapar tabi düzgünde yaparfiyatıda uygun olur memnunda kalırsın sende gider o esnafı heryerde popoflarsın önerirsin, kıl dokunturtmazsın ya, müşteri bile ayarlarsın danışıklı dövüş olur yönetimin bahsettiği olay budur bence kimse kimseyi satacak değil yada satın alıcak değil!! yönetimin vermek istediği msj açık bence ..saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Kasım 2014; 2:23:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto26

quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Vay arkadaş yıl 2014 ve bir forum yöneticisi, üyelerine satılmış damgası yapıştırıyor.Aslında o yöneticiyi mahkemeye vermem gerekir, yaptığı şey şahsıma hakarettir.Ama maalesef ki kendisini tanımıyorum.Önce geçmiş yazılarıma ve başka konularda insanlara yardımcı olmak için neler yazdığıma zahmet olmazsa bi baksınlar da sonra beni yaftalasınlar.Foruma üye olmam, kullandığım cep telefonunun ana konusundaki paylaşımlarım sebebi iledir.Evime doğalgaz döşeme sürecine gelene kadar da doğalgaz ile ilgili bir yazım ve bilgi alışverişim olmamıştır.Bircan Bey'i burdaki paylaşımları dışında şahsen tanımam.Elbetteki doğruları tavsiye eden birinin tavsiye ettiği doğruları kendi araştırmalarım neticesinde benimsemiş isem bunu belirtmek de en doğal hakkımdır.İnsanları yaftalamadan önce yazılarının geçmişini incelesinler önce.

katılıyorum kendi adıma bu konu hakkında beni ikna edecek bir açıklama bekliyorum , kimmiş o desteksiz atıp tutan yönetici çıksın ve şu benim satılmışlığımı bir açıklasın da görelim boyunu...
    bekliyorum....

tek kelime ile yapılan ayıp ve saygısızlık

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

yönenticlerin satılmış sıfatı vurduğunu sanmıyorum , hani esnaf gider işinizi yapar tabi düzgünde yaparfiyatıda uygun olur memnunda kalırsın sende gider o esnafı heryerde popoflarsın önerirsin, kıl dokunturtmazsın ya, müşteri bile ayarlarsın yönetimin bahsettiği olay budur bence kimse kimseyi satacak değil yada satın alıcak değil!! yönetimin vermek istediği msj açık bence ..saygılar..

keremcem bunu yöneticinin affına sığınarak buraya koyuyorum, canımı 2 saniyede vereceğim çocuklarıma yemin ettiğim bir şeyi yazıp duruyorsun, bayrampaşalımısın, akrabaların uzaylı görmüş ama ben uzaylı değil, fatihliyim.

yazı bu
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    Stones DH Yönetici bir sa. önce

Sevgili Biray,

Forumda dolaylı yoldan reklam yaptığınız apaçık ortadadır. Ve kendi ağzınızla itiraf ettiğiniz belgelerinizde elimdedir. 3 müşteri ayarladığınız, 3'ününde forumdan olduğu, adamlarınıza düzgün resimler koyması gerektiğini, yamuk yauk koymuş olduğuna dair vs vs.

Sanırım fazla uzatmaya gerek yok. Sizi sürekli öven kişilerde takibimde. Bunlarında bariz sizin adamlarınız olduğu ortadadır. Bütün hepsi kanıtlıdır.

Eğer uyarılarımıza dair bu şekilde reklam yapmaya devam ederseniz bölümden 3 ay uzaklaştırma alacaksınız, bilginize sunarım.. Nickkinizinde değiştirileceğini unutmayınız.---

-------------------------------------------------------------------------------------------

BU DA SANA NASIL YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIĞIMIN GÖRÜNTÜSÜ, herkes baksın da ibret alsın, nerede ne reklam var kime ne hizmet vermişim..işte 26 gün önceki inkar ettiğin yardım mesajları..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kerimcem Yarbay 27 gün önce
    hocam bizim ustalar yan cizdi gibi düğünlerimi ne varmış ist avrupa yakasında önerebilceğin biyer varmı bayrampaşaya yakın daha oncede yazmışstım tadilat olayı bacalı kombiden yoğuşmalıya geçiş kombi balkona taşıncak ...

Biray Doğalgaz Binbaşı 26 gün önce
    çetin usta diye bi vatandaşımız var işi iyidir ama biraz nazlı..: )

0538 xxxxxxxx
    0536 xxxxxxxxxxx

aramızda kalsın .hertürlü ticari işi aranızda çözün. ne ben ona sizin parasını ödeyeceğiniz garantisini veririm, ne de görmediğim bir işin garantisini size veririm, işçiliği iyidir , beni başka şeyler için üzmeyin yeter. çağır konuş anlaş..

saygılar...

kerimcem Yarbay 26 gün önce
    hocam yeri ist da nerde peki teşk ilçe olarak çok uzaksa gelmesi problem olur belkide..

bayrampaşa dedin ya, ben de 10 usta vardı, her semten adam çalıştı 17 yıl boyunca...:))

kerimcem Yarbay 26 gün önce
    tamam hocam ararım bugün kendisini proje çizimi yapıyorlar dimi yani sadece usta değil..

halleder heralde merak etme iyi konuş pazarlık et, saygılar

---------------------------------------------------------------------------------------
    İŞTE YARDIMIN BEDELİ, BAKIN DA ANLAYIN ARKADAŞLAR.....

bu da inkarın
    quote:

DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
    hocam bana pm den bir bakırıcı usta yazmadın başka arkadaşla karıştırdın herhaldebahsettiğin kişiyle benim alakam yok.ben ustayı kendim buldum...

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=339535

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biray İzmir -- 29 Kasım 2014; 2:54:11 >

• mephisto26 M kullanıcısına yanıt
    Hocam Bircan Bey'in müşterisi bile değilim.Çalışanı elamanı falan hiç değilim.Forumda yazılarını takip edip bilgilerinden faydalandım.Tesisatım daha döşenmedi bile, ama o bilgiler ışığında belki de daha tasarruflu ve sağlıklı ısınacağım.Bulunduğum ilçe izmir merkeze yaklaşık 2 saat sürüyor.7 tane doğalgaz firması var burda.İstediğim malzemeleri kabul edecek firma bulmak için hepsiyle görüşmek zorunda kaldım.Sadece 1 tanesi vanaları benim temin etmem karşılığı kabul etti.O yönetici ortaya çıkarsa kendisine yaptığım sözleşmeyi de gösterebilirim.İftira atmadan önce araştırma yapsınlar önce.
    O yönetici Bircan Bey dahil herkese bir özür borçlu.
    Ayrıca bu süreçte sayın Zebza'nın kombi hakkındaki bilgilerinden de faydalandım.Mevzusu açılırsa ona haksızlık yapılırsa kendisi hakkında da aynı reaksiyonu gösteririm.Ülkeme vatandaşıma faydalı olmaya çalışan doğru bilgiler paylaşan herkesin arkasındayım.
    Yeri gelmişken Astrafe arkadaşımızın kullandığı kombi ve oda termostatı hakkındaki incelemelerini de gözardı edemem.
    Ama en can alıcı bilgileri Bircan Bey'in yazılarından aldığımı da belirtmeden geçemem.Vana, petek, kombi bağlantı seti.Nedenleriyle beraber bilgilendim.
    Dizayn borular ve kombi markaları konusunda da Zebza kardeşim bilgilendirdi sağolsun.
    Sonrasında kendi yaptığım araştırmalarla teyit ettiğim bu bilgilerin ve paylaşanların arkasındayım.

• quote:

yönenticlerin satılmış sıfatı vurduğunu sanmıyorum , hani esnaf gider işinizi yapar tabi düzgünde yaparfiyatıda uygun olur memnunda kalırsın sende gider o esnafı heryerde popoflarsın önerirsin, kıl dokunturtmazsın ya, müşteri bile ayarlarsın danışıklı dövüş olur yönetimin bahsettiği olay budur bence kimse kimseyi satacak değil yada satın alıcak değil!! yönetimin vermek istediği msj açık bence ..saygılar..

senin ve bazı yöneticilerin işine gelmediği için anlamak istemediği de bu zaten böyle bir alış veriş yok ve olmadı kişi herkesi kendi gibi bilirmiş sizinki de o hesap. bay yöneticiyi bekliyoruz seni değil o çıksın da anlatsın anlatabiliyorsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto26 -- 29 Kasım 2014; 2:38:07 >

• Aman övenleri çok iyi takip etsinler hocam. Özellikle de beni :) Takip etsinler de iftira boyutunda haksız ithamlarından utansınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bircan bey bu forumdan giderse, bende buradan öğrendilerimi burada yazmaya çalışıyordum, artık bu konuya uğramam.

şimdiye kadar kendisinden çok şey öğrendik, bir sürü teknik bilgimiz oldu.

Kesinlikle her kelimesine katılıyorum bu güne kadar emek veren ve iyi niyet doğrultusunda katkıda bulunan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum
  • Zat-ı muhtereme bakın siz iyiymiş valla, yardım iste faydalan, inkar et ve saldır.Vefa istanbul'da bir semt olmuş onu anladıkta sabahtan beri arkadaşın niyetini bir türlü anlamadık.
    Söylenecek tek bir söz kalıyor geriye:
    "Herkes kendine yakışanı yapar."

• bende para aldım.sanırım 1000 lira civarı.arkadaşlar şakamısınız.bircan hocam burda elinden geldiğince tesisatların nasıl olması gerektiğini söylüyor.Allah razı olsun ondan ve diğer yardımcı olmaya çalışan arkadaşlardan.evimde söylediği şeylerin birazını yapabildim ve fayda sağladım.
    Biray hocam ve diğer arkadaşlarım bilgi paylaştıkça çoğaldıkça önemi vardır.o yüzden yürüdüğünüz yolda devam edin.
  • nemesisandforce N kullanıcısına yanıt
    Ferroli servis gerçekten beş para etmez basimizdan geceni anlatayim 2sene oluyor ferroli kombi ariza yapti garanti olsun diye yetkili servis çağırdik önce genlesme tanki delik denildi yüz kusur lira değişti bir sure sonra vana da sorun var denildi sorun devam edince bu sefer kart değişecek 350 gibi bir fiyat verdiler.bunun üzerine is yerinden bir arkadaşa( daha önceden servis te çalışmış) konuyu anlattım genleşme tankını iyiki vermemişler bizimkiler genleşme tankını göturdüm denedik sağlam bunun üzerine merkez servisi arayıp anlattık durumu taktıkları tankı sokup para iadesi yaptılar fakat vana yi degistirtemedik daha sonra arkadaşı getirdim ve kombinin arizalarna baktı kart arızalı dedi tanıdık tamircisi varmış 30/ 40 lira civarinda bisi tuttu simdi bunlari ggörmüş birisi olarak yetkili servise gelde guven

• Ben buradan tüm yöneticiler sesleniyorum LÜTFEN SESİMİ DUYUN

saçma sapan bir uzaylı konusu açıpta uzaklaştırma alan biri ile yıllardır yazıları ile katkıları olan Bircan bey ve bizleri bir tutma lüksünüz yok
    üyeliğim 2008 yılındandır hiçbir vukuatım da asla yoktur
    2012 bu bölüme katılınımda bulundum bişeyler sorararak başladım alacağımı aldım zamanla üzerine bende birşeyler koydum birçok arkadaşa bilgim dahilinde ama özelden ama burada yazarak cevap verdim

ama asla işim bittikten sonra kaçıp gitmedim nacizane paylaşım yapmaya ve katkıda bulunmaya çalıştım lütfen birazda olsa sizlerde bu farkı görün ve ona göre haraket edin
  • bay yönetici cevap bekliyorum hala , bir açıklayın da ben de herkesle birlikte nasıl satılmış biri olduğumu öğreneyim.
    yok öyle yağma suçlayıp kaçamazsınız cevap vereceksiniz cevabı da siz vereceksiniz . verecek bir cevabınız yoksa da çıkıp buradan açıkça ÖZÜR DİLEYECEKSİNİZ ...
  • quote:

yahu ustam ben sana yardım etmiyormusun ben yardım istemedimmi dedim? elbette ediyorsun veya istedim, ama haddinden fazla karalama ve reklam yapıyorsun kral benim modundasın kusurabakma, yaptığın reklamları buraya sığdırmaya kalksam onumuzdeki 50+ sayfa dolar herhalde...hoş birşey değil... seni şikayet edende ben değilim ayrıca demmeki yönetiminde gözünede yaptığın şeyler çarpmış takılmış adamlar uydurcak değil.. biraz daha dikkatli olursun çözülür...

kusura bakma ben bir okumuş insan edasıyla devamlı saygılar sevgiler sunuyorumi senin kelimelerinin aynısını yönetici yazmış, sen bunu görmeden devamlı yapıyorsun falan filan doldurdun forumun kafasını şişirdin, insanlarla alay ettin, bana yalan söyledin, yukarda belli, hala saçmalamaya devam ediyorsun, yok sanatına bişey demiyorum yok biliyosun, devamlı milleti kötülemişim 20 sayfa reklammış, reklamdı da bişey mi aldın, veya tubitak ödülümü aldık, bişey mi sattık, özel mesajda sana ne yazıyorsam dikkatli oku, para işine girmem ne haliniz varsa görün diyorum, sana dikkatli ol kazıklanma diyorum ,herkese de böyle diyorum, ben insanım kardeşim para 2. planda gelir, al reklam de, 10 yıl sonra yapılan işe 1 krş almadan hizmet ediyorum, al reklam, ne reklamı hizmet, moderatör bile neden bu kadar hizmet veriyosun neden seni övüyolar diyor, iyilikle tanışmamış olduğunuz belli ki, her şeyden karşılk beklediğimi zannedip, şikayet yağmuruna tutuluyoruz.
    ama en terbiyesiz iş buradaki vatanlaşlara tabiri caizse yukarda yazısı var satılmış ayarlanmış anlamındaki şeyleri yazmaktır, bunlar dava konusu olduğu için ve yazanlardan birininde emekli hakim olması nedeniyle, bakalım ne olacak bundan sonra göreceğiz.

izmir çetesi kelimesini sarfetmek bile 20.000 tl manevi tazminat gereğiymiş..

neyse ben zaten seyirciyimi sen bizi aşağılamaya devam et, şunu da iyi öğren 10 sayfa yazıdan bir resim iyidir, sen benim kötülediğim işleri yaptırmışın ama memnunmuşun, bunda kibir var, yani bunlar yanlış olamaz, ben yanlış yapamam, beni kazıklamış olamazlar, ben zekiyim, bu yalandır, bu kendini övüyor, halbuki iyidir bu,olamaz olamaz olamaz..işte senaryo bu,

yani türkçesi 7 yıldır hiç bi şeye yaramadı bizim yazdıklarımız, sen 8 kişiyi yendin, tebrikler, artık sayende Türkiye bakır yaptırmayacak (biz trilyon kaybetmiş olduk) artık sayende herkes daha ucuza ısınacak, ithal ettiğimiz dğaz azalacak....

hayır, şu andan itibaren Türkiyede bu forumu okuyan yaklaşık 3 milyon kişiden değer kıymet bilip birisinden bedava nasihat alan kişilerin yaktığı yakıttan sorumluun, bozulan kombisinden sorumlusun, değişecek vanalarına kadar artık sen sorumlusun, yaz millete kazandır memlekete, ha bu arada o okula gitmişken bi kaç prof. de siz bilmezsiniz, pazarlamıcılar bilir dersiniz.

foruma saygılar....

yorumlar... sana ait, 2 sini de ben yapmadım,

DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ?DOĞALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ?

• İlk tesisatı yaptırdığım zamanlar geliyor aklıma ...ve piyasada aynı zirvayı okuyan bir sürü taşeron ,sucu,ya da mühendis.sonra faturalar ,izmir de kış mı varki ....(!) sonra forumda bir,mühendis,teshisler tam isabet!sonra biz ona iş de yaptırdık ,ha o bornova ben,buca da babamın oğlu degil,ama her önüme çıkana ovdum,gözün arkada kalmaz dedim, sonra gelir bana teşekkür edersin....bu şekilde iş yapanları çıksın ovelim, bize izmir de kars faturası odetenleri de artık ne yapmalı o sizlere sunuyorum arkadaşlar....!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo3516 -- 29 Kasım 2014; 13:26:16 >
  • 
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.