Dsmart Abonelik Nosu Öğrenme.ÖNEMLİ
6 Cevap15253 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4359 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-Rsan-
17 Ağustos 2012; 20:06:09 

Merhaba arkadaşlar.Ben 2 aydır dsmart ve smile adsl hizmeti almaktayım.İki aydır ne ev adresime ne de mail adresime fatura bilgisi gelmedi.Fatura bilgisini sorduğumda fatura borcumun olduğunu öğrendim.Faturayı yatırmaya gittiğimde de abone numarasının gerektiğini söylediler.Abone numarası da eve gelen faturanın üstünde yazıyormuş.1 ay önce müşteri hizmetlerini arayıp eve kağıt fatura gödermelerini istemiştim.Ama o kadar zaman geçti hala gelen bir fatura yok.Peki nereden öğreneceğim bu abone numarasını.Bana teslim edilen hiçbir belgede abonelik numarası yazmıyor.dsmartın sitesinde cep telefonunundan kısa mesaj olarak sorgulatabileceğim yazıyor .Kısa mesaj attım öğrenmek içim ama sadece kayıtlı numaralar bu işlemi gerçekleştirebilir diyor.Artık cep numaramı da mı kaydetmediler naptılarsa.Aramızda böyle bir durum var mı, abone numarasını nasıl öğrenebilirim?

4359 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-Rsan-
17 Ağustos 2012; 21:31:25 

UP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rsan- -- 17 Ağustos 2012; 21:33:41 >

8911 Mesaj
17 Ağustos 2012; 22:04:34 

Bende üye numarasına ulaşmakta zaman zaman zorluk çekiyordum, tek öğrenebildiğim yer fatura idi, size faturada gelmiyormuş tek çare müşteri hizmetlerini aramak.

İntel Core i7 4790k OK - Seasonic X-750 OK - Cooler Master 212X OK - Samsung pro 840 256 gb OK - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 Bekleniyor - Corsair Obsidian 750D - Bekleniyor

58 Mesaj
18 Ağustos 2012; 0:35:22 

quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Merhaba arkadaşlar.Ben 2 aydır dsmart ve smile adsl hizmeti almaktayım.İki aydır ne ev adresime ne de mail adresime fatura bilgisi gelmedi.Fatura bilgisini sorduğumda fatura borcumun olduğunu öğrendim.Faturayı yatırmaya gittiğimde de abone numarasının gerektiğini söylediler.Abone numarası da eve gelen faturanın üstünde yazıyormuş.1 ay önce müşteri hizmetlerini arayıp eve kağıt fatura gödermelerini istemiştim.Ama o kadar zaman geçti hala gelen bir fatura yok.Peki nereden öğreneceğim bu abone numarasını.Bana teslim edilen hiçbir belgede abonelik numarası yazmıyor.dsmartın sitesinde cep telefonunundan kısa mesaj olarak sorgulatabileceğim yazıyor .Kısa mesaj attım öğrenmek içim ama sadece kayıtlı numaralar bu işlemi gerçekleştirebilir diyor.Artık cep numaramı da mı kaydetmediler naptılarsa.Aramızda böyle bir durum var mı, abone numarasını nasıl öğrenebilirim?

Merhab;
şu anda tatilde olduğum için cihazın yanında değilim fakat yardımcı olmaya çalışayım. yanlış hatırlamıyorsam 400. kanalda online işlemlere girildiğinde müşteri (smart card) numaranızı görmeniz gerekiyor. Ayrıca aynı numara Uydu alıcınızda takılı olan kartın üzerinde de yazıyor bu numara aynı zamanda sizin müşteri numaranız oluyor...

4359 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-Rsan-
18 Ağustos 2012; 2:24:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ikula

Merhab;
şu anda tatilde olduğum için cihazın yanında değilim fakat yardımcı olmaya çalışayım. yanlış hatırlamıyorsam 400. kanalda online işlemlere girildiğinde müşteri (smart card) numaranızı görmeniz gerekiyor. Ayrıca aynı numara Uydu alıcınızda takılı olan kartın üzerinde de yazıyor bu numara aynı zamanda sizin müşteri numaranız oluyor...

Attığım 2. smse geri dönüldü ve üyelik numaramı öğrendim.400. kanaldaki kart nosuyla aynı değil , farklı bir rakam.Yarın faturayı bu numarayla yatırabilecek miyim bakalım.

8911 Mesaj
18 Ağustos 2012; 18:25:23 

Kart numarasıyla üye numrası farklı şeyler yanlış bilgi vermekten kaçınalım.

İntel Core i7 4790k OK - Seasonic X-750 OK - Cooler Master 212X OK - Samsung pro 840 256 gb OK - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 Bekleniyor - Corsair Obsidian 750D - Bekleniyor

4359 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-Rsan-
18 Ağustos 2012; 19:36:52 

Bugün gittim ve sms ile öğrendiğim abonelik nosu ile sorun çıkmadan faturayı yatırdım .Sorun halloldu.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » D-Smart » Dsmart Abonelik Nosu Öğrenme.ÖNEMLİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406