- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Dsmart Abonelik Nosu Öğrenme
1 Cevap1730 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4739 Mesaj

[8 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

17 Ağustos 2012; 20:02:27 

Merhaba arkadaşlar.Ben 2 aydır dsmart ve smile adsl hizmeti almaktayım.İki aydır ne ev adresime ne de mail adresime fatura bilgisi gelmedi.Fatura bilgisini sorduğumda fatura borcumun olduğunu öğrendim.Faturayı yatırmaya gittiğimde de abone numarasının gerektiğini söylediler.Abone numarası da eve gelen faturanın üstünde yazıyormuş.1 ay önce müşteri hizmetlerini arayıp eve kağıt fatura gödermelerini istemiştim.Ama o kadar zaman geçti hala gelen bir fatura yok.Peki nereden öğreneceğim bu abone numarasını.Bana teslim edilen hiçbir belgede abonelik numarası yazmıyor.dsmartın sitesinde cep telefonunundan kısa mesaj olarak sorgulatabileceğim yazıyor .Kısa mesaj attım öğrenmek içim ama sadece kayıtlı numaralar bu işlemi gerçekleştirebilir diyor.Artık cep numaramı da mı kaydetmediler naptılarsa.Aramızda böyle bir durum var mı, abone numarasını nasıl öğrenebilirim?

2890 Mesaj
17 Ağustos 2012; 21:44:22 

müşteri hizmetlerini bir ara danış.onun dışında bazı ptt şubelerinden ödeme yapabilirsin abone nosu istemiyor.
http://www.dsmart.com.tr/iletisim
0850 266 0 266

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellLord_gs -- 17 Ağustos 2012; 21:48:59 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Dsmart Abonelik Nosu Öğrenme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234