Şimdi Ara

Instagram, Photo Maps özelliğiyle güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 80 milyon kullanıcı sayısıyla mobil dünyada en çok ilgi çeken yapımlardan biri olan ve Facebook tarafından satın alınan Instagram, 3.0 sürümüyle pek çok yeni özelliği bünyesine kattı.

Facebook'un asıl etkisinin hissedildiği ilk güncelleme olarak tanımlanan 3.0 versiyonunda tamamen farklı bir gezinti tecrübesi kullanıcılara sunuluyor.

Bazı stabilite güncellemelerinin yanında en çok dikkat çeken Photo Maps özelliği oldu. Kullanıcılar için bir zaman tüneli oluşturma amacını güden Photo Maps, kullanıcıların hangi fotoğrafın nerede çekildiğini kaydederek harita üzerinde gösteriyor. Bunu da güncelleme ile eklenen lokasyon bilgisini kaydetme özelliğiyle gerçekleştiriyor.

Uygulama güncellendikten sonra kullanıcılar profillerindeki Photo Maps sekmesinden çektikleri fotoğrafları harita üzerinde görebilecek. İstenirse fotoğraflardaki lokasyon bilgisi kaldırılarak haritadan silinebilecek.

Güncellemenin diğer yenilikleri ise daha yaygın fotoğraf yükleme, yorumları spam olarak işaretleyebilme, sonsuz kaydırma şeklinde sayılabilir. Instagram 3.0, Android ve iOS için indirmeye sunulmuş durumda.

http://itunes.apple.com/gb/app/instagram/id389801252?mt=8<> />

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=en<> />

• Sonsuz kaydırma gelmiş sonunda.

Edit:Güncelledim uygulamayı gayet akıcı olmuş.Fakat en sonuna kadar gelmeden diğer fotoğraflar yüklenmiyor.Bunun yerine son 2 fotoğrafa geldiğimizde aşağıdaki fotoğraflar yüklenmeye başlasaymış daha iyi olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MattPegasus -- 17 Ağustos 2012; 5:37:41 >
  • Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ludeng

wow, tanrım. LCD Ekran, Lazer Hedefleme Sistemi, Uzaktan Kumanda, bu kadar benzersiz ve mükemmel HDMI Video Çıkışı ile 720p HD Suya Kask Spor Dijital Video Kaydedici, hepimiz onu seviyorum, o, senin, 89,99 $ çok daha iyi biri. bu nedenle, burada büyük bir sürpriz kaçırmayın: http://ick.li/or7fEO

nediyosun olom ?

• Guncelledim de sonsuz kaydirma dediginiz ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook bu zaman tüneli ile kafayı yedi, beni facebook dan nefret ettiren şeydir zaman tüneli, hayatımı neden insanlara film şeridi gibi sunayım ki, yada sunanlar ne düşünerek bunu yapıyorlar anlamak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler

Guncelledim de sonsuz kaydirma dediginiz ne oluyor?

Aşağı indikçe fotoğraflar kendi kendine yükleniyor.Devamlı butona basmaya gerek duymadan.
  • ben güncelledikten sonra bi sorun yaşamaya başladım.
    profil sayfamda followers ve following 'e basamıyorum yani takipçilerimi ve takip ettiklerimi göremiyorum.
    güncellemeden önce bi ayar yapmış olabilirim ama şimdi o ayarı bulamıyorum.
    yardım edebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: smyc

bende ınstagramdaki gibi güzel fotograflar çekmek istiyorum ama telefonum nokia c7 android değilmiş. bildisayarım üzerinden bir program indirerek çektiğim fotografları düzxenlmemem müm künmğ bunun için ne yapmalıyım

bilgisayar için arıyorsanız photo scape biçilmiş kaftan ama c7ye instagram yazılmadıkça atamazsınız
  • ya instagramdaki benı takip edenlerın sadece 10 kişiyi görebiliyorum geriye kalan 250 sını goremıyorum neden hepsını göremıyorum yardım please

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.