Şimdi Ara

Huawei Ascend D quad ve D quad XL Ağustos sonunda resmen satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei Ascend D quad ve D quad XL Ağustos sonunda resmen satışa çıkıyor

Huawei nihayet Ascend Diamond serisine mensup amiral gemisini satışa sunuyor. Üreticinin yaptığı resmi açıklamaya göre; Ascend D quad beyaz ve siyah renk seçenekleriyle Ağustos sonunda tüketiciyle buluşacak.

HiSilicon Technologies markası altında Huawei tarafından geliştirilen 1.2GHz hızındaki dört çekirdekli işlemci ve 16 çekirdekli GPU'ya sahip K3V2 Hi3620 çipsetin güç verdiği Ascend D quad, 4.5 inç büyüklüğünde HD (1280 x 720 piksel) IPS+ LCD ekran, 1GB RAM, 8GB dahili hafıza, 8MP arkadan aydınlatmalı kamera, microSD desteği, 1800mAh pil ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle geliyor.

Benzer teknik özelliklerle donatılan 2600mAh pille güçlendirilmiş Ascend D quad XL modelinin de Ağustos sonunda teknoloji mağazalarındaki yerini alması bekleniyor. İlk etapta Çin'e giriş yapacak Ascend D quad ve D quad XL, takip eden haftalarda Avrupa ve diğer Asya ülkelerine dağıtılacak. 

FCC tarafından onaylanan Ascend D quad XL'nin Amerika'da da piyasaya sürülmesine kesin gözüyle bakılıyor. HSPA+ iletişim teknolojisi, NFC çipi, MHL portu ve 12MP'lik bir kamera sensörüyle test edilen U9510 model numaralı cihazın orijinal aygıttan daha farklı detaylara sahip olması mümkün görünüyor.

Kendi ülkesi için Xiang adıyla 2200mAh pilli farklı bir akıllı telefon duyuran Huawei, bu cihazı Eylül'de piyasaya sürecek. Orta segment Ascend D1 ise; bu ay çıkış yapacak telefonlar arasında yer alacak. Fiyat konusunda herhangi bir bilgi vermeyen dünyanın en büyük telekomünikasyon ekipmanı tedarikçisi, yakında Çin dışındaki tüketicileri de bilgilendirecek.

• adamlar güzel cihaz yapıyor kim ne derse desin fakat fiyat sanki 1400'ü öldürmez gibi

• Huawei , F/P özelliğini korumayıp havalanırsan kusura bakma kimse sana bakmaz ..
  • şu Huawei'yi bazıları her gün cebinde taşıyor ama farkında bile değil gelip bakmazlar etmezler almazlar diyorlar

• 1 sene önce anons ettiler la daha yeni mi geliyor.

Falan filan ama yinede çok iyi telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

şu Huawei'yi bazıları her gün cebinde taşıyor ama farkında bile değil gelip bakmazlar etmezler almazlar diyorlar

Söyler misin bu telefon Samsung veya HTC gibi firmalarla aynı fiyata satılsa Huawei'yi tercih eden olur mu ?..

İdeos X5 Neden satıldı rakiplerine göre fiyat avantajı olduğu için .. Ki bende bu yüzden kullanıyorum ..
  • hoş olmuş dizaynı güzellll

• Arkadaş bu markayı bir sevemedim ama çıktıklarından bu yana bu kadar geliştirebilirler kendilerini. Ayakta alkışlamak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurettinaz -- 17 Ağustos 2012; 1:28:33 >
  • Batarya sakat gibi.ustteki modelden bahsediyorum 1800 luk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 17 Ağustos 2012; 1:38:51 >
  • Batarya sakat gibi.

• mi-two dan sonra olmaz bi cacık

• 4 çekirdekli telefonu duyuran ilk firma Huawei oldu.Haliyle bu telefon tegra3 ün rakibiydi.Ama yaşanan olumsuzluklar nedeniyle telefon sürekli ertelenip durdu.Aradan geçen süre zarfında teknolojinin de yerinde sayması beklenemezdi.Tegra3+,snapdragon s4pro,hatta exynos 4412 ile bile rekabet edemeyeceği aşikar.Şurda İFA'ya ne kaldı.Kendi ülkesinde az da olsa mutlaka bi kitleye hitap edecektir ama uluslararası piyasada, f/p ürünü dahi olsa,yeni işlemciler ve gpu'lar nedeniyle,tercih edileceğini hiç sanmıyorum.Barcelonada başlayan masal,maalesef kötü bitti Huawei için.

• Huawei kendi gpusunu çikardi eger kendi cpusunuda çikarirsa kimse durduramaz huawei'yi.

Ayrica bu telefonu dünyanin 4 bir tarafinda satisa sunacaklar mi-two'yu satis rakaminda ezer geçer.

• Bu telefon GSM firmaları tarafından satılırsa çok iyi bir satış fiyatına ulaşır.Kullanıcılarda memnun kalır kanımca.
  • Bu markayi nezaman gorsrm f/p gelir aklima.bunun disinda tercih edilmez.bu cizgisini bozmamalilar

• sanmıyorum.Barcelonada başlayan masal,maalesef kötü bitti Huawei için.

• f/p nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

f/p nedir ?

fiyat performans oranı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -HybridTheory-

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

f/p nedir ?

fiyat performans oranı

eywallahh,ne terimmis amma
  • Piyasaya surmeyecegin telefonu niye ilk 4 çekirdek telefon diye duyuruyorsun ki :) kaç ay oldu yau. Belki de o zaman böyle bir telefon yoktu duyurdular sonra yaptılar ne malum :D HTC haklıymış one x ilk 4 çekirdek:)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.