Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam "miui güncelleme uygulaması" nedir ? telefonun kendi içinde ki güncelleme uygulaması değil galiba ?
  • Karayell kullanıcısına yanıt
    güncelle diye bir uygulama var mavi renkte bulursun çok rahat
  • Shevchenko79 S kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeyi çalıştırınca "son sürüme sahipsiniz" diyor sadece telefona attığım romu nasıl göstericem anlamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Karayell
    kardeşim romu hafızaya attıktan sonra sistem update bölümüne gel hani şu son sürüme sahipsiniz dediği bölüm , orada menüye bas, yani en soldaki dokunmatik tuş, basınca en üstte bir seçenek var ona basınca indirdiğin romun yerini bulup seçiyorsun sonra ok deyince güncellemeye başlıyorsun, bu kadar basit.

801 olayına gelince telefon 800AB olduğ için öyle gösteriyor olabilir programdan programa da değişiyor bu olay mesela benim arkadaşın da aynı şekilde 801 gösteriyordu, sendeki telefon bende her zaman snapdragon 800 gösteriyordu antutu testinde, ama senin kullandığın programda 801 göstermiş , programdan , ya da güncellemeden kaynaklanan bir olay bu , önemsiz bir ayrıntı yani,
  • Guncellemeden sonra uygulamalar kapaniyorsa, cihazı recovery modda açın ve dalvik cache i wipe edin.
    Ses kısma tuşu hareket için, ses açmayı ok tuşu olarak kullanın.

• Mi3 te dalvik ten art a geçmek için (alıntıdır), USB hata ayiklamasini etkinleştirin tabi önce.
    Connect your cellphone to your computer, use adb tool to enter below orders:
    Enable ART:

adb shell
    su
    setprop persist.sys.dalvik.vm.lib libart.so

Enter reboot to reboot your phone.

• xiaomi artık mi3'ün kodlarını paylaşsa da custom romlar görsek cihazda. saf android veya cynogenmod'un romları çok güzel olur bu cihazda
  • Xiaomi Türkiye facebook sitesinde mi3 950 Tl ile ilk gelen alır diye paylaşım yapmış.
    Fiyatın abartılı pahalı olduğunu dile getirdik
    Konuyu silip silip tekrar açıyor

• Selamlar.
    Bir suredir tatilde oldugumdan(internetsiz )birsey yazamamistim kimseye.
    Mi4 cikti, ama hayal kirikligi olarak cikti bence. Siz ne dersiniz?

• Mi3'e custom romlar çıkmaya başladı arkadaşlar.
    http://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-3/development
  • 3 tane mi4 aldık hayırlısı bakalım. 10 gün sonra elime ulaşır saırım, şekli baya hoşuma gitti. klas duruyor. nasıl bir şey miş yakından görünce daha iyi anlarız nasılsa :)

16 gb aldım. 64 pre order durumda zaten. beyaz daha şık bence. çıkış olarak 450 dolar baya sağlam çıkış yapmışlar birde 27 dolar kargo biniyor üstüne ohhh mis gibi.
    mi3 de ilk çıktığında pahalıydı bu seveyilerde 3-4 ay durur sona düşer sanırım.

gelince buradan paylaşım yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 19 Ağustos 2014; 14:52:29 >
  • Arkadaslar sifir ayarinda xiaomi mi 3 cihazim satiliktir.cihaz bir ayliktir pasaporta islenmistir kayitli yaninda kilif ekran filmi verilecektir.fiyat 850 tl ilgilenenler pm

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

3 tane mi4 aldık hayırlısı bakalım. 10 gün sonra elime ulaşır saırım, şekli baya hoşuma gitti. klas duruyor. nasıl bir şey miş yakından görünce daha iyi anlarız nasılsa :)

16 gb aldım. 64 pre order durumda zaten. beyaz daha şık bence. çıkış olarak 450 dolar baya sağlam çıkış yapmışlar birde 27 dolar kargo biniyor üstüne ohhh mis gibi.

nereden alıyorsunuz ve sevkiyatı nasıl oluyor bizde öğrenebilir miyiz ?

kargo ile isteyince geri dönme ihtimali var mıdır acaba ?

mi4 görsel olarak çok iyi olmuş... almak istiyorum bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _XaNDeR_

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

3 tane mi4 aldık hayırlısı bakalım. 10 gün sonra elime ulaşır saırım, şekli baya hoşuma gitti. klas duruyor. nasıl bir şey miş yakından görünce daha iyi anlarız nasılsa :)

nereden alıyorsunuz ve sevkiyatı nasıl oluyor bizde öğrenebilir miyiz ?

kargo ile isteyince geri dönme ihtimali var mıdır acaba ?

mi4 görsel olarak çok iyi olmuş... almak istiyorum bende..

Kargo yada posta ile Türkiye'ye telefon gelişi yasak. Milyon dolar vergi ödemeyi kabul etseniz bile gümrükten geçmez. Şans eseri, gümrük memurunun o günkü ruh hali v.b. sebeplerle arada sırada gözden kaçarak müşteriye ulaşan paketler de yok değil. Ama bunlar bir istisnadır ve istisnalar kaideyi bozmaz.

@bigbooss
    Telefonun çıkış fiyatı 450$ değil; bundan çok daha azdır. Karaborsa siteleri çıkış fiyatı olarak algılamak yanlıştır. Asıl fiyatı binlerce kere yazıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Mi3'e custom romlar çıkmaya başladı arkadaşlar.
    http://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-3/development

Mi3 için Coloros portlansa süper olurdu..
  • quote:

xiaomi artık mi3'ün kodlarını paylaşsa da custom romlar görsek cihazda. saf android veya cynogenmod'un romları çok güzel olur bu cihazda

Miuı arayüzü en hızlı arayüz diye duydum memnun değil misiniz siz

• bencede color os çok iyi keşke portlansa..gerçi forumdan sercan kurdu ama cihaz brick olmuş
  • bu uygulamayı kuruyorum ama uygulama çalışmıyor nedenini merak ediyorum
     ===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Miui arayüzü hızlı memnunum ancak android'i bence ios ve wp'dan ayıran en önemli yanı custom romlardır.

Nasıl bir pc'ye ister windows sürümlerini xp, vista, win 7, 8, ubuntu, debian, mint vs kurabiliyoruz. Android telefonda da custom rom aynen böyle bir şeydir. Yani bana bu özgürlüğü hissettirmeli herkes istediği yazılımı romu atabilmeli.. Android'i zaten diğerlerinden ayıran özellik budur.

İsteyen saf android kursun cihazına isteyen aldığı markanın kendi yazılımını isteyen miui veyahut cyanogenmod kurabilmeli android zaten bu yolda ilerliyor yavaşta olsa :)

Yoksa ios'tan görsellik dışında farkı yok stabilite vs zaten android amiral gemilerinde uzun zamandır sağlandı. Android benim gibi arada şu yazılımı atıp deneyim şunu yapayım diyenler için dört dörtlük buda olmaz ise al birini vur ötekine fark yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Miui arayüzü hızlı memnunum ancak android'i bence ios ve wp'dan ayıran en önemli yanı custom romlardır.

Nasıl bir pc'ye ister windows sürümlerini xp, vista, win 7, 8, ubuntu, debian, mint vs kurabiliyoruz. Android telefonda da custom rom aynen böyle bir şeydir. Yani bana bu özgürlüğü hissettirmeli herkes istediği yazılımı romu atabilmeli.. Android'i zaten diğerlerinden ayıran özellik budur.

İsteyen saf android kursun cihazına isteyen aldığı markanın kendi yazılımını isteyen miui veyahut cyanogenmod kurabilmeli android zaten bu yolda ilerliyor yavaşta olsa :)

Yoksa ios'tan görsellik dışında farkı yok stabilite vs zaten android amiral gemilerinde uzun zamandır sağlandı. Android benim gibi arada şu yazılımı atıp deneyim şunu yapayım diyenler için dört dörtlük buda olmaz ise al birini vur ötekine fark yok

Android i çok sevmeme rağmen stabilite sorunları yaşanıyor amiral gemilerde bile örneğin g3,s5 gibi. Uzun zamandır xiaomi yi bekliyorum hem stabilite hem hız hem de android in özgürlüğü bir arada olursa tadından yenmez

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.