Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ram'lik isiniz oluyorsa bekleyin derim ama benim zaten 1 gb ram bosta kaliyor telwfomu kullanirken. Gerekli gorenler beklesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şekil aynı 801 işlemci ve 3 cb ram alınabilir en iyi telefon samsung modellerıne o kadar para vermeye ne gerek var ..snapdragon 801 işlemciyi denemedik benim m3 ü arkinin eline verdim fotomuzu cek diye arkadaş abi basıyorum çekmiyor dıyor :D o kadar seri çekiyorkı çektigini bile anlamıyorsun o kadar diyorum 801 i düşünemiyorum bile
  • Mı3 cok hoşuma gıdıyor. Keşke inceleme fırsatım olsaydı. Kendim g2 kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64gb 8974 işlemcili miu3 420 dolara buldu arkadaşım (Çin'de arkadaşım) fakat zopo zp998 ile miu3 arasında git-geller yaşıyorum,pilin değişmesi daha büyük ekran hafıza kartı desteği bir yanda premium bir telefon,snapdragon 800AB işlemci diğer yanda.64 gb hafıza neyine yetmiyor mübarek diyebilirsiniz ama vallahi yetmiyor 16gb s3 ümde 64gb kart takılı yetmiyor hali hazırda.pil 3050mah günü rahat çıkarır deseniz mümkün değil benim gibi bir kullanıcıya(zopo zp998 alırsam yedek pil de alıcam).S3 için yanımda bir yedek pil birde power bank taşıyorum.Bir fikir verin arkadaşlar şu garibe ne yapmalıyım:).3. bir marka model önerisine de açığım.Üstadlar miu3 al derse alıcam açıkcası DH üyelerinden hep doğru yönlendirme aldım bugüne dek.
  • organizma O kullanıcısına yanıt
    zopo alırsanız yaklaşık 13 gb kadar karınız bence değmez. Miu3 daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

zopo alırsanız yaklaşık 13 gb kadar karınız bence değmez. Miu3 daha mantıklı

32 gb lık modeli alacağımı söylemeyi unutmuşum zopo için(şayet alırsam tabii).Miu3 e daha yakınım açıkcası bende.
  • organizma O kullanıcısına yanıt
    Hocam o nasil telefon kullanmak 2 batarya birde powerbank bunun adı baska birsey olmalı

• Bütün işlerimi dışarda telefondan yapıyorum, mail, navigasyon, not tutma, çok fotoğraf ve Video çekerim,Tango ve hangouts görüşmesi çok yaparım iş dolayısıyla (2 saat civarı görüşme pili bitiriyor nerdeyse ) oyun hiç oynamam bide düşün :-) genelde 2 nci pil yetiyor canım çok Extreme durumlar haricinde, birazda pimpirik durumu işte, araç ve extra duvar şarjıda çantamdadır hep
    @Ömersgs

• quote:

Orijinalden alıntı: organizma

Bütün işlerimi dışarda telefondan yapıyorum, mail, navigasyon, not tutma, çok fotoğraf ve Video çekerim,Tango ve hangouts görüşmesi çok yaparım iş dolayısıyla (2 saat civarı görüşme pili bitiriyor nerdeyse ) oyun hiç oynamam bide düşün :-) genelde 2 nci pil yetiyor canım çok Extreme durumlar haricinde, birazda pimpirik durumu işte, araç ve extra duvar şarjıda çantamdadır hep
    @Ömersgs
    Ben zp998 almayı düşünüyordum ançak gps sorunu var galiba yabancı forumlar bundan şikayetci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaskiney -- 21 Nisan 2014; 0:00:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

Ben zp998 almayı düşünüyordum ançak gps sorunu var galiba yabancı forumlar bundan şikayetci

mtk işlemcilerin genel sorunu gps zayıf ama internet paketiniz varsa üstesinden geliyorsunuz
  • arkadaşlar 2. el mi2 buldum 800 tl istiyor arkadaş sizce alıyım mı izmirde elden alcam telefonu mi2 o kadar edermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

arkadaşlar 2. el mi2 buldum 800 tl istiyor arkadaş sizce alıyım mı izmirde elden alcam telefonu mi2 o kadar edermi

Boşver MI2S olsa al derdim ama MI2 için verilmez

• Ben geçen sene Mayıs ayında 720 ye aldım.

• S.Acar kullanıcısına yanıt
    Hocam overclock için özel bir şey mi yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

OC li kernel yüklenmesi gerekiyor ben bitane biliyorum 1.5 ghz den 1.7 ye çıkarıyor mi2 yi

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Acar

quote:

OC li kernel yüklenmesi gerekiyor ben bitane biliyorum 1.5 ghz den 1.7 ye çıkarıyor mi2 yi

Hadi ya tüh. Neyse bu kernelde olmuyor yani? Bendekinde Maximum 1.5 gösteriyor programlar

• quote:

quote:

quote:

Hadi ya tüh. Neyse bu kernelde olmuyor yani? Bendekinde Maximum 1.5 gösteriyor programlar

Ben olayı kaçırdım konu şuan tam olarak ne hangi kerneldan bahsediyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim kullandığım kernelde olmuyor da sanırım stock Kernel bu. Overclock programları yükseltmiyor da onu diyordum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim kullandığım kernelde olmuyor da sanırım stock Kernel bu. Overclock programları yükseltmiyor da onu diyordum

Stock kernella yapamazsın cwm den yeni kernel yuklemen gerekecek

• S.Acar kullanıcısına yanıt
    Tamam kalsın o zaman yine hezimete uğramak istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.