Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

nfc özelliği yok. microsd desteği yok... aslında biraz soğudum makineden...

http://www.chinaphonereview.com/xiaomi-m2-quad-core?lang=tr surdan isteyenler özelliklerine bakabilir...

http://mobile.it168.com/tu/1398234_1.shtml#13
    şuradan fotoğrafları inceleyebilirsin. 13. fotoğraftaki yazıya ve fotoğrafa dikkat etmeni sitiyorum. orada çince "microsd desteği yok, 32 gb versiyonu var" yazıyor. hatta resime de bakarsan microsd kart yuvası yok... "bataryanın altında kalmıştır" deme, cihazın tam çıplak halini de gördüm

edit:http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_2-4928.php buradan da özellikleri ingilizce haliyle bulabilirsin.

gsmarena mobil cihaz özelliklerini bulanileceğin, en hızlı güncellenen sitedir. hatta arama kısmına xiaomi yazarsan onunla ilgili haberlere de rastlayabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shéwky -- 24 Eylül 2012; 13:14:01 >

• http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_2-4928.php
    arttırılabilir hafıza yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_2-4928.php
    arttırılabilir hafıza yok

tam da o linki veriyordum
  • hımm :D
  • quote:

hımm :D

ama bombaya bak !

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar

fotoğraf bugün çin saati ile 14.49'da çekilmiş olup, Xiaomi geliştiricilerine ve fanlarına satılan cihazdır.
    Bu cihazdan 600 tane üretilip, 22 eylülde tam 10 saniyede tüketilen cihazların eline geçenlerin yaptığı testlerden bir tanesidir.

okuma hızı 54 mb/sn
    yazma hızı 50 mb/sn'den büyük
    canavar ya... ben kendi bilgisayarımda o hızlara ulaşamıyorum nerdeyse

sd yazdığına bakma içine gömülü bellek o

edit: dayanamayıp kendi bilgisayarımdaki Androidde Antutu testi yaptırdım

özellikler:
    i7 740QM 1.73ghz 1333 mhz ddr3 ramler...

vmware ayarlarım: 4 çekirdek, her çekirdeğe düşecek işlem sayısı 2. yani normal i7 740qm özelliklerinin hepsini verdim. 2 GB ram verdim.
    turbo modunu açtım ve test sonuçları

Vmware'in tam olarak kullandırttığı sonuçlar bunlar... (chipset, driver falan filan kurulamadığı için tam kullandırtamıyor... ekran kartını da öyle...)
    Xiaomi 2s çıkarsa kesin benim bilgisayarı sollar.

Grafik testini gereksiz yere yapmadım. çünkü driver kurulamıyor.

Xiaomi bir harika...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shéwky -- 24 Eylül 2012; 13:57:59 >

• quote:

quote:

ama bombaya bak !

fotoğraf bugün çin saati ile 14.49'da çekilmiş olup, Xiaomi geliştiricilerine ve fanlarına satılan cihazdır.
    Bu cihazdan 600 tane üretilip, 22 eylülde tam 10 saniyede tüketilen cihazların eline geçenlerin yaptığı testlerden bir tanesidir.

okuma hızı 54 mb/sn

özellikler:

vmware ayarlarım: 4 çekirdek, her çekirdeğe düşecek işlem sayısı 2. yani normal i7 740qm özelliklerinin hepsini verdim. 2 GB ram verdim.

Vmware'in tam olarak kullandırttığı sonuçlar bunlar... (chipset, driver falan filan kurulamadığı için tam kullandırtamıyor... ekran kartını da öyle...)

Xiaomi bir harika...

sonuçlar beklenildiği gibi harika yalnız sevki. yalnız bunu tr ye getirmek zor olucak gibi geliyor bana dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

quote:

quote:

ama bombaya bak !

okuma hızı 54 mb/sn

özellikler:

Xiaomi bir harika...

sonuçlar beklenildiği gibi harika yalnız sevki. yalnız bunu tr ye getirmek zor olucak gibi geliyor bana dostum

getirtecez inşallah ya

• oww şet ! testler süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: zett89

oww şet ! testler süper

1. nesil i5-i3 gibi çalışıyor alet :D
  • o değilde adamı yoldan çıkarıyorsunuz kesin aldıracaksınız cihazıı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

o değilde adamı yoldan çıkarıyorsunuz kesin aldıracaksınız cihazıı :)

ne ise o kardeş
  • quote:

quote:

herkes niye imei kopyalamayı düşünüyor ? pasaport a kayıt yaptırsak daha iyi değil mi ? yoksa pasaporta kayıtta farklı bir sorun mu olur bu telefon için ?

pasaport kaydı en garantisidir zaten hocam kapanma falan yok tescil ediyosun :D imeide ne zaman patlayacagı belli olmuyor. ayrıca qualcomm s4 dragon için imei yöntemi zaten yok arkadaşlar :D

qualcomm snapdragon da imei yok mu ? hmm yaşasın mtk6577 o zaman bunu bilmiyordum . O zaman yurtdışından kaçak gelen s2 s3 ler nasıl kaydoluyor ? o kadar pasaport bulamaz telefoncular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erchyn -- 24 Eylül 2012; 16:21:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erchyn

quote:

quote:

herkes niye imei kopyalamayı düşünüyor ? pasaport a kayıt yaptırsak daha iyi değil mi ? yoksa pasaporta kayıtta farklı bir sorun mu olur bu telefon için ?

pasaport kaydı en garantisidir zaten hocam kapanma falan yok tescil ediyosun :D imeide ne zaman patlayacagı belli olmuyor. ayrıca qualcomm s4 dragon için imei yöntemi zaten yok arkadaşlar :D

qualcomm snapdragon da imei yok mu ? hmm yaşasın mtk6577 o zaman bunu bilmiyordum . O zaman yurtdışından kaçak gelen s2 s3 ler nasıl kaydoluyor ? o kadar pasaport bulamaz telefoncular

imei değiştirme olayı işlemciyle mi alakalı ?

• telefonu root edip de yapılan işlemciyle alakalı bir işlem diye biliyorum Bu yüzden mtk6575 ve mtk6577 bu kadar tutuyor sanırım.
  • Merhabalar arkadaşlar. Konu açıldı açılalı sessiz sedasız konuyu düzenli takip ediyorum. Büyük bir hevesle telefonun çıkacağı günü bekliyorum. %99 bende telefonun alıcısıyım. Benide listeye ekleyip olası alış-verişten haberdar ederseniz memnun olurum. Teşekkürler,iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erchyn

telefonu root edip de yapılan işlemciyle alakalı bir işlem diye biliyorum Bu yüzden mtk6575 ve mtk6577 bu kadar tutuyor sanırım.

olay bence android işletim sistemiyle ilgili... işlemci android işletim sistemini oluşturmuyor sonuçta...
    şimdi vmwaredeki androidime yazdım kodları... hiçbir hata vermedi ama telefon özelliği olmadığı için imei görüntüleyemiyor kendini tablet zannediyor... bide android x86 olduğu için sanırım...

neyse cihaz gelince deneriz artık
  • imei ve pasaport olayın hakkında detaylı bilgi istiyoruz ..
  • uzadıkça uzadı telefonun piyasaya düşmesi yakında bir anlamı kalmıycak bu telefonun arka arkaya firmalar tel. çıkarmaya başlıycak misal şunun gibihttp://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Pantechten-53inc-HD-ekranli-ve-APQ8064-S4-Pro-islemcili-iddiali-model-Vega-R3.htm
  • 4.3 inçten buyüğünü almam ben s3 şahsen cok büyük cebe sıgmıyor arkadaş hip hip pantol giyecez bunların yüzünden :D alternatiflerin gelmesi iyidir fiyatı aşağı çeker :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 25 Eylül 2012; 0:17:00 >
  • ekim kasım gibi alabilsek süper olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 25 Eylül 2012; 0:14:51 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.