Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tobetube

hocam parca parca nasıl olur yani ? Bu telefonda bi ayırabilecegimiz batarya var . sarj aleti kablolar ayrı gelir . ama makine yine telefon :)
    Senin nasıl bir fikrin var cok merak ettim :)

parça parça derken söyle kardes.telefon tamiri yaptıysan bilirsin az cok.anakart kamera dokunmatigine kadar ayırabiliyorsun.toplaması da en fazla yarım saat sürüyor.ama tabi bu zahmete degmez işi bilmeyen için sıkıntı olur.o yüzden faturayı düşük tutup hediye falan filan şeklinde yapmak daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Tr ye resmi yolardan giris yapacagina dair bir haber var mi?

resmi olarak türkiyede satışı olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Tr ye resmi yolardan giris yapacagina dair bir haber var mi?

sadece çinde çıkacak.
  • bu arada Xiaomi M1S 4. grup satışında 200.000 tane Xiaomi m1s 3 dakika 15 saniyede tükenmiş
  • bu telefonlar bu kadar çabuk tükenirse bize ...... gelir ya
  • sabredin gençler :D bu olmaz meizu olur farklı çin teli olur daha bi sürü çıkıcak. 1 2 aya forumda incelemesini kullanım deneyimlerini bile görücez.inanıyorum... :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

Orijinalden alıntı: delidolu5

benim photon 4g brick olduğundan bu yana alacak telefon takip ediyordum..
    4.inch meizu mx temin edemessem yöneleceğim telefon 4.3 inch ile xiaomi m2 olacaktır.
    konu sahibi arkadaşım sana mesaj bırakıyorum bir şekilde temin yolu görünürse haberdar edersen mutlu olurum.

brickleri 20 liraya çözen telefoncular varmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_55656680/tm.htm

photon 4g aslında brick değil.. ama yazılım atamıyorum yazılım atılmadığı için açılmıyor işte :( yapabilen bir yer olsa keşke.)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

benim photon 4g brick olduğundan bu yana alacak telefon takip ediyordum..
    4.inch meizu mx temin edemessem yöneleceğim telefon 4.3 inch ile xiaomi m2 olacaktır.
    konu sahibi arkadaşım sana mesaj bırakıyorum bir şekilde temin yolu görünürse haberdar edersen mutlu olurum.

brickleri 20 liraya çözen telefoncular varmışhttp://forum.donanimhaber.com/m_55656680/tm.htm

photon 4g aslında brick değil.. ama yazılım atamıyorum yazılım atılmadığı için açılmıyor işte :( yapabilen bir yer olsa keşke.)

drfettah ile konuş o yardımcı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/security/safe-online-shopping

arkadaslar yukarıda okudugum kadarıyla paypal odemelerimizde ''alıcı koruması '' denen olay sayesinde ürün elimize ulasmazsa paramızı geri çekebiliyoruz .

Bu bizim icin buyuk bir avantaj olacak :)

ooo süper ya o zaman gözüm kapalı sipariş veririm :d

ancak satıcı ürünü yolladığında gümrüğe takılıp da geri iade de gönderilmezse paypal size para ödemez unutmayın adamlar yükümlülüğü olan ürün yollama kısmını gerçekleştiriyor ürünü teslim almayan siz oluyorsunuz. Siz siz olun gümrüğe taktırtmayın ürünü süreç uzun ve can sıkıcı olur. Ürün aldığınız satıcıya ısrarla Türkiyeye önceden telefon yollamış mı ve geri iade alır mı sorun bir ürün alırken telefon olsun olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

hocam gonderebilir . Eger devamlı calısan bir firmaysa sorun cıkmaz . Eger oyle bir sansın olursaaa

adamlara dedimde biz sadece bord işi yapıyoruz (aletleri parçalayıp sadece bordlarını gönderiyorlar ) falan filan diye yan çizdiler bizede tam alet lazım neyse dedik

yine meriye kaldık gibi :D

bu arada meri ye bi mail atmıştın cevabı geldimi ?

Hocam mailimi en son kontrol ettigimde gelmemişti . Gelince mutlaka paylasırım . Bu arada ben bi tanıdık buldum gibi sanki tam net degil ama oradan elektronik falan getiriyormus . Bi arkadasımın arkadası . Telefon cıksın da soyleriz dedi bugun arkadas . eger olursa oyle getirtmeyi dusunuyorum . Ya da meri ye devam . Gumruk konusunda da arkadasla daha iletisime gecmedim . gectigimde soracagım bi kac soru var .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

hocam gonderebilir . Eger devamlı calısan bir firmaysa sorun cıkmaz . Eger oyle bir sansın olursaaa

adamlara dedimde biz sadece bord işi yapıyoruz (aletleri parçalayıp sadece bordlarını gönderiyorlar ) falan filan diye yan çizdiler bizede tam alet lazım neyse dedik

yine meriye kaldık gibi :D

bu arada meri ye bi mail atmıştın cevabı geldimi ?

Hocam mailimi en son kontrol ettigimde gelmemişti . Gelince mutlaka paylasırım . Bu arada ben bi tanıdık buldum gibi sanki tam net degil ama oradan elektronik falan getiriyormus . Bi arkadasımın arkadası . Telefon cıksın da soyleriz dedi bugun arkadas . eger olursa oyle getirtmeyi dusunuyorum . Ya da meri ye devam . Gumruk konusunda da arkadasla daha iletisime gecmedim . gectigimde soracagım bi kac soru var .

tamam gümrük sorularını sorduğunda paylaşırsın beklemedeyiz ;)

Tobetube nin mesajını bende gönderdim ne olur ne olmaz bende bi cevap alıyım diye maile cevap gelmiştir ,Türkiye ye daha önce bir çok satış yaptıklarını ve hiç bir sorun çıkmadığını şimdilik herşey OKey :D tabi bi kaç arkadaşın dediği gibi adamların dediği PAKET BİZE GERİ DÖNERSE BİZDE PARA İADESİNİ YAPARIZ demiş Crystal cim

Please don't worry,we do a very good job with customs,and we also sell many products to Turkey,it's OK for now,and sure,if the package has been sent back to us,we can refund you.
    Please advise
    Have a nice day

Best regards,
    Crystal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 12 Ekim 2012; 11:18:32 >

• Peki gümrük paketi geri gönderiyor mu acaba ?
  • quote:

Peki gümrük paketi geri gönderiyor mu acaba ?

ben gönderiyor diye biliyorum
  • Gonderiyorlarsa geriye hic bir problem yasanmaz . Yalnız adamlar da cok iddialı , daha once bir suru urun sattık diyorlar .
  • ilk partide almak imkansız gibi görünüyor zaten dahada uzarsa telefonun piyasaya çıkması ve getirme işi hiç bir espirisi kalmıyacak,aynı özellikte telefonlar arka arkaya çıkacak yakında zaten
  • adamlar ztn çıkma sorusunda Fabiraka bize 15 Ekim diyor ama sizin alışınız göndermemiz vesaire ayın sonunu bulur diyorlar arkadaşlar bi 15-20 ekimlik zamanı geçirelimde çıkıyomu çıkmıyomu adamların söylediği tarih gelmeden olmazsa gelmezse hele bi teli görelim de ;)
  • Baran aslinda kutu tasarimina kafa yormamak lazim adamlar iddali bayagi, birakalim bildikleri gibi gondersinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettigimiz sure 15 gunluk bir sure . cok uzun sayılmaz . ama epey kendimizi motive ettigimiz icin sanırım uzun geliyor :)

Yeni telefonların cıkması ise hic onemli degil . Cıksa da aynı ozelliklere sahip olacak. daha iyi olup da yeni cıkan telefona karar vermiş olsak bile onumuzde aynı sorun duruyor olacak Gümrük ten gecirme .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zett89

Baran aslinda kutu tasarimina kafa yormamak lazim adamlar iddali bayagi, birakalim bildikleri gibi gondersinler

Bana da oyle geldi adamlar siz bize bırakın havasındalar :) Arkadasın birisi ( hijacker ) n1 siparis etmişti sanırım . Ne oldu o ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zett89

Baran aslinda kutu tasarimina kafa yormamak lazim adamlar iddali bayagi, birakalim bildikleri gibi gondersinler

Bana da oyle geldi adamlar siz bize bırakın havasındalar :) Arkadasın birisi ( hijacker ) n1 siparis etmişti sanırım . Ne oldu o ?

tamam bize bırakın da benim endişem ürünü göndermezler paranın üzerine yatarlar değil yada iyi bi kutu şeklinde gönderemezler

SIKINTI GÜMRÜKTE TAKILIRSA çünkü takılıpta ürünün geri dönmeme ihtimali olursa ozmn bişeye sarar iş geri gönderdikleri sürece sıkıntı yok

tobetube -> gümrükteki arkadaşı eğer sıkıntı yok böyle birşeyde hemen geri gönderiyorlar tutmuyorlar derse hiç sıkıntı olmadan alış yaparız ;)

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.