Şimdi Ara

<< Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >> (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
6
Favori
23.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah allah neyi sana uymuyor merak ettim vallaha. Hayırlısı olsun ne diyeyim ;)
  • qstah88 Q kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda çok güzel bir mousepad önerim mevcut hocam, Ozone markalı tüm mousepadleri imnceleyip ihtiyacınız olan birisini satın alabilirsiniz, bulamazsanız da yine kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre, ss veya benzer markalı ürünlerden de tercih edebilirsiniz.
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Mouse kesinlikle süper fakat olayın temeli algılama meselesi. Yorumlarda kullanıcılara ve oyunlara göre 5 ayrı programlama özelliği , 13 tuşu istediğiniz gibi ayarlama özelliği bunların hepsi genç dimağların işi yani beni aşar gider
  • Hocam ben bu mouse u buldum bir şekilde denedim ve internetten piyasadaki fiyatına göre ucuz bi şekilde aldım yaklaşık 6 ay önce.
    Kablosunun çok kalın olması dışında gerçekten çok güzel bir mouse(hatta arada telefonun şarj cihazıyla ediyorum bu rahatsızlıktan dolayı )

Ancak şöyle bir problemim var. Benim bilgisayarı normal bir şekilde kullandığım bir dpi seviyem ve profilim var. Mouse uzun bi süre durduktan sonra yani 1-2 saat gibi bir süre durduktan sonra kendi kendine daha düşük bir dpi lı profile geçerek yavaşlıyor. Bunun sebebini biliyor musunuz acaba?
  • Krayir kullanıcısına yanıt
    bu bir aralar bende de oluyordu, mouse un hafızasını bilgisayara değil de mouse a alınca sanırım düzeliyordu ya da tam tersi şuan hatırlamıyorum tam olarak.
  • Bazı mouse lar siyah, kırmızı ya da farklı zeminlerde sorun çıkarabiliyor. Bu mouseta durum nedir? Şuan mediamarkt a 169 tl daha altına satılmışlığı var mı?
  • skyw@lker S kullanıcısına yanıt
    Kullandığım mousepad de hem siyah hemde kırmızı renkler var ve hiçbir sıkıntı olmuyor. Dediğiniz rakam çok iyi 189 tl den daha aşağısını duymadım hiç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyw@lker S kullanıcısına yanıt
    Logitechte 5 senedir öyle bir sorun yaşamadım ben. Sanırım Logitechler için pek geçerli bir şey değil bu. Kaldı ki şuan ki mousepadim benim de kırmızı - siyah. Sorun yok ;)
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben g700s ile g602 arasinda kalsın kaldım.özellikle 2 günde sarşarj etme durumu düşündürüyor .

Siz ne diyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spidey99 kullanıcısına yanıt
    tartışmasız g700s, hiç arada kalınacak bir şey yok. Eğer g502 mi g700s mi diye sorsaydınız g502nin mp performansının bir tık daha iyi olduğunu söyleyebilirdim ancak g602 g700s in performans olarak hissedilebilir gerisinde olduğu kesin.
  • G502 G700Sden üstünmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

G502 G700Sden üstünmü

kablolunun en üst performanslarından birisi g502 yukarıda ki yazdığım şey aynen geçerli.
  • g500 kullanıyorum ama ömrünü tamamlamak üzere sanırım. kabloda sarmadan kaynaklı bir sorun çıktı. amazondan g700s ile g500s arasında kaldım. Artıları eksileri nelerdir? g700'ün kablosuz olmasının oyunlarda herhangi bir eksisi bulunmakta mı?

edit: elim büyük, g500'ün ergonomisinden memnunum. g700 den ile karşılaştırırsak hangisi daha iyi bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 12 Aralık 2014; 20:25:28 >
  • Metabolism kullanıcısına yanıt
    G500 den G700 geçmiş biri olarak, G700 ün tek eksisi içindeki şarjlı pilin çok çabuk tükenmesi. Onun dışında bütün yönlerden üstün. Bence ergonomiside daha iyi. Bilgisayarla işiniz bittiğinde G700 ü şarja bırakırsanız ya da fazladan şarjlı pil kullanırsanız oda sorun olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

g500 kullanıyorum ama ömrünü tamamlamak üzere sanırım. kabloda sarmadan kaynaklı bir sorun çıktı. amazondan g700s ile g500s arasında kaldım. Artıları eksileri nelerdir? g700'ün kablosuz olmasının oyunlarda herhangi bir eksisi bulunmakta mı?

edit: elim büyük, g500'ün ergonomisinden memnunum. g700 den ile karşılaştırırsak hangisi daha iyi bu konuda?

g500s devri kapandı. Kablosuz için g700s çok iyi bir tercih. Kablolu istenirse de g502 veya g402 tercih edilmeli. G700s bence kablolulardan eksik bir yana sahip değil. Ancak g502 ve 402 yi ayrı tutuyorum diğer kablolularla, ve bu iki mouse a göre multi oyunlarda çok hafif geride kalabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

G500 den G700 geçmiş biri olarak, G700 ün tek eksisi içindeki şarjlı pilin çok çabuk tükenmesi. Onun dışında bütün yönlerden üstün. Bence ergonomiside daha iyi. Bilgisayarla işiniz bittiğinde G700 ü şarja bırakırsanız ya da fazladan şarjlı pil kullanırsanız oda sorun olmayacaktır.

Tek sorun şarjsa sıkıntı değil :) sağolun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Orijinalden alıntı: Metabolism

g500 kullanıyorum ama ömrünü tamamlamak üzere sanırım. kabloda sarmadan kaynaklı bir sorun çıktı. amazondan g700s ile g500s arasında kaldım. Artıları eksileri nelerdir? g700'ün kablosuz olmasının oyunlarda herhangi bir eksisi bulunmakta mı?

g500s devri kapandı. Kablosuz için g700s çok iyi bir tercih. Kablolu istenirse de g502 veya g402 tercih edilmeli. G700s bence kablolulardan eksik bir yana sahip değil. Ancak g502 ve 402 yi ayrı tutuyorum diğer kablolularla, ve bu iki mouse a göre multi oyunlarda çok hafif geride kalabilir.

g402 ile g700s fiyat olarak aynı. Bu iki mouse'un karşılaştırmasını yapabilir misiniz? g500den g402 ye gectigimi düşünürsek ne gibi artılar eksiler ile karşılaşırım?

• Metabolism kullanıcısına yanıt
    g402 gelene kadar öncelik g502 de. g502 nin g700s e göre artısı ağırlıkları ve multide çok az da olsa farkedebileceğin atikliği. zemin algılama özellikleri güzel g502nin yine. bu sayede her türlü mousepad ile kusursuz temas yakalarsın ;)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_91839717/tm.htm

inceleyebilirsin detaylarını
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.