Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
9
Favori
70.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben savaşa girdiğim zaman kazansamda kaybetsemde bütün askerlerim ölüyor neden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathLotus

quote:

Orijinalden alıntı: Isaac Newton's Apple

Dün başladım 6 lvl'im daha."Bortacine" nickim.

Gamecenter'inizi yazarsaniz sizi ekleyebiliriz

Gamecenter: Bortacine
    Hocam

• Invite'lar gonderilmistir!

@omazi
    @Ben gercek degilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Dün başladım 6 lvl'im daha."Bortacine" nickim.

Gamecenter'inizi yazarsaniz sizi ekleyebiliriz

Gamecenter: Bortacine
    Hocam

Tamamdir

• quote:

Ben savaşa girdiğim zaman kazansamda kaybetsemde bütün askerlerim ölüyor neden acaba?

Oyunun getirdigi biseydir size ozel degildir, eger asker basipta savasta konuslandirmaz iseniz askerleriniz sizde kalacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Panzeraction

Bu ne ya global saki konuşmalara bakıyorum ergenler doldurmuş. Bilip bilmeden atıp tutuyorlar. Tartışıyorlar. Ergen olmasa bile cahil bir cogu

Sorum su olacak klan kalesini 2. Seviyeye getirmek ne işe yarıyor

Hocam global cok kotu, keske isvec kanada globallarina girebilsek :/

Clandan isteyebildiğiniz asker sayısını 10dan 20 ye çıkarıyor. Yani ben tek atışta sana 20 asker gönderiyorum, kaleni koruyorlar yada saldırıda kullanıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 19 Ağustos 2012; 15:07:15 >
  • Clanimiz ilk 2000dedir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 19 Ağustos 2012; 11:41:50 >
  • Dün baslamistim bugun 10. seviye oldum. Offline modda yenemiyorum su yesil seyleri ya takildim bi yerde

Yarin kalkanim bitiyor galiba yarisini altin yarisi tas ile kurucam klan kalesini. Beni korursunuz artik

• quote:

Orijinalden alıntı: CankatAdiloglu

Dün baslamistim bugun 10. seviye oldum. Offline modda yenemiyorum su yesil seyleri ya takildim bi yerde

Yarin kalkanim bitiyor galiba yarisini altin yarisi tas ile kurucam klan kalesini. Beni korursunuz artik

kalkan varken pasif kalıyorsun ben 2 saat kala bozdum artık önüme gelene savaş açıyorum, intikamlarını almaya kalkarlarsa clanı kazırlar heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 19 Ağustos 2012; 12:22:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Dün baslamistim bugun 10. seviye oldum. Offline modda yenemiyorum su yesil seyleri ya takildim bi yerde

kalkan varken pasif kalıyorsun ben 2 saat kala bozdum artık önüme gelene savaş açıyorum, intikamlarını almaya kalkarlarsa clanı kazırlar heralde

kazırlar derken

• bende kurdum klan kalesini invite atabılırmısın :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

kazırlar derken

hocam 2 günde çoğu kişinin ocağını söndürdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 19 Ağustos 2012; 12:40:50 >

• Klan kalesi kuruldu invite bekleniyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Klan kalesi kuruldu invite bekleniyor ..

aynen bekliyoruz :p
  • quote:

Görktürk klanımı kurmuş bulunmaktayım

Hocam klanimiz var zaten? Neden yenisini kurdunuz bir de paranizi harcadiniz ki? Daha yeni basladiniz ayrica.

• quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Klan kalesi kuruldu invite bekleniyor ..

Invite atildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 19 Ağustos 2012; 13:24:34 >
  • Benide ekleyin 8 kademedeyim ama kristallerim bitti yokmu bunun bir hilesi

• quote:

quote:

quote:

Görktürk klanımı kurmuş bulunmaktayım

Hocam klanimiz var zaten? Neden yenisini kurdunuz bir de paranizi harcadiniz ki? Daha yeni basladiniz ayrica.

Hocam zaten 10000 altın gitti onu hemen savaşlarda kazandım pekse önemli değil parası. Dhın Klana gelebiliyor muyun seviye 14.

Edit :Ben unutmuştum Dh'ın klanı olduğunu da. Anında param vardı klan kurmuştum.

Clan kalesine basın, orda clanınızla ilgili bilgi olan bir bölüm var, leave deyin. Kapatın, bende GC'niz var sanırım, yoksa yazarsınız ben alırım sizi hemen

• quote:

Koruruz hocam, ben 25 saniye de bir asker çıkarıyorum atarım. Benim barbarlar 4 levellar ya ölmüyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

Benide ekleyin 8 kademedeyim ama kristallerim bitti yokmu bunun bir hilesi

Gamecenter ve Nickiniz gerekli + oyunun bir hilesi yok, örümcek ağı sistemi yapmışlar iappcrackerdan tutun server açıklarına(rus hacker'ın loophole'u) hepsini denedim banamısın demiyo
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.