- x
İş Bankası Maximum kart 3d secure şifre alma sorunu :( Yardım
11 Cevap12027 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

10 Mesaj
16 Ağustos 2012; 18:02:56 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar ilk kez netten kartımla alışveriş yapacağım ödeme yerine gelince 3d şifre alınız diye bir yer geldi tıklayınca iş bankasıyla ilgili siteye yönlendiriyor ama link bozuk anlamadımdeniyorum sürekli girmiyor. iş bankasının sitesindede 3dyle ilgili sadece bu bölüm var http://www.isbank.com.t...lar/Maxinet-99-364.aspx Nasıl alabilirim bilginiz var mı ?

10 Mesaj
16 Ağustos 2012; 18:12:39 

Yardımcı olabilecek kimse yok mu :(

4008 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
hiroshi_nakamura
16 Ağustos 2012; 19:14:54 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^chicken_translate^^ -- 16 Ağustos 2012; 19:21:22 >

10 Mesaj
16 Ağustos 2012; 21:20:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ^^chicken_translate^^

https://www.securesuite...come.jsp?partner=isbank

Teşekkürler ama burası olduğuna emin misin pek güvenli gelmedi bana :/

1111 Mesaj
16 Ağustos 2012; 21:32:45 

çözüm kolay bir atm ye gidiceksin kart hesabındaki gözüken telefon numarası eski olabilir, onu yeni cep numaran ile değiştircen... bu kadar belki hemen onay vermeyebilir 3 gün içinde, alışeriş yapmaya başlarsın...

3d secure sisteminde sen, "3d secure'm var" diyip satıl al sayfasına geçicen, kimlik bilglilerini, kredi kartını girdikten sonra, ileri dediğin zaman cep telefonuna şifre mesajı geliyor, onu ekrana yazacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 16 Ağustos 2012; 21:37:11 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

1369 Mesaj
16 Ağustos 2012; 22:36:35 

Hesabına bağlı bir cep telefonu ya da tek şifre oluşturan bir cihaz gerekli. Telefon numarasıyla ilgili bir problem varsa alışveriş sorunu oluyor.

10 Mesaj
16 Ağustos 2012; 22:43:24 

Yok telefonuma şifre gelmiyor aynı telefon numaram hiç değişmedi ama 3d secure şifre alınız diyor, yönlendirilen sitedeki linkte bozuk. Limango,markafoni vs. sitelerinden alışveriş yapanlar bilir. :(

1369 Mesaj
16 Ağustos 2012; 23:43:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Paytak.koala

Yok telefonuma şifre gelmiyor aynı telefon numaram hiç değişmedi ama 3d secure şifre alınız diyor, yönlendirilen sitedeki linkte bozuk. Limango,markafoni vs. sitelerinden alışveriş yapanlar bilir. :(

Nasıl, Türkiye'de artık yapılan tüm çevrimiçi alışverişlerde 3D Secure gerekiyor diye biliyordum ben.

10 Mesaj
17 Ağustos 2012; 22:35:07 

quote:

Orijinalden alıntı: nesenlenesensiz

Nasıl, Türkiye'de artık yapılan tüm çevrimiçi alışverişlerde 3D Secure gerekiyor diye biliyordum ben.

Ben yanlış anlattım sanırım :) Ben kartımı ilk kez internet alışverişinde kullanacağım , şuan alışveriş yapmak isteiğim yer yani limango 3d secure şifre girmeden alışverişime izin vermiyor . Şifre almak istiyoruma tıklıyorum gelen sayfada hata var ve iş bankasının sitesinden 3d secure şifre alma ile ilgili hiçbir şey bulamadım mesaj gönderdim kendilerine.

http://c1208.hizliresim.com/10/k/c052f.png

http://c1208.hizliresim.com/10/k/c053z.png

218 Mesaj
17 Ağustos 2012; 22:39:53 

quote:

Teşekkürler ama burası olduğuna emin misin pek güvenli gelmedi bana :/

adam vermiş kayıt olacağın yeri nesi güvenilir gelmiyor ? İşbankasının resmi securesuite yeri orası. 3d içni oradan kayıt olmalısın.

6 günde dünyayı yarattı 7. gün dinlendi.

10 Mesaj
17 Ağustos 2012; 22:53:00 

quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

adam vermiş kayıt olacağın yeri nesi güvenilir gelmiyor ? İşbankasının resmi securesuite yeri orası. 3d içni oradan kayıt olmalısın.

Haklı olabilirsin ama iş bankasının sitesinde bu siteyle alakalı birşey görmediğim için öyle syledim.Teşekkürler.

218 Mesaj
17 Ağustos 2012; 22:55:26 

quote:

Haklı olabilirsin ama iş bankasının sitesinde bu siteyle alakalı birşey görmediğim için öyle syledim.Teşekkürler.

Gönlünü rahat tut bende oradan kayıt olmuştum zamanında. 3d alışverişinde yine bu siteye yönlendireceksin.

6 günde dünyayı yarattı 7. gün dinlendi.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İş Bankası Maximum kart 3d secure şifre alma sorunu :( Yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203