Şimdi Ara

LaunchPort kılıfı ile iPad'inize kablosuz şarj imkanı geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LaunchPort kılıfı ile iPad'inize kablosuz şarj imkanı geliyor

iPad için piyasada olan sayısız aksesuar arasında sunduğu yeniliklerle dikkat çekenler de oluyor. Strut tarafından üretilen LaunchPort kılıf bunlardan birisi. 

LaunchPort, iPad için şık bir kılıf içeriyor. Bronz, karbon fiber, kestane ağacı kaplamalarına sahip olan kılıfın arka kısmında ise çember biçiminde bir mıknatıs bulunuyor. Mıknatısın görevi kılıf ile birlikte gelen küre stand üzerindeki mıknatıs yuvasına yerleşmek. Bu sayede iPad'iniz kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Bunun yanında iPad'inizi 360 derece çevirebiliyorsunuz.

Lüks arabalar için aksesuarlar üretmesiyle tanınan Strut, yeni aksesuarı için 1250$ fiyat belirlemiş. Yeniliğe önem veren iPad kullanıcıları için denemeye değer olan kılıf, 16GB'lik iPad versiyonunun neredeyse iki katı fiyat etiketine sahip. 

• ipad 3 alınır o fiyata

• Luks

• İpad için kılıf değilde kılıf için ipad almak lazım

• Başlığı okuduğumda gercektende kablosuz şarj zannetmiştim. Ama buna kablosuz demek bence yanlış. Sonuçta arkasındaki mıknatıslı bölge sayesinde bir nevi kablolu şarj olmuş oluyor. Eğer bu İpad i en az 10-20 cm yaklaştığında şarj edebilseydi o zaman kablosuz olurdu. Ayrıca pahalı olması alıcısı olmayacak anlamına gelmiyor. Muhakkak parası bol birileri alır. Görüntüsü gayet şık bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı biraz abartı olmuş...

• Kılıf iPad'in aksesuarı değil de iPad kılıfın aksesuarı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

ipad 3 alınır o fiyata

2 tane alınır üstüne 250 dolar cebinde kalır.

parası olan alır ne diyelim.

• Teknolojiye yüksek paralar verilir örnek bir çin tableti 200 usd fiyatla satılırken bir ipade 1000 usd verip alabiliyoruz , değeceğine eminsek paramızda varsa sorun olmuyor ama bir kılıfa benim görüşüm bu parayı vermek saçmalıktan ibarettir .
  • kılıfı ipad çizilmesin diye alıyoruz. bu kılıfı aldıktan sonra ipad kılıfı çizmesin diye özen göstermek lazım

• Bu kılıf çizilmesin diye bir tane daha kılıf almak lazım
  • yorumlar iyiymiş
  • Resmen kalite akıyor ya. Bunu alana 1 yıllık pronto ahşap temizleme bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: bellair

kılıfı ipad çizilmesin diye alıyoruz. bu kılıfı aldıktan sonra ipad kılıfı çizmesin diye özen göstermek lazım

hehehe güldürdünüz hocam beni akşam akşam :)

• Evimizdeki gizli rezistanslı 360 derece dönebilen su ısıtıcısı demek ki kablosuz olarak çalışıyormuş ilginç? teknoloji aynı ama biz o su ısıtıcısını 30 liraya almıştık.

İki mıknatısla fiyatını uçurmuşlar.

Su ısıtıcının gözümdeki değeri arttı bu haberle..

• Hemen 10 tane ön sipariş verdim sağol Ekrem haber verdigin icin. Senin muhteşem haberlerin olmasa napariz bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bırakın kardeşim ben kablo takıp şarz etmek istiyorum kafayı yemiş bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: TavaSapı

İpad için kılıf değilde kılıf için ipad almak lazım

hahaha güzeldiii
  • Teknolojiye bak ama biraz abartılı parası 800 civarında olsa herkes kapış kapış alırdı hem o parayla ipad2 alınır
    Yani ipad2 denmi değerli o kılıf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanboylar pahalı ürün görünce kaçıştılar:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.