Şimdi Ara

Turkcell maxi plus 5'i tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
43.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon hakkındaki görüşleriniz neler? sık sık donma ve kasma yapar mı? Veya bu telefon dışında başka bir cihaz tavsiye eder misiniz?

• Kız kardeşime tarife üzerinden telefon almak için Turkcell bayisine uğradım, aklımızda xperia U ya da 3gs vardı. Çalışan adam isterseniz Maxiplus 5'ı deneyebilirsiniz dedi, kız renkli xperialarla ilgilenirken ben deneme fırsatı buldum.
    yanlıs hatırlamıyorsam 640x360p gibi .avi formatlı yaklaşık 2saatlik bir film vardı hafızasında, açtım, izlemek istedim. Başlarda 14-15 fps gibi bişeydi kasıyordu, akıcı değildi, zaman zaman bu kasılmaları yaptı. Kamerası 5Mpixel ama 5Mpixel'in hakkını bence veremiyor. Menü akışı, browser hızı şaşırtıcıydı, gayet akıcı ve hızlı.
  • Telefon hakkinda bilgim yok fakat televizyonlara cikan kampanyalarla alakasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Telefon hakkinda bilgim yok fakat televizyonlara cikan kampanyalarla alakasi yok.

nasıl yani? aylık 17 lira ödeyerek alabileceğim söylendi bana tarifem üzerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohanCruyff14

quote:

Telefon hakkinda bilgim yok fakat televizyonlara cikan kampanyalarla alakasi yok.

nasıl yani? aylık 17 lira ödeyerek alabileceğim söylendi bana tarifem üzerinden.

Televizyonda tarifeye ek 5TL diyordu, ben oyle hatirliyorum.

• quote:

quote:

quote:

o minimum bedel. her tarifeye göre fiyat değişiyor. eğer tarifenizin aylık ücreti yüksek ile telefonun ücreti düşüyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

o minimum bedel. her tarifeye göre fiyat değişiyor. eğer tarifenizin aylık ücreti yüksek ile telefonun ücreti düşüyor.

DH'de haberde de o 5TL'lik tarifeyi gorememistik biz. Tam bilgi sahibi degilim fakat odeme plani bana cok karmasik geldi.

• Tarifene göre telefon taksit bedelleri artıyor ya da azalıyor. ilk taksite mahsus bir damga vergisi alınıyor.
  • Turkcell telefonu alacaksan Maxi Pro 5 al.
  • sanırım tarifene göre telefon alırsan 2 yıl boyunca o hattı kapatamıyorsun. 24 ay gebe kalıyorsun turkcelle
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkeze iyi paylaşımlar.
    maxi plus 5 almak istiyorum.bu telefonun konuşma kalitesi nasıl ses kısık gitmesi.ve çekim kuvveti.
    wifi çekim kalitesi.kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • bende almayı düşünüyorum lütfen yardımcı olun 500 -550 tl ye alınabılecek telefon mu galaxy ace almak istemiyorum daha çok film ve oyun için alıcam kamerasınıda cok kullanırım yardım lütfen
  • telefonu dün aldım.güzel telefon,video ve resim çekimi iyi,ses kalitesi iyi.wifi si hızlı.market var.turkcell uygulamalarından rahatsız olursanız gizleyince görünmüyorlar.fm radyo yok.ilerde apk eklenebilir belki.internet radyosu var.internet paketi olanlarda radyo sorun olmaz.dokunmatiği oğlumda iphone 4 s var onunla aynı.tasarımıda fena değil.flash yok ama flash olan telefonlarda karanlık ortamda çok net çekim yapmıyor zaten.bence normal bir android telefon isteyenler alabilirler.
  • giriş seviyesinde bir telefon ilk akıllı telefonunuz bu olacaksa tavsiye ederim ancak çokta bişi beklemeyin piyasada daha iyi alternatifler var mesela galaxy ace gibi
  • Kardeşim Ben Turkcell Maxi Plus 5 'i kullanıyorum.
    Gerçekten Güzel bir telefon.
    Menülerde,Dosyalar da filan donmuyor.
    Ama ağır oyunlar da Filan az kasa bilir.
    Android'ini güncelliye biliyorsun.
    Kamerası Fazla iyi olmasa da iyi bir telefon.
  • ve Wifi si Süper.
    İnternet e wifi ile bağlanıp Süper bi hızla girebiliyorsun.
    Android marketten bişeler filan indiriyorsun Gayret süper bi telefon.
    Çekim kuvveti güzel.

• Bence İyi Değil
  • Bütçe 750 tl civarında ise ace 2 veya Sony sola eğer bütçe 500-600 tl civarında ise Motorola Motoluxe
  • huawei üretiyor bildiğim kadarıyla t20 leri o üretiyordu değiştiğini sanmıyorum. kullanışlı olucağını düşünüyorum ama o seviyelerde ace 2 tercih listemin en üstünde olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.