Turkcell maxi plus 5'i tavsiye eder misiniz?
45 Cevap38826 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

333 Mesaj
16 Ağustos 2012; 16:24:44 

Bu telefon hakkındaki görüşleriniz neler? sık sık donma ve kasma yapar mı? Veya bu telefon dışında başka bir cihaz tavsiye eder misiniz?

393 Mesaj
16 Ağustos 2012; 16:48:27 

Kız kardeşime tarife üzerinden telefon almak için Turkcell bayisine uğradım, aklımızda xperia U ya da 3gs vardı. Çalışan adam isterseniz Maxiplus 5'ı deneyebilirsiniz dedi, kız renkli xperialarla ilgilenirken ben deneme fırsatı buldum.
yanlıs hatırlamıyorsam 640x360p gibi .avi formatlı yaklaşık 2saatlik bir film vardı hafızasında, açtım, izlemek istedim. Başlarda 14-15 fps gibi bişeydi kasıyordu, akıcı değildi, zaman zaman bu kasılmaları yaptı. Kamerası 5Mpixel ama 5Mpixel'in hakkını bence veremiyor. Menü akışı, browser hızı şaşırtıcıydı, gayet akıcı ve hızlı.

2676 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:00:03 

Telefon hakkinda bilgim yok fakat televizyonlara cikan kampanyalarla alakasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

333 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:04:28 

quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Telefon hakkinda bilgim yok fakat televizyonlara cikan kampanyalarla alakasi yok.

nasıl yani? aylık 17 lira ödeyerek alabileceğim söylendi bana tarifem üzerinden.

2676 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:06:59 

quote:

Orijinalden alıntı: JohanCruyff14

nasıl yani? aylık 17 lira ödeyerek alabileceğim söylendi bana tarifem üzerinden.

Televizyonda tarifeye ek 5TL diyordu, ben oyle hatirliyorum.

333 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:15:17 

quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Televizyonda tarifeye ek 5TL diyordu, ben oyle hatirliyorum.

o minimum bedel. her tarifeye göre fiyat değişiyor. eğer tarifenizin aylık ücreti yüksek ile telefonun ücreti düşüyor.

2676 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:29:55 

quote:

o minimum bedel. her tarifeye göre fiyat değişiyor. eğer tarifenizin aylık ücreti yüksek ile telefonun ücreti düşüyor.

DH'de haberde de o 5TL'lik tarifeyi gorememistik biz. Tam bilgi sahibi degilim fakat odeme plani bana cok karmasik geldi.

393 Mesaj
16 Ağustos 2012; 18:18:03 

Tarifene göre telefon taksit bedelleri artıyor ya da azalıyor. ilk taksite mahsus bir damga vergisi alınıyor.

4559 Mesaj
16 Ağustos 2012; 20:15:26 

Turkcell telefonu alacaksan Maxi Pro 5 al.

Bu hesap biri 34 yaşında, diğeri 19 yaşında olan;İki kişi tarafından kullanılmaktadır.

84 Mesaj
16 Ağustos 2012; 20:59:29 

sanırım tarifene göre telefon alırsan 2 yıl boyunca o hattı kapatamıyorsun. 24 ay gebe kalıyorsun turkcelle

aaaaaaa

3 Mesaj
12 Eylül 2012; 13:46:51 

arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkeze iyi paylaşımlar.
maxi plus 5 almak istiyorum.bu telefonun konuşma kalitesi nasıl ses kısık gitmesi.ve çekim kuvveti.
wifi çekim kalitesi.kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

61 Mesaj
12 Eylül 2012; 22:18:45 

bende almayı düşünüyorum lütfen yardımcı olun 500 -550 tl ye alınabılecek telefon mu galaxy ace almak istemiyorum daha çok film ve oyun için alıcam kamerasınıda cok kullanırım yardım lütfen

Blue Mountain State <<< >>> BAÜ İNŞAAT

7 Mesaj
13 Ekim 2012; 20:04:45 

telefonu dün aldım.güzel telefon,video ve resim çekimi iyi,ses kalitesi iyi.wifi si hızlı.market var.turkcell uygulamalarından rahatsız olursanız gizleyince görünmüyorlar.fm radyo yok.ilerde apk eklenebilir belki.internet radyosu var.internet paketi olanlarda radyo sorun olmaz.dokunmatiği oğlumda iphone 4 s var onunla aynı.tasarımıda fena değil.flash yok ama flash olan telefonlarda karanlık ortamda çok net çekim yapmıyor zaten.bence normal bir android telefon isteyenler alabilirler.

1173 Mesaj
13 Ekim 2012; 21:40:54 

giriş seviyesinde bir telefon ilk akıllı telefonunuz bu olacaksa tavsiye ederim ancak çokta bişi beklemeyin piyasada daha iyi alternatifler var mesela galaxy ace gibi

VOLVO,SAAB,SCAINA,H&M,IKEA,AVICII,SHM,LOREEN,ICONO POP,ERICSSON' UN İSVEÇ ÇIKIŞLI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ?

2 Mesaj
22 Ekim 2012; 13:35:12 

Kardeşim Ben Turkcell Maxi Plus 5 'i kullanıyorum.
Gerçekten Güzel bir telefon.
Menülerde,Dosyalar da filan donmuyor.
Ama ağır oyunlar da Filan az kasa bilir.
Android'ini güncelliye biliyorsun.
Kamerası Fazla iyi olmasa da iyi bir telefon.

2 Mesaj
22 Ekim 2012; 13:39:13 

ve Wifi si Süper.
İnternet e wifi ile bağlanıp Süper bi hızla girebiliyorsun.
Android marketten bişeler filan indiriyorsun Gayret süper bi telefon.
Çekim kuvveti güzel.

1211 Mesaj
22 Ekim 2012; 14:05:57 

528 Mesaj
22 Ekim 2012; 14:05:57 

Bence İyi Değil

http://www.teknoecs.net/
Kardeşimle Kulanıyorum.

639 Mesaj
22 Ekim 2012; 15:32:38 

Bütçe 750 tl civarında ise ace 2 veya Sony sola eğer bütçe 500-600 tl civarında ise Motorola Motoluxe

94 Mesaj
22 Ekim 2012; 16:44:18 

huawei üretiyor bildiğim kadarıyla t20 leri o üretiyordu değiştiğini sanmıyorum. kullanışlı olucağını düşünüyorum ama o seviyelerde ace 2 tercih listemin en üstünde olur.

KAFKAS ATASÖZÜ "ŞANSI OLMAYANI DEVE ÜSTÜNDEYKEN KÖPEK ISIRIR."

121 Mesaj
29 Ekim 2012; 19:02:44 

256k reng desteği var o yüzden kötü en az 16m olması lazımdı.

645 Mesaj
3 Kasım 2012; 10:07:33 

bn aldım 480 tlye çok gzl daha bir kez takılma yok ço hızlı ekran parlaklılığı az kamerada flash yok ama genede gündüz güzel çekiyor bnde (fotoğraf makinesi var işime yaramıyor.)bn çok memnun kaldım beyaz çok daha şık duruyor :D

613 Mesaj
3 Aralık 2012; 15:34:17 

ahanan , bugün telefon fatura parasını yatırmaya gittim , bana bu telefonu teklif ettiler , önerilerinizi bekliyorum.
Şöyle ayda en az 40- 50 TL fatura ödüyorum , ille de bu telefon şart değil , bu kampanyaya uygun hangi telefonu seçerdiniz. Telefonun fiyatı ödediğim fatura tutarına yakın olsun istiyorum .
Zaten turkcelden de ayrılamayı düşünmüyorum.

Bu telefonda android 4 mevcut sanırım . Yine de araştırmak ta fayda var.

539 Mesaj
4 Aralık 2012; 23:12:38 

flaşyok.foto kötü. 5mp inandırıcı değil.

CHEVROLET TRAX SİYAH 1.4 140 BG AT

483 Mesaj
6 Aralık 2012; 21:39:58 

ben yandım siz yanmayın uzak durun.rehbere amcamın fotoğrafını ekledim halam arayınca amcamın fotoğrafı çıkıyor.binlerce sorundan sadece biri bu.ha etliye sütlüye karışmadan fazla kurcalamadan kullanacam dersen idare eder.kamerası ise rezalet.5610 xpress music in 3.2 kamerası canon eos 400d gibi

870 Mesaj
7 Ocak 2013; 12:36:12 

quote:

Orijinalden alıntı: aslanz61

ben yandım siz yanmayın uzak durun.rehbere amcamın fotoğrafını ekledim halam arayınca amcamın fotoğrafı çıkıyor.binlerce sorundan sadece biri bu.ha etliye sütlüye karışmadan fazla kurcalamadan kullanacam dersen idare eder.kamerası ise rezalet.5610 xpress music in 3.2 kamerası canon eos 400d gibi

Benim gibi sadece halası olup, amca hasreti çekenler için birebir demek ki!
"Amca yapan telefon" :D

Şaka bir yana, 3-5 ay kullanıp sonra yeğene, ona buna verebileceğim giriş seviyesi 3.5 inch bi telefon arıyorum. Avea inTouch ile Maxi Plus 5 arasında kaldım.
inTouch'ın ekranı daha kaliteli. Bir güvenlik yazılımı varmış içinde, o da dikkat çekici. Ama işlemcisi 600mhz. Bir de Android 2.3.5 var hala. Kendin JB portlayabiliyormuşsun. Nakitte 350 TL civarına alırım diye düşünüyorum.

Maxi Plus 5'in işlemcisi 800 mhz. Onun da ekranı çok tırt. Ama NFC falan var. Bataryası da 1400mAh sanırım. Onu da 450 TL civarına alırım.
Arada 100 TL fark var, Maxi Plus 5 almaya değer mi acaba.
Değerli fikrinii paylaşanlara şimdiden teşekkür ederim...

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir

64 Mesaj
7 Ocak 2013; 23:23:51 

Bu kadar kötü bi telefon olamaz resmen rezalet. Rehberde tek bir adın üzerine 3-4 numara birden kaydediyor. Arayan Ayşe,Fatma gözüküyor açtığımda gelen ses ise Kezban. Millete rezil oluyorum ya, numaramı mı sildin yoksa lafları ayrı bi durum tabi. Arada bir de donuyor telefon kapatıp aç kapatıp aç yalama oldu çünkü kapatmadan asla düzelmiyor. Mesaj yazarken T9u resmen Allahını şaşırıyor hızlı mesaj yazmak nedir bilmiyorum artık.Az önce de FTM diye bi ekran verdi artık ne zıkkımdır bilmiyorum ama bıktım yani. Kamerası desen 5mp diyo neresi 5 onun neresi sorarım Turkcell sana?!! Taksidi bitsin en kısa zamanda değiştircem. Önceden N79 kullanırdım resmen telefonu özlüyorum şu an ya. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.

5 Mesaj
22 Şubat 2013; 18:32:31 

Mail gelince cikan ses tonunu nerden degistirecegiz bilen biri yardim edebilir mi

2 Mesaj
1 Mart 2013; 2:01:58 

rehberde 1 ismin üzerin bir kaç numara kaydetmesi telefonun arızalı demek değil o zaten telefonun Bir Özelliği istersen öyle kaydetmeyebilirsin.

23 Mesaj
13 Nisan 2013; 8:02:42 

turkcell maxi plus icin telefon denmez.
kronik sorunlari cok yogun aratin webte.
ben ve sirketimdeki 1000 taneye yakin arkadasin kurumsal tarife ile alinan telefondan cekim problemi yasamayan yok gibi. sakin ha sakin para vermeyin hatta hediye etmeyin rezil olursunuz. android ve donanimin bir cok ozelligini bir yana koyalim en temel ozelligi telefon ozelligi yok. hat bir anda kaybolup ac kapa yapmadan geri gelmiyor.bir sure sonra telefon acik ama hat yok bu sorun servisle yazilimla rom atmakla da duzelmiyor. tam mahkemeye vermelik cin mali zte marka, dukkanda saglam eve gelene kadar bozulan 1tlci mallardan...

androidi eski nesil baska bir telefon al bu sadece ufak tablet olabilir telefon degil

maasimizdan 24ayx20tl kesiliyor, ben yandim eller yanmasin, almayin kardesim yazik gunah

harabat ehlini hor görme zakir, defineye malik viraneler var.(2005 nissan almera 1.5 tekna lpg 73k km) (2005 opel meriva 1.6 cosmo lpg 190k km) www.nissan-almera.tr.gg

2 Mesaj
16 Nisan 2013; 20:30:43 

quote:

Orijinalden alıntı: aslanz61

bkz. halamda da fotograf olsa amcam olurdu

25 Mesaj
11 Mayıs 2013; 4:35:18 

Arkadaşlar size inanamıyorum. Bu telefona nasıl para verirsiniz? Annem yıllardır Turkcell kullandığı için ücretsiz olarak eşantiyon gibi vermişler. Biraz inceledikten sonra olayın iç yüzünü gördük, telefondaki herşey internet üzerine kurulu (müzik dinlemek bile vs.). Tamamıyla insanları sömürmek üzerine tasarlanmış bir cihaz. Mesela wifi özelliği var, wifi ını kullandığında cihaz sapıtıyor. Hatta wifi ına bağlıyken dahi bazen gsmden internete girebiliyor. Yaklaşık bir buçuk ay oldu alalı, hala annemin odasında biryerde öylece duruyor. En azından mp3 çalar gibi kullanırım diye düşündüm bir ara, ondada 4-5 defa müzik açtıktan sonra gsm kartınızı takın diye tutturup diğer özelliklerini kilitlemeye başlıyor. Kamerasının çok iğrenç olduğundan söz etmiyorum bile, 5mp kameradan çekilen son kalitedeki fotoğraflar bu kadar kalitesiz olmamalı. Sürekli takılmalar oluyor, rehberde bazı sıkıntılar olabiliyor, verilerin kaybına yada başkalarının eline geçmesine dair endişe veriyor. Son olarak daha önce belirtiğim gibi biz bu cihazı hiç kullanmadık ve anneme sayısını hatırlamadığım kadar sms geldi, "maxiplus telefonunuzu iyi günlerde kullanın, bilmemne idli maxiplus 5 cihazınızı hala aktif etmediniz vs." Size şiddetle tavsiye ediyorumki bu telefona para vermeyin hatta ücretsiz bile verseler almayın! Ben bunu arkadaşlarımdan birine hediye ederim diye düşündüm vazgeçtim. :) Kısaca söylemek gerekirse, bu telefon insanları kendi operatörlerine bağlamak ve bu telefon üzerinden yaptıkları herşeyden kazanç sağlamak, kabaca söylemek gerekirse insanları sömürmek üzerine tasarlanmıştır. Dikkatli olunuz.

Konu dışı birkaç sorum olacak, bu telefonun işletim sistemini değiştirip bütün turkcell zırvalarından arındırarak kullanabilmek mümkünmü acaba? Birçok smartphone'a farklı işletim sistemleri yükelenebildiğini duymuştum, ancak bu cihaz sadece turkcell için olduğundan buna uygun farklı işletim sistemleri yükleyip cihazı kullanılabilir hale getirmenin mümkün olup olmadığını bilemiyorum. Zira şuanki halinde kullanmak mümkün değil, ekranın heryerini kaplayan işe yaramaz ve internet bağlantısı gerektiren (gsm) onlarca uygulama insanı soğutuyor. İmkan olsa buradan birilerine dahi verirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreeKSouL -- 11 Mayıs 2013; 4:38:45 >

44 Mesaj
13 Mayıs 2013; 11:33:40 

bu telefonda numaralarımın tek bi kişi altına 3 tane kaydettiğini görüyorum. bunu ben yapmıyorum telefon kendi kendine yapıyor bunu nasıl düzeltebilirim. acil yardım arkadaşlar.

2013 1,33 Life

52 Mesaj
14 Mayıs 2013; 19:56:26 

Bir kere yanlış yaptık arkadaşlar, bunu iade etmenin veya yazılımını güncelletmenin yolu var mı ? Pek sanmıyorum ama Turkcelle o kadar da ilgisiz değildir diye düşünümüyorum.

Hep Tasarım

380 Mesaj
16 Mayıs 2013; 20:45:33 

Kardeşime telefon hediyesi alacaktım anladığım yorumlara göre ayda 5 liraya alınabilecek bir telefon. Üzerine 120 lirayada bir fotoğraf makinası alırsam 500 liraya alınacak bir telefondan çok daha işlevsel olacağını düşünüyorum. Heralde karşı çıkan olmaz :)

Bu arada reklamlarda hep kaçamak ifadeler kullanılır arkadaşlar. Size uymuyor diye yalan demeyin :) Şu anda tümkamu tarifesini kullanan kullanıcılara tarifelerine ek 5 liraya.

Bir de bir sorum olacak bayilerde bulamama yada almak için sıraya girme gibi bir sorun mevcut mu ? En son babama klavyeli bir samsung almıştık araya koyulmadık adam kalmamıştı yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.

/GIGABYTE Z77M D3H Intel Z77 Soket 1155 DDR3 1600MHz / Intel® Core™ i7-3770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz) / CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM / COOLER MASTER ELITE RC-430 500W MIDT ATX / Zotac GT430 Synergy 1 GB 128bit DDR3 16X /// Samsung Galaxy Ace Plus s7500 /// Samsung Tab2 p3110///

1 Mesaj
12 Haziran 2013; 9:21:05 

kardeş ben daha dün aldım muhteşem bir telefon 4.0 android işletim sistemi istersen 4.1 e ykseltirsin @JohanCruyff14

Bu mesajda bahsedilenler: JohanCruyff14

BÜLENT UYGUN
"Manchester United’ın 40 yıldır evinde yenilmediğini söylüyorlar. Yenilmezler tabii daha önce Fenerbahçe ile hiç oynamamışlar"

1 Mesaj
17 Haziran 2013; 23:52:11 

Abicim maxiplus istiyormussun bende var cok guzel kullanisli ve hizli bir telefon inan bana nethizinda iphone 4 s i tokatliyor interneti cok hizli
@aslancaca

Bu mesajda bahsedilenler: @aslancaca

1 Mesaj
19 Haziran 2013; 0:13:58 

ben de 5-6 aydır kullanıyorum... kursursuz demiyeyimde güzel ii telefon ve internette hızlı fxguru gibi ağır proğramlarda kasıyor ama görev yöneticisinden proğramları sonlardırmak lazım ram dan dah keserek hızlandormasını sağlıyor

145 Mesaj
18 Temmuz 2013; 3:00:14 

kesinlikle almayın kamerası 5 mgpxl plmasına ragmen hiç hakını vermıyor benimkı her dakka takılıyor android drduruldu felan dıye yazılıar çıkıyor tamire verdik 2 hafta sonra birdaha oldu dün aldım türkcell den telefonu tamırı bitmistir diye daha bir gün geçti aynı hatalar var ve kapanıp açılmıyor almamanı tavsıye ederım

Tesadüfen gelmişim hayata, mecburen yaşıyorum. Doğarken neden ağladığımı yaşarken anlıyorum

2095 Mesaj
1 Ağustos 2013; 21:30:55 

bu telefonda fılm nasıl ızlıcez bılen var mı acılk cevap.

380 Mesaj
5 Ağustos 2013; 18:31:37 

Diğer tüm android cihazlarda olduğu gibi mx player tek tavsiyem olacak.

Bu mesajda bahsedilenler: wakara

/GIGABYTE Z77M D3H Intel Z77 Soket 1155 DDR3 1600MHz / Intel® Core™ i7-3770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz) / CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM / COOLER MASTER ELITE RC-430 500W MIDT ATX / Zotac GT430 Synergy 1 GB 128bit DDR3 16X /// Samsung Galaxy Ace Plus s7500 /// Samsung Tab2 p3110///

218 Mesaj
7 Ağustos 2013; 1:18:09 

Cihazı geçen yıl aldım gündüz ve bol ışıklı ortamdaki fotolarda sorun yok.Benim sorunum bir kaç kere video çektim telefonda izlediğim zaman sorun yok videoları bilgisayarıma attığım zaman görüntü ters çıkıyor.Telefonu kamera üste gelecek şekilde yatay tutup çekim yaparsam bilgisayara atınca görüntü düz çıkıyor.Daha önce çekilmiş video kayıtlarını düzeltme imkanı varmı.u

HONDA HAYAT ONDA

557 Mesaj
7 Ağustos 2013; 3:28:09 

HAYIR

383 Mesaj
13 Ağustos 2013; 2:01:21 

Konuyla alakası yok ama benden öğrenci halimle 700-800 lira para alan o lanet şirketten hiçbişey almayın arkadaslar . Kapatıp kurtuldum sonunda dediğim hatta ise 1 sene sonra gene fatura heldi gittim meğer kapatmamıslar. O kadar da sormustum kesin bitti dimi daha para istemeyecek diye , gene korkuyorum hala kapatmamıslardır belki . Gir türkcell dükkanına hizmet veren bir yer değil ya bildiğin banka olmus milletten acayip acayip seylerden para kesiyo , bir yanda madur olanlar fiş alıp müşteri temsilcisine dert yanıyo , haftalık kavga çıkıyo millet sinirli sinirli giriyo . Uzun lafın kısası almayın , o telefonda da vardır kesin bi sıkıntı , bir sekilde internete sokarlar yanlıs tusa bastırırlar para alırlar. Hele hele de 2 yıllık 1 yıllık hiçbir sizlesmesine imza atmayın . Adam 1 yıl kontratlı tarife satıyo iki ay sonra daha uygununu çıkartıyo hemde 1 yıl kontrat yapmadan kullanabileceğin . Her türlü sömürüyolar yani ...

O telefon da ZTE markalı bir telefon . İlla alacam diyosanız türkcelle uğrasmayın girin kvk nın sitesine orada tonla zte telefon var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapcemil -- 13 Ağustos 2013; 2:01:40 >

6 Mesaj
16 Ağustos 2013; 9:42:25 

quote:

Bu telefon hakkındaki görüşleriniz neler? sık sık donma ve kasma yapar mı? Veya bu telefon dışında başka bir cihaz tavsiye eder misiniz?

Selamlar sakın ama sakın bu bahsettiğin telefonu alma biz kurumsal hatlarımızla beraber şirket çalışanrına aldık bende dahil olma üzere kullanıyorum daha 1 ay olmadı telefonu elime alalı fakat kullanamıyorum gibi bir şey telefon müthiş donuyor dokunmatiği berbat facebook a 4 gündür giremiyorum dahi herhangi bir menüye girmek istediğimde en az 30 saniye bekliyorum ya da menüye girdikten sonra bir anda beni ana sayfaya atıyor eğer bu telefona o parayı ereceksen git lg al

1 Mesaj
12 Ekim 2013; 22:23:48 

bende kullanıyorum turkcell maxi plus 5 ama telefondan gayet memnunum tek sorunum şarjı ya %30dan yukarısını göremedim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Cep telefonu tavsiyeleri » Turkcell maxi plus 5'i tavsiye eder misiniz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453