Şimdi Ara

Lenovo'nun Exynos 4 Quad çipsetli K860 akıllı telefonuna ait test sonucu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lenovo'nun Exynos 4 Quad çipsetli K860 akıllı telefonuna ait test sonucu yayınladı

Exynos 4 Quad çipsetini birçok markaya satarak Qualcomm, NVIDIA, ST-Ericsson ve Texas Instruments gibi diğer yarı iletken üreticileriyle rekabet etmek isteyen Samsung'un Lenovo için tedarikte bulunduğu iddia ediliyor. LePhone K860 olarak adlandırılan cihaza ait yeni bir kanıt ortaya çıktı.

NenaMark2 test sonucu internette yayınlanan K860'ın 1.4GHz hızında işlemci, ARM Mali-400 GPU, 1280 x 720 piksel çözünürlüklü ekran ve Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip olduğu doğrulandı. Daha önce Çin'in Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'nın listelediği LePhone serisin yeni akıllı telefona, 5 inç büyüklüğünde ekran, Exynos 4412 çipset, 1GB RAM, 4GB ROM, 8MP arka, 2MP ön kamera ve ICS sürümünün eşlik edeceği aktarılmıştı.

Şuan için Çin dışındaki ülkelerde piyasaya sürülmesi beklenmeyen Lenovo K860, Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3 ve Meizu MX-4 core modelinin ardından Exynos 4 Quad'ın güç verdiği üçüncü akıllı telefon olacak. Test sonucunun diğer iki cihazdan daha düşük olduğunu belirtelim.

Ekran üzerinde dolaşım butonları ihtiva eden aygıt, Lenovo'nun kendi kullanıcı arayüzünü taşıyacak ve Çin'in üç büyük operatörüyle tüketicinin beğenisine sunulacak. Satışı birkaç hafta içerisinde başlayacak olan LePhone K860, bu yıl 40 akıllı telefon piyasaya sürmek ve 18 milyon satış gerçekleştirmek isteyen Çin merkezli teknoloji devinin amiral gemisi olarak çıkış yapacak. Halihazırda mobil sektörün en büyük pazarı Çin'de %10 paya sahip olan Lenovo, geçtiğimiz Nisan ayında ülkenin dördüncü büyük akıllı telefon üreticisi haline gelmişti. 

• hadi gelsin şimdi bim esprileri..

• Birgun herkes apple kullanacak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Eryigitttt

Birgun herkes apple kullanacak:)

androidin live wallpaper i yeter.

• quote:

bir bitmediniz a....

• Ne HTC ne samsung ne de apple,hiçbir zaman Sony gibi olamayacak :D

• apple s..sa onu yiyeceksiniz ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihcanery -- 16 Ağustos 2012; 2:43:16 >
  • quote:

o zaman dünyanın sonu gelmiş olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: dost1984

quote:

Iphone 4 aldigimda piyasadaki en iyi telefonlar, htc desire ve galaxy s idi. Simdi bu telefonlar nerde? Andoidin yeni surumunun a sini bile kullanamiyorlar. Bigun live ekran kullanmak istersem bunu windowsla yaparim. Suan stabilite onemli olan benim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LePhone K860 resmen çıkmış oldu Bim hemen dava açsın LePhone benim patentim altında diye donanımhaberde şahit olarak gelir mahkemeye :)))))

• quote:

Ama 1 gun sonra devam androide ANDROİD FOREVER

• quote:

Biz eksilemekten bıktık siz yazmaktan bıkmadınız.
  • Yararlı yorum yapanınızı da görmedim zaten :)

• Bigun live ekran kullanmak istersem bunu windowsla yaparim. Suan stabilite onemli olan benim icin

• quote:

quote:

quote:

Iphone 4 aldigimda piyasadaki en iyi telefonlar, htc desire ve galaxy s idi. Simdi bu telefonlar nerde? Andoidin yeni surumunun a sini bile kullanamiyorlar. Bigun live ekran kullanmak istersem bunu windowsla yaparim. Suan stabilite onemli olan benim icin

4.1.1 eski miydi? Pardon ya... biz telefonları çöpe atalım o zaman... Android kullanıcıları iOS kullanıcıları gibi sadece üretici yazılımına mahkum değil. 3.5" ekranda internet benim için işkence gibi. 4" Galaxy S bile daha iyiydi, 4.8" S3 tam ayarında. Rahat rahat yazılar da okunuyor, sayfada bir dokunuşla en alta inilebiliyor. Ekranıeskitmeye gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

samsung'un sgs ye yaptigini apple 4s oncesi telefonlara yapti.sadece usluplari biraz farkliydi... samsung "guncelleme gelmeyecek" dedi, ics nin bazi ozelliklerini kisarak sgs icin value pack adi altinda yayinladi.. apple ise "guncelleme gelecek" dedi ve ayni samsung'un yaptigi gibi yeni ios surumunun bazi ozelliklerini kisarak 4s oncesi telefonlara verdi...ikisinin arasinda tek fark var.samsung ve htc telefonlara cm veya baska custom romlar sayesinde ics yuklenebiliyor ancak bildigim kadariyla iphone icin custom rom yukleme gibi bir imkan yok...

• Arkadaşlar burda gene olaylar konu dışı olmuş,madem bende katılayım,iphonun işletim sistemi kesinlikle dünyada lider, çünkü şişmeyen çok stabil çalışan bir sistem,androdin fazlalığı var doğru ama,android windows gibi şişiyor stabilte ve güncellmeden mahrum kalıyorsunuz.Tamamen objektif bakıyorum olaya yıllarca android kullandım ama dediğim gibi...

• gel lenovo gel pastadan sanada pay düşer :)

• quote:

quote:

quote:

Galaxy S şuan cebimde
    Lenovo'nun Exynos 4 Quad çipsetli K860 akıllı telefonuna ait test sonucu yayınladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 16 Ağustos 2012; 12:19:58 >

• quote:

"Birgun herkes fenerbahçeli olacak" elmakurduyla kanarya tarlaları sürer,başakları yeşertir ama aynı zamanda sahayada yansıtmazadan mutlu mesud yaşarlarmışşşşşş.....

Bu masalda böylece sona erdiiii....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.