Şimdi Ara

Samsung'dan Full HD filtreli ve S-Plazma İyon teknolojili yeni klimalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan Full HD filtreli ve S-Plazma İyon teknolojili yeni klimalar

Akıllı ürünleriyle beyaz eşya sektöründe önemli hamleler yapan Samsung Electronics Co., yoğun sıcakların yaşandığı Ağustos ayında yeni akıllı Jungfrau klimalarla evleri serinletmeye devam ediyor.

Samsung yeni akıllı klimaları enerji tasarrufunu artıran Full HD Filtre ve S-Plazma İyon özellikli Çifte Tasarruf teknolojisi ile konforlu, sağlıklı ve doğa dostu bir yaşam tarzı vaat ederken, kullanıcıların paradan da tasarruf yapabilmelerine yardımcı oluyor.  

Samsung'un gelişmiş Double Cleaning arındırma sistemine sahip Jungfrau Klimalar ile hava iki şekilde temizleniyor; öncelikle Full HD filtresinin sağladığı iyileştirilmiş filtreleme ile havadaki mikroskopik toz partiküllerini yüzde 90'a varan bir oranda tutarak kirli hava tozlardan arındırılıyor sonrasında gelişmiş S-Plazma iyon sistemi ile en ufak toz tanecikleri ve virüsleri bile toplayabilen antibakteriyel kaplaması ile filtreleme işlemi tamamlanıyor.

S-Plazma iyon havadaki toz partiküllerini, bakteri ve alerjen maddeleri %99'a varan oranda etkisizi hale getirerek onları zararsız su buharı haline dönüştürürken otomatik temizleme fonksiyonu sayesinde ortam sürekli temiz bir havaya sahip oluyor.  

Klimalarda yer alan 'Akıllı Inverter' özelliği  tüketicilerin klimanın açık ya da kapalı olduğu her iki durumda da enerji tasarrufu yapmalarına imkan tanıyor. Sistem açıldığında devreye giren artırılmış kontrol teknolojisi ideal sıcaklık derecesini kompresörü sürekli çalıştırıp durdurmaksızın koruyor ve böylece boşa harcanan enerji miktarını azaltıyor. 

Sistem kapalı olduğunda devreye giren geliştirilmiş kontrol kutusu ise 'standby' gücü yerine düşük seviyede enerji kullanarak geleneksel klimalara kıyasla tüketicilere yüzde 60'a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Klimalarda soğutma sistemlerine ek olarak bulunan ısıtma sistemleri otomatik olarak seçilerek belirlenen sıcaklık seviyesi korunuyor.

Samsung'un dinamik 3D Rüzgar teknolojisi sayesinde oda içindeki hava eşit olarak dağılıyor ve kullanıcılara kısa sürede daha serin bir ortam sunuluyor.

Samsung'un yeni klimalarında bulunan "d'light Cool" özelliği sayesinde de odanın nem düzeyi ölçülerek ideal sıcaklık otomatik olarak hesaplanıyor ve en uygun ayar yapılıyor. Sonuç olarak tüketicilere yüzde 15'i bulan bir enerji tasarrufu sağlanıyor. Samsung'un "İyi Uyku" özelliği çeşitli uyku dönemlerine göre en uygun uyuma sıcaklıklarını ve aynı zamanda nem düzeyini otomatik olarak ayarlayarak kullanıcılara yüzde 36'yı bulan ek bir tasarruf sağlayabiliyor.

Ayrıca yeni Samsung klimalar odayı hızlı ve etkin bir şekilde soğutmak için "Turbo Soğutma" işlevini kullanıyor.

Jungrafu serisi klimaların AQV18KBANSTK Inverter modeli 2.996 TL fiyat etiketine sahipken, AQV12KBANSTK Inverter modeli ise 2.544 TL fiyat etiketine sahip.

• Samsung nerdeyse bütün alanlarda teknoloji devi olmaya aday bence. Ama klima sektöründe Daikin ve Mitsubishi kadar iyi olması için daha yolu var.

• servisleri hakkında iyi şeyler yazmıyo forum bedava verseler alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankemon

servisleri hakkında iyi şeyler yazmıyo forum bedava verseler alınmaz.

zamanla düzelecektir merak etmeyin samsung dünya devi olma yolunda ilerliyor..

• aynen servisi hala kötü.
    servis hizmeti dışında samsung 1 numara

• quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

quote:

Ben 1984 senesinden beri bu markayı bilirim o seneden beri zerre servislerde düzelme konusunda bir hareket yok, bakalım daha kaç sene bekleyeceğiz.

Bu arada bedava verseler almam.
  • quote:

quote:

quote:

Ben 1984 senesinden beri bu markayı bilirim o seneden beri zerre servislerde düzelme konusunda bir hareket yok, bakalım daha kaç sene bekleyeceğiz.

apple klima çıkartsa koşa koşa alırsınız ama.. gece gider sıraya girersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

quote:

quote:

yaşım 55 ben F/P bakarım hayatımdada hiçbir şeye koşmadım.

elimdede alcatel 190 tl aldım cep teli var. Kişileri tanımadan yargılamayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankemon -- 15 Ağustos 2012; 23:18:27 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutankemon servisleri hakkında iyi şeyler yazmıyo forum bedava verseler alınmaz.
    Ben 1984 senesinden beri bu markayı bilirim o seneden beri zerre servislerde düzelme konusunda bir hareket yok, bakalım daha kaç sene bekleyeceğiz. Bu arada bedava verseler almam.
    yaşım 55 ben F/P bakarım hayatımdada hiçbir şeye koşmadım. elimdede alcatel 190 tl aldım cep teli var. Kişileri tanımadan yargılamayınız.
    amcacım siz nerden biliyonuz yanlış anlamayında f/p olayını ben bu çağın gençleri yani benim gibiler bilir sanıyordum ya ben cahil kalmışım yada siz ayak uydurmayı biliyorsunuz valla helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: artist64

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutankemon servisleri hakkında iyi şeyler yazmıyo forum bedava verseler alınmaz.
    Ben 1984 senesinden beri bu markayı bilirim o seneden beri zerre servislerde düzelme konusunda bir hareket yok, bakalım daha kaç sene bekleyeceğiz. Bu arada bedava verseler almam.
    yaşım 55 ben F/P bakarım hayatımdada hiçbir şeye koşmadım. elimdede alcatel 190 tl aldım cep teli var. Kişileri tanımadan yargılamayınız.
    amcacım siz nerden biliyonuz yanlış anlamayında f/p olayını ben bu çağın gençleri yani benim gibiler bilir sanıyordum ya ben cahil kalmışım yada siz ayak uydurmayı biliyorsunuz valla helal olsun

Okuyan herkes herşeyi bilir yeterki 15 satır yazıyı görünce özet çıkar demeyelim.

Ben android telefonuda bilirim, Uyduya yazılım atmayıda basit şeyler bunlar.
  • full hd

haha kelime oyunları ve süslü bir kasadan başka birşey değilsin samsung

dünyanın en büyük ve en çok dalda üretim yapan bir elektronik şirketi

ve ama hiçbirşey keşfetmeyen yeni bir teknoloji sunmayanda tek şirketi

• abi klime konusunda yani na- ne- nasıl how what ..

velhasılkelam klima ya bu apple-samsung kavgası nasıl çıktı anlamıyorum. yine de şükür daha dh misafiri gelip kim ne derse desin apple klima çıkana adar almam ;) fln yazmamış

• Klimanın özellikleri çok iyi. Tasarımı ise harika. Gına gelmişti beyaz renkli kilmalardan. Ancak, kilmaların hava üfleme sistemlerinde hâlâ yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Bilirsiniz ki soğuk hava alçalır. Klimalar da havayı bilindiği üzere aşağıya doğru verirler. Yani, "Aşağıya doğru değil de, klimanın takıldığı yere göre yukarıya ve tavana paralel şekilde üfleyecek biçimde yapılması lazım hava çıkış bölümlerinin." diye düşünüyorum.

• Samsung klimasi:
    Full HD Filtre ve S-Plazma iyon teknolojisi
    dinamik 3D Rüzgar teknolojisi
    d'light Cool ve Turbo teknolojisi

:D samsung sasirdi anlasilir seyler demiyor aksine insanlarin kafasinda kavram karmasasi olusturmak istiyor,

ne sacma tanimlamalar bunlar yaa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

abi klime konusunda yani na- ne- nasıl how what ..

velhasılkelam klima ya bu apple-samsung kavgası nasıl çıktı anlamıyorum. yine de şükür daha dh misafiri gelip kim ne derse desin apple klima çıkana adar almam ;) fln yazmamış

Sony'i de unutmayalım !
  • "S-Plazma iyon havadaki toz partiküllerini, bakteri ve alerjen maddeleri %99'a varan oranda etkisizi hale getirerek onları zararsız su buharı haline dönüştürürken otomatik temizleme fonksiyonu sayesinde ortam sürekli temiz bir havaya sahip oluyor."

Tozu bakteriyi falan su buharına dönüştürüyorsa devrim gibi bir şey bu s-plazma ya da yazımda hata mı var. Kaynak belirtseydiniz güzel olurdu.

• Klima güzel gözüküyor da Full HD ve S-Plazma nasıl isimler ya. Klimaya da full hd dediler ya... :D

• Arkadaşlar ürün alırken tip en sonda kalsın.

Siz hiç üst kalite klimalarda ışıklar, dereceler rengarenk görüntüler, gördügünüz mü benim bildiğim hiçbirinde yok çünkü onlar asıl işlevlerini satıyorlar, alt kalite olanlarda işte böyle boyama süslemelere gidiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: curufperlit

full hd haha kelime oyunları ve süslü bir kasadan başka birşey değilsin samsungdünyanın en büyük ve en çok dalda üretim yapan bir elektronik şirketive ama hiçbirşey keşfetmeyen yeni bir teknoloji sunmayanda tek şirketi

Önce bir araştırma yapsaydınız keşkehttp://www.asistpatent.com.tr/haber/2011-patent-raporu-aciklandi,-ibm-yine-ezdi-gecti.html

• Samsungun servisi berbat gecen sefer telefon biraktim adam götürmüş evinde kullanmiş gelmiş içinde sevgisiline attigi mesajlari vardi telefonda gittim bune böyle bu ne saçmalık bu telefon nasil buradan dişari cikti dedim yok dişari çikmadi bilmemne dedi orjinal servis birde bu , bende nasil cikmadi ya dedim biz o mesajlari burda attik dedi tabi mesajda ''canım şu an duşa giricem sonra konuşuruz'' mesaji atmiş bizim eleman o mesaj foyasini ortaya cikardi çok ugrastim müdürle konusturmadilar bende daha ugrasmak istemedim yoksa genel müdürlügüne kadar şikayet ederdim...

adam telefonu almiş evine götürmüş kullanmiş resmen babasinin telefonu gibi,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.