Şimdi Ara

HTC One S, EISA tarafından ''Avrupa'nın en iyi sosyal medya telefonu'' seçildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One S, EISA tarafından ''Avrupa'nın en iyi sosyal medya telefonu'' seçildi

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden HTC Corporation, nisan ayından itibaren satışına başlanan One S modelinin, EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından, "Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Telefonu'' olarak seçildiğini açıkladı. Gelen bu yeni ödülle HTC, geçen yıl Facebook odaklı ChaCha ile kazandığı ödülden sonra ikinci kez aynı kategoride ödül kazanmış oldu.

HTC EMEA Bölge Başkanı Florian Seiche: ''Tüketiciler akıllı telefonları aracılığıyla hızlı ve kolay şekilde içeriklere ulaşmak ve sürekli iletişim içinde olmak istiyorlar. Bu nedenle HTC'de önceliğimiz, kişisel mobil deneyimleri en üst düzeyde yaşatmak. İkinci kez bu ödülle onurlandırılıyor olmaktan çok memnunuz. Hem EISA'ya hem de müşterilerimize, HTC'yi sürekli destekledikleri için teşekkür ederiz.'' dedi. 

''2012-2013 Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Telefonu'' ödülü, sosyal medya entegrasyonu, ağ oluşturma, bir cep telefonunun birden fazla sosyal ağ arasında basit şekilde bağlantı sağlaması, içerik paylaşımının ve sosyal etkileşimin kolaylaştırılması gibi faktörler değerlendirilerek verilmiş.

HTC One S, EISA tarafından ''Avrupa'nın en iyi sosyal medya telefonu'' seçildi

• One X'in S'ten neyi eksik?

• quote:

Orijinalden alıntı: ErdemZen

One Xin Sten neyi eksik?

fiyatı fazla..

• HTC iflasın eşiğinde; tek umudu Note 2 'ye benzer bir 5' i bu ayın sonunda lansmanı yapacağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErdemZen

One X'in S'ten neyi eksik?

One S daha güzel bence işlemcisi olsun herşeyiyle x den daha iyi BENCE.S4 platformu için diyorum tabi bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

quote:

Orijinalden alıntı: ErdemZenOne Xin Sten neyi eksik?
    One S daha güzel bence işlemcisi olsun herşeyiyle x den daha iyi BENCE.S4 platformu için diyorum tabi bunu.

Katılıyorum güzel cihaz.S3 ve One X e tercih ederim çünkü 4.7 inch bana göre büyük bir ekran.4.3 inchin üzerini sevmiyorum ben.Eğer saçma sapan sorunları olmasydı bende alacaktım bir tane One S.

• Şaşırmadım sonuçlarda da bütün telefonları sollamıştı zaten şuan da bana göre en iyi telefon konumunda gerek donanımıyla gerek tasarımıyla ha bi sorunu olur o da şarj onuda halletseler keşke.4.3 en ideal ekran 4.7 veya 4.8 inç ekranlar hem tercih edildiğini sanmıyorum hemde kullanmam hani.

One S'in özelliği yeni nesil 1.7 dual core işlemcisi olması.
  • Bende var s4'lü sosyal telefonda ödülünü almışta 3g'de şarjı çok az gidiyor.

• 2 yıl üst üste almışlar. Başarılarının devamını dilerim.
  • Güzelim telefonu rezil ettin HTC. Güzelim telefon şu anda S3 ile satılmasaydı çoktan almıştım...

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Şaşırmadım sonuçlarda da bütün telefonları sollamıştı zaten şuan da bana göre en iyi telefon konumunda gerek donanımıyla gerek tasarımıyla ha bi sorunu olur o da şarj onuda halletseler keşke.4.3 en ideal ekran 4.7 veya 4.8 inç ekranlar hem tercih edildiğini sanmıyorum hemde kullanmam hani.

Kendi zevkini idealini soyliyebilirsin tamam ama basklarinin tercihlerine ideallerine karar vermekde ne oluyor. 4.3inch senin icin idealken, baskasi icin fazla ufak ve kisitlayici olabilir. Tercih edildigini sanmadigin olculerde telefonlar on milyonlarca adet satiliyor unutma.

4.65inch kullaniyorum acikcasi internette cok buyuk rahatlik. Cebimdede yazin bile rahatsizlik vermiyor. Acikcasi cebimde elimde ergonomik rahatsizlik vermezse bir sonraki telefonum 5.3inch note2 olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amoled ve eski S3 işlemci bitirdi One Si. Yoksa S3ten One Xten neyi eksik?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Şaşırmadım sonuçlarda da bütün telefonları sollamıştı zaten şuan da bana göre en iyi telefon konumunda gerek donanımıyla gerek tasarımıyla ha bi sorunu olur o da şarj onuda halletseler keşke.4.3 en ideal ekran 4.7 veya 4.8 inç ekranlar hem tercih edildiğini sanmıyorum hemde kullanmam hani.

Kendi zevkini idealini soyliyebilirsin tamam ama basklarinin tercihlerine ideallerine karar vermekde ne oluyor. 4.3inch senin icin idealken, baskasi icin fazla ufak ve kisitlayici olabilir. Tercih edildigini sanmadigin olculerde telefonlar on milyonlarca adet satiliyor unutma.

4.65inch kullaniyorum acikcasi internette cok buyuk rahatlik. Cebimdede yazin bile rahatsizlik vermiyor. Acikcasi cebimde elimde ergonomik rahatsizlik vermezse bir sonraki telefonum 5.3inch note2 olabilir.

Dostum benim görüşüm bu yönde ben öyle eşşek kadar telefon almak istemem elime 3.7 4.3 kafidir.Ha tercih edenler vardır o ayrı benim için ideal olanda bu.
  • one s daha küçük bir telefon olsaydı daha çok tercih edilirdi. ekranının 4,3" olmasına rağmen one x'ten yeterince küçük değil. bir de ekran pentile olmasaydı harika olurdu.

• quote:

Şaşırmadım sonuçlarda da bütün telefonları sollamıştı zaten şuan da bana göre en iyi telefon konumunda gerek donanımıyla gerek tasarımıyla ha bi sorunu olur o da şarj onuda halletseler keşke.4.3 en ideal ekran 4.7 veya 4.8 inç ekranlar hem tercih edildiğini sanmıyorum hemde kullanmam hani. One Sin özelliği yeni nesil 1.7 dual core işlemcisi olması.
    Senin 1.7 ghz dediğin işlemci eski nesil snapdragon s3:D Yeni nesil işlemci 1.5ghz hızında çalışan s4 .Türkiyede S3 1.7ghz versiyonu satılıyor.Yani türkiyede kiler bildiğin kazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 15 Ağustos 2012; 21:07:05 >
  • s3 diyenler gidin sizde avrupadan alınnnn

• Çok güzel bir telefon ama Türkiye'de fiyat açısından çok yanlış bir yere konumlandırıldı.

Genelde fiyatına bakanlar biraz daha veririm S3 yada One X alırım diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

HTC iflasın eşiğinde; tek umudu Note 2 ye benzer bir 5 i bu ayın sonunda lansmanı yapacağı.

Arkadaş zarar ile iflası karıştırmış.

Her zarar eden şirket batsaydı bugün Apple diye bir şirket olmazdı.

Bakınız 1990-2000 yılları Apple tarihi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theasus -- 16 Ağustos 2012; 0:44:05 >
  • ahh tamamı S4 çıkaydıda daha çok sataydı..

• One XL çıkardılar birde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.