Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII için Jelly Bean güncellemesi 29 Ağustos'ta gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un amiral gemisi Galaxy SIII kullanıcılarının bugünlerde en çok beklediği haber Jelly Bean güncellemesinin ne zaman başlayacağı. Çeşitli kaynaklarda Eylül-Ekim dönemi işaret edilse de, güncelleme için IFA 2012 fuarı da iddialar arasına katıldı.

GSMArena ve Sammobile sitelerinin haberine göre Samsung, Jelly Bean güncellemesi için test sürecini bitirdi ve Google'dan sertifikasyon için onay beklemeye başladı. Google'ın kısa sürede onay vermesi beklenirken, güncellemenin 29 Ağustos'ta duyurulması ihtimal dahilinde.

Aynı tarihte yapılacak Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 2 modelinin tanıtılacağı tahmin edilirken, Samsung'un bu etkinlikte Galaxy SIII için Jelly Bean müjdesini de vermesi bekleniyor.

Samsung, Galaxy SIII güncellemesini en kısa sürede dağıtmayı planlıyor. İlk etapta Avrupa ve Asya ülkeleri güncellemeyi tecrübe edebilecek.

İddiaların ne kadar gerçeği yansıttığı şimdilik belirsiz ancak Samsung'un Galaxy SIII için Jelly Bean güncellemesinde sona yaklaştığı bazı kaynaklarda dile getirilmişti. IFA 2012 fuarındaki muhtemel bir duyuru hiçbir Galaxy SIII kullanıcısını şaşırtmayacaktır.

• Eylülden önce geleceğini sanmıyorum

• vay b biz daha htc nin android 4.04 güncellemesini alamadık adamlar jely bean güncellemesini gönderiyolar

• S2 yede isteruk
  • Gene S3 kullananlar iyi kötü bi tarihe ulaşıyorlar ya biz? bada kullanıcıları için güncelleme diye birşey yok.

• evocular gelir şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

S2 yede isteruk

gelecektir yakın zamanda dostum....

ama tabi cyonagenmod varken official sürümüne pek bakmam gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Gene S3 kullananlar iyi kötü bi tarihe ulaşıyorlar ya biz? bada kullanıcıları için güncelleme diye birşey yok.

Badada Adam akıllı ne bitane uygulama var nede oyun Badamı kaldı allah aşkın!!!
  • Biz daha Samsung Galaxy S2 icin ICS 4.0.4 alamadik , adamlar Jelly Bean guncelemesi alicaklar . Samsung Galaxy S2 kullanicilarina sesleniyorum , hepimiz arkasini birakmayalim durmadan bunaltalim da salsinlar artik bu 4.0.4 Guncelemesini . HTC bile 1 hafta oldu gunceleme tum kullanilara geldi bile bizimki daha gozukmuyor boyle birsey olurmu , bilsem HTC alirdim , boyle haksizlik olmaz . Lutfen 4.0.4 Guncelemesini soralim

• Gelsin gelsin şu menü takılmalarından kurtulmak istiyorum.

• bizim ülkeye ancak eylül ortası gibi gelir

• o avrupa ve asya ulkelerine bizi dahil etmeyecekler. asya ve avrupa'da topraklarimiz olmasina ragmen samsung turkiye'yi somurgeci ingilizlerin bir taraflarindan uydurdugu ''ortadogu'' bolgesinde tanimliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33 S2 yede isteruk
    gelecektir yakın zamanda dostum.... ama tabi cyonagenmod varken official sürümüne pek bakmam gibi

Neresi güzel ya cm'nin 10 kez kurdum ama yinede hoşuma gitmedi hatalarla dolu hiçbir program yok orjinal arayüz çok kötü touchwiz'i kötülüyorlar ama bence hiç yoktan iyidir yani.En iyi orjinal romlar bana göre uyduruk romlarla olmuyor bu iş.Tam güzel iyimiş bu diyorum pat bir yerinde sorun çıkıyor orjinali gibi olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

quote:

Orijinalden alıntı: swat882
    quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33 S2 yede isteruk
    gelecektir yakın zamanda dostum.... ama tabi cyonagenmod varken official sürümüne pek bakmam gibi
    Neresi güzel ya cmnin 10 kez kurdum ama yinede hoşuma gitmedi hatalarla dolu hiçbir program yok orjinal arayüz çok kötü touchwizi kötülüyorlar ama bence hiç yoktan iyidir yani.En iyi orjinal romlar bana göre uyduruk romlarla olmuyor bu iş.Tam güzel iyimiş bu diyorum pat bir yerinde sorun çıkıyor orjinali gibi olmuyor

Aynen katılıyorum bir rom yüklüyorsun şarjı çabuk bitiyor telefonun,bir rom yüklüyosun hattı okumuyor bazen bir romda wifi çalışmıyor bir rom yüklüyosun stabiliteden eser yok... Gene en iyisi dediğin gibi orjinal romlar.Adam gibi rom yapıyolarda biz mi kurmayıpta güncelleme diye firmalara dileniyoruz...

• SII kullanıcısı olarak söylüyorum daha 4.0.4 gelmedi bize... 4.1 hiç gelmez düşüncesindeyim

• S3'ü asıl bundan sonra görmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907 Gene S3 kullananlar iyi kötü bi tarihe ulaşıyorlar ya biz? bada kullanıcıları için güncelleme diye birşey yok.
    Badada Adam akıllı ne bitane uygulama var nede oyun Badamı kaldı allah aşkın!!!

Samsung sağolsun kerizledi bizi ama hala bu durumu savunan var.

• Tam güzel iyimiş bu diyorum pat bir yerinde sorun çıkıyor orjinali gibi olmuyor

• S2 nin ics guncellemesi gibi aceleye getirip gene sorunlu bir sey cikarmasinlarda. Yoksa nexusda jellybean kullaniyorum, ics den farki gunduzle gece kadar. Cihaza ilk dokundugunuzda menu hareketlerinde farkini hissediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 15 Ağustos 2012; 16:25:16 >
  • yukubek'i bekliyoruz. Duyduğuma göre 4.1.1'i duyunca verecek cevap bulamamış o yüzden bu konuya mesaj atmamış :D

İyi iyi 2hafta sonra 4.1.1 kullanacağız büyük ihtimalle :) CM10, 4.1.1 Custom Romlarla uğraşmadan kısa sürede güncelleme almak güzel bir şey. Google Nexus'lar kadar olmasa da yine de yakın denebilecek bir zamanda güncelleniyor. Samsung Android dünyasında yazılım desteği olarak en kaliteli ve stabil yazılımı S3 ile sunmaya başladı. Darısı gelecek ve çıkmış cihazlara...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.