Şimdi Ara

█Büyük KonuDışı eylemi ertelensin Katılacaklar içeri█

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

█Büyük KonuDışı eylemi ertelensin Katılacaklar içeri█

(En Son Oy Tarihi: 20.8.2014)
Giriş
  • Başlıkta yazdığım gibi eylem ertelensin çünkü yöneticiler eyleme karşı bir önlem aldılar her ne kadar problem olarak göstermeye çalışsalar da anlaşılıyor eyleme karşı bir önlem olduğu, bizim bu adıma karşı atmamız gereken adım sorun çözülene dek 10ar gün ara ile ertelemek inadından vazgeçen taraf bu mücadeleyi kazanır.

(önlem Bu forumdaki kullanıcılar: hiç )

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekterak99 -- 15 Ağustos 2012; 13:26:15 >
  • 31 Ağustos:

Direnişçiler: ''HOLLEEYY BAŞARDIK İŞTE EYLEMİMİZ İŞE YARADI KİMSE YOK FORUMDA!''
    Citizen: ''Bazı hatalar var.''
    Direnişçiler: ''...''

Daha açıklayıcı olmak şartıyla, elinizde hiçbir kanıt bıraktırmayacaklar.

Not: Ayrıca bu bug'ın önlem olduğunu ne kadar savunsak da DH yöneticileri bizi durumu anlayamayacağımız kadar aptal olduğunu düşündüklerini hiç sanmıyorum. Bu da teorimizi çürütme pozisyonunda bir düşünce, tabii aksi söz konusuysa da yetkililerin acemiliği olurdu, direniş gününde darbeyi indirip yuldırma politikasıyla eski hale geri dönebilirdik. İşte o zaman helal derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oziko -- 15 Ağustos 2012; 13:30:24 >
  • aa doğru lan bende onu citizen bozdu sanıyordum.
  • aynen bilerek yapıyolar 1 ay hiç girmiyelim akıllansınlar yada 1 sene yada bir ömür boyu
  • isim listesnin boş gözükmesi sizin gereksiz eyleminize ne gibi bir olumsuz etki yapabilir ki? sizin amacınız forumun giriş sayısını düşürmek. isminiz listelenmese bile bunu yapabilirsiniz. ha yapsanız ne olacak? hiç birşey. gereksiz bir amaç için gereksiz bir olay. ben eminim ki 1000 kişinin 500ü uymayacak. 100 tanesinin aklına bile gelmeyecek. 200 tanesi üye girişi yapmadan girecek(ki bunun hiç bir farkı yok.) 2 kişi ile belki yaparsınız eylemi. yaparsınız dünyayı kurtarırsınız... 1000 kişi birdaha hiç girmeme kararı alın, nasıl fikir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

31 Ağustos:

Direnişçiler: ''HOLLEEYY BAŞARDIK İŞTE EYLEMİMİZ İŞE YARADI KİMSE YOK FORUMDA!''
    Citizen: ''Bazı hatalar var.''
    Direnişçiler: ''...''

Daha açıklayıcı olmak şartıyla, elinizde hiçbir kanıt bıraktırmayacaklar.

Not: Ayrıca bu bug'ın önlem olduğunu ne kadar savunsak da DH yöneticileri bizi durumu anlayamayacağımız kadar aptal olduğunu düşündüklerini hiç sanmıyorum. Bu da teorimizi çürütme pozisyonunda bir düşünce, tabii aksi söz konusuysa da yetkililerin acemiliği olurdu, direniş gününde darbeyi indirip yuldırma politikasıyla eski hale geri dönebilirdik. İşte o zaman helal derdim.

biz yinede camforg sönmezin taktiğini bi düşünelim yapamazsak

• bir fikri olan var mı ? kaldık böyle yöneticiler 10 numara önlem almışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: █Loading...

bir fikri olan var mı ? kaldık böyle yöneticiler 10 numara önlem almışlar

Bizim amacımız forumun 2 günlük hitini düşürmek değil mi? İsim listesi gözükse de gözükmese de foruma giriş yapılmayınca hit düşmeyecek mi

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 15 Ağustos 2012; 13:57:35 >
  • Inani birazdan daha konu açacaktim. Aynen önlem aldilar.

Mesela, misirda mubarek doneminde filistin kapilar kapaliydi. Israilin baskisiyla.

Filistinde israile şah çekti, misirdaki muslumanlardan yardim toplamak için, Tüneller kazdilar.

Israilde şaha çekmeye karşilik, yerin altina beton doseyecek, bu sekilde tunelleri yikmis olacakti taki mubarek devrilene kadar.

Konuyu dhye baglicak olursak. Dh deki bazi adminler israil gibi kafasina gore adam (BANLIYORLAR).

DH Halki da, hukumetini protesto etmek için, Eylem istihbaratini hukumetinin onunde bagirarak soyledigimiz için, hukumete (Dh merkeze) , istihbarat gitti.

Dh merkezdeki diyalog:
    Editor, gun oksayin odasina girir.

Editor: Efendim, bize gelen bilgiye gore, Dh uyeleri adminlerimizi kinama amaci ile, eylem yapacaklar. Bu sekilde 2 gun dh ye girilmeyecek, Reklam gelirlerimizi, reklami gorunme sayimizi, TIKLAMA Sayisi duşuse gececek. Dh Borsada değer kaybedecek. Gun oksay bey, hisseleriniz dusecek. Şirket zarar edecek.
    ne yapmamizi emredersiniz?

Gun oksay: Bence, Eylem günü, illa ki, "bakalim eyleme katilan tek bizmiyiz" diyip bircok uye girebilir. Bu eylemde fazla ilgi gormez. Ama derhal, mesut çevik, citizen,..... herkesi toplanti salonuna çağir. Guvenlik zirvesini topla.

Bir araç hazirlayin, Eski dostumuz erdinc iyikulu sirketinden aldirin. Derhal!

Editor: Emredersin patron

Toplanti sonrasi, bu konudaki kullanicilar "hiç" yazar.

BENIM SAHSI GORUSUM, HIÇ YAZACAGINA BOS BIRAKSALAR DAHA IYI IDI. HIÇ KELIMESI ALGORITMAYA OZEL EKLENDIGINDEN GAYET BELLI EDIYOR, FILMLER DONDUGU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ertelensin.
  • Çok mu zor 2 gün foruma girmemek çıkın dışarı yiyin için gezin tozun.
  • Ya önemli olan sitenin tıklanma oranının düşmesi...ben bir günde dh de 100 sayfaya girerim 25 tanesine yorum bırakırım...kişi bası tıklanma oranı 50 diyelim o listede 1000 kişi var buda 50.000 tıklama eder bence büyük bir rakam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbn

quote:

Bizim amacımız forumun 2 günlük hitini düşürmek değil mi? İsim listesi gözükse de gözükmese de foruma giriş yapılmayınca hit düşmeyecek mi

önemli olan bizde bu potansiyelin olup olmadığını bulmak zaten amacımız forumun kapanması felanda değil ama öyle bir önlem aldılar ki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nbn

quote:

önemli olan bizde bu potansiyelin olup olmadığını bulmak zaten amacımız forumun kapanması felanda değil ama öyle bir önlem aldılar ki

Katılan 1000 kişiden 500 ü bile sözünde durup foruma girmese yeter bence

• katilacak olanlar 1 hafta kendilerini banlasinlar. kesinlik olur. girilmez mesaj atilmaz vs..
  • Şu andaki aktif kişilerin 0 tanesi üye, 0 misafir ziyaretçi, 0 mobil kullanıcıdır. ciddi ciddi önlem alınmış gibi bu bile başarıdır kardeşlerim.!
  • Kararımızdan dönmeyelim, forumdaki kişiler gözüktüğü zaman bir daha tekrarlarız.
  • kimse girmezse orda 'hiç' yazsa da birşey farketmez sizler o iki gün girmezseniz zaten konu açılamaz konu açılmadığı zaman da Bi albeni si olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangalf

Kararımızdan dönmeyelim, forumdaki kişiler gözüktüğü zaman bir daha tekrarlarız.

Duzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.