- x
Six Pack Hakkında !
10 Cevap1334 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1 Mesaj
15 Ağustos 2012; 2:24:13 

Bildiğimiz üzere Türkler arasında yaygındır Six Pack yapma isteği yada Türklerin tabiriyle baklava :)

Öncelikle belirtmeliyim Six Pack,mekik çekerek yapılmaz. Mekik sadece karın kaslarını güçlendirir.

Six Pack denilen 6 adet (aslında 8) kas herkesde vardır.Bunları meydana çıkarmak için karın bölgesindeki yağları yakmak gerek...

Size yardımcı olabilecek video.Günde sadece 8 dakikanızı ayırarak siz de Six Pack'e sahip olabilirsiniz !

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifç -- 15 Ağustos 2012; 13:41:56 >

244 Mesaj
15 Ağustos 2012; 4:18:07 

Video açamıyorum yazar mısınız zahmet olmazsa ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

685 Mesaj
15 Ağustos 2012; 8:33:16 

bu hareketlerin neredeyse tamamı mekik hareketleri.. yöntemleri farklı.... alt karın ve üst karın çalışma yöntemleri..

493 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
JamesDeen
15 Ağustos 2012; 17:28:36 

Sadece bu hareketlerle yapılsaydı herkeste six pack olurdu zaten.Yağ oranın %5'in altında olacak asıl sıkıntı burda.

1 Mesaj
18 Ağustos 2012; 0:28:43 

Ya siz ne kadar zekisiniz böyle :)

Zaten mekik hareketine benzer hareketler var dünyada,o karın bölgesini çalıştırıp yağları eritmek için.Başka bişeymi var sanki ?

Bu hareketlerin de bi etkisi vardır ve işe yarıyordur günde 8 dakika yapın diye boşuna demiyolar.Herkes vücuduna göre bi süre yapsa herkesde olur...

105 Mesaj
18 Ağustos 2012; 3:03:45 

quote:

Orijinalden alıntı: WhatsUp?

Sadece bu hareketlerle yapılsaydı herkeste six pack olurdu zaten.Yağ oranın %5'in altında olacak asıl sıkıntı burda.

Neye dayanarak %5. İnsanları yanlış bilgilendirme istersen

493 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
JamesDeen
18 Ağustos 2012; 3:08:55 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan06

Neye dayanarak %5. İnsanları yanlış bilgilendirme istersen

Neye mi dayanarak? Ben daha kimseyi görmedim yağ oranı %5 in üstünde olup six pack yapan adam.Bulup burda paylaşırsan güzel olur

105 Mesaj
18 Ağustos 2012; 3:15:29 

quote:

Neye mi dayanarak? Ben daha kimseyi görmedim yağ oranı %5 in üstünde olup six pack yapan adam.Bulup burda paylaşırsan güzel olur

Herkesin yağını nasıl ölçtün?

493 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
JamesDeen
18 Ağustos 2012; 3:17:48 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan06

Herkesin yağını nasıl ölçtün?

Herkesin yağını ölçmedim.Bizzat konuştuğum adamlardan aldım bu bilgiyi.Google amcada aratırsan o sitelerde six pack'i olan adamların yorumlarını okuyabilirsin.Six pack'in %80'i diyet %20 si çalışma yağ oranı ciddi şekilde altlara çekilmeden six packin görülmeyeceğini her yerde bas bas bağırıyolar.

105 Mesaj
18 Ağustos 2012; 3:22:17 

quote:

Herkesin yağını ölçmedim.Bizzat konuştuğum adamlardan aldım bu bilgiyi.Google amcada aratırsan o sitelerde six pack'i olan adamların yorumlarını okuyabilirsin.Six pack'in %80'i diyet %20 si çalışma yağ oranı ciddi şekilde altlara çekilmeden six packin görülmeyeceğini her yerde bas bas bağırıyolar.

Dostum o zaman kaynak belirt birinci ağızdan konuşma. Bu bireyden bireye farklılık gösterebilecek bir durum. Acaba o konuştuğun kişilerin kaç tanesi doktora gidip baktırdı değerlerine. Fiitness salonlarındaki kıytırık aletle ölçülen değerleri konuşmayalım.

493 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
JamesDeen
18 Ağustos 2012; 3:26:10 

Ne yazık ki link veremem yasak olduğundan.
Bireyden bireye farklılık olabileceği konusunda haklısın lafım yok bir miktar oynayabilir tabii ama maximum gene %9-10 olacağını düşünüyorum.Zaten o kasları görmek için yağ oranının az olması illaki gerekli onların değerlerinin de fazla oynayacağını düşünmüyorum.Ayrıca hangi bölümün doktoru bu ölçümü yaptırıyor kendim için soruyorum,doktorların böyle bir imkanı varsa yararlanayım hazır GYM'e gitmiyorken.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.242