Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HaMuslu

Arkadaşlar benim go'nun ekranın da tamamında yukarıdaki fotoğrafa benzer (muntazaman simetrik sıralı) minik ışık/beyaz nokta vs görülüyor ekranı sağa sola çevirdikçe fark ediyorum, bunun sebebi ne olabilir?

a&yni durum bendede var, belirtigin gibi resimde pek anlasilmiyor ama muntazam sirali sekilde, ben bunu su altinda calismasiyla ilgilidir diye dusunuyorum. simdi pek gormuyorum bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Prof. Dr. M.

Telefonu bugün aldım yapabileceğim güncellemeler, iyi uygulamalar nelerdir? Birde şarj kısmında pilin yanına yüzde kaç kaldığı yanmıyor onu nasıl ayarlayabilirim?

cesitli programlar var sarjin durumunu gosteren, ben yavsiye etmem, fazladan programlar fazladan ram ve pil kullanimi demek. zaten sarj durumunu gosteren zimbirti var, yetr..
    iyi uygulama yoktur; ihtiyaclarini karsilayan istedigin uygulamalar vardir.cok istersen sana donanim haberin uygulamasini onerebilirim mesela. :), oyun istersen suan kesfettigim ve zevkli bir oyun olan ''cut the rope free'' yi tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Telefonu bugün aldım yapabileceğim güncellemeler, iyi uygulamalar nelerdir? Birde şarj kısmında pilin yanına yüzde kaç kaldığı yanmıyor onu nasıl ayarlayabilirim?

cesitli programlar var sarjin durumunu gosteren, ben yavsiye etmem, fazladan programlar fazladan ram ve pil kullanimi demek. zaten sarj durumunu gosteren zimbirti var, yetr..
    iyi uygulama yoktur; ihtiyaclarini karsilayan istedigin uygulamalar vardir.cok istersen sana donanim haberin uygulamasini onerebilirim mesela. :), oyun istersen suan kesfettigim ve zevkli bir oyun olan ''cut the rope free'' yi tavsiye ederim...

Sanırım % göstermesini diyorsan android 4 ile gelmekte. Önceki android sürümünde hakketten yoktu % olayı, yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-cizgisi

quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Sanırım % göstermesini diyorsan android 4 ile gelmekte. Önceki android sürümünde hakketten yoktu % olayı, yanlış hatırlamıyorsam.

evet evet 4 surumunde var mis... dikkat etmemisim

• quote:

Orijinalden alıntı: ruder

bende xperia go aldım 2 hafta oldu alalı. kamerasından falan çok memnunum. hızlı telefon ama yeni uygulamaları yükledikçe biraz kasmaya başlıyor telefon. ayarlardan çalışan uygulamalara bakıyorum 512 ramin 270 ini falan kullanıyor, buna bağlı olarak da biraz kasıyor.. su testini çok uzun süre yaptım gerçekten çok başarılı. hafta içi de darbe testi uygulamayı düşünüyorum (üzerinden araba geçirerek). sadece anlamadığım internete bağlandığım zaman şebeke çubuğunda 3G yazmıyor. veriyi etkin yapınca 'h' harfi ve iki yönlü ok işareti çıkıyor. 3g yi kullanıp kullanamadığımı anlayamadım. gerçi internette hızlı geziniyor ama aklıma takıldı.

H işareti 3g ile bağlandığını gösterir ( HSDPA )
  • Arkadaşlarr 6.1 e geçen var mı? Memnun musunuz? Yenilikleri artıları eksileri nedir?

• Merhaba arkadaşlar. Bugun itibari ile telefonumu satmaya karar verdim.
    İlan No : 109426179
    Garantili , Temiz , Çiziksiz , Beyaz Xperia Go
    Artık bu telefonu kullanmayacağım ama yine de sorularınız olursa özelden yazabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Başka bir konuda tekrardan görüşmek üzere..
  • arkadaşlar telefonunuzu kesinlikle ıcs güncellemeyin o akıcılık falan kalmıyor insan kafayı yicek gibi oluyor telefonu kullanırken :( 2.3 e geri dönmeye çalışıyorum :(
  • yeni aldığım için bende satmaya kıyamıyorum , ölü fiyatına gidecek çünkü , 1 sene filan kullanıp iphone 5 alırım herhalde.
  • Arkadaşlar ben de telefonu alalım bir ay oldu.

ICS güncelledim. 4,0 geçtim. Her şey çok akıcı. Hiçbir problem yok. Şarj süredin güncellemeden sonra arttı 3 gün kullanıyorum.

Ayarlarını iyi yapılandırın.

bir problem kalmıyor.

Telefondan çok çok memnunum. Ayrıca telefonu 700 TL'ye aldım. hepsi burada veya teknosa gibi yerlerden almaya gerek yok.

tek beğenmediğim sesi biraz az geliyor sanki. aslında normal ama ben fazla beklenti içinde olduğum için galiba bana öyle geldi.

Telefonu kötülemeye gerek yok Güzel telefon.
  • Bende memnunum. Ayarlarını güzelce yapınca hiçbir problem yok. Yeni aldığım için şarj konusunda şöyle 2-3 gün gitmesini isterdim ama bu tür telefonlar için bu şarj gene iyidir. Artık veri aktarımını otomatik güncellemeyi vs kapatıyorum kullanmadığım zamanlarda, şimdi baya iyi. Ya birde şu öndeki kameraya benzer şeyi çözemedim, acaba kameramı diye heveslenmiştim bi ara, ne olduğunu bilen varsa yazabilirmi

• Işık sensoru olmalı.

• merhaba arkadaşlar,
    599 tl ye bonubondan aldım daha kargo gelmedi ,dayanıklılık için aldım telefonu; ama bir sorum olacak el feneri ya da aydınlatma gibi bir bileşeni var mı telefonun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 30 Aralık 2012; 12:56:56 >
  • dostum googlpe playden el feneri diye aratirsan cikar telefonu el feneri olarak kullanma sansin var
  • teşekkür ederim , ilk akıllı telefonum olacak ; şimdiden kafayı yemeye başladım :)
    bonubon sitesi de paralel ithalatmı yapıyor ? bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

merhaba arkadaşlar,
    599 tl ye bonubondan aldım daha kargo gelmedi ,dayanıklılık için aldım telefonu; ama bir sorum olacak el feneri ya da aydınlatma gibi bir bileşeni var mı telefonun?

dikkat et paralel ithalat olmasın , fiyat çok düşük çünkü , eğer sony eurasia garantisi yoksa servis sıkıntısı yaşayabilirsin.
  • Kişi başı en fazla 5 adet kupon satın alınabilir.
    2 yıl ithalatçı garantilidir.
    Tüm Türkiye’ye kargo gönderimi yapılır. Kargo ücreti KDV hariç İstanbul içi 3 TL, İstanbul dışı 4.75 TL’dir ve alıcıya aittir. Aynı kampanyadan birden fazla kupon almanız durumunda ürün tipine göre tek paket olarak ekonomik gönderim avantajından yararlanabilirsiniz.
    Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
    Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.

ŞİMDİ bu eurasia garantili mi oluyor?

şikayetvar.com u okudum abov o da ne? adamların yemediği nane kalmamış, garanti bankasının olduğu yerde mutlaka bir yamukluk vardır zaten de , yarın sabah 9 da arayıp iptal ettireceğim siparişi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 30 Aralık 2012; 17:27:10 >

• iptal ettirdim bakalım para iadesi ne zaman olacak,
    güncel dijital diye bir firmanın garantisi altındaymıs ist sony merkezi aradım; biz bu firmayı tanımıyoruz sonra başınız ağrır dedi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

iptal ettirdim bakalım para iadesi ne zaman olacak,
    güncel dijital diye bir firmanın garantisi altındaymıs ist sony merkezi aradım; biz bu firmayı tanımıyoruz sonra başınız ağrır dedi. :)

iptal ettirmekle çok iyi yapmışsın..bende xperia s almıştım ağzım dilim yandı daha da paralel ithalat cihaz almam..servise gidiyor diye sandığım cihazım boş beleş bi telefoncuya gidip devamlı yapılmadan geri geliyordu bende sinirlendim 4 ay önce 800 tl ye satmıştım... yerine go yu aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_shekil -- 1 Ocak 2013; 21:48:52 >
  • Ekranı çiziliyor haberiniz olsun

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.