Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.166
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dejavu91

merhaba arkadaşlar, sony xperia sp kullanıyorum. telefonumdan çok memnunum. her özelliği iyi güzel ancak avea hattım var ve müzik dinleyemiyorum ve izleyemiyorum. sadece dümdüz internete giriyor hepsi bu. 3g kapalıdır dediler *100# yaptım buradan 3g yi açmak için aktivasyon gönderdim ancak sony xperia sp de yoksa 3g mi yok. cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler................ tarifem aveadan 500 dönüşen dakika..................

3g yazıp 5555 e gönderin ayarlar yapıldı mesajını aldıktan sonra telefonu kapatıp tekrar açın düzelecektir. 3g işareti "H" olarak gösterilir.Eyer çekim gücünü gösteren işaretin yanında "H" harfini görüyorsanız internetiniz 3g hızında demektir.Ancak 3g her yerde çekmez.Yani bulunduğunuz yer 3g kapsama alanı içinde olmayabilirde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vTeck

quote:

Orijinalden alıntı: Aspnux

Arkadaslar gb de nasıl root yapabilirim bootloader kilidini acmadan? Arastırdım fakat pek bi sey anlamadım..

2.3.7 GB de BL açmadan root yapılmıyor hocam malesef. Ama telefonu 4.1 jb ye güncelledikten sonra BL açmadan root edip 2.3.7 ye dönebilirsiniz. Böylece telefon hem rootlu hemde 2.3.7 GB olarak kalır.

kardeş ben flashtool kullanıp yazılım atıyorum.4.1.2 de ve 4.0.4 de root oluyor ama rootlu şekilde 2.3.7 Ye geçince root kalkıyor gb deykende root yapamıyorum bi çözüm söyle hacı ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahababa58

quote:

quote:

Arkadaslar gb de nasıl root yapabilirim bootloader kilidini acmadan? Arastırdım fakat pek bi sey anlamadım..

2.3.7 GB de BL açmadan root yapılmıyor hocam malesef. Ama telefonu 4.1 jb ye güncelledikten sonra BL açmadan root edip 2.3.7 ye dönebilirsiniz. Böylece telefon hem rootlu hemde 2.3.7 GB olarak kalır.

kardeş ben flashtool kullanıp yazılım atıyorum.4.1.2 de ve 4.0.4 de root oluyor ama rootlu şekilde 2.3.7 Ye geçince root kalkıyor gb deykende root yapamıyorum bi çözüm söyle hacı ya :)

Hocam bu konuda .::Orochi::. Nickli arkadaş daha deneyimli isterseniz onunla bi görüşün :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bu konuda .::Orochi::. Nickli arkadaş daha deneyimli isterseniz onunla bi görüşün :)

orochi yi nerden bulasağım ki :) sorun biraz karışık anlatmışım. kısacası 2.3.7 de rootlayamıyorum. diğer sürümleree rootluyken 2.3.7 ye geçiyorum root kalkıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

orochi yi nerden bulasağım ki :) sorun biraz karışık anlatmışım. kısacası 2.3.7 de rootlayamıyorum. diğer sürümleree rootluyken 2.3.7 ye geçiyorum root kalkıyor.

Hocam pm atın o size müsait olduğu zaman geri döner zaten

• sen şu an hangi sürüm desin nasıl telefon?

• iyi günler arkadaşlar.
    xperia go hakkında size bir şey sormak istiyorum.
    800 tl ye kadar bir telefon almak istiyorum. Âmâ bu android vb. işlerinden anlamıyorum. navigasyon olması önemli . general mobile discovery alacaktım. Arkadaşın biri xperia go al mutlaka dedi.
    bana bu konuda yardımcı olur musunuz. oyun işi önemli değil. navigasyon+wifi olması yeterli.
    konuyu dağıtmak istemedim.sadece sony kullanıcılarının fikrinin almak istedim.

teşekkür ederim kolay gelsin.
  • Ben de 2-3 ay içinde bu telefonu almak istiyorum. Garanti sorun çıkarmasın diye Sony Türkiye garantili bir telefon almayı düşünüyorum ama fiyat da 800'den bir türlü düşmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliak81.81

iyi günler arkadaşlar.
    800 tl ye kadar bir telefon almak istiyorum. Âmâ bu android vb. işlerinden anlamıyorum. navigasyon olması önemli . general mobile discovery alacaktım. Arkadaşın biri xperia go al mutlaka dedi.
    bana bu konuda yardımcı olur musunuz. oyun işi önemli değil. navigasyon+wifi olması yeterli.

Su geçirmemesi hoş. Gps i internet olmadan çok sıkıntı çıkarıyor bende bir türlü bulamıyor yeri başlarda böyle değildi. sygic satın aldım ben navigasyonu satın almanız gerek onuda ekleyim discovery ekran kalitesi olarak daha iyi hızıda iyi s3 ile karşılaştırmaları var nette ben kullanmadım olumsuz yanlarını bilmiyorum. Bütçe varsa s4 mini alın kafanız rahat eder.

• aliak81.81 A kullanıcısına yanıt
    navigasyon için bu cihazı önermem alıcısı zayıf, işim gereği yollardayım gps i kötü maalesef bu cihazın. başka alternatiflere yönel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliak81.81

iyi günler arkadaşlar.

bu telefonu önermem.arkadaşlarında dediği gibi navigasyon pek verimli değil.internetle birlikte kullanınca biraz verimli oluyor ancak yinede pek yeterli değil gibi.Discovery i hiç görmedim ancak duyduklarım genellikle hep olumlu yönde.

uzun vadede bir telefon düşünüyorsanız yeni modeller daha iyi olacaktır ancak fiyatları biraz tuzlu tabiki.

ayrıca bu fiyat aralığında HTC cihazlarada bir bakmanızı öneririm...
  • arkadaşlar JB 4.1.2 sürümende root yapmayı anlatan bi yer yokmu yada yapmasını bilen??
  • 4.1.2 guncellemesinde video durdurma/oynatma tusu yok .Nasıl durduruluyo acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dinleyici96

4.1.2 guncellemesinde video durdurma/oynatma tusu yok .Nasıl durduruluyo acaba?

olmaz olurmu ya öyle şeymi olur hiç
  • Arkadaşlar size tek bi şey söyleceğim. Mümkün olduğunca bu telefondan uzak durmaya çalışın. Çünkü parasını haketmiyor. 512 mb ram'e sahip android cihaz almak sıkıntı. Çünkü sistem bi süre sonra şişiyor. Telefon kullanılmaz hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 15 Mart 2014; 18:25:55 >
  • dinleyici96 D kullanıcısına yanıt
    evet ben de bulamadım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futimuti -- 18 Mart 2014; 18:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mer33

arkadaşlar JB 4.1.2 sürümende root yapmayı anlatan bi yer yokmu yada yapmasını bilen??

http://www.trandroidev.com/xperia-gelistirme-kilavuzlari/1994-root-xperia-root-islemi.html buraya bir bak istersen.ben yaptım oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: futimuti

evet ben de bulamadım,

Arkadaşlar video oynatılırken ekrana dokunduğunuzda video durdurma butonu çıkmıyormu yani?

• quote:

Arkadaşlar size tek bi şey söyleceğim. Mümkün olduğunca bu telefondan uzak durmaya çalışın. Çünkü parasını haketmiyor. 512 mb ram'e sahip android cihaz almak sıkıntı. Çünkü sistem bi süre sonra şişiyor. Telefon kullanılmaz hale geliyor.

Evet arkadaşın dediğine katılıorum 512 mb ram adroid için yetersiz gelior. O nedenle alacağınız telefon en az 1 gb ram li olsun. Aksi takdirde uzun vadede sorun yaşarsanız. Bu telefonun rami 1 gb olsa tadından yenmezdi ancak değil işte

• quote:

Orijinalden alıntı: mer33

quote:

Orijinalden alıntı: futimuti

evet ben de bulamadım,

Arkadaşlar video oynatılırken ekrana dokunduğunuzda video durdurma butonu çıkmıyormu yani?

Hayır çıkmıyor.Benim sürüm jb 4.1.2 ama 6.2A.0.400 sizinki 6.2A.1.100 dür büyük ihtimalle.Ben bu sürümü biraz daha akıcı buluyorum menüsü koyu renk fonlu hoşuma gidiyor o yüzden kullanıyorum.Kamerası farklı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.