Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter'dan MP Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Electronic Arts'ın bu sene için güven bağladığı FPS oyunlarından Medal of Honor: Warfighter, multiplayer bölümüyle birlikte çeşitli kapışmalara ev sahipliği yapacak. Medal of Honor: Warfighter'ın yayınlanan Gamescom videosu da, bu bölüme odaklanıyor.

Oyunun yayınlanan bu videosunda farklı farklı savaş bölgelerinden alınmış çatışma sahnelerine tanıklık ediyoruz. Tamamen oyun içi görüntülerin kullanıldığı bu videoda Frostbite 2'nin etkisi özellikle kapalı alanlarda bayağı hissediliyor.

Sizlerin yorumunu da bekliyoruz fakat şahsen, oyunda kullanılan uyarı fontları rahatsız edici geldi. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

• Gayet güzel, ben bunu oynarım, hem çeşitlilik olması da güzel (KSK, SAS vs.).

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben ea yi tanıyorsam her zaman videolarını oyundan harika sahneler koyarak güzel biçimde sunar fakat bu video beni hiç etkilemedi, bence bu na vereceğiniz parayı bf3 pre alın derim.Bu sene cod daha iyi bence.

• guzel gözukuyo ama bi önceki oyun gibi fos çıkma ihtimali de var

• Almanda olsa italyanda olsa hatta uzaylı bile olsa hepsi ana dili gibi ingilizce konuşuyor artık aşmaları lazım böyle şeyleri.

• Keşke Türk komandolarını da görebilseydik.

• hud biraz küçültülebilirmiş

• oyun daki hud vs göstergeler o kadar göz alıor ve büyükki oynanmaz yani o derece bence değiştirmeleri lzm

• Aynı grafik motoru anlarım ama Smaw resmen Kopyala-Yapıstır. Neyse sonuçta oda bir silah genel olarak iyiydi

• İyi duruyor ama ben BF3'ün suyunu çıkarmamış olan BF3 sahibi satın alırsa bunu israf derim.

• omar2425
    14.08.2012 19:02:39

Bu seneki cod daha mı iyi? Bu seneki cod şu ana kadar çıkmış bütün oyunlardan daha kötü.. Fanboyluk yapmıyorum,sanki babamın şirketiymiş oyunuymuş gibi aptal aptal tartışmalara da girmem oyun güzelse oynarım. Ve gerçekten çok kötü black ops 2. He tamam oynamadan bilemezsin sonuçta ama en başından 500 yaşındaki Woods hiç mantıklı değil.. Bu oyunda bayağı hoş olacağa benziyor..
  • bu oyunu almam için inceleme lazım

• Black ops 2 varken gereksiz bir oyun bu..ustelik yayincinin ea olmasida oyunu almamak icin en onemli neden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BSC videolarında sorun var galiba. videonun altındaki timeline çubuğu, tam ekran yapınca ekranın ortasına geliyor. sizdede oluyor mu bu olay?

oyunun multiplayer kısmı güzel olacak gibi. ama satın almak için bir inceleme şart bence.

[edit:imla]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 14 Ağustos 2012; 20:25:47 >
  • black ops 2 de güzel,warfighter da.
  • Multisini hiç sevmedim cod'un multisi daha güzel gözüktü oyunu çikar çikmaz alacaktim ama BF3 multisi varken bunu oynamam en iyi fiyatinin dusmesini bekler senaryo modunu oynarim..

• bu oyunda vuruş hissi olmayacakmış gibi geliyor ama inşallah yanılırım

• arkadaslar şu EA ye laf atıp da medal of honor , battlefield gibi oyunlara sırf ea origins varsa alınmaz call of daha güzel diyen arkadaslara bir sorum olucak gerçekten çok merak ediyorum evde anneniz her gün aynı yemeği yapıp önünüze koyunca gerçekten yiyormusunuz??????

• Fena görünmüyor, deneriz
  • Kesin alacağım oyunların içerisinde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.