Şimdi Ara

TTNET Eski abonelerine alacaklarını iade ediyor. ( 16/08/2012 Ödemeler Yapılıyor ) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
773
Cevap
56
Favori
126.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.94 tl iade çıktı. Ne zaman verirler acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 küsür lira TT' den alacaklıyım.. Kapatana kadar göbeğim çatlamıştı..İmana geldiler herhalde
    Ama alabilir miyiz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

TC kimlik no sunu ve telefon numarası doğru girmeme rağmen öyle bir abonelik yok gibisinden uyarı veriyor. Ne iş bu? Aynı şekilde başka denk gelen var mı?

Ben de benzer "eşleşen kayıt bulunamadı" uyarısını alıyorum. 2011 Ocak ayında kapattırmış aboneliğimi. Bu hiç ödeme olmadığı manasına mı geliyor yoksa bir yerde hata mı var? Teşekkürler.
  • 10 TL. haber için teşekkürler.
  • "01.01.2011 tarihinden sonra kampanyasını veya aboneliğini iptal eden müşteriler için belirlenen iade tutarları" diye bir ibare var. Benim gibi aboneliğini daha önce iptal edenlere birşey yok sanırım.
  • Parayi almasak faize bindirsek onlar bize oyle yapiyordu..

• bereket versin 16 tlde bana iadeymiş.
    ilk defa anlamadıgım birşeyden para alıyorum :d miktar az ama olsun insana moral veriyo :)
  • telefon numarayı girdiğimde kayıt yok diyor
  • konuyu açandan Allah razi olsun banada 24.5 tl çıkmış. Ama smile ve turkcelldede aboneligim vardı onlar nasıl olacak

• telefon ile aranıp ücret iadesi var dendi fakat sistemden bakığımda eşleşen kayı bulunamadı diyor tc kimlik numarsı ve ev telefonu ile denedim çıkmadı başka arkadaşlardada olmuş sanırım sonuca ulaşan olursa bilgilendirsin lütfen:)
  • 0,89 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

0,89 TL

1,78
  • Yeni bir soruşturma geliyor. Hayret, hükümetle aralarına kara kedi mi girdi ki üstüste uğraşıyorlar.

quote:

TTNet ve Telekom'a 'tarife' soruşturması
    İnternet kampanyalarındaki tarifeler nedeniyle TTNet ve Türk Telekom hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.

Rekabet Kurulu, internet kampanyalarındaki tarifeler nedeniyle TTNET ve Türk Telekom hakkında soruşturma açılmasına karar verildiğini duyurdu.

Rekabet Kurumu'nun internet sitesinde yapılan açıklamada, soruşturmanın genişbant internet kampanyalarında yıkıcı ve rakipleri pazardan dışlayıcı nitelikte tarifeler uyguladığı iddiasını içeren şikayet başvurusu üzerine açılmasına karar verildiği belirtildi.

Açıklamada, soruşturma açılmasının, söz konusu şirketlerin ceza yaptırımı ile karşı karşıya kaldıkları ya da kalacakları şeklinde yorumlanamayacağı vurgulandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

geçenlerde ttneti iptal ettirirken 3-4 gün için 64 liramı aldı öküzler ama nedense burada gözükmüyor.. 4440375i aradıgımda git sincana alırsın dediler..
    ne biçim bir dünyada yaşıyoruz yaw.. 1 baklava çalsan 10 sene yatarsın, göz göre göre 60 liramı çaldılar 20 km yol gidip sıra beklemeden geri alamıyorum..
    yazıklar olsun..

Dostum sikayetvar.com'a falan yazınca ilgileniyorlar. Fazladan fatura kesmişlerdi, aradım genel müdürlüğe gidin dediler bende ne uğraşıcam diyip sikayet yazdım 4-5 günde halloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

geçenlerde ttneti iptal ettirirken 3-4 gün için 64 liramı aldı öküzler ama nedense burada gözükmüyor.. 4440375i aradıgımda git sincana alırsın dediler..
    ne biçim bir dünyada yaşıyoruz yaw.. 1 baklava çalsan 10 sene yatarsın, göz göre göre 60 liramı çaldılar 20 km yol gidip sıra beklemeden geri alamıyorum..
    yazıklar olsun..

Dostum sikayetvar.com'a falan yazınca ilgileniyorlar. Fazladan fatura kesmişlerdi, aradım genel müdürlüğe gidin dediler bende ne uğraşıcam diyip sikayet yazdım 4-5 günde halloldu.

fena fikir değil teşekkür ederim hemen deniyorum
  • 39.5 TL...haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrat68

"01.01.2011 tarihinden sonra kampanyasını veya aboneliğini iptal eden müşteriler için belirlenen iade tutarları" diye bir ibare var. Benim gibi aboneliğini daha önce iptal edenlere birşey yok sanırım.

ben aboneligimi 2008'de iptal etmistim. Bana 0,28 tl cikmis.

• 239.57 TL tutar çıktı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

239.57 TL tutar çıktı bana

Maşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

239.57 TL tutar çıktı bana

Maşallah...

8 yıllık internet cafe olunca

7 ay öncede türknete gecmiştim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.