Şimdi Ara

Laptoptan Wireless Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar laptobumdan üstkataki internete kablosuz olarak bağlanıp internete giriyorum.Benim sorum şu şekilde :şimdi laptopa gelen interneti nasıl paylaşıma açabilirim.Yani yani birnevi bridge niyetine böylelikle laptoptan gelen wireless sinyaliyle telefonumdan nete girmek istiyorum.Windows 7 kullanıyorum bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim acaba?

• direk telefon bağlanmıyor mu üst kattan gelen internete? Laptopa gelen interneti paylaştırmak için soft ap modu destekleyen wireless adabtör alman gerekir. Ayrıca paylaşılan interneti kullanman için laptopun sürekli açık kalmak zorunda...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodos denizcisi

direk telefon bağlanmıyor mu üst kattan gelen internete? Laptopa gelen interneti paylaştırmak için soft ap modu destekleyen wireless adabtör alman gerekir. Ayrıca paylaşılan interneti kullanman için laptopun sürekli açık kalmak zorunda...

Tel. üst kattaki nete bağlanamıyor.Laptobun açık kalması sorun değilde bu soft ap modu nedir?
  • hocam soft ap modu demek. modem gibi yayın yapması demek. yani size laptoptan aldığı internetle bir kablosuz ağ kuracak ve siz telefon( sadece telefon ile değil tüm wireless gören aletlerle bağlanırsınız) ile o ağa bağlanacaksınız. ad-hoc diye geçer.
  • connectify programını bir dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

connectify programını bir dene.

utkanizmit HOCAM SEN BU İŞİN PİRİSİN YAA ,ÇOOOOOKKKKK SAOL DEDİĞİN PROĞRAMI KURDUM AÇILMASIYLA Wİ-Fİ YAYIN YAPMASI BİR OLDU

• quote:

Orijinalden alıntı: SayK0-92

quote:

utkanizmit HOCAM SEN BU İŞİN PİRİSİN YAA ,ÇOOOOOKKKKK SAOL DEDİĞİN PROĞRAMI KURDUM AÇILMASIYLA Wİ-Fİ YAYIN YAPMASI BİR OLDU

aynen utkan hocam forumda bu konunun kralı

• quote:

quote:

estafurullah.
    rica ederim.
    güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: lodos denizcisi

quote:

quote:

aynen utkan hocam forumda bu konunun kralı

saol teşekkür ederim.
    çok şımartmayın beni.
    bildiğimiz fazla bişey yok zaten takılıyoruz sadece.

• connectify proyu nerden indirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

connectify proyu nerden indirebilirim ?

Merhabalar, Connectify Pro ücretli bir programdır. Forumda bu tarz programların ücretsiz olarak verilmesi doğru değildir. Ayrıca Connectify Lite programı ücretsizdir ve işinizi görecektir. Aşağıdaki linkten hem indirme linkine ulaşabilir hemde Pro ve Lite'ın karşılaştırmasını görebilirsiniz, hangisinde ne var ne yok gibisinden, umarım işinize yarar.

Link: TIKLA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.