Şimdi Ara

Samsung 900X3C-A01 video inceleme 'Yeni nesil Ultrabook'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
8.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her alanda iddialı ürünleriyle isminden oldukça fazla söz ettiren Samsung, Ultrabook arenasında da 900X serisi ile fırtınalar estirmeye hazırlanıyor. Tamamen yenilenen 900X ailesinin yeni üyesi 900X3C-A01, özgün tasarımı ve performansıyla Ultrabook severlerin gözdeleri arasında yer alacağa benziyor.

• Öncelikle inceleme için teşekkürler
    İncelemelerde keşke biraz daha ayrıntıya girilse, bazıları çok yavan kalıyor.
    benimki sadece yapıcı bir eleştiri yaptığınız işe saygım sonsuz...

• Ultrabook ları çok seviyorum ama fiyatları beni sevmiyor :D

• Çok yüzeysel olmuş 5 dk o ne ki hiç olmamış mesut abi.

• İnceleme için teşekkürler.

Donanımsal olarak özellikleri gayet güzel ve ideal, Asus'un UX31 metal klavyesinin kullanıcısı olarak plastik ve arkadan aydınlatmalı bir klavye görmek daha bir hoş kıldı bu cihazı bana, ekranın çok nadir ultrabooklarda kullanılan 1600x900 çözünürlükte ve mat oluşu gerçekten etkileyici fakat ne yazık ki bu durumda 13.3" ekran ile Windows Explorer'ının çok da uyumlu çalıştığı söylenemez. Hızlı açılma konusundaki özelleştirmeler açıkcası baya hoşuma gitti fakat tasarım konusuna gelecek olursak Samsung'un ilk 9 Serisi dizüstülerinin tasarımını gördükten sonra gördüğüm hiçbir Samsung ultrabook tasarımı bana etkileyici gelmiyor.

Samsung 900X3C-A01 video inceleme 'Yeni nesil Ultrabook'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 13 Ağustos 2012; 19:19:31 >

• Harika bir cihaz olmuş. ama o nasıl bir açılış süresidir arkadaş. benim anakartim yeni model bir anakart olmasına rağmen 10 saniyede ancak bios ekranını geçiyor. Salak gibi bekleyip duruyor post ekranında sanki günde 50 kere biosa giriyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 13 Ağustos 2012; 19:49:14 >
  • bence bıraz beklemekte yarar var en azından windows 8 dizüstlerinde tamamen konumlandıralana kadar.

• iftara yakın olduğu için mi kısa oldu bu

• Boot süresi etkileyici.. 10 saniye nedir ya. Ayrıca mat ekran kullanmaları iyi olmuş. Bu gibi cihazları ışıklı ortamda kullanınca mat ekran devrim gibi geliyor.

• ultrabooklarda Fiyat/Performans oranı çok yüksek. Daha çok görünüme önem verenler için yapılmış cihazlar.

• boot süresi mükemmelmiş,çoğu pc nin 10 sn den uzun sürede uyku modundan çıktığı düşünülürse ...

• oyun açısından çokda bişey beklememek gerek ama açılma süresi hızına hiçbir ssd su dökemez tabi şimdilik

• Keske oyun testleri canli ve daha cok oyun olsaydi

• Bilgisayar guzelde intelin hd 4000ini cok gelistirmesi lazim umarim haswell islemcilerindeki entegre grafik performansi istedigim seviyeye gelir iste o zaman tumlesik ekran kartli bir ultrabook dusunebilirim. Ama fazla grafik gucu istemeyenler icin cok ideal bir ultrabook.

• bu samsung sevdası nedir yaa gına geldi artık

• açılma süresine hayran kaldım.

• samsung seri 9 ultrabook'unu incelermisiniz

• Bu cihaz kesinlikle MSI GT70'den daha özel bir cihaz. Ama o inceleme çok iyiyken, bu inceleme yeteri kadar detaylı olmamış.

• bilgisayar güzel ama inceleme biraz yetersiz kalmış en azından biraz pc yi açıp bir video bari oynatsaydınız .....

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu cihaz kesinlikle MSI GT70den daha özel bir cihaz. Ama o inceleme çok iyiyken, bu inceleme yeteri kadar detaylı olmamış.
    2 ürünü nasıl kıyaslıyosunuz ?Biri taşınabilirliği çok yüksek olan ultrabook.
    MSI GT70 oyunculara yönelik grafik performansı üst seviye olan kaba bir cihaz .Alakasız 2 cihazı kıyasladığınızın farkındamısınız?

Bu arada ürünün tasarım olarak en iyi ultrabook.Asus Zenbook lar biraz macbook air andırıyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.