Şimdi Ara

Koyu gri renkli Sony Xperia S resmen onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Koyu gri renkli Sony Xperia S resmen onaylandı

Sony Mobile, resmi blogundan yaptığı açıklamayla koyu gri renkli Xperia S'in önümüzdeki haftalarda satışa çıkacağını onayladı. Piyasadaki en keskin HD ekrana sahip akıllı telefon olarak nitelendirilen Xperia S'in IFA 2012'de tekrar karşımıza çıkması bekleniyor.

Strategy Analytics tarafından yayınlanan 15 Haziran tarihli raporla, 4.3 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlüklü ekranıyla Xperia S'in, halihazırda satışı devam eden en keskin HD akıllı telefon olduğu onaylandı. Bu gelişmeyle birlikte cihazın koyu gri renk seçeneğini de duyuran Japon üretici, muhtemelen yeni rengi LT26ii model numaralı Xperia SL ile birlikte sunacak.

1.7GHz hızında çift çekirdekli Snapdragon S3 çipsete sahip Xperia SL, renk ve işlemci hızı dışında Xperia S'ten pek farklı değil. Tıpkı Xperia Arc/Arc S modellerinde olduğu gibi LT26ii'nin hızlandırılmış bir sürüm olarak çıkış yapacağı tahmin ediliyor.

29 Ağustos'taki IFA 2012 etkinliğinde yeni renk seçenekleri ile güncellenmiş Xperia S sergilenecek. Satış, tanıtımı takip eden günlerde başlayacak ve fiyatlandırma orijinal Xperia S'ten biraz daha yüksek olacaktır.

• yukuberk bekleniyor....

• bu telefonun karizmasına hastayım ya

• tasarım ve stabilite olayında Sony;boy boy fark atıyor diğerlerine...

• Şimdiye kadar çıkmış en karizmatik akıllı telefon. Ilki xperia arc, ikincisi xperia s. Ne samsung, ne apple, ne htc böyle tasarım harikası bir cihaz tasarlayamadı. Tasarım harikasını geçtim hepsi tasarım anlamında birer çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımına hastayım yav

• tasarım güzel de keşke ekranın çevrsinde çerçeve olmasaydı. xperia p gibi tüm ön cam siyah olsaydı daha da hoş olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Şimdiye kadar çıkmış en karizmatik akıllı telefon. Ilki xperia arc, ikincisi xperia s. Ne samsung, ne apple, ne htc böyle tasarım harikası bir cihaz tasarlayamadı. Tasarım harikasını geçtim hepsi tasarım anlamında birer çöp.

İlk defa seni +'ladım lan :D

• Xperia S teki sorunlar bunda da devam etmiyordur umarım

• quote:

Şimdiye kadar çıkmış en karizmatik akıllı telefon. Ilki xperia arc, ikincisi xperia s. Ne samsung, ne apple, ne htc böyle tasarım harikası bir cihaz tasarlayamadı. Tasarım harikasını geçtim hepsi tasarım anlamında birer çöp.

Sen N9'u hiç görmedin herhalde?
  • one x teki tasarım ve one s teki tasarım hiçbir telefonda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowOrN3wer -- 13 Ağustos 2012; 22:11:53 >
  • Tasarım güzel,donanımsal olarakta gayet iyi bir telefon.Şuana kadar satışları iyi diye biliyorum,onun da haberi gelse güzel olur. (Bilal ağabeeeeeeeey)
  • quote:

katılıyorum

• ne büyük olay baya yenilik gelmiş cihaza rengi kırmızıyken çingene pembesi olmuş eeeeee nede olsa çingeneler bu renleri görünce yeni bir buluş olmuş gibi geliyorrr heyyyyy allahımmmm

• Ekran çözünürlüğü ve işlemcinin iyileştirilmesi çok iyi olmuş. Şimdi daha iyi ve alınası bir telefon oldu.. Ne kadar bana hitap etmesde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Sen N9'u hiç görmedin herhalde?

Haklısın, N9 nokia'nın en sevdiğim telefonu. Sanki nokia değilmiş gibi ama tabii ki bir sony değil.

• quote:

destekliyorum seni yanındayım saldır :D

• Gerçekten klas bir telefon. Alttaki boşluk biraz fazla olmuş ama yine de tasarımı çoğu cihazdan güzel. iPhone'u fiyat politikasından dolayı eleştiriyorum ama tasarımı gerçekten güzel, ama Xperia S'de gerçekten güzel. Sıralama yapmak gerekirse 1- Sony, 2- Motorola, 3- Apple, 4- Samsung, 5- HTC, 6- Nokia

• Bir Razr değil

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Gerçekten klas bir telefon. Alttaki boşluk biraz fazla olmuş ama yine de tasarımı çoğu cihazdan güzel. iPhone'u fiyat politikasından dolayı eleştiriyorum ama tasarımı gerçekten güzel, ama Xperia S'de gerçekten güzel. Sıralama yapmak gerekirse 1- Sony, 2- Motorola, 3- Apple, 4- Samsung, 5- HTC, 6- Nokia

5 nokia 6 samsung digerleri aynı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.