Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yalan söyleyeyim ben aldım. Aslında benim oğlan aldı. Gazete bayiisinden dergi almak için iapcracker ı kapatmıştım. Açmayı unutmuştum. Sabah oğlan Elmas satın almaya tıklayıp 9.99$ a 275 Elmas almış. Öğlen isten gelince baktım 300 küsür Elmas var. Nerden geldi bunlar diye arastirirken 2 gün sonra email e fatura gelince jeton düştü. Velete öğretirsen oyun indirmek için şifreyi olacağı bu. Olan 10$ a oldu. Bende o elmasları üretim yapılan yerlerin bekleme kapasitesini arttırmak için harcadım nen azından bir ise yaradı. Ama Level zaten 38 yada 39 du. Yani Level atlamaya pek yardımcı olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

Ne yalan söyleyeyim ben aldım. Aslında benim oğlan aldı. Gazete bayiisinden dergi almak için iapcracker ı kapatmıştım. Açmayı unutmuştum. Sabah oğlan Elmas satın almaya tıklayıp 9.99$ a 275 Elmas almış. Öğlen isten gelince baktım 300 küsür Elmas var. Nerden geldi bunlar diye arastirirken 2 gün sonra email e fatura gelince jeton düştü. Velete öğretirsen oyun indirmek için şifreyi olacağı bu. Olan 10$ a oldu. Bende o elmasları üretim yapılan yerlerin bekleme kapasitesini arttırmak için harcadım nen azından bir ise yaradı. Ama Level zaten 38 yada 39 du. Yani Level atlamaya pek yardımcı olmadı.

Geçmiş olsun kötü olmuş.
    Ben de bazen yanlışlıkla toplamda 30-40 elmas harcamışımdır herhalde, işlemleri bitirmek için yanlışlıkla bastığım oluyor.
    Bir de tezgahtaki ürünleri yanlışlıkla alıyorum bazen.
    Tek tıkla alınıyor ve kaydırmak için üstlerinden geçiyorsun, hata yapmamak elde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

Ne yalan söyleyeyim ben aldım. Aslında benim oğlan aldı. Gazete bayiisinden dergi almak için iapcracker ı kapatmıştım. Açmayı unutmuştum. Sabah oğlan Elmas satın almaya tıklayıp 9.99$ a 275 Elmas almış. Öğlen isten gelince baktım 300 küsür Elmas var. Nerden geldi bunlar diye arastirirken 2 gün sonra email e fatura gelince jeton düştü. Velete öğretirsen oyun indirmek için şifreyi olacağı bu. Olan 10$ a oldu. Bende o elmasları üretim yapılan yerlerin bekleme kapasitesini arttırmak için harcadım nen azından bir ise yaradı. Ama Level zaten 38 yada 39 du. Yani Level atlamaya pek yardımcı olmadı.

Geçmiş olsun kötü olmuş.
    Ben de bazen yanlışlıkla toplamda 30-40 elmas harcamışımdır herhalde, işlemleri bitirmek için yanlışlıkla bastığım oluyor.
    Bir de tezgahtaki ürünleri yanlışlıkla alıyorum bazen.
    Tek tıkla alınıyor ve kaydırmak için üstlerinden geçiyorsun, hata yapmamak elde değil.

Teşekkürler.
    Sevdiğim oyunları parası ne olursa olsun satın alırım. Hay day kadar uzun süreli oynadığım oyun sayısı çok çok az. Yani sevdiğim oyun için 10$ harcamış oldum. Kendimi bu sekilde teselli ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 26 Eylül 2012; 1:02:27 >

• O yanlışlıkla ürün alma ya da ürünü hemen bitirme için elmas harcama benim de başıma hep geliyor..Pazarlarda gezerken kaydırmaya korkar oldum
    Bi de ilk başlarda kutuları hep elmasla açardım , keşke açmayıp biriktirseydim..Yeni başlayanlar aklınızda olsun , elmasları kutu açmaya kullanmayın biriktirin
  • Tanitim izledikten sonra oyunun sesi tamamen gidiyor

• gamecenter: mcankaya

ekleyin beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Tanitim izledikten sonra oyunun sesi tamamen gidiyor

aynen şimdi farkettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün çarkıfelek çıkmadı bana siz de var mıydı?
    Bir de şu ağaçları kesiyoruz bari kesince kalas olsa onlar..Boşa gidiyor o kadar ağaç , kağıt falan yapsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Bugün çarkıfelek çıkmadı bana siz de var mıydı?
    Bir de şu ağaçları kesiyoruz bari kesince kalas olsa onlar..Boşa gidiyor o kadar ağaç , kağıt falan yapsak

Evet çarkıfelek bende de çıkmadı bugün hic degilse bant falan aliyorduk ayrıca ağaçlar konusundaki fikrin harika keske oyle birsey olsa

Bu arada biri çiftliğime girip ağaçlarımı canlandirabilir mı lutfen?

GC: frknymn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enc4 -- 26 Eylül 2012; 13:29:44 >

• bazara satmaya koyduklarımızı geri çekemiyo muyuz :(

ekksl6 beni ekleyin uygununan gıd kaynağıyım :)
    arada 2 li tahtaları da koyuyorum...
    bana civata lazımmmm
  • Bende bu konuyu okuduktan sonra dün oyuna başladım. 12. seviyeye geldim bir gazla devam ediyorum.

GC: nassiyani eklerseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar bende katıldım bu oyuna. Dileyenler beni gamecenter'dan ekleyebilirler.
    Game Center: kordon35
  • GameCenter ID: SerhanBasmaci

Aktif Hay Day kullanicisiyim dilerseniz ekleyebilirsiniz.. :)
  • 39. Level'da çokmu ayıp olur bilemiyorum ama belki benim gibi hala bilmeyenler olabilir diye yazmak istiyorum.

Siparişleri silip yerine başka bir sipariş gelmesini (yarım saat wait) sağlayabiliyormuşuzda benim haberim yok

Game center arkadaşlar tam gaz level geçme olayına girmişler belliki,tezgahlarında işe yarar birşey bulmak çok zor.Ben ağıl ambarı 625 kapasiteye getirdiğim için sürekli kalas vs satıyorum.

Game Center: ZEYZİ

beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farrow -- 26 Eylül 2012; 16:55:30 >
  • Şu vidaları bulmak ne zor iş be arkadaş. Ağıl büyütmem lazım, lakin 2 tane daha vida bulmam gerek. Olan arkadaş varmı acaba fazlalık.
  • Game Center : GEZGİNS

Takip edin civi,bant,vida her türlü zerzevat bulunur temin edilir.
  • Valla bugün şans mı denk geldi bilmiyorum , sadece 2 kere dinamitle maden çıkarttım 2 sinde de elmas çıktı , 2 tane kutu açtım 5 er tane elmas çıktı..
    Devam etmesi dileğiyle
  • Aslında bu elmasları kullanırken onay istese tekrar cok guzel olacak bu sabah yanlışlıkla ürün yetiştirmek icin 12, pazarda stand acmak icin 6 elmasım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: farrow

39. Level'da çokmu ayıp olur bilemiyorum ama belki benim gibi hala bilmeyenler olabilir diye yazmak istiyorum.

Siparişleri silip yerine başka bir sipariş gelmesini (yarım saat wait) sağlayabiliyormuşuzda benim haberim yok

Game center arkadaşlar tam gaz level geçme olayına girmişler belliki,tezgahlarında işe yarar birşey bulmak çok zor.Ben ağıl ambarı 625 kapasiteye getirdiğim için sürekli kalas vs satıyorum.

beklerim.

nası oluyo o sipariş silip yneisini istemek=?
    oluyosa da elmasla mı oluyor?
    pazar alanından satmaya koyduklarımı elmasssız geri çekebilsem tam süper olacak aslında ama :(

ucuza bulup bazı şeyleri daha iyi fiyata satmaya çalışıyorum ama hala doğru düzgün para gelmiyor :(

bi hile kısa yoldan para kazanmak lvl atlamak nası olur anlatsanız :P

• quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

Orijinalden alıntı: farrow

39. Level'da çokmu ayıp olur bilemiyorum ama belki benim gibi hala bilmeyenler olabilir diye yazmak istiyorum.

beklerim.

nası oluyo o sipariş silip yneisini istemek=?
    oluyosa da elmasla mı oluyor?
    pazar alanından satmaya koyduklarımı elmasssız geri çekebilsem tam süper olacak aslında ama :(

ucuza bulup bazı şeyleri daha iyi fiyata satmaya çalışıyorum ama hala doğru düzgün para gelmiyor :(

bi hile kısa yoldan para kazanmak lvl atlamak nası olur anlatsanız :P

Sipariş tahtana tıkla ve soldan bir sipariş seç. Daha sonra da altta kamyonetin solundaki çöp kutusuna tıklarsan sipariş siliniyor ve bunun için elmasa ihtiyacın yok

Ayrıca ben hiç denemedim ama bildiğim kadarıyla oyunun herhangi bir hilesi yok daha dogrusu ise yaramıyor:)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.