Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıl oldu bırakalı. Eskiden arada girerdim ama artık onuda yapmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satilik civi,vida ve kalas var, isteyen pm atsin

• Bu aralar bu oyuna sardım. Ticaret yapmak isteyen olursa GameCenter'dan ekleyebilir. GameCenter kullanıcı adım LodosFelonica.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar level 12 yim. Cadde dükkanına koyduğum malzemeler reklam falan da vermeme rağmen gözükmüyor başkalarında. Bende başkalarının kini göremiyorum. Nedeni ve çözümü nedir acaba? Bilen var mı?

• HayDay mahallemize gelmenizi tavsiye ederim herkesi beklerim
  • UMITUYKU adlı kullanıcının bilgilerine baktım. 1 günde ziyaret ettiği kişi sayısı 951 bin... iyi de bir günde 86 bin 400 saniye var. bi kişiyi ziyaret etmek hadi 3 saniye desek !
    950 bin kişiyi ziyaret edebilmek için 24 saat boyunca aralıksız saniyede 11 kişiyi ziyaret etmek gerek
  • Arkadaşlar başarı belgesi ve kalas lazım yardım edebilecek olan var mı
  • Arkadaşlar cıvata lazım 2adet, karşılığında vida kalas bant dinamit balta ahşap levha Vs. Verebilirim çiftlik adım HACİİ
  • Başka insanların pazarlarına nasıl bakabilirim face de ekli olmayan insanları kastediyorum

• kazık çok zor düşüyor
  • Esimle oynuyoruz benim arkadas listemde esim gorunuyor fakat esimin listesinde ben gorunmuyorum. Cozumunu bilen var mi?

• Vallahi sene 2015 :) anlattığın sorunu yaşıyorum.
  • Benim ilgimi çeken konu hile yapmak için yanıp tutuşuyor millet , ayrıca mahalle komşularından daha çok yardımı yabancı oyuncular yapıyor. Baya sardı oyun beni...
  • kardinalist K kullanıcısına yanıt
    Hala oynanıyor mu oyun ya tekne sırasında 1. Sırada yine ümit uyku mu var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Evet hala oynanıyor , ben de baya sardım bu aralar. :) evet yine Ümit Uyku 1. sırada.
  • Hilesiz olmuyo ya yokmu hilesi :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Bu gazetede hata mı var. Bana mı hep böyle denk geliyor. 3 gazeteden biri böyle. Sadece pastırmalı omlet

Hocam bu gazeteyı nasıl acıyorsunuz? ben posta kutusundakı gazeteye tıklıyorum bir sayfada 4 tane ilan var burda baya ılan var? yardımcı olabılırmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur5392 -- 30 Eylül 2015; 17:06:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

Bu gazetede hata mı var. Bana mı hep böyle denk geliyor. 3 gazeteden biri böyle. Sadece pastırmalı omlet

Hocam bu gazeteyı nasıl acıyorsunuz? ben posta kutusundakı gazeteye tıklıyorum bir sayfada 4 tane ilan var burda baya ılan var? yardımcı olabılırmısınız?

bu ipad ekranı

• @bdullah kullanıcısına yanıt
    Ben lg g2 kullaniyorum bu yuzdenmi bnde bi sayfada 4 insan cikiyor

• Telefondan oynayan arkadaşlar gazeteyi oradaki gibi büyük yapamazsınız. Oyunun 2 modu var telefon ve tablet Telefon modunda ufak gelir gazete ancak tablet modunda böyle gelir
    Not: Blustacks tablet mantığıyla çalıştığı için bs'de de gazeteniz büyük gelir.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.