Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl hesap açtığını bilmiyorum :/ bi deneriz facebook hesabından girmeyi. umarım düzelir
  • Nasıl altın yetiştiriyorsunuz ya bende altın sıkıntısı var
    Dondurma makinesi alamadım reçel makinesi alamadım dünya kadar altın istio bu işin bi sırrımı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelinko

Nasıl altın yetiştiriyorsunuz ya bende altın sıkıntısı var
    Dondurma makinesi alamadım reçel makinesi alamadım dünya kadar altın istio bu işin bi sırrımı var

Al benden de o kadar kek fırınını aldım para bitti şimdi de madeni açmak için para istiyor
  • 2 kalas ve 7 çivisi olan hayırseverler var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ecelinko

Nasıl altın yetiştiriyorsunuz ya bende altın sıkıntısı var

Gazeteyi gez ucuza al maksimum fiyata sat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar esıme kredımı nedır ondan satın aldım ama kredı kartı bılgılerım orda kayıtlı kaldı bunu nasıl sılebılırım sımdı durduk yere satın al demesın durmadan alır valla:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunhan28 -- 2 Ağustos 2014; 19:22:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

Arkadaşlar oyunu babam bayadır oynuyodu 22 level felandı sanırım. telefonunu sıfırladı haydayda yaptığı herşey silinmiş. acaba geri getirme şansımız olabilir mi ?

Hocam bende sıfırlamıştım ertesi gün kurdum oyunu I Cloud'dan geri yükledim geldi çiftliğim paracıklarım

• Benim oyunda sürekli sunucuyla baglanti koptu diyor nedendir ki?

• Güncel olarak oynayanlar
    Gc : vigivan

• Bataryaniza yazik silin gitsin su oyunu

• gamecenter : orbjk bant vida falan lazım
  • ecelinko E kullanıcısına yanıt
    Benim ciftlikten kareler
     ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunun geliştiricisi supercell para için yalan dolan işlerle uğraşmaya başladı malesef gidişat kötü. Geçen çıkıp girerek/dil değiştirerek gazete yenilenmesini kaldırmışlardı biliyorsunuz upgrade malzemelerine daha çok elmas harcanması için.
    Bugün ise birşey öğrendim, uygulama içi satın alımla elmas alırsanız size bir daha sinema bileti vermiyorlar(ücretsiz günlük elmas). Bende epeydir gelmiyordu sebebini araştırırken bütün kullanıcıların bundan muzdarip olduğunu gördüm.
    (Geliştiriciye destek olmak için yanda gelen kampanyadan 2tl'ye 130 elmas almıştım)
    Yani şair demek istiyor ki, siz artık bir kere para verdiniz sizin ücretsiz elmaslarınızı kesiyoruz bundan sonra sürekli bizden parayla alacaksınız. Bu gidişatla giderlerse sonları zynga gibi olur benden söylemesi...
    Gazetemi de ücretsiz elmaslarımı da elimden aldılar ben niye oynayım ? Ticketlar sonucu hesabımı düzeltmezlerse bot hazırlayacağım tek çare.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Benim ciftlikten kareler
     ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] ## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

Balta satarmısın

• Marketi yenileme olayina çözüm bulmuşlar insan bazen 1 tane domatese muhtaç oluyor da yana döne arıyorsun bulamıyorsun

• hasattan veya diğer işlemlerden hiçbir şekilde tahta ürünleri düşüremiyorum. bant çıkıyor, vida çıkıyor, çivi çıkıyor ama bir kere olsun kalas veya ahşap levha çıkmıyor. bunun bir yolu var mıdır yahu? ek, hasat et, ek hasat et, yeri geliyor 20-25 çivi, bant oluyor bir tane bile ahşap levha çıkmıyor gazeteden hızlıca denk getirip satın alamazsam.
  • Bende ayni sorundan müzdaribim. Kalas bir kere olsun vermedi ama dediğin ahşap levhadan var biraz. Oyunun hatasidir diye düşünüyorum. Güncelleme gerekli

• Hayrina kalas satacak var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Benim ciftlikten kareler

Balta satarmısın

Kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

hasattan veya diğer işlemlerden hiçbir şekilde tahta ürünleri düşüremiyorum. bant çıkıyor, vida çıkıyor, çivi çıkıyor ama bir kere olsun kalas veya ahşap levha çıkmıyor. bunun bir yolu var mıdır yahu? ek, hasat et, ek hasat et, yeri geliyor 20-25 çivi, bant oluyor bir tane bile ahşap levha çıkmıyor gazeteden hızlıca denk getirip satın alamazsam.

Herzaman böyle oluyor dostum. bazı malzemeden bol çıkar bazısından az. buda her ülkeye göre farklılık gösteriyor genelde. Misal çinli oynayan arkadaşlarım cıvata az çıkıyo bana kalas az çıkıyor. bazende tam tersi oluyor. bir ara vida çok çıkıyodu şuan hiç çıkmıyo hep ahsap levha çıkıyo. bu sürekli değişiyor yani. para sıkıntınız yoksa fazlalıkları satmayın elinizde kalsın lazım olacak zamanla

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.