Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaç tane tam olarka 1 haftada günde 4 5 tane desek 35 tane yoladdım hepsini dogru yazdım altından elmasa kadar soledim cevp gelmedi
  • jakmele J kullanıcısına yanıt
    Genelde kısa sürede dönuyprlardı
    neyse arkadaşım linki atacagım kişiyi ekle bu konulan hakkında baya bigilii. Halleder sorununu.
    https://m.facebook.com/talhakursunn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 24 Mayıs 2014; 23:51:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Cok saolll kardesimmmmmm de gonderdigin kisi profili en son 1 magisda guncellemis mesaj attim ekledim daha cevap vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakmele -- 25 Mayıs 2014; 15:44:48 >
  • arkadaşlar hayday de 54 levelim yardım istiyen veya yardım eden olursa oynayalım ama android
  • Merhaba arkadaşlar oyunu sürekli oynuyorum. Herkesi eklemeye çalışıyorum. Iyi oyunlar
    Gamecenter: mkayaaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Faceden konusalim ekle
    https://m.facebook.com/lord697

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakmele -- 25 Mayıs 2014; 20:40:58 >
  • az önce gazetede 16 tane küreği 80 elmasa satıldığını gördüm
    iyi de 80 elması olan adam 16 tane kürek için 80 elmas harcamaz ki
    gidip tom satın alır 15 elmasa
    2 saatte 16 kürekten fazlası eline geçer

birde tom un süresi 2 saat yazıyor ama daha kısa sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 25 Mayıs 2014; 22:31:16 >
  • bu arada oyun bilgisayardan oynana biliyomu sorusu içinde

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

bu agılım

buda ambarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wanted05300 -- 26 Mayıs 2014; 7:59:54 >

• Başlasammı bu oyuna :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gc: semiihakbas

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Başlasammı bu oyuna :D

Şarjdan yana sıkıntı yoksa, neden olmasın..

Mini retina wifiyi bile 6- 6.5 saatte bitiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 26 Mayıs 2014; 11:10:45 >
  • Arkadaşlar elimde fazlasıyla bant, kalas, çivi ve vida bulunmaktadır.

Civata veya ahşap levha ile takas edebilirim. Takas dışında para ile satma imkanı yoktur.

İlgilenenler mesaj atarsa sevinirim.
  • dostum civata ve ahsap levha bol bende mahalleni ve adini yaz takasa geliyim
    zeyneposman ciftlik adi
    7/24 takas mahallemin adi
  • Arkadaşlar geçen oyunda bi bug gibi bişey olmuş. Kardeşim elmas alacam diye tıklamış elmas gelmemiş bide bi yazı çıkınca tekrar tekrar basmış 4 küsürlük elmas alacam diye 7 kere tıklamış sanırsam 30 liraya yakın para çekmiş karttan yeni gördüm elmas melmas da gelmemiş bu şirket ne zaman cevap atıyor dün akşam mail attım 1 gün geçti cevap atmadılar. Bilmem kaç m oyuncusu olan şirketin yardımı böyle yavaş mı yav.Neyse bu şirket bana yardımcı olur mu nasıl yapmak lazım apple da küçük kardeşim den ötürü 2 3 kez yanlış alışveriş yaptığımız için paramızı geri istedik kotamızı doldurduk apple açısından iş oyuna kaldı yani. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 28 Mayıs 2014; 21:05:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wanted05300

arkadaşlar oyun hakkında soru sorun ve tüm malzeme konuları hile konuları için ulaşın yardımcı olayım

artık belli bi seviyeye geldim yardımcı olmak istiyorum herkese

tıp not:

lvl 47

agıl:925
    ambar:850

balıkçı bölgesi ve arazi tamamen açık:)

bence sen biraz daha gelistir kendini
  • Kusura bakma kac gündur foruma giremedim islerim vardi.Ekledim feysten isim Uchia İtachi
  • Merhaba, Arkadaslar ben android ile calisan tablette hayday oynuyorum. Dun LG G2 telefon aldim. Her iki anroidde ayni google+ hesabi ile kurulum yapiyorum. Ciftligi LG G2 ye tasimak istiyorum fakat bir turlu olmuyor. Bir yerde hata yapiyorum herhalde. Nasil tasiyacagim konusunda yardimci olursaniz cok memnun kalacagim.

• ipad de nası patlatırım bu oyunu sınırsız altın elmas falan özelden peme
  • sabos45 S kullanıcısına yanıt
    telefona oyuna girip google hesabi ile baglan diyeceksin. Uyari gelecek. Gelen uyariya evet deyip buyuk harfle ONAYLA yazacaksın. sonra okeyliyecen olacak. her iki cihazda istedigin zaman oynayabilirsin ama ayni anda ikisindede girme cakisir baglanti hatasi verir.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Bi yolunu bulursan bizede söyle

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.