Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizin

Sanırım millet fake kullanıcı oluşturup ordan kazandıklarını asıl kullanıcıya transfer ediyor veya hile var..bu olay sadece yeni kullanıcılarda oluyor.. level 15 üstünde bu kadar hız görmedim.. Örneğin kalas fiyatı 1 altın ben daha çiftliği açmadan alınmış oluyor bekliyorum adam eklediği gibi alınmaya devam ediyor.. ürünü görmeme tıklamama rağmen alamıyorum..evvelden bu kadar yeni üye yoktu bir anda zibil gibi cogaldı..

Evet ben de 1 altina satilan civata vs goruyorum surekli. Hatta gecen gun 1 altina tam 8 civata aldim. Bugun de 1 er altina bant ve civi aldim. Yuksek levelliler yapiyor bunu nedense.

Ayrica hile konusunda sunu soyleyeyim. Gazetenin yenilenme suresini degistirme disinda ifile ile hicbir baska hile yapilamiyor. Oyun online oldugu icin yemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Orijinalden alıntı: denizin

Sanırım millet fake kullanıcı oluşturup ordan kazandıklarını asıl kullanıcıya transfer ediyor veya hile var..bu olay sadece yeni kullanıcılarda oluyor.. level 15 üstünde bu kadar hız görmedim.. Örneğin kalas fiyatı 1 altın ben daha çiftliği açmadan alınmış oluyor bekliyorum adam eklediği gibi alınmaya devam ediyor.. ürünü görmeme tıklamama rağmen alamıyorum..evvelden bu kadar yeni üye yoktu bir anda zibil gibi cogaldı..

Evet ben de 1 altina satilan civata vs goruyorum surekli. Hatta gecen gun 1 altina tam 8 civata aldim. Bugun de 1 er altina bant ve civi aldim. Yuksek levelliler yapiyor bunu nedense.

Ayrica hile konusunda sunu soyleyeyim. Gazetenin yenilenme suresini degistirme disinda ifile ile hicbir baska hile yapilamiyor. Oyun online oldugu icin yemiyor.

Bunu bende yapıyorum. düşük levelli arkadaşlarım için bir çok kere 1 altına bir sürü şey sattım. ama yanyana gelince yapıyoruz ki başkasına kaptırmayalım

• Hocam onlar reklam da veriyor yalniz. İlginc olan da bu.

• Anormal düşük altına çivi-kalas vs satanların boot olduğunu düşünüyorum.

Ben ağıl-ambarımı fazlasıyla büyüttüğüm için elime geçen tüm bu ürünleri anında satıyorum,takipte kalın;

Game Center: ZEYZİ

Saygılar.
  • Arkadaşlar ambarda 1000 e ulaştım 1000 den sonra 50 şer olarak ambar artıyor bilginiz olsun
  • Şu 1 altına satanlara bi ben denk gelmedim herhalde.. 2 gündür gazetemde de doğru düzgün ilan çıkmamaya başladı zaten.. Tüm sayfalarıın yumurta olduğunu bile biliyorum..
  • Kabakli borek ve serbet alimi yapiyorum bugun. Ayrica gun icinde agil gelistirme malzemeleri satacagim.
    Gc id; ozand1905

• Bugün ağaç ürünlerini (elma, böğürtlen, ahududu, kiraz) giriş fiyatına satan bir adama rastladım, hemen takibe aldım.
    Böylelerini kaçırmamak lazım, şimdi ondan alıp üzerine ekleyip ben satıyorum, kaynak edindim kendime.

Bu arada bir önerim var. Bir taslak hazırlayalım ve insanlar neye ihtiyaçları varsa ona göre bir ilan mesajı atsın buraya. Örnek:

İhtiyacım olan şey: 3 tane çiftli tahta. (tanesi 270'ten 810 altın)
    Verebileceğim fiyat: 750 altın
    Gamecenter: murselsevim

Sonra ilanı görüp de kendine uygun olan kişi pm atarak belli bir saat verir ve anlaşırlar. Örnek:

"Merhaba hocam. Bende 3 tahta var ve dediğin fiyata verebilirim. Bugün saat 19:30'da ürünleri reklamsız olarak tezgaha koyacağım."

Böylece burda ihtiyacı olan şeyi söyleyip de havada kalan arkadaşlar için daha elde tutulur bir çözüm olur.
    Gemi siparişlerini bitirmede birbirimize yardımcı oluruz. Başka bir önerisi olan veya benim önerimde düzeltme yapmak isteyenler belirtirse sevinirim.

• Tahta bant vs. karşılığında elmas yüzük, bilezik ve kolye takas ediyorum ilgilenenler pm atabilirler.

GC: frknymn

• oyun yüzünden psikopata bağladık yaw eklerseniz sevinirim arkadaşlar gamecenter: GUNAHMET
  • Suanda bolca serbet aliyorum. En yuksek fiyattan alabilirim. Karsiliginda isterseniz size lazim urunlerden elimde varsa tezgaha koyabilirim.
    Gc id: ozand1905

• Ucuz fiyat sürekli satış çivi bant vida herşey gel arkadaş gelllll
  • Yarışma önerimden sonra ilan önerim de havada kaldı. Olsun problem değil.

Oyunda belli bir yere geldikten sonra (40 level üstü olabilir, ya da 43) ürünlerimi çok makul fiyatlara tezgaha koymayı düşünüyorum.
    Nasıl olsa bir hedefim kalmamış olacak, en azından yeniler faydalansın. Mesela bu bantları vs 1 altından satmayı düşünüyorum.
    Tabi oyun sürekli güncellenirse bu dediklerim geçersiz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Yarışma önerimden sonra ilan önerim de havada kaldı. Olsun problem değil.

Oyunda belli bir yere geldikten sonra (40 level üstü olabilir, ya da 43) ürünlerimi çok makul fiyatlara tezgaha koymayı düşünüyorum.
    Nasıl olsa bir hedefim kalmamış olacak, en azından yeniler faydalansın. Mesela bu bantları vs 1 altından satmayı düşünüyorum.

Oyun üzerinden arkadaşlarla sohbet olmadığı sürece ilan işi zor biraz.. Burdan haberleşip su saatte koyacağım desek , çiftliklerimiz takip ediliyor hep biri gelip alabilir.. Yeni bir güncelleme ile chat - mesaj sistemi gelse güzel olur..
    Yarışma önerin de bence belli bir level i geçenler için olabilir.20 level biriyle 40 level biri yarışamaz doğal olarak , herşey açık değil.. Herşeyin açıldığı bir levelden sonra çiftlik güzellik yarışması olabilir ama..

• Ya beyler deneme yanılma yoluyla werehause kapasitesini 99999 yapmıştım. 1 hafta boyunca kapasite sorunum olmamıştı. Şeytan durdurmadı başka ayarlarında değiştirdim oyun cozuttu.... Yeniden kurdum. werehause dosyasını tekrar yükledim ama yemedi. Başka biryerden de bişeyler yapmıştım ama hatirlayamiyorum . Nerden tekrardan yükledim şu oyunu. Oyunda açıklar var ama kurcalamak lazım.
    Mesela level atlarken milyonlarca Elmas alınıyor ama elmasları kullanmaya başlayınca reset....
    Mesela ucuz malzeme bulan delikanlıyı sıfır elmasla 14 gün alabiliyorsun ama malzeme getirindiğinde reset..
    Mesela seker kamisi gibi ürünleri 1 dakikada uretebiliyorsunuz ama çıktığında depoya atarsanız reset....
    Mesela 30 parça olan tarlanızı 50 yapabilirsiniz. Ekmeye kalkışında reset....
    Dosyalar birbirleriyle bağlantı halinde, bazı dosyalar 3-4 dosyayla birbirine bağlı. Reset olmasinin nedeni budur diye dusunuyorum. Uğraşıp denemek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Yarışma önerimden sonra ilan önerim de havada kaldı. Olsun problem değil.

Oyun üzerinden arkadaşlarla sohbet olmadığı sürece ilan işi zor biraz.. Burdan haberleşip su saatte koyacağım desek , çiftliklerimiz takip ediliyor hep biri gelip alabilir.. Yeni bir güncelleme ile chat - mesaj sistemi gelse güzel olur..
    Yarışma önerin de bence belli bir level i geçenler için olabilir.20 level biriyle 40 level biri yarışamaz doğal olarak , herşey açık değil.. Herşeyin açıldığı bir levelden sonra çiftlik güzellik yarışması olabilir ama..

Mesajı tam okumamışsın sanırım. Biri burdan istediğini yazar, diğer kişide varsa bu site üzerinden birbirlerine özel mesaj atarlar, belli bir dakika belirlerler ve o dakikada alışverişlerini yaparlar. Mesela bana 3-4 tane özel mesaj geldi bant ve tahtalarla ilgili. Örneğin dedim ki, "Saat tam 00:55'te tezgahın koyacağım. O saatte hemen girip al." Dediğim şekilde de alışverişi gerçekleştirdik. Yarışma konusuna gelince haklısın, haksız rekabet olmaması açısından mesela 25 level üstü olanlar arasında yapılabilir. Diğer arkadaşlar için de 25 level altı olanlar için yapılabilir iki grup halinde ki kimse açıkta kalmasın. Rağbet olsa bir sürü fikrim var da insanlar uğraşmak istemiyor herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Ya beyler deneme yanılma yoluyla werehause kapasitesini 99999 yapmıştım. 1 hafta boyunca kapasite sorunum olmamıştı. Şeytan durdurmadı başka ayarlarında değiştirdim oyun cozuttu.... Yeniden kurdum. werehause dosyasını tekrar yükledim ama yemedi. Başka biryerden de bişeyler yapmıştım ama hatirlayamiyorum . Nerden tekrardan yükledim şu oyunu. Oyunda açıklar var ama kurcalamak lazım.
    Mesela level atlarken milyonlarca Elmas alınıyor ama elmasları kullanmaya başlayınca reset....
    Mesela ucuz malzeme bulan delikanlıyı sıfır elmasla 14 gün alabiliyorsun ama malzeme getirindiğinde reset..
    Mesela seker kamisi gibi ürünleri 1 dakikada uretebiliyorsunuz ama çıktığında depoya atarsanız reset....
    Mesela 30 parça olan tarlanızı 50 yapabilirsiniz. Ekmeye kalkışında reset....
    Dosyalar birbirleriyle bağlantı halinde, bazı dosyalar 3-4 dosyayla birbirine bağlı. Reset olmasinin nedeni budur diye dusunuyorum. Uğraşıp denemek lazım.

Dosyalarin birbirine baglantili olmasindan dolayi degil oyunun online olmasindan dolayi. Senin ciftliginde yaptigin her degisiklik, aninda onlarin serverına yansiyor. Bu yuzden her seyin kontrolu onlarin elinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 14 Ekim 2012; 2:11:25 >

• O zaman ambarın kapasitesinin 9999 olmasını nasil aciklyabiliriz

• quote:

O zaman ambarın kapasitesinin 9999 olmasını nasil aciklyabiliriz

Gorunuste oyle ama pratikte degil. Ornegin senin ambarin gercek kapasitesi 100 ise, 99999 gozukse de 101. ürünü koymaya calisinca oyun sever hatasi verip yeniden baglaniyor. Yani 100 urunden sonrasini kabul etmiyor. Denedim cunku ben onu, bana boyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

O zaman ambarın kapasitesinin 9999 olmasını nasil aciklyabiliriz

Gorunuste oyle ama pratikte degil. Ornegin senin ambarin gercek kapasitesi 100 ise, 99999 gozukse de 101. ürünü koymaya calisinca oyun sever hatasi verip yeniden baglaniyor. Yani 100 urunden sonrasini kabul etmiyor. Denedim cunku ben onu, bana boyle oldu.

Dert yandığım konuda bu zaten bende restart olmuyordu

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.