Şimdi Ara

Siyah Galaxy S3 birkaç hafta içerisinde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Siyah Galaxy S3 birkaç hafta içerisinde satışa çıkıyor

Samsung'un geçen hafta resmi Facebook sayfasından paylaştığı görseller, Galaxy S3'ün siyah renkli versiyonunu gün yüzüne çıkarmıştı. Firma yetkilileri tarafından doğrulanmış olmasa da önümüzdeki haftalarda bu modeli en azından İngiltere'de görebileceğiz.

İngiliz perakendeci MobileFun.co.uk, siyah Galaxy S3'ü internet sitesinde listeledi. Dağıtımın 4-6 hafta içerisinde gerçekleşeceği belirtilmiş ve fiyat 499.95£ (1403 TL) olarak belirlenmiş. Sitenin sunduğu diğer renk seçenekleriyle arasında önemli bir fiyat farkı olmayan siyah renkli 16GB'lık akıllı telefonun henüz basın görüntüleri mevcut değil. Bu yüzden ilanda temsili olarak çakıl mavisi Galaxy S3'ün görseli kullanılmış.

Siyah Galaxy S3 birkaç hafta içerisinde satışa çıkıyor

İngiltere'nin büyük perakendecilerinden Carphone Warehouse'un stok sisteminde de görünen siyah Galaxy S3 MobileFun'a göre; muhteşem görünüyormuş. Dördüncü renk seçeneğinin duyurusunu yapan ilk perakendeci olduklarını ifade eden site, mavi renkli I9300'ü 499,95£, piyasaya ilk sürülen beyazı sürümü ise; 489.95£ fiyat etiketiyle satıyor. 16 ve 32GB'ın ardından 64GB'lık Samsung Galaxy S3'lerin de yakında çıkış yapacağını hatırlatalım.

• İşleri güçleri strateji; siyahı baştan beri satışa sunmayışları sırf taktik...

• Bilal Bey ; siz Note 2 yi uzun zamandır bekliyordunuz; Note 2 de yeni nesil Ex. kullanmasalar dahi yinede Note 2 yi alacakmısınız; cevabınız önemli;siz ne alacaksınız S2 den sonra; çünkü ben de aynı fikirdeydim en başından beri ?

• Bu arada 64gblık versiyonuda çıkmış.Çok pahalı

• Ne gerek var, ben beyazi siyaha boyadim bile sizde yapın.. zaten kullanılan malzemesi muazzam derecede super!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyahıyla beyazıyla morcivertiyle telefonu mu, insanların gözlerini mi boyuyorlar belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Siyahıyla beyazıyla morcivertiyle telefonu mu, insanların gözlerini mi boyuyorlar belli değil.

Bu bir ilk adam mesajında sony kelimesini kullanmadı :D

• beyazıyla mutluyum.

• Siyah olanı hiç olmazsa 2 GB RAM li olsun ...

• Güzel telefonda bu kadar niye abartılıyor ?
  • Siyahi beyazi kadar gosterisli olmamis. en iyisi de mavisi ama

• Bence de siyah olsun , benim olsun...

• Siyah klasik renk beyaz biraz daha cazibeli hem bayan hem erkek rahatlikla beyazi tercih edebilir bende de beyaz ve şık duruyor..

• Beyaz her zaman zarif ve şıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Siyahıyla beyazıyla morcivertiyle telefonu mu, insanların gözlerini mi boyuyorlar belli değil.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Koyu-gri-renkli-Sony-Xperia-S-resmen-onaylandi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 14 Ağustos 2012; 12:04:37 >

• en güzel görüneni mavi olanı, beyaz itici geliyor bana.

• Karaşimşek...
  • Bana göre beyaz :)
  • Bence tasarim zaten cok basarili sayilmazdi ve siyah versiyonunda iyice mahvetmisler.

• S im siyahtı, S3 beyaz. Siyahı hiç aramıyorum. Tabi çeşitlilik olması güzel.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.