galaxy s3 şebeke sorunu
6 Cevap1515 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

151 Mesaj
13 Ağustos 2012; 1:42:18 

arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce sıfır galaxy s3 aldım ancak sorunla karsılastım telefonla gorustugum sırada anıden sınyal yok uyarısı verıyor ve konusmam kesılıyor daha sonra bırkaç dk bekleyınce sebeke gerı gelıyor
1-oncelıkle bıraz arastırma yaptım bu sorun fabrıka ayarlarına getırmekle cozuluyormus,bu dogru mudur acaba bu sorunla karsılasan yada cozumu hakkında bılgısı olan var mıdır paylaşırsa sevınırım
2-fabrıka ayarlarına getırdıgımde malum rehber fılan gıdecek ama yanılmıyorsam aynı anda google hesabınada bılgıler yedeklenıyor,acaba fabrıka ayarlarına getırdıgımde sonradan google hesabından tekrar verılerı yukleyebılır mıyım yoksa o hesapta gıder mı?daha onceden ıphone kullanıordum androıde yabancıyım bılgısı olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevınırım saygılarımla

151 Mesaj
13 Ağustos 2012; 10:54:46 

gncl

3 Mesaj
17 Eylül 2012; 20:55:37 

sorunu çözebildinmi aynısı bendede varda

186 Mesaj
18 Eylül 2012; 22:30:19 

sim kartınız orjinal mikro sim mi yoksa siz mi kestirdiniz?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3 Mesaj
27 Eylül 2012; 10:07:09 

hem kesilmiş hem orjinal kartla denedim 2 sindede yapıyor
fabrika ayarlarına döndüm y,ne devam ediyor

48 Mesaj
28 Eylül 2012; 9:51:14 

bendeki sorun konuşma esnasında değil de şebekeye bağlanma konusunda diğer telefonların full çektiği yerde benmki 1-2 çekiyor dünden bu yana hiç çekmemeye de başladı bariz sokağa çıkarsam fulleniyor ev 3. kat sinyal nası düşük gelir anlamış değilim dün micro sd ye dönüştürecektim 12.5 lira dedi turkcell bayii onla alakası yok diyosanız boşuna dönüştürmim bari . Yurtdışı forumlarında da şebeke problemi görüyorum umarım yazılımla hallolacak birşeydir

45 Mesaj
25 Ekim 2012; 14:35:35 

aynı sorundan cihazı servise verdim sonucu buraya yazıcam sanırım bu seridemi yoksa bizdem sanssızlık anlayamadım

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203