- x
(BİTTİ) Ainol Novo7 Tornados 8GB 168 TL+KDV
74 Cevap3058 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

397 Mesaj
12 Ağustos 2012; 18:00:34 

Tornados modeli %20 indirimle 168 TL + KDV.

http://www.ainolmarket.com/index.php

Sadece havale ile alımlarda geçerlidir. Ürünler faturalı ve 2 yıl distribütör garantilidir.

İsteyen arkadaşlar Şişli ofisimizden elden teslim alabilirler.

Pazartesi gün sonuna kadar geçerli fiyattır. Stoklarla sınırlıdır.

- 7.0 İnç 800x480 kapasitif multitouch ALPS ekran

- AMLOGIC 8726-M3 CORTEX A9 işlemci.

- 1GHZ işlemci hızı ve DDR3 1GB Ram.

- ANDROID 4.0.3 ICS işletim sistemi. Flash Player 11 ve Google Play desteği.

- 8 gb dahili hafıza. Micro sd kart girişi ile arttırılabilir hafıza.

- Mali400 Grafik işlemcisi ile 3D oyunlarda sorunsuz çalışma.

- Wifi özelliği ile kablosuz ağlar vasıtasıyla internet erişimi.

- G-Sensor özelliği ile ekranı döndürme.

- OTG özelliği ile Usb bellek, harici hdd gibi depolama alanlarıyla dosya transferi

- 0.3 megapiksel kamerası ile görüntülü konuşmaları destekler. (SKYPE, MSN v.b.)

- RMVB, AVI, MKV, FLV, MP4, WMV vb video desteği.

- SRT/SUB/SSA/ASS/SMI/MKV video altyazı desteği.

- Flash Player desteği ile online video ve film izleme desteği.

- MP3/WMA/WAV(APE/FLAC/AAC/OGG) müzik dosyaları desteği.

- JPG/BMP/PNG/GIF resim dosya desteği. Resimlerinizi arka plan yapma özelliği.

- Market programları ile TXT/LRC/PDF/EPUB/FB2 e-kitap dosyaları görüntüleme.

- 3.7v 3700Mah dahili şarj edilebilir pil ile 5-6 saat video, 10-12 saat müzik ve 5-6 saat web süresi.

- Ağırlık : 350 gram

0

Önemli Not: www.ainol.com.tr den görebileceğiniz gibi Ainol ürünleri resmi olarak ithal edilmektedir. Sattığımız ürünler distribütör ürünüdür. Malesef çok sayıda kaçak ürün satıcısı sebebiyle sattığımız ürünleri çinden gönderdiğimiz yada kaçak getirip sattığımız sanılıyor bu konudada bir açıklama yapmak istedim. www.ainol.com.tr de ki satış noktaları haricindeki ürünler garanti kapsamında değildir. Ürünler istanbul merkez ofisimizden kargo verilmekte olup 1 günde adresinize ulaştırılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ainolmarmara.com -- 13 Ağustos 2012; 18:48:23 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

160 Mesaj
12 Ağustos 2012; 18:08:05 

Ainol Novo7 Aurora 2 için kampanya yapsanız da çin sitelerine mecbur kalmasak?

dream endless...

397 Mesaj
12 Ağustos 2012; 18:09:25 

Kampanya için fırsat siteleri ile görüşüyoruz bilinir güvenilir bir fırsat sitesinde kampanyası olacak yakın zamanda.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5110 Mesaj
12 Ağustos 2012; 18:45:56 

Ainol Novo 7 Fire - - Bu ürün de çok güzel bunu satmayı da düşünebilirsiniz. En albenili ürünü bu Ainol'ün

May The Force Be With You

397 Mesaj
12 Ağustos 2012; 18:52:43 

Şu an distribütör ürünü olarak Tornados, Elf2 ve Aurora 2 bulunmakta.

Fire (Flame) modeli Ayın 15 inden sonra piyasaya çıkacak, ithalatının yapılıp Türkiye ye gelmesi 1 haftayı bulur hatta bayram tatili var 2 hafta sürer gelişi.

694 Mesaj
12 Ağustos 2012; 19:13:50 

Kilometrede ne yaktığını düşünenler
Kilometrede ne yaşadığını bilemezler.

2727 Mesaj
12 Ağustos 2012; 19:34:51 

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

http://www.tabletburada...-tablet-bilgisayar.html

Alemsin.

Senin verdiğin linkteki site çinden getiriyor, 15günden aşağı gelmiyor.

Garanti söz konusu bile değil.

Devlete tek kuruş vergi ödemiyor.

Daha albenisi kalıyor mu?

694 Mesaj
12 Ağustos 2012; 19:42:42 

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Alemsin.

Senin verdiğin linkteki site çinden getiriyor, 15günden aşağı gelmiyor.

Garanti söz konusu bile değil.

Devlete tek kuruş vergi ödemiyor.

Daha albenisi kalıyor mu?

Googledan arattım o çıktı ne yapıyım. Öğrenmek için verdim linki. Hİ yorum yapmadım dikkat et.

Kilometrede ne yaktığını düşünenler
Kilometrede ne yaşadığını bilemezler.

2727 Mesaj
12 Ağustos 2012; 19:44:39 

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Googledan arattım o çıktı ne yapıyım. Öğrenmek için verdim linki. Hİ yorum yapmadım dikkat et.

Ona bakarsanız ben size o verdiğiniz linkten daha ucuz fiyat bulurum.

Konuda adı geçen ürün Türkiyede satılan İthal yoluyla gelmiş garantili ve vergili bir cihaz.

Aynı markanın Ainol auora 2 si Hepsiburadada 420 lira ben buyicoins.com üzerinden 220 liraya aldım.

638 Mesaj
12 Ağustos 2012; 20:27:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Ainol Novo 7 Fire - - Bu ürün de çok güzel bunu satmayı da düşünebilirsiniz. En albenili ürünü bu Ainol'ün

Bu urun satılmaya baslamadı henuz, önsipariste. Yakın zamanda çin sitelerinde satılmaya baslar diye dusunuyorum ama fiyatın dusmesi icin de birkac ay beklemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2727 Mesaj
12 Ağustos 2012; 20:32:20 

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Bu urun satılmaya baslamadı henuz, önsipariste. Yakın zamanda çin sitelerinde satılmaya baslar diye dusunuyorum ama fiyatın dusmesi icin de birkac ay beklemek lazım.

Hocam aliexpresste ön satış başladı diye biliyorum.

3 Mesaj
12 Ağustos 2012; 20:34:04 

vınn takıp 3G Internet baglantısı saglayabiliyor mu

316 Mesaj
12 Ağustos 2012; 20:34:51 

2727 Mesaj
12 Ağustos 2012; 20:36:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Nerilas

vınn takıp 3G Internet baglantısı saglayabiliyor mu

Evet otg kablosu alarak 3g vınn modem takılabiliyor.

Hatta ben otg kablosu ile klavye ve mouse bağladım.

2798 Mesaj
12 Ağustos 2012; 20:56:02 

Hepsiburada.com a da ürünleri siz mi sağlıyorsunuz? Orada da aynı fiyatlar çünkü. Aurora2, elf2 vs.

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

333 Mesaj
12 Ağustos 2012; 21:46:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ainolmarmara.com

Kampanya için fırsat siteleri ile görüşüyoruz bilinir güvenilir bir fırsat sitesinde kampanyası olacak yakın zamanda.

daybuydy a verinde cekle ucuza alalim

CİNEMAXİMUM Sinema Bileti 5 TL (Başka hiçbir ücret ödemeden sinemaya girersiniz )

397 Mesaj
12 Ağustos 2012; 21:50:45 

@AurorAbeam
Evet biz sağlıyoruz. Fiyatlar her yerde standart.

@müdür-42
daybuyday ilede görüşüyoruz. Fiyat avantajı son kullanıcı açısından hangisinde iyi olursa oradan çıkış yapacağız.

181 Mesaj
13 Ağustos 2012; 9:54:59 

quote:

@AurorAbeam
Evet biz sağlıyoruz. Fiyatlar her yerde standart.

@müdür-42
daybuyday ilede görüşüyoruz. Fiyat avantajı son kullanıcı açısından hangisinde iyi olursa oradan çıkış yapacağız.

ne zaman?

1562 Mesaj
13 Ağustos 2012; 10:13:19 

özelliklerde göremedim ama belki dikkatimden kaçmıştır: gps özelliği olmuyor mu tabletlerde?
navigasyonu da hallederdik...

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

20460 Mesaj
13 Ağustos 2012; 10:21:18 

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Gözüm tuttu.
http://www.ainolstore.c...webcam-tablets-pcs.html

"Ainol Novo 7 Fire comes with a dual-core GPU, not a quad-core GPU, which is confirmed by Ainol officially."

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

145 Mesaj
13 Ağustos 2012; 10:22:24 

Bluetooth var mı :?

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 10:58:13 

@serseri26
Bayramdan sonra olur muhtemelen.

@Prof.Matematik
ainollerde henüz gps yok. bir kaç kez harici kullanan okudum fakat kendim denemedim.

@Nosferatu`
Fire (flame) de bluetooth mevcut.

526 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:01:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu`

Bluetooth var mı :?

şu dandirik bluetooth teknolojisinden ne bekliyosunuz hala anlamş değilim

145 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:05:09 

Dandirik bluetooth teknolojisiyle, fare klavye ve internet bağlamayı bekliyorum.

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:32:46 

Ayrıca bluetoothla, aracınız varsa obd soketi üzerinden bilgileri alıp ekranda aracınızla ilgili bir çok bilgiyide görebilirsiniz. Markette bununla ilgili torque isimli bir yazılım mevcut. Kullandım ve gayet güzel şekilde verileri görebiliryorsunuz.

181 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:39:37 

Bu ürünlerde en çok pili giden hangisi?

163 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:43:44 

HDMI bağlantısı yok sanırım.

1108 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:44:36 

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

şu dandirik bluetooth teknolojisinden ne bekliyosunuz hala anlamş değilim

işte bu teknoljiye sonradan katılınca insan ne bluettoh ne de vaktinde 3000 usd +kdv ye alınan pentium (1) 200 mhz latopların kıymeti bilinmiyor :D

Ben de 5800 nokia telefonum için bluettoh dial up yapıyorum, bluettoh olmazsa olmazım mobil bir cihazda. Cep telefonumu bozulmadığı müddetçe değiştirmeyi düşnümmüyorum zira fazlasıyla memnunum, üstelik işlerimi de bu "uyduruk" telefon üzerinden yürütüyorum, genelde mevcut bu galaxy s3 vb. model modası/sevdasını hiç anlayamadım, geçen gün beklerken şahit oldum isparkta araba park eden görevli bir tanıdığı ile taksitli s3 pazarlığı yapıyordu, alacak cebine atacak sonra her ay öde babam öde :D niye bu kadar borca giriyorsun güzel kardeşim, alıp ne için kullanacaksın, sana geri dönüşü ne olacak diye sorsam "Abi herkes alıyor benim neyim eksik olur" büyük ihtimal. Bizim hiçbirleyimiz eksik değil, herşeyimiz tamam :D

Arkadaşlar bu android tabletlerde bluettoh ile dial up yapmak mümkün mü? Aynı windowsta yaptığmız gibi cep telefonunu modem olarak jkullanıp tablet üzerinden internete çıkabiliyor muyuz? ekstra program gerekiyor mu yoksa direkt android işletim sistemi destekliyor mu?

Son olarak bu cihazı mı alsak yoksa ips ekranlı modelin kampanyasını mı beklesek? 7 inch boyutunda ekra kalitesi çok fark eder mi? Başka artıları var mı diğer modelin? Ben internette gezinme, mail kontrolü ve ufak tefek word/excel işleri için kullanıcam. Bir de ajanda olarak tabi.

Ayrıca bu modellerin giriş voltajı 5 volt mudur? Herhangi bir araba şarj adaptörü yada taşınabiir 5voltluk pil üniteleri ile şarj edebilirmiyiz? 200 tl olan cihazın pil dayanım süresi nedir?

@OP, Sayın yetkili bu ips ekranlı üst versiyon için yapacağınız kampanyada fiyat aralığı ne olabilir? Kdv dahil 200 tl yerine 400 tl olacaksa boşuna beklemeyelim, teşekkürler.

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:46:28 

quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

HDMI bağlantısı yok sanırım.

Tornados da HDMI bağlantı yok.

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:47:29 

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Bu ürünlerde en çok pili giden hangisi?

Hepsi ortalama 5-7 saat gider. Tabi kullanıma göre çok değişir pil süresi.

638 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:47:48 

Hdmi yok. Ayrıca bu tip ürünlerde bluetooth un sayısız kullanım alanı var, bence bir tablette bluetooth olması büyük artı

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 11:58:30 

@nicknick

Cep telefonu üzerinden internete çıkabilirsiniz tabi kablosuz modem olarak gösterip. Usb bağlantısı ile hiç denemedim sanırım olmaz. Hangi cihazı alacağınız tamamen ihtiyacınıza bakar sonuçta arada 200 tl fark var. IPS ekran hangi boyutta olursa olsun fark ediyor. Internet mail word excel için tornados rahatlıkla yetecek bir cihaz daha iyisi her zaman vardır tabi ama bütçenize uygun olsun istiyorsanız Tornados iyi bir seçim olur. Araç üzerinde usb şarj cihazları ile şarj etmeniz mümkün. 200 TL olan TORNADOS un pili 5-7 saat arası dayanır. Hatta kısık ışıkla dahada uzar bu süre.

IPS ekran için kampanya fiyatları 200 tl olması mümkün değil. Ülkemize giripte satışa sunulana kadar +%18+%18 iki kez kdv ekleniyor biliyorsunuz. Aldığınız ürünün %40 a yakını vergi zaten, o yüzden %50 gibi indirimler yapmamız mümkün değil.

1108 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:10:00 

quote:

@nicknick

Cep telefonu üzerinden internete çıkabilirsiniz tabi kablosuz modem olarak gösterip. Usb bağlantısı ile hiç denemedim sanırım olmaz. Hangi cihazı alacağınız tamamen ihtiyacınıza bakar sonuçta arada 200 tl fark var. IPS ekran hangi boyutta olursa olsun fark ediyor. Internet mail word excel için tornados rahatlıkla yetecek bir cihaz daha iyisi her zaman vardır tabi ama bütçenize uygun olsun istiyorsanız Tornados iyi bir seçim olur. Araç üzerinde usb şarj cihazları ile şarj etmeniz mümkün. 200 TL olan TORNADOS un pili 5-7 saat arası dayanır. Hatta kısık ışıkla dahada uzar bu süre.

IPS ekran için kampanya fiyatları 200 tl olması mümkün değil. Ülkemize giripte satışa sunulana kadar +%18+%18 iki kez kdv ekleniyor biliyorsunuz. Aldığınız ürünün %40 a yakını vergi zaten, o yüzden %50 gibi indirimler yapmamız mümkün değil.

teşekkürler, ips modeli 200 olmaz da 300 tl olur mesela o da fayda/maliyet oranına göre düşünülebilir o bakımdan sormuştum :)

2 sinin de hafızası 1 gb sanırım bu yönden iyi ama ips ekanlı da ekstradan işlemci gücü var mıdır yada şöyle sorayım ips ekranlı modelde oyun oynanmayacaksa işlemci gücü açısından diğerine göre yine de fark var mıdır, ne derecedir? internette aynı anda 10 sayfa açıksa biri zorlanırken öbürü rahat şekilde çalışmaya devam edecek gibi bir ayrımdan bahsediyorum.
oyun 3d performansı ile ilgilenmiyorum.

553 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:14:35 

Aurora 2 fiyat hangi seviyede olacak? 420 gerçekten çok pahalı

Bf3:yaydin Bfbc2:yusufaydin Mohw:araydin Steam Id:yusufaydin BF4:araydin

189 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:18:59 

merhaba,
istanbul içi bugün sipariş versek kaç günde gelir?
kargo ücreti ne kadardır?
saygılar.

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:22:02 

quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

teşekkürler, ips modeli 200 olmaz da 300 tl olur mesela o da fayda/maliyet oranına göre düşünülebilir o bakımdan sormuştum :)

2 sinin de hafızası 1 gb sanırım bu yönden iyi ama ips ekanlı da ekstradan işlemci gücü var mıdır yada şöyle sorayım ips ekranlı modelde oyun oynanmayacaksa işlemci gücü açısından diğerine göre yine de fark var mıdır, ne derecedir? internette aynı anda 10 sayfa açıksa biri zorlanırken öbürü rahat şekilde çalışmaya devam edecek gibi bir ayrımdan bahsediyorum.
oyun 3d performansı ile ilgilenmiyorum.

Tornados tek çekirdek, aurora 2 ise çift çekirdek her halukarda arada performans farkı olur fakat şöyle söyleyeyim Tornados ile hurriyet gibi bir siteyi bile açsanız yani her tarafta flash animasyonların olduğu bir site rahatlıkla dolaşırsınız sıkıntı çıkarmaz. Mobil videoları zaten izleyeceğiniz gibi normal site videolarını bile rahatlıkla izleyebilirisniz.

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:23:29 

quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

merhaba,
istanbul içi bugün sipariş versek kaç günde gelir?
kargo ücreti ne kadardır?
saygılar.

Bugün 15 e kadar sipariş verseniz yarın elinizde olur. Kargo ücreti 10 TL. Eğer sanalpazar dükkanımızdan 1 tl lik alışveriş yaparsanız kargo size 5.9 tl ye gelir.

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Ainolmarket__u549681

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ainolmarmara.com -- 13 Ağustos 2012; 12:25:35 >

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:27:11 

quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Aurora 2 fiyat hangi seviyede olacak? 420 gerçekten çok pahalı

Aslında 355 TL ye alıyorsunuz gerisi ödediğiniz %18 vergi. Fakat yinede iyi bir indirim yapmaya çalışacağız.

Sizlerin beklediği fiyat aralığınıda öğrenirsek en iyisini yapmaya çalışırız.

316 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:37:30 

Yurtdışından 210-220 TL'ye alınabiliyorsa yurtiçi garantili 250 TL 'yi geçmezse sıcak olurdu. Pazarlığı kızıştıralım.

2413 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:48:20 

merhaba
bu otg kablosu ile takılan harici hdd ye torrent yardımı ile download yapılabilirm i acaba, programlar bu hdd yi kullanabiliyormu acaba
5-6 watt harcadığı için tableti sadece download makinesi olarak kulşlanmayı düşünüyordum?

| Canon A-1 | Canon L 85mm f1.2 | Canon s.s.c 50mm f1.4 | Vivitar 28mm f2 |

| Olympus OM-D EM-5 | Panasonic 7-14mm F4 | Panasonic 14-45mm OIS | Panasonic 20mm 1.7 |

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:51:55 

@jeofizikci

Denemedim ama muhtemelen programların verileri nereye kaydedeceği gibi bir seçenek vardır. Bununla ilgili forumda ilgili başlıklardan daha fazla yardım alabilirsiniz.

553 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:54:24 

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Yurtdışından 210-220 TL'ye alınabiliyorsa yurtiçi garantili 250 TL 'yi geçmezse sıcak olurdu. Pazarlığı kızıştıralım.

Katılıyorum. Ancak mümkün mü bilemiyorum.

Bf3:yaydin Bfbc2:yusufaydin Mohw:araydin Steam Id:yusufaydin BF4:araydin

181 Mesaj
13 Ağustos 2012; 12:57:42 

quote:

Hepsi ortalama 5-7 saat gider. Tabi kullanıma göre çok değişir pil süresi.

Pil olayını 10 saate çıkarsanız satışların patlama yapacağına garanti ederim

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 13:54:26 

Yanlışım varsa düzeltin tekrardan

Amlogic AML8726-M3L 1GHz tek çekirdekli bir işlemcidir.

703 Mesaj
13 Ağustos 2012; 15:14:08 

OTG kablo üzerinden usb bluetooth adaptörlerden kullanırsak bluetooth sorununu çözmüş olmaz mıyız ?

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 15:20:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

OTG kablo üzerinden usb bluetooth adaptörlerden kullanırsak bluetooth sorununu çözmüş olmaz mıyız ?

Uyumlu adaptörler varmış ama hiç denemedim.

1458 Mesaj
13 Ağustos 2012; 15:21:11 

oyun performansı nasıl. deneyen oldumu hiç.

638 Mesaj
13 Ağustos 2012; 15:35:40 

quote:

Yanlışım varsa düzeltin tekrardan

Amlogic AML8726-M3L 1GHz tek çekirdekli bir işlemcidir.

Evet siz haklısınız, tek cekirdekliymis. İslemci kod adının devamına Cortex A9 yazarak yanıltmaca yapılmıs.

10312 Mesaj
13 Ağustos 2012; 17:56:14 

Çin'den 118 Dolara yani 220 liraya sipariş verdim. Türkiye de olması gereken fiyatı 300 - 350 arası olmalı. Sonuçta bunu Çin de 118 dolara satan adam da para kazanıyor + kargo parasını da karşılıyor, sizin bu tableti çok daha düşük fiyatlara alıyor olmanız gerek.

iPhone 5 32 GB White iOS 6.1.2 JB | Aeria7 TANK Eclipse
Pentax K-5 / Pentax K10D | Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II / SMC Pentax-FA 1:4-5.6 35-80 mm Macro | TEAM 16 GB Class 10 | Lowepro Adventura 16
Apple MacBook Pro MD102TU/A
CPU: Intel® Core™ i7 | GPU: intel HD 4000 | RAM: 8 GB DDR3 1600MHz HDD: 750 GB | Display: 13.3'' Mat LED Ekran |

526 Mesaj
13 Ağustos 2012; 18:06:16 

ainol 2 çinden 220 e getirilirken kim 420 ye alır fiyatların inmesi lazım

333 Mesaj
13 Ağustos 2012; 18:09:49 

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Çin'den 118 Dolara yani 220 liraya sipariş verdim. Türkiye de olması gereken fiyatı 300 - 350 arası olmalı. Sonuçta bunu Çin de 118 dolara satan adam da para kazanıyor + kargo parasını da karşılıyor, sizin bu tableti çok daha düşük fiyatlara alıyor olmanız gerek.

slmlar
hangi siteden aldin hocm

gumruge takilma ihtimali nedir

hangi modelini aldin

tsk ederm

CİNEMAXİMUM Sinema Bileti 5 TL (Başka hiçbir ücret ödemeden sinemaya girersiniz )

10312 Mesaj
13 Ağustos 2012; 18:46:18 

quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

slmlar
hangi siteden aldin hocm

gumruge takilma ihtimali nedir

hangi modelini aldin

tsk ederm

PM attım.

iPhone 5 32 GB White iOS 6.1.2 JB | Aeria7 TANK Eclipse
Pentax K-5 / Pentax K10D | Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II / SMC Pentax-FA 1:4-5.6 35-80 mm Macro | TEAM 16 GB Class 10 | Lowepro Adventura 16
Apple MacBook Pro MD102TU/A
CPU: Intel® Core™ i7 | GPU: intel HD 4000 | RAM: 8 GB DDR3 1600MHz HDD: 750 GB | Display: 13.3'' Mat LED Ekran |

6237 Mesaj
13 Ağustos 2012; 19:00:20 

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

PM attım.

Gizli bir yanı yok. Galiba buyincoins.com sitesinden aldınız ürünü. İnternette daha yüksek fiyatlara alacak olanlar görsün burayı.

1108 Mesaj
13 Ağustos 2012; 21:00:11 

Arkadaşlar bilen lütfen aydınlatsın, bu tabletlerin hiçbirisinde bluetooth yok doğru mu? ainol aurora 2 de dahil.
İlla samsung mu almamız lazım bu durumda?

397 Mesaj
13 Ağustos 2012; 21:04:19 

Malesef yok. 15 güne kadar yeni model gelir sanırım yeni modelde olacak.

599 Mesaj
13 Ağustos 2012; 22:10:21 

quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

merhaba
bu otg kablosu ile takılan harici hdd ye torrent yardımı ile download yapılabilirm i acaba, programlar bu hdd yi kullanabiliyormu acaba
5-6 watt harcadığı için tableti sadece download makinesi olarak kulşlanmayı düşünüyordum?

samsung galaxy tab 10.1 ıle o dedıgını yapamadım bunu belırteyım.