- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ipad e film nasıl yüklenir?
32 Cevap38881 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

86 Mesaj
12 Ağustos 2012; 16:46:48 

arkadaşlar ipad yeni aldım sayılır film yüklemek istiyorum ama bir türlü başaramadım yardımcı olurmusunuz?

1616 Mesaj
12 Ağustos 2012; 16:56:42 

bildiğim kadarıyla hiçbir usb gibi girişi yok sadece elmaya özgü bağlantı birimi var. Aklima gelen en basit seçenek internetten indirmeniz geliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

GTX 780 HD 6990 ve HD 7870 kullanıcı incelemem

1480 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:00:14 

App Store dan indireceksin..ama paralı onlar..yada jb yapıp ucretsiz indireceksin.oda olmazsa forumda paylaştılar netten online izleme sitesi ona bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1643 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:10:24 

iTools programını indir bilgisayarını ve onun aracılığı ile iPad'e aktar.

"Another frozen corpse."

86 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:13:25 

quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

iTools programını indir bilgisayarını ve onun aracılığı ile iPad'e aktar.

itools yüklü pc de ipad de pc ye bağladım zaman pc deki filmi ipade atamıyorum

865 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:14:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ozen74

arkadaşlar ipad yeni aldım sayılır film yüklemek istiyorum ama bir türlü başaramadım yardımcı olurmusunuz?

Appstore dan oplayer indir. Burun film disyalarini destekliyor. Onunla izlersin. Oplayer kullanimi icin itunes bagla. Uygulamalar sekmesinden oplayer icine filmleri ekle. Ben dizi seyrediyorum . Altyazi secenegi de var.

[PSN hayranim] İsmet Karaman

7585 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:14:44 

Ayni soruyu google yazinca onlarca resimli anlatim cikiyor bir bakin. Birde ipucu AvPlayerHD.

879 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:15:30 

Cihazı pc ye bağlayın itunes'i açın istediğiniz filmi yükleyin video dosyalarının mp4 formatında olmadına dikkat edin,ama ben format falan uğraşamam derseniz app storeden av player,ace player gibi uygulamaları yükleyin yine itunes>cihaz ismi>uygulamalar bölunüne gelin sayfayı aşağı indirin sayfanın altında 3. Parti uygulamaları göreceksiniz uygulamaya tıklayın yükleyeceğiniz filmi seçin yüklesin format derdi olmadan istediğinizi yükleyin izleyin.

Bilmeyen ve bilmediğini bilen çocuktur ona öğretiniz.
Bilen ve bilmediğini bilmeyen uykudadır onu uyandırın.
Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen aptaldır ondan sakının.
Bilen ve bildiğini bilen liderdir onu izleyin.

86 Mesaj
12 Ağustos 2012; 17:20:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd

Cihazı pc ye bağlayın itunes'i açın istediğiniz filmi yükleyin video dosyalarının mp4 formatında olmadına dikkat edin,ama ben format falan uğraşamam derseniz app storeden av player,ace player gibi uygulamaları yükleyin yine itunes>cihaz ismi>uygulamalar bölunüne gelin sayfayı aşağı indirin sayfanın altında 3. Parti uygulamaları göreceksiniz uygulamaya tıklayın yükleyeceğiniz filmi seçin yüklesin format derdi olmadan istediğinizi yükleyin izleyin.

teşekkurler denicem

2810 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:01:10 

arkadaşlar
oplayerde mesela 4-5 tane vidyo attım telden girince vidyo izlerken bir sonraki vidyoya geçemiyorum,illa geri çıkıp izleyeceğim vidyoya tıklamam gerekiyor
bu sorunu nasıl halletcem mesela vidyo izlerken alttaki işaretlere tıklıyorum ya ileri alıyor yada geri,bir sonraki vidyoya geçmiyor,aceplayerdeki gibi...

10727 Mesaj
20 Ağustos 2012; 23:46:54 

çok basit tüm uygulamaları kapatıp itools'a bağlayın video'yu cihaza sürükleyin size bir uyarı verecek video/fotoğraf uygulamalarını kapatın diye, click'i işaretleyip tamam diyin yükleyecek, cihazda videolar bölümüne gelecek

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VN247H 1080p LED 23.6"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

510 Mesaj
26 Ağustos 2012; 12:34:57 

Altyazı kullanımını nasıl yapabiliriz?

1889 Mesaj
27 Ağustos 2012; 13:58:40 

avplayer hd aynı isimdeki altyazıları direkt görüyor

8 Mesaj
19 Ocak 2013; 13:21:37 

Bırakın yüklemeyi falan :) girin www.vizyonhdfilm.com sitesine online izleyin dilerseniz indirin . İpad ve iPhone üzerinden film izleme olanağı tanıyan nadir sitelerden biri. 2012 2013 yılında vizyona giren en son filmler bu sitede

3 Mesaj
10 Mart 2013; 11:31:05 

Android bir tablet alın, takın usb ye atın filmi mxplayer la izleyin... Apple ın sınırlı dünyasında çırpınmayın :)

125 Mesaj
11 Mart 2013; 11:47:43 

Bilgisayarına indirdiğin filmi iTunes a atıp iPad e aktaracaksın aynı müzik atar gibi.

714 Mesaj
11 Mart 2013; 12:13:07 

AV player HD şu anda piyasadaki en iyi uygulama bence...ama ona bile film atmak için ifunbox'u kullanmanızı öneririm....1080 p filmlerde avplayer de yetersiz kalabiliyor...ben jb yaparak xbmc kullanmanızı öneririm...

6220 Mesaj
11 Mart 2013; 13:05:58 

Camera Connection Kit leri ile film atmadan direk hariciden taktıgınız flash dısk veya sd karttan fılm ızlenıyordu sanırım

Ender
(Fujitsu-Siemens V3205 T7600 Cpu Laptop )
(Iphone 5s Beyaz)

7384 Mesaj
11 Mart 2013; 13:29:56 

25pp tarzı film yada müzik indirebileceğimiz bir app yada tweak varmı acaba en çok bunu merak ediyorum varsa özelden atabilirmisiniz.

PS4
Oyunlar: Grand Theft Auto V Middle-earth: Shadow of MordorDestinyFifa 15Diablo III: Ultimate Evil EditionSniper Elite V3İnjustice Gods Among Us
PSN: bluefox557
Steam: Dugo Dayı

24 Mesaj
11 Mart 2013; 13:30:12 

GPlayer diye muhteşem bir uygulama var. Ücretli ama bence en iyi uygulamalardan bir tanesi. Film dosyasını ve altyazı dosyasını iTunes'dan uygulamaya atıyorsunuz mis. Hemen hemen tüm formatları destekliyor. Buradan göz atabilirsin.

Blogger @ dijitalcanavar.com

341 Mesaj
11 Mart 2013; 13:32:03 

Avplayer öneririm

DH Webmaster Grubu

Katılmak İçin Tıkla...

o bir flashör....

3636 Mesaj
11 Mart 2013; 14:14:39 

Hocam cevirici ile mp4 formatına cevir ve videolar bölümüne atarsın sorun olmaz. Yada 3.part uygulama olarak Avplayer öneririm her formatı sorunsuz oynatıyor altyazı destegi falan süper

28 Mesaj
11 Temmuz 2013; 15:09:07 

o player mükemmel şimdi filmi atıyorum ipad e altyazıyı da atıyorum bakalım açacak mı? film hd olduğu için ses duyamıyorum, galiba öyle bir sorun varmış ama küçük dosyalarda oluyormuş yazıyor google da

GIGABYTE G41MT-S2P ANAKART, INTEL PENTIUM DUAL-CORE CPU E5700, ATI RADEON HD 5450, KINGSTON 2 GB DDR3, 500 GB SAMSUNG HD 502HJ ATA DEVİCE HDD

241 Mesaj
12 Temmuz 2013; 19:10:49 

Evet kasa kasa izleyelim , sonra ana menü geçişlerinde kasarak donan internetimize girelim , çok eğlenceli

Bu mesajda bahsedilenler: @maxwalker Bu mesaja 1 cevap geldi.

208 Mesaj
12 Temmuz 2013; 19:51:45 

quote:

Orijinalden alıntı: umtttt

Evet kasa kasa izleyelim , sonra ana menü geçişlerinde kasarak donan internetimize girelim , çok eğlenceli

ifunlarının bir numaralı laflarıdır,android kasa kasa kullanılan sistem diye. Ben ipadlerde kasma sorunundan şikayet eden de çok gördüm, ama samsung tabletlerde 10-15 tane işlemi kasmadan yaptığını tecrübe de etim. 1080 filmi 42' samsung ekranda direk wireless bağlantı ile oynatırken, aynı tablette sizin giremediğiniz flashlı sitelerde dolaşıp, kitap okuyup, istersemde aynı anda sesli kitap okurken, internette gezebiliyorum. ipadlerde bunları aynı anda yapamazsınız. bir anda sadece bir işlemi yaptığından da size sanki androidlerden hızlıymış gibi geliyor.

ios altın bir kafe ise android kuru bir ağaç dalıdır.

241 Mesaj
16 Temmuz 2013; 12:58:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Mahlegan

ifunlarının bir numaralı laflarıdır,android kasa kasa kullanılan sistem diye. Ben ipadlerde kasma sorunundan şikayet eden de çok gördüm, ama samsung tabletlerde 10-15 tane işlemi kasmadan yaptığını tecrübe de etim. 1080 filmi 42' samsung ekranda direk wireless bağlantı ile oynatırken, aynı tablette sizin giremediğiniz flashlı sitelerde dolaşıp, kitap okuyup, istersemde aynı anda sesli kitap okurken, internette gezebiliyorum. ipadlerde bunları aynı anda yapamazsınız. bir anda sadece bir işlemi yaptığından da size sanki androidlerden hızlıymış gibi geliyor.

ios altın bir kafe ise android kuru bir ağaç dalıdır.

İos kullanmadığın için böyle düşünmen normal . Ben android kullanıcısıydım ta ki ipad alıp ios deneyimi yaşayana kadar , stabil kelimesinin anlamını araştırımız , hem o flash içerikli sitelere girmenin bin türlü yolu var yani giremiyor değiliz

208 Mesaj
16 Temmuz 2013; 14:23:24 

quote:

Orijinalden alıntı: umtttt

İos kullanmadığın için böyle düşünmen normal . Ben android kullanıcısıydım ta ki ipad alıp ios deneyimi yaşayana kadar , stabil kelimesinin anlamını araştırımız , hem o flash içerikli sitelere girmenin bin türlü yolu var yani giremiyor değiliz

dolphin browser o sitelere sokabiliyor ama biraz yüklü sayfada çok takıldığını söyleyen var. Diğer programlar html5'e dönüştürerek sokuyor tabiki oldukça yavaş olarak.

ios eskiden sistem olarak çok iyiydi ama son zamanlarda özellikle usb, hafıza seçenekleri ve flash uygulamalarındaki gibi "benim dediğim olacak" inatlaşması ve aşırı kısıtlamaları nedeniyle jailbreak arayanların forumları doldurmaları bazı şeyler anlatıyor. Jailbreak yapıp aletin işlevlerini arttırdığında stabilitenin bazen kaybolduğu da aşikar. Yani aslında o stabil denen alet ancak o kısıtlamalarla ve sadece tek seferde tek işlem yapabilmesiyle o derecede stabil. Apple'ın yeni set tablet ve telefonları için işlemci bulmakta samsungla anlaşması da o kadar trajikomik ki...

241 Mesaj
16 Temmuz 2013; 21:39:58 

Hocam samsung ürünlerinin amerikada satılmasına apple markasının yardım ettiğini biliyor muydun , aynı şekilde doğuda da yardımı samsung yapıyor , hep öyledir , derinlerde bunlar birbirinden yardım almak zorunda dünya çapına yayılmak için ,bize ezeli düşman gibi geliyor o ayrı
Sen bir apple ürünü kullanda sonra aynı yorumu yazmaya çalış bence

Bu mesajda bahsedilenler: @Mahlegan

139 Mesaj
17 Ekim 2013; 23:42:04 

Çok basit bir yolu var. Burdan buyrun.

http://sahforum.net/index.php?topic=26.0

101 Mesaj
31 Aralık 2013; 14:14:28 

ya bu iTunes falan bisürü zart zurt işlemler beni iPad den soğuttu arkadaş! dışarda telden torrentten indirdiğim videoları iPad de aktarmak için önce bilgisayar lazım sonra mp4 dönüştür sonra bilmem ne yap bisürü zırvalık şimdilik androide devam ne güzel super beam ile tel deki 1080p videoları birkaç dakikada tablete aktarıyorum MX player açıyorum takır tukur izliyorum iPad dede bu özellik olsa gözüm kapalı alırım bu devirde özgürce androidden veya windows tan kablosuz dasya aktarımı yapamadıktan sonra ne anladın bundan neyse iPad kullananlara kolay gelsin

No sopranos

2616 Mesaj
31 Aralık 2013; 14:22:04 

Kullanmasını iyi bilirsek USB Drive adlı uygulama gerçekten son derece pratik. Tek sorunuysa: Filmleri yükleyene kadar bir bilgisayara ihtiyaç duymak.

Hacı Fış Fış

İt, Köpek (Kangal Hariç) Arkadan Saldıracağına; Kurtlar (Bozkurt Dahil) Önden Saldırsın.

277 Mesaj
6 Ocak 2014; 7:35:58 

quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Kullanmasını iyi bilirsek USB Drive adlı uygulama gerçekten son derece pratik. Tek sorunuysa: Filmleri yükleyene kadar bir bilgisayara ihtiyaç duymak.

link alabilir miyim, birde nasıl kullanıyoruz ?

418 Mesaj
6 Ocak 2014; 10:35:09 

vlc player hem ücretsiz hem de jb vs. ihtiyaç duymadan gayet rahat ve hızlı bir şekilde yüklenebilir ve izlenebilir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » iPad » ipad e film nasıl yüklenir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328