Şimdi Ara

Asus Transformer Pad TF300 (Resmi Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi ÇIKTI!!!) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
7
Favori
41.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

Beyler alınır mı ne dersiniz ?

?
  • 4 ay önce aldığım TF300T cihazı, ekranın kendi kendine dokunma tepkimeleri vermesi nedeniyle Pazartesi günü servise kargoladım, halen ürün tamirde görünüyor, bakalım ne zaman gelecek??
  • Bl kilidi acmadan root icinhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73851025
    Garantiyi bozmaz.ancak sistem dosyalarina dokunmamaniz tavsiye edilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çinden alışveriş yapan arkadaşlar güvendikleri sitelerin linklerini özelden atabilir mi acaba ?
  • arkadaşlar 4 aylık 32gb bimeks faturalı tabletimi satıyorum ilgilenen olursa

http://forum.donanimhaber.com/m_73760469/f_//tm.htm#73760469
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

4 ay önce aldığım TF300T cihazı, ekranın kendi kendine dokunma tepkimeleri vermesi nedeniyle Pazartesi günü servise kargoladım, halen ürün tamirde görünüyor, bakalım ne zaman gelecek??

ha işte ghost touches problemi bana da oldu 2 kez gönderdim ikisinde de ekran değişimi oldu 3.ye versem mi düşünüyorum iade oluyor 3.de
    o değil adamlara diyorum bu cihazların kronik sorunu diyorumm anlamıyorlar yok efendim 3. kez göndermeniz lazım yurtdışında da bayağı yaşayan var bu srounu bkz.forum-xdadevelopers

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değil yeni güncelleme yayınlanmış arkadaşlar 4.2.1e yeni güncelleme iyileştirme amaçlı olarak 2013.04.16 tarihli şu an bir şey farkedemedim fark olarak neler değişmiş görücez kullandıkça

Edit:micro sd kartı açılışta görmeme sorununu test etmek için tableti kapatıp açacaktım ki bir de ne göreyim tabletin kapatma menüsüne yeniden başlat seçeneği gelmiş
    Edit2:ilk yeniden başlatmamda test başarısız sd kart yine gözükmüyor açılışta,takıp çıkarmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 29 Nisan 2013; 21:12:34 >
  • 4.2 güzel ama bazı sorunları var. o yüzden 4.1 e döndüm. çok kolay ve garantiyi etkilemiyor.

asusun sitesinden 4.1 romunu cihazınızın versiyonuna göre(WW,US,CN) indirin
    ve içindeki zipli dosyayı microsd karta atıp tablete takın.
    sağ altta üçgen şeklinde güncelleme bildirimine dokunun ve onaylayarak 4.1 e dönün.not: verilerinizin hepsi silinecek bu işlemle.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

4.2 güzel ama bazı sorunları var. o yüzden 4.1 e döndüm. çok kolay ve garantiyi etkilemiyor.

sağ altta üçgen şeklinde güncelleme bildirimine dokunun ve onaylayarak 4.1 e dönün.not: verilerinizin hepsi silinecek bu işlemle.

4.1e niye döndünüz acaba ne gibi sorunlarınız vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

4.2 güzel ama bazı sorunları var. o yüzden 4.1 e döndüm. çok kolay ve garantiyi etkilemiyor.

4.1e niye döndünüz acaba ne gibi sorunlarınız vardı

bende wifi sorunu vardı. kampüsün wifi ağına bağlanamamıştım. sonra hdmi çıkışından ses alınamıyordu. şimdilik böyle iyi. belki android 5 çıkarsa tableti güncellerim.
    4.2 nin arayüzü çok hızlıydı ancak yeni launcherdaki durum çubuğu olayını sevmedim. 4.1 inki daha kullanışlı. ama 4.2 nin uygulamalar arası geçişi ve internet performansı çok iyiydi ve 4.1 e göre gözle görülür fark vardı.

• 4.2.1 güncellemesi ile gelen en farklı özellik artık tabletimizde de Windows Pc gibi farklı kullanıcılar ile oturum açabiliyoruz ve her kullanıcı için tamamen farklı arayüz tema kullanarak tabletimizi şekillendirebiliyoruz.

Fakat benim şimdilik çözemediğim durum ise tabletin mevcut kullanıcısı iken usb hafıza kartı herşeyi kullanabiliyorum ancak yeni bir hesap ekleyip o hesap ile giriş yapınca cihaz hafıza kartı veya klavyedeki usb giriş ve sd girişlere hiç tepki vermiyor acaba bunu deneyipde çözebilen var mı?
  • arkadaşlar 04.05.2013 tarihinde teknosadan alınmış sadece 2 saat kullanılmış cihaz satılıktır fiyat 500 tl
    ilgilenen arkadaşlar ilanımhttp://forum.donanimhaber.com/m_74896382/f_//tm.htm#74896382.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 5 Haziran 2013; 19:06:40 >
  • gençler bir süredir buralarda yoktum ekranı değiştirmiştim en son ghost touch problemi vermişti meğersem inverter a hasar vermişim değişti pırıl pırıl oldu (not: ekran değişmesine rağmen ghost touch yaşıyorsanız dokunmatik panelin bağlandığı inverter gibi bir kısım var onun değişimini talep etmenizi öneririm)

bu en son yazılımı yükledim ama arkadaş tablet kasmaya başladı sizdee böylemi acep?
    herhangi bir kasılma yaşayan varmı? birde kamera görüntüyü netleştirmiyor bu konuyu da fark eden varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvien

gençler bir süredir buralarda yoktum ekranı değiştirmiştim en son ghost touch problemi vermişti meğersem inverter a hasar vermişim değişti pırıl pırıl oldu (not: ekran değişmesine rağmen ghost touch yaşıyorsanız dokunmatik panelin bağlandığı inverter gibi bir kısım var onun değişimini talep etmenizi öneririm)

bu en son yazılımı yükledim ama arkadaş tablet kasmaya başladı sizdee böylemi acep?
    herhangi bir kasılma yaşayan varmı? birde kamera görüntüyü netleştirmiyor bu konuyu da fark eden varmı acaba?

ya usta ben de bu ghost touch tan muzdaribim ve yarın servise göndereceğim.senin dediğini de yazdığım nota iliştirdim.inş fazla uğraştırmazlar ama yorumlara göre bunla da bayağı uğraşacaz.zaten nerde sorunlu alet var bulur beni.bundan önce aldığım da sorunluydu sorunsuz olsun diye asus aldık onda da sorun çıktı yani inş çöle düşmeyiz yoksa bu şansızlıkla kutup ayısına rastlama olasılığım bayağı bi fazla:)

kasma konusuna gelince ekranla ilgili problem yaşamadığım zamanlarda herhangi bir kasma yoktu hatta tablet yağ gibi akıyordu bayağı da bir kullanışlı olmuş 4.2.lakin ben de ilk yüklediğim zamanlar bazı sorunlar yaşamıştım wipe data yaptım sonrasında bir sorunla karşılaşmadım.

kamera ya gelince kamera yı açıca soldaki menü de en altta 3 tane nokta var ona tıkla ordaki ayarlardan otomatik af yi ya da hangisi işine yarıyorsa onu seç:)

• Ya ben bu asus servisin...
    3. Kez ghost touches probleminden yolluyorum degisim istedim yok efendim kanun degismis 6 kere ayni hatadan yollamam lazimmis
    O degil 2 gun test ediyor geri yolluyor sorun yok diyor sorunun olmasi icin cok kurcalamak gerek zaten ven pdf okurken rastladim valla cihazdan iyice sogudum nasil iade edecem ben bunu ya
    Diger bir yandan servis cok kotu sifir aletimi jelatinli kutusu tertemiz yolluyorum kutusu hasarli tabletim ve docku jelatinli bir halde geliyor bu gidisle tuketici haklarina basvuracam lanet olsun asus aldigim gune adamlar mal anlamiyor ki cogu kiside oluyor bu sorun kronik bir sorun 2 gun test ediyor geri yolluyor bi daha da asus hayatta almam boyle servise boyle alete lanet olsun

• Abi sakin ol bela okuman ne sinirini alıyor ne de cihazını düzeltiyor. Evet teknik servisler moron dolu buna yapabilcek bişey yok. Sen önce asus uluslararası sistemine mail at, daha önce 3 kez garantiye verdiğini, yanlış muameleye uğradığını ve özensiz davranıldığını öne sür. Servisin numarasını ismini vs. yaz yolla 1 güne geri dönerler. Bu arada İstanbul/Anadolu yakasındaki serviste Alper Bey bana daha önce bir kaç konuda epey yardımcı olmuştu dilersen kendisiyle görüşmeyi iste telefon üzerinden ?
  • Bende avea jet modem var asus tf 300 e bunu nasil kullanirim. Bilgisi olan varmi ? usb kit ile bağladım modemin ışığı yanıyor ama birşey olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gravis

Abi sakin ol bela okuman ne sinirini alıyor ne de cihazını düzeltiyor. Evet teknik servisler moron dolu buna yapabilcek bişey yok. Sen önce asus uluslararası sistemine mail at, daha önce 3 kez garantiye verdiğini, yanlış muameleye uğradığını ve özensiz davranıldığını öne sür. Servisin numarasını ismini vs. yaz yolla 1 güne geri dönerler. Bu arada İstanbul/Anadolu yakasındaki serviste Alper Bey bana daha önce bir kaç konuda epey yardımcı olmuştu dilersen kendisiyle görüşmeyi iste telefon üzerinden ?

Hocam valla hem ilgisizler,hem aletten bir sey anladiklari yok.Yukaridaki arkadas bile cozmus ghost touches sorununun asil sebebini bunlar hala cozemediler o degil son 2 gonderisimde 2 gun test edip sorun yok deyip geri yolluyor
    Neyse bir de asus uluslarasasi seysine email atayim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: cageb1

Bende avea jet modem var asus tf 300 e bunu nasil kullanirim. Bilgisi olan varmi ? usb kit ile bağladım modemin ışığı yanıyor ama birşey olmuyor.

Stock romda baglanmaz custom romla baglanabilenleri duydum xda da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: gravis

Abi sakin ol bela okuman ne sinirini alıyor ne de cihazını düzeltiyor. Evet teknik servisler moron dolu buna yapabilcek bişey yok. Sen önce asus uluslararası sistemine mail at, daha önce 3 kez garantiye verdiğini, yanlış muameleye uğradığını ve özensiz davranıldığını öne sür. Servisin numarasını ismini vs. yaz yolla 1 güne geri dönerler. Bu arada İstanbul/Anadolu yakasındaki serviste Alper Bey bana daha önce bir kaç konuda epey yardımcı olmuştu dilersen kendisiyle görüşmeyi iste telefon üzerinden ?

Hocam valla hem ilgisizler,hem aletten bir sey anladiklari yok.Yukaridaki arkadas bile cozmus ghost touches sorununun asil sebebini bunlar hala cozemediler o degil son 2 gonderisimde 2 gun test edip sorun yok deyip geri yolluyor
    Neyse bir de asus uluslarasasi seysine email atayim bakalim

az bile söylemişsin.ben demin dümdüz gittim valla.ben de geçen sefer gönderdim aynı sorundan 2 günde yapılıp geldi şu ana kadar bir sorunu yoktu lakin 2-3 gün önce ve biraz önce de aynı sorunu tekrarladı.ya ilk tabletimde zaten sorunlu çıkmıştı asus iyidir diye aldık onda da sorun çıktı.ben de mi sorun var yoksa Türkiye de satılan cihazlar mı refurbished anlamadım(daha önce kulağıma gelmişti böyle bir söylenti.başıma gelenlerdedn sonra inanmaya başladım.).

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.