Şimdi Ara

Asus Transformer Pad TF300 (Resmi Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi ÇIKTI!!!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
7
Favori
41.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black_90

quote:

Orijinalden alıntı: lvien

quote:

quote:

bahsettiğin adreste cihazın bu tarz dengesizlik sorunları yasadığında fabrika ayarlarına sıfırlamayı anlatıyor şimdi ben bu konuda asus ile görüştüğümde aynı durumu belirttiler fabrikasyon yüklü gelen yazılım güncelleme esnasında stabilitesini yitirebiliyor o yüzden direk olarak en güncel yazılımı update yapmaya gerek kalmadan yüklemeyi önermişti bunun yerine bu sitede içindeki kendi yazılımını fabrika ayarlarına sıfırlamaktan bahsediyor =)

Direk Güncelleme Olarak Dğeilde Son Yazılımı Nasıl Yükleyeceğiz O Zaman Onu Anlatan Biryer Var mı?

valla hiç bir fikrim yok işte onu tam servis anlatıcaktı dedim cihazı yedeklemem lazım ozaman sonra konuşalım dedi geri aramayıda unuttum zaten sorun düzeldi

Hocam Aradığın Numarayı Alabilir miyim? Orada Yazılanları Uyguladım Öğlen Dead Trigger Oynadım 10 Dakika Herhalde Düzeldi Derken Son Anda Alet Yine Dona Kaldı Titredi Reset Attı Kendine

deadtrigger ı full mu oynadın yoksa cracklimi ben crackli versiyonunu acamadım korsan uyarısı verdi banada =)))
    bu arada aradığım numara ya (0216) 317 70 78 yada bu +90 216 521 47 25 hatırlayamadım bi anda

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bahsettiğin adreste cihazın bu tarz dengesizlik sorunları yasadığında fabrika ayarlarına sıfırlamayı anlatıyor şimdi ben bu konuda asus ile görüştüğümde aynı durumu belirttiler fabrikasyon yüklü gelen yazılım güncelleme esnasında stabilitesini yitirebiliyor o yüzden direk olarak en güncel yazılımı update yapmaya gerek kalmadan yüklemeyi önermişti bunun yerine bu sitede içindeki kendi yazılımını fabrika ayarlarına sıfırlamaktan bahsediyor =)

Direk Güncelleme Olarak Dğeilde Son Yazılımı Nasıl Yükleyeceğiz O Zaman Onu Anlatan Biryer Var mı?

valla hiç bir fikrim yok işte onu tam servis anlatıcaktı dedim cihazı yedeklemem lazım ozaman sonra konuşalım dedi geri aramayıda unuttum zaten sorun düzeldi

Hocam Aradığın Numarayı Alabilir miyim? Orada Yazılanları Uyguladım Öğlen Dead Trigger Oynadım 10 Dakika Herhalde Düzeldi Derken Son Anda Alet Yine Dona Kaldı Titredi Reset Attı Kendine

deadtrigger ı full mu oynadın yoksa cracklimi ben crackli versiyonunu acamadım korsan uyarısı verdi banada =)))
    bu arada aradığım numara ya (0216) 317 70 78 yada bu +90 216 521 47 25 hatırlayamadım bi anda

Hocam dead trigger zaten ücretsiz marketten indirebilirsin.Bi arayayīm servisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ciddi olamazsın :S hiç dikkat etmedim
  • buarada kablosuz mouse u usb alıcısını takıp denedim calıştı ama game pad ps3 controller ile aynı sonucu verdi sanırım game pad sadece bazı oyunlarda işe yarıyor
  • quote:

buarada kablosuz mouse u usb alıcısını takıp denedim calıştı ama game pad ps3 controller ile aynı sonucu verdi sanırım game pad sadece bazı oyunlarda işe yarıyor

üstat çok sağol zaten gamepad bazı oyunlarda çalışır fakat menüde geçişleri yapabildiğini biliyodum.
    Bu güzel oldu dediğim gibi dock a gerek kalmadı bu aleti alabiliriz bana tekrar kimden ve nerden aldığını ayrıntılı yazarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: clo

quote:

buarada kablosuz mouse u usb alıcısını takıp denedim calıştı ama game pad ps3 controller ile aynı sonucu verdi sanırım game pad sadece bazı oyunlarda işe yarıyor

üstat çok sağol zaten gamepad bazı oyunlarda çalışır fakat menüde geçişleri yapabildiğini biliyodum.
    Bu güzel oldu dediğim gibi dock a gerek kalmadı bu aleti alabiliriz bana tekrar kimden ve nerden aldığını ayrıntılı yazarmısın

http://www.ebay.co.uk/itm/180900073470?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

ben buradan satın aldım

• Birde macsoftx sitesinden asphalt 7 kurmayı denedim fakat su sd dosya isini beceremedim sanırım kuramadım. Yardımcı olacak kimse varmı?

• quote:

quote:

quote:

http://www.ebay.co.uk/itm/180900073470?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

ben buradan satın aldım

Bu arada unuttum teşekkürler

• 4.1 güncellemesi geldi diyorlar ben yapamadm yapan varmı
  • Gercekten hemen gelmesi güzel oldu yapacak yigit bekleniyor

• quote:

Birde macsoftx sitesinden asphalt 7 kurmayı denedim fakat su sd dosya isini beceremedim sanırım kuramadım. Yardımcı olacak kimse varmı?

Ben sadece apk larini indirip kurmustum bu arada nedense ordan yuklenen oyunlar internet baglant8si olmadan acilmiyor
  • Urun yazilimi karsidan yukleniyor %48 bana sormadan yuklemeye baslamis %52 ye cikti jelly bean de flash destegi yok hic niyetim yok o yuzden jelly bean e =)
  • Var mı Türkiye'de Güncellemeyi İndirebilen? İnşalalh Benim Sorunlarımıda Halleder 4.1 Güncellemesi.
  • demin deadtrigger ı oynadım kaymak gibi çalıştı açıkçası bu arada ben jelybean e ugrade etmeye tırsıyorum ertele diyip duruyorum flash desteği yok diye :S
  • allah allah kafayı ycem ya bi bendemi görünmüyo jellybean güncellemesi ya unlock yapmıştım aleti o yüzden olabilirimi
  • quote:

demin deadtrigger ı oynadım kaymak gibi çalıştı açıkçası bu arada ben jelybean e ugrade etmeye tırsıyorum ertele diyip duruyorum flash desteği yok diye :S

napsak ne etsek yükseltmeye izin versekmi
    bu arada herkese iyi bayramlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: larsrich

allah allah kafayı ycem ya bi bendemi görünmüyo jellybean güncellemesi ya unlock yapmıştım aleti o yüzden olabilirimi

Bende de Görünmüyor Daha
  • quote:

allah allah kafayı ycem ya bi bendemi görünmüyo jellybean güncellemesi ya unlock yapmıştım aleti o yüzden olabilirimi

tebrik ederim garanti dışı bırakmışın cihazı =) olabilir sonucta asus a unlock ederen cihazın seri numarasını veriyorsun bu arada bir öneri orbot yazılımını kullan android için en güzel engelli site açma uygulaması
  • quote:

quote:

tebrik ederim garanti dışı bırakmışın cihazı =) olabilir sonucta asus a unlock ederen cihazın seri numarasını veriyorsun bu arada bir öneri orbot yazılımını kullan android için en güzel engelli site açma uygulaması

4.1 Yüklemiyecen mi Hala Hocam? Herkes 4.1 Almaya Çalışır Sen Yüklemiyorsun :D Arayüzde Falan Baya İyileştirme Yapıldı Çünkü. Performans Olarak Cidden Farkları Merak Ediyorum

• quote:

quote:

quote:

4.1 Yüklemiyecen mi Hala Hocam? Herkes 4.1 Almaya Çalışır Sen Yüklemiyorsun :D Arayüzde Falan Baya İyileştirme Yapıldı Çünkü. Performans Olarak Cidden Farkları Merak Ediyorum

flash desteği yok ama riske girip yükselticem ama flash ı ayarlıyamazsam versiyon düşürücem =(

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.