- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
razer synapse 2.0 çalışmıyor...
3 Cevap601 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

444 Mesaj
11 Ağustos 2012; 23:16:35 

Arkadaşlar bugün razer blackwidow ultimate im geldi ve kullanmaya başladım fakat driver ını ve software ini indirip defalarca silip kurdum. Fakat program çalışyor gibi gözüksede kısayol olarak, açmaya çalıştığımda hiçbirşey olmuyor. Kısacası arayüzü bir türlü kullanamıyorum, böyle bir problem yaşayan var mı aranızda?

My Anime List

174 Mesaj
12 Ağustos 2012; 2:24:04 

Oyungezerde naga hex incelemesinde de Synapse 2.0ı 3 pc denedikleri halde açamışlar ve internette binlerce kişi aynı sorundan şikayetçiymiş.Çözüm yoluda hala yok başka razer driverları varsa onları dene.

444 Mesaj
12 Ağustos 2012; 9:58:39 

eski bir driver ı yükledim eski versiyonu şu anda kullanabiliyorum. çözüm gelince synapse 2.0 geçeriz olmadı

My Anime List

5 Mesaj
19 Ocak 2013; 9:18:25 

Türkçe isletim sistemine uyumlu degil... Öncelikle mevcut razar snyapse programini kaldirin.
Sonrasinda denetim masasinda saat dil ve bölge yazan ayarla gelin BÖLGE yazan sekmeye tiklayin,
açilan pencerede biçimler sekmesinde biçim ingilizce Amerikan olarak degistirin sonra KONUM sekmesine gelin ve burda da
konumu Amerika birlesik devletlerii seçin.. Son olarak yönetimsel sekmesinde Unicode olmayan program dili sekmesinde
ingilizce amerikan yada Amerika birlesik devletleri sizde ne yaziyorsa artik seçin.. Pc yeniden baslamak isteyecek baslatin...
Bu islemleri yapmadan önce yazinin basinda belirttigim gibi yüklüyse razer snyapse programinizi muhakkak silin..
Pc yeniden baslayinca razer synapse programini yeniden baslatin ve yükleyin ve mutlu son razer snaypse açiliyor...

NOT: KONU ALINTIDIR BEN DENEDIM VE SONUC ALDIM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.269