Şimdi Ara

Google'ın Samsung ile Apple arasındaki hukuk mücadelesinde, Samsung'a gizli destek sağladığı söyleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google'ın Samsung ile Apple arasındaki hukuk mücadelesinde, Samsung'a gizli destek sağladığı söyleniyor

CNET tarafından yayınlanan habere göre, Apple ile Samsung arasında sürmekte olan davaların ABD ayağında, Google'ın Samsung'a dava sürecinde gizli bir şekilde destek verdiği iddia ediliyor.

Samsung'un Apple'a karşı verdiği hukuk mücadelesinde arka planda desteğini sürdürdüğü söylenen, Google'ın Samsung'a stratejik ve belge desteği sağladığı belirtiliyor. Ayrıca HTC ve Motorola'nında patent davalarında Google'dan yasal destek aldığı da dile getiriliyor. Google ise şu an için bu iddiaları reddetse de davanın Samsung aleyhine sonuçlanarak, Android işletim sisteminin de bu durumda etkilenebileceğine dair bazı endişeleri olduğu da belirtiliyor. Ancak, davanın tasarım odaklı olduğu düşünülecek olursa Android'in etki altında kalması olası bir sonuç gibi görünmüyor.

Apple ile Samsung arasındaki dava sürecinde Galaxy Nexus'un mercek altına alınmasıyla birlikte Google'ın Samsung'a olan desteğinin daha fazla hissedilmesi bekleniyor. 

• 349 usd lik amerika satış fiyatı ile Galaxy Nexus a nihai bir yasaklama gelmesinde zaten 4.0.4 ün bir güncellemesi ile patent ihlali ortadan kalkmıştı 4.1.1 sürümü ilede hiç bir problem olmuyordu patentle ilgili nihai karar a bağlandımı bilmiyorum bilen varsa yazarsa memnun olurum...

bu arada apple in yeni iphone u tanıtması ile beraber amerika play store üzerinden Galaxy nexus un fiyatı 299 usd ye gerileyebilir diye düşünüyorum...

• Ne bekleniyordu ki zaten, elbette destek verecek bırak el altından alnı açık el üstünden destek vermeli android os'la ilgili olan konularda.

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

349 usd lik amerika satış fiyatı ile Galaxy Nexus a nihai bir yasaklama gelmesinde zaten 4.0.4 ün bir güncellemesi ile patent ihlali ortadan kalkmıştı 4.1.1 sürümü ilede hiç bir problem olmuyordu patentle ilgili nihai karar a bağlandımı bilmiyorum bilen varsa yazarsa memnun olurum...bu arada apple in yeni iphone u tanıtması ile beraber amerika play store üzerinden Galaxy nexus un fiyatı 299 usd ye gerileyebilir diye düşünüyorum...

fiyatı düşmeyecek i9250 bitecek 4470 li i9260 alyı fiyattan satılmaya devam edecek

• Çocuk oyuncağı ya bu Benim babam senin babanı döver haberi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party

quote:

349 usd lik amerika satış fiyatı ile Galaxy Nexus a nihai bir yasaklama gelmesinde zaten 4.0.4 ün bir güncellemesi ile patent ihlali ortadan kalkmıştı 4.1.1 sürümü ilede hiç bir problem olmuyordu patentle ilgili nihai karar a bağlandımı bilmiyorum bilen varsa yazarsa memnun olurum...bu arada apple in yeni iphone u tanıtması ile beraber amerika play store üzerinden Galaxy nexus un fiyatı 299 usd ye gerileyebilir diye düşünüyorum...

fiyatı düşmeyecek i9250 bitecek 4470 li i9260 alyı fiyattan satılmaya devam edecek

OMAP 4470 olarak kesinleştimi ki acep çünkü yeni iphone güçlü çıkacak rekabet için SoC çzöümü sağlam olmak zorunda ben OMAP 4470 veya Tegra 3+ SoC çözümlerinden birinin kullanılacağını düşünüyorum i9260 ta eğer Tegra 3+ kullanılırsa sağlam satış rakamlarına ulaşabilir fiyat avantajıyla...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party
    quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak 349 usd lik amerika satış fiyatı ile Galaxy Nexus a nihai bir yasaklama gelmesinde zaten 4.0.4 ün bir güncellemesi ile patent ihlali ortadan kalkmıştı 4.1.1 sürümü ilede hiç bir problem olmuyordu patentle ilgili nihai karar a bağlandımı bilmiyorum bilen varsa yazarsa memnun olurum...bu arada apple in yeni iphone u tanıtması ile beraber amerika play store üzerinden Galaxy nexus un fiyatı 299 usd ye gerileyebilir diye düşünüyorum...
    OMAP 4470 olarak kesinleştimi ki acep çünkü yeni iphone güçlü çıkacak rekabet için SoC çzöümü sağlam olmak zorunda ben OMAP 4470 veya Tegra 3+ SoC çözümlerinden birinin kullanılacağını düşünüyorum i9260 ta eğer Tegra 3+ kullanılırsa sağlam satış rakamlarına ulaşabilir fiyat avantajıyla...

bence sizin dediğniz zor bir ihtimal
    bu cihaz yeni bir nexus olmadığına göre platform değişmez o zamanda geriye tek 4470 kalıyor

• ne saçma işe döndü bu davalar ya. iyi çılkını çıkardılar. daha haberleri okumuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Apple: Ben tek siz hepiniz.

çok güldüm ama verdim eksiyi

• Ee bosuna mi satin aldi motorola yi...

• Bence doğru olabilir.kaldıki googlede biliyor apple in davalardan saglam tokat yemesi gerektigini.yoksa apple kazandigi davalardan aldigi gaz ile teker teker google dahil rakiplerini alt etme çabasina girecegini kesin.

• Androidçilerin bu kirli kanlı ittifaklarına rağmen Apple kaya gibi dimdik ayakta.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan götüreceği tozdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Androidçilerin bu kirli kanlı ittifaklarına rağmen Apple kaya gibi dimdik ayakta.Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan götüreceği tozdur.

iki kişinin bindiği tır değildir. http://www.youtube.com/watch?v=0yr8aq58Icc

• quote:

Androidçilerin bu kirli kanlı ittifaklarına rağmen Apple kaya gibi dimdik ayakta.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan götüreceği tozdur.

Aynen kardeşim.. İt ürür kervan yürür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriAndroidçilerin bu kirli kanlı ittifaklarına rağmen Apple kaya gibi dimdik ayakta.Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan götüreceği tozdur.
    Aynen kardeşim.. İt ürür kervan yürür

Sen ne terbiyesizsin arkadaşım ya. İnsanları it'e benzetmen hoş değil.

• adamlar birbirlerinin ortağı. destek vermeyipte ne yapacaktı yani?

• quote:

Androidçilerin bu kirli kanlı ittifaklarına rağmen Apple kaya gibi dimdik ayakta.Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan götüreceği tozdur.

sahra colune bak. ruzgarin toza cevirdigi kayalarin kumuyla doludur. dinamik degisen bir dunyada hic bir sey ruzgarin karsisinda duramaz.

• Neticede Steve Jobs'un yoketnek için ant içtiği Android'in sahibi Google'ın iş ortaklarını desteklemesinden daha doğal ne olabilir ki ?

• Mide bulandırıcı kuru iddiadan ziyade ortaya delil konmalıydı. "Yasal destek verdi" derken neyi vermiş, söylesenize. Sadece iddia; hiçbir hükmü yok.

"Çamur at, izi kalsın" mantığı işte. "Psikolojik harp" deniyor buna...

• Google Samsung'a destek olsa ne yazar, ülkemdeki dünyada Apple'dan başka bişe yok sanan dünya kadar iPhonid'in destegi yeter de artar Apple'a.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.