explorer 9 nasıl silinir?
2 Cevap665 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

242 Mesaj
11 Ağustos 2012; 17:06:51 

sistemimde explorer 9 mu yoksa 8 mi yüklü olduğunu nasıl anlarım ve explorer 9'u nasıl silerim?

7821 Mesaj
11 Ağustos 2012; 17:20:01 

quote:

Orijinalden alıntı: tanilergun

sistemimde explorer 9 mu yoksa 8 mi yüklü olduğunu nasıl anlarım ve explorer 9'u nasıl silerim?

Herhangibir internet explorer simgesine sağ tıklayıp özellikler diyin. Kısayolsa Dosya konumu aç diyin. Oradan İ.E uyguamasını bulun. Sağ tıklayın sürüm sekmesinden öğrenin. Uygulama ise sürüm sekmesine gelerek kaç olduğunu görürsünüz.

Silmek için Revo Uninstaller programını kullanabilirsiniz ya da denetim masası-program ekle veya kaldır dan da kalkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 11 Ağustos 2012; 17:22:27 >

Flickr || Pixoto || DH Sergi
@@@ || Pentax K10D || Pentax-DA 50 mm F1.8 || Pentax-A 50 mm F1.7 || @@@
@@@ || Sigma 70-300 F4-5.6 APO DG Macro || Pentax-DA 18-55 AL || @@@
∫ KOÜ-Makine Mühendisliği ∫

Comfortably Numb...

3992 Mesaj
11 Ağustos 2012; 17:24:24 

quote:

Orijinalden alıntı: tanilergun

Selam
Internet Explorer 8 ile 9 arasında farklılıklar vardır ama bunu siz farkedememişsiniz sanırım?
Sürümleri kontrol etmek için, Internet Explorer'i çalıştırın menü çubuğundan Yardım yazan yere gelin ve Internet Explorer Hakkında yazan yere tıklayın. Açılan pencerede size sürümünü gösterecektir.

Kaldırmak istiyorsanız, Denetim Masası >Programlar >Programlar ve Özellikler'e tıklayın değişen pencerenin solunda Windows özelliklerini aç veya kapat yazan yere tıklayın. Açılan pencerede Internet Explorer 9 yazısının karşındaki tiki kaldırın ve Tamam tuşuna basın. Gelen uyarıya Evet deyin ve kaldırma işlemi başlasın.
Bu durumda bilgisayar yeniden başlayacak ve açıldığında artık Internet Explorer 9 kalkmış olacaktır. Windows update yolu ile tekrar yüklemek isteyecektir. Update penceresindeki Internet Explorer 9 karşısındaki tiki kaldırın ve üzerine sağ tıklayarak gizle seçeneğini seçin.
Kolay gelsin..

Zaman çok önemlidir, zira bunu boşa harcamak israfların en büyüğüdür..
Bay_KG
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » explorer 9 nasıl silinir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250