- x
Evde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır?
130 Cevap15345 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:36:26 

Size bişey sormak istiyorum.Lütfen dalga geçmeyin ve gereksiz yere yazmayın.Az önce annemle koltukların minderini kaldırdık.Sonra bi baktık koltukta ufak taşlar var ve bide orta boyda taş vardı sonra inceleyince içinde yuva olduğunu gördük.Yuvanın içine baktığımızda şeffaf bişeyin içinde sarı uzun şeyler vardı.Ya galiba larvaydı tam bilmiyorum.Ama bu önceden yoktu biri koymuş büyümü acaba ve ne büyüsü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MerveKaya14 -- 11 Ağustos 2012; 5:01:03 >

1262 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:37:04 

bunun için spreyler var sıkıyorsun banyo mutfak filan büyüyü yuvalarında öldürüyor

Bugün günlerden hiç benim adım yok.Kanatlanıyor içimden binlerce siyah kelebek.Savruluyor rüzgârda yaprak gibi

625 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:38:09 

hacı bizde elektrik saatinde hayvan yağı gibi bir şey bulmuştuk ya doğada kendi kendine oluştu yada biri koydu onu oraya sizinkinide bilemicem yalnız Nas ve Felak surelerini sürekli okursanız bir şey olmaz Allahın izniyle

1380 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:38:53 

skillerini alternationa ver 100 olunca büyüye resist kazanıyorsun.

In everyday life, there is more than meets the eye. To reach the depths of truth, we must drag the waters
R.I.P Darrell Lance Abbott
P.S.N:SLAyER_0307

17 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:39:14 

Adres ver hemen kardeşim Sam'i de alıp geleyim. Başınız çok büyük belada

315 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:39:38 

istiklal marşı'nı tersten okuyun büyü falan kalmaz

Düşünebilen her canlının insan olması,insan olan herkesin düşünebildiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.

150 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:40:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

bunun için spreyler var sıkıyorsun banyo mutfak filan büyüyü yuvalarında öldürüyor

ahhehahahhahahahhahaheheha

41 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:40:19 

ben şeytan avcısıyım merve , pm güzelim.

116 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:40:54 

işersen rengi değişir

BEKO 2524B washing machine
BOSCH KSV5262INE refrigerator
ARÇELİK P3TURBO LX aspirator
ARÇELİK G7865 thermosiphon

(resim temsilidir.)

126 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:43:09 

bunlar derin mevzular. Ancak ben bahsettiğim şeyin büyü olduğunu sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Siz, arkanıza karanlık güç odaklarını almadınız. Siz arkanıza mafyayı, çeteleri, cuntaları almadınız. Siz, arkanıza Galata bankerlerini almadınız. Siz arkanıza hazineyi, siz arkanıza kamu bankalarının kaynaklarını almadınız. Siz ideolojiyle yürümediniz. Siz dayatmalara, baskılara, engellere boyun eğmediniz. Siz arkanıza sadece ve sadece milleti aldınız. Siz, arkanıza milleti aldığınız için, milletle yürüdüğünüz için büyüksünüz ve bu ülkeyi büyütüyorsunuz.”

1121 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:43:12 

quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

istiklal marşı'nı tersten okuyun büyü falan kalmaz

o ne alaka lan

| Samsung Galaxy Note 3 White |

| Sony Playstation 3 Slim 320GB |

| Asus K53SV SX581D - NVIDIA GT540M 1GB - Intel Core i5 2430M 2.40Ghz (Turbo Boost 3.0Ghz) - 8 GB DDR3 1333Mhz - 500GB - 15.6" HD LED |

15 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:44:44 

evde büyü var mı diye bağır ses gelirse büyü vardır

867 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:45:05 

Merve Kaya diye liseden arkadaşım vardı yoksa o sen misin?

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

109 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:50:31 

Seviyorsan git konuş bence.

DH LOL Nidalee

28 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:55:18 

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Merve Kaya diye liseden arkadaşım vardı yoksa o sen misin?

benimde

1984 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Anti Admin
11 Ağustos 2012; 5:01:38 

quote:

Orijinalden alıntı: MerveKaya14

Ben sadece alaycı olmayan mantıklı insanların cevap yazmasını istemiştim.Siz lütfen karışmayın.Ya durduk yere koltuktan taşlar çıkıyo kim koydu onu benmi?Bir açıklaması olmalı

Bi tanıdığıma da aynısı olmuştu geçen hafta helvasını yedik

nane limon kabuğu bir güzel kaynasın aman

Marmara Business Administration

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ağustos 2012; 5:01:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Sadi007

benimde

Merve Kaya çok enteresan bir ad değil

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ağustos 2012; 5:05:58 

quote:

Size bişey sormak istiyorum.Lütfen dalga geçmeyin ve gereksiz yere yazmayın.Az önce annemle koltukların minderini kaldırdık.Sonra bi baktık koltukta ufak taşlar var ve bide orta boyda taş vardı sonra inceleyince içinde yuva olduğunu gördük.Yuvanın içine baktığımızda şeffaf bişeyin içinde sarı uzun şeyler vardı.Ya galiba larvaydı tam bilmiyorum.Ama bu önceden yoktu biri koymuş büyümü acaba ve ne büyüsü?

Dabbeye mi gittiniz filmde de bu tarz bi sey vardi , ev buyuluydu filan ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1764 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:07:54 

quote:

Bu zamanda hala büyü gibi şeylere inanan kişiler olması ne kadar garip... Inanmayın böyle şeylere büyü vs. gibi şeyler mümkün değil eğer mümkün olsaydı insan oğlu her şeyde olduğu gibi bununda suyunu çıkarır acayip bir sürü olaya sebep olurdu..

O taşlarda sizin gibi büyü yapılabildiğine filan inanan cahil bir komşunuz tarafından koyulmuştur büyük ihtimalle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 11 Ağustos 2012; 5:11:21 >

Bu Hesap Iki Kisiliktir.

15 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:11:00 

quote:

ne diyeyim en iyisi sesli kuran okuyun evde ve 3 harfliler için birşeyler okuyun

798 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Avcmk
11 Ağustos 2012; 5:14:08 

O koltukları daha sık kaldırıp temiz olmayı deneseydiniz evinizde büyü olmazdı

1868 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:25:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaanfield

Merve Kaya çok enteresan bir ad değil

yemin ederim bizim sınfta da vardı kıvırcıktı kız.

10 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Dean_Winchester

Adamlar işin erbabı Winchester kardeşler

130 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:32:46 

quote:

konu silinebiliniyomu yardımcı olurmusunuz? ve ben bu üyeligi fikir alabilmek icin actım sizin aptal yorumlarınızı okumak icin degil.

0

MERVE NE OLUR GITME GERİ DÖÖÖN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mao-tun -- 11 Ağustos 2012; 5:35:20 >

DHMSN & Ölü Ozanlar Derneği

536 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:43:01 

quote:

surekli Ihlas Felak Nas Fatiha Ayetel Kursi oku. (peltek harflere ve kalin harflere dikkat et ama. arapcanin turkce yazilisi olmuyor)

Tandır Tava Geldi, Hamur Tükendi
Akıl Başa Geldi, Ömür Tükendi
- Mahmut Efendi Hazretleri (kaddesallahu sirrahu)

1355 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:44:21 

evi sirkeli suyla temizle...
belki misafirliğe gelen küçük bir çocuk koymuş olabilir...

xboxLive: Hezeyan
PSN: HezeyanTR

123 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:50:12 

Bu site artık forum olmaktan çıkmış makara ve dalga yeri olmuş cidden buranın amacı bilgi alışverişi değilmi arkadaş saçma sapan yorumlar atmayın adam yardım istemiş siz hala yok istiklal marşını tersten oku yok fikir versin bilgin varsa konuş yoksa yorum atma ego tatmin etme yeri değil burası.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1242 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:52:01 

quote:

konu silinebiliniyomu yardımcı olurmusunuz? ve ben bu üyeligi fikir alabilmek icin actım sizin aptal yorumlarınızı okumak icin degil.

0

130 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:55:12 

quote:

mao-tun uyku ilacı aldım açım oruçluyum aklımdan ilk geceni yazıyorum kusura bakma ama ben kezbanım senin daha modern olmanı beklerdim

Biraz düşünüp yazmıyosunuz ya en az abaza ve yılışık erkekler kadar iticisiniz

nasıl bır tepkı beklerdın pekı? daha modernden kastın nedir?

DHMSN & Ölü Ozanlar Derneği

11157 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PcKolikq
11 Ağustos 2012; 5:58:03 

Merhaba sabah olduğu için herkese günaydın

Evde büyü olup olmadığı anca şu şekilde anlaşılır. Evimiz aynı durumdaydı büyü bozma konusunda üzerime yoktur..

Çarşamba gecesi saat 00:00 boş bir odaya gidiceksiniz ışıklar kapalı olsun ve perdeler kapalı olmak zorunda.. Tavana bakarak 3 sefer İntozinoz diyeceksiniz.

O kelimeyi dedikten sonra eğer başınız dönüyorsa evde büyü vardır ver bozuluyodur..

2618 Mesaj
11 Ağustos 2012; 5:58:40 

0

Yettim!

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
15 sa. 10 dk. kadarı kaldı.
11 Ağustos 2012; 6:00:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

Merhaba sabah olduğu için herkese günaydın

Evde büyü olup olmadığı anca şu şekilde anlaşılır. Evimiz aynı durumdaydı büyü bozma konusunda üzerime yoktur..

Çarşamba gecesi saat 00:00 boş bir odaya gidiceksiniz ışıklar kapalı olsun ve perdeler kapalı olmak zorunda.. Tavana bakarak 3 sefer İntozinoz diyeceksiniz.

O kelimeyi dedikten sonra eğer başınız dönüyorsa evde büyü vardır ver bozuluyodur..

http://****.com/1298717011.swf

1241 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:23:51 

Evi yan yatırıyoruz

•Arrow•Spartacus•Breaking Bad•Game Of Thrones•Vikings•Blue Mountain State•How I Met Your Mother•The Walking Dead•Prison Break•Fringe•The Big Bang Theory•Rome•True Blood•Shameless•Suits•Sherlock•House M.D.•
Life is like a penis.Simple ,soft , straight , relaxed and hanging freely .Then women make it hard.
Every breath is a second chance...

625 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:24:52 

Yıl olmuş 2012..

791 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:25:18 

quote:

Ben sadece alaycı olmayan mantıklı insanların cevap yazmasını istemiştim.Siz lütfen karışmayın.Ya durduk yere koltuktan taşlar çıkıyo kim koydu onu benmi?Bir açıklaması olmalı

pmden anlat bana ben bu konualrda bilgiliyim forumda bikaç arkadaşa cin musallat olmuştu yardım etmiştim sanada edebilirim ciddiyim.

11157 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PcKolikq
11 Ağustos 2012; 6:26:02 

quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Evi yan yatırıyoruz

791 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:28:48 

quote:

Orijinalden alıntı: yavuz1928

Bu site artık forum olmaktan çıkmış makara ve dalga yeri olmuş cidden buranın amacı bilgi alışverişi değilmi arkadaş saçma sapan yorumlar atmayın adam yardım istemiş siz hala yok istiklal marşını tersten oku yok fikir versin bilgin varsa konuş yoksa yorum atma ego tatmin etme yeri değil burası.

kardeş yıl 2012 sen hala forumun seviyesini anlamadın.kendilerini böyle çok üstün bişey sanıyorlar ama bi kaç kişi hariç çoğunun seviyesi düşük ve acınası kişiler
yav meslek lisesine giden adam einsteinlik taslıyor ne bekliyorsun ki.

769 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:35:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Zetharos

0

her konuya bu gifi koyuyorsun zetharos...

34 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:38:26 

quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Evi yan yatırıyoruz

inanıyorsan vardır inanmıyorsan yoktur ama evi de yan yatırabiliriz tabi

475 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:48:44 

evi yan yatır

10774 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:50:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Dean_Winchester

3 yıldır forumdayım böylesine nick-mesaj uyumu görmedim. Tebrik ederim.

1242 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

her konuya bu gifi koyuyorsun zetharos...

sallama daha 2.kez koyuyorum bunu

1377 Mesaj
11 Ağustos 2012; 6:58:15 

Üyelerin çoğunun çöplük olduğu bir kez daha ispatlanmış oldu bu konuyla. Gecenin şu saatinde bile ergen kaynıyor olması ramazan ve sahurdan kaynaklanıyor olsa gerek.

Konuya gelirsek büyü müdür değilmidir bilemem ama telaş yapmayın, böyle birşeyin olmasından Allah'a sığının. Hoca diye geçinen büyü yaptığını-bozduğunu idda eden kişilere gitmeyin. Müslüman olarak büyünün varlığına inanıyorum zamanında Peygamber efendimiz (s.a.v)'e de yapılmış. Bunun üzerine felak ve nas sureleri nazil olmuştur. Büyü yapan Allah'a şirk koşmuş sayılır bu yüzden büyük günahtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 11 Ağustos 2012; 7:01:16 >

"Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."

184 Mesaj
11 Ağustos 2012; 7:20:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu zamanda hala büyü gibi şeylere inanan kişiler olması ne kadar garip... Inanmayın böyle şeylere büyü vs. gibi şeyler mümkün değil eğer mümkün olsaydı insan oğlu her şeyde olduğu gibi bununda suyunu çıkarır acayip bir sürü olaya sebep olurdu..

O taşlarda sizin gibi büyü yapılabildiğine filan inanan cahil bir komşunuz tarafından koyulmuştur büyük ihtimalle..

müslüman mısın ?

3832 Mesaj
11 Ağustos 2012; 7:25:50 

fake'in biri evde büyü var mı diye fake bi konu açıyor -şaka değilse daha vahim- ve bazı arkadaşlar ciddi yorum beklemiş asıl garip sizsiniz.
diyelim ki büyü var sanki buralar büyücü hacı hoca kaynıyormuş da senin sorununu çözebileceklermiş gibi konuşuyorsun, bu insanlar dalga geçmese kurtulmuştun demi.
bence sende büyü var önce kendine bi baktır ha bi de 21.yüzyıldayız artık bunu da bi hatırlaman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 11 Ağustos 2012; 7:31:18 >

3832 Mesaj
11 Ağustos 2012; 7:28:13 

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

3 yıldır forumdayım böylesine nick-mesaj uyumu görmedim. Tebrik ederim.

28 Mesaj

[17 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

11 Ağustos 2012; 7:31:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

516 Mesaj
11 Ağustos 2012; 7:49:43 

0

Ara gelsin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

216 Mesaj
11 Ağustos 2012; 7:58:03 

quote:

Sizin gibilerden hoslanmıyorum alaycı insanlar cok itici geliyo.Siz nası berbat fikirlerinizi söylüyosanız bende sizin hakkındaki fikirlerimi söylemis oldum iste.Aslında ilk bastan seviyesizligini belli ederek kendini kucuk dusurdun sana hic cevap vermemem gerekirdi zaten öyle yapıcaktım ama üsteleyince susman için yazdım.Lütfen artık susar mısın? Burada tartısma yeri degil ve senin gibilerin benim konumda isi yok.

burası konudışı burda isteyen istedìğini yazar ve sen de buna karışamazsın .

bu arada yıl olmuş 2012 hala büyüye inananlar var

Gamertag : Un4Given 2z

106 Mesaj
11 Ağustos 2012; 8:10:56 

yıl olmuş 2012 hala büyüye inananlar var diyenler evet yıl 2012 ama asıl hala büyüye inanmayanlar var.büyü vardır arkadaşlar büyü yapılabilir de bozulabilir de ama büyü yapmak en büyük günahlardan biridir.Kuran-ı Kerim'de ayetlerle belirtilmiştir açıp okuyun bi isterseniz.

193 Mesaj
11 Ağustos 2012; 8:11:31 

Harry ?

126 Mesaj
11 Ağustos 2012; 8:23:49 

S ye bas , buff menüsünden cleric de integrity / innocent skilleri var maxla bunları sorun kalmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=4Y8H7-MTqrg

2 Mesaj
11 Ağustos 2012; 9:18:02 

la kızım koltuk pislikten böcek bağlamıs ne büyüsü,arif ışık hertürlü moblya halı kilim travıl kartımı taktim edeyim

SİYAH BEYAZ

153 Mesaj
11 Ağustos 2012; 9:32:20 

Merve kardeşim sen korkma allahın izniyle hiç bir şey olmaz.Bol bol felak,nas ve Ayetel Kürsi oku.Büyü meselesine gelecek olursak daha önce başıma böyle birşey gelmedi ama büyü tabikide var olan birşey Peygamber efendimiz(s.a.v)'ede müşrikler büyü yapmışlardır.Allah büyü yapanları lanetlemiştir.Dediğim gibi sen rahat ol dediğim duaları oku.Peygamber efendimiz(s.a.v)'de kendisine yapılan büyüyü bahsettiğim süreleri okuyarak bozmuştur.

Life is complicated; I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here, things will be different...

1536 Mesaj
11 Ağustos 2012; 9:34:14 

Evi bok baglamis adam buyu var diyor

3083 Mesaj
11 Ağustos 2012; 9:35:07 

Bizim arkadaşın evindede çıkmıştı geçen hafta helvasını yedik :(

0 Mesaj