Şimdi Ara

[Çözüldü]Google Chrome Yüklenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
105.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iPlexen

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

Sorunu çözmediyseniz farklı yollar anlatabilirim ?

Çözemedim hocam lütfen öneriniz.

Sisteme bulaşan virüs bazı programların yüklenmesini engelleyebilir diğer programlar sorunuz yükleniyorsa bunu farklı yoldan çözümleyebiliriz

Sizde bilirsiniz ki Google Chrome C:\Users\YuNuS\AppData\Local dizini içerisine kurulur.. YuNuS yazan benim kullanıcı adım bu demek oluyor ki kullanıcı adı dosyalarının içine kuruluyor.

Şuan kullanmış olduğunuz kullanıcı adı ve dosyaları hatalı olduğundan kurulum yapmıyor sadece 2 çözüm sunuyorum inşallah işe yarar.

C:\Users\YuNuS\AppData\Local dizini içersinde ki Google klasörünü silin ve tarayıcıyı kurmayı deneyin. Çözüm olmazsa kesin çözüme geçelim.

Yeni bir kullanıcı adı (Yönetici) açın , açmış olduğunuz hesaba girerek Chrome kurun ve sorunsuz bir şekilde kurulum yapacaktır.

Diğer hesaptaki Belgelerim ve masaüstündeki veri ve program kısayollarını Yerel Disk D üzerine yedekleyin. Oturumu kapatın ve yeni açmış olduğunuz hesaba girerek Eskisini dosyaları ile birlikte silin.

Sürekli yeni hesabı kulanacaksınız.. Sistemi güvenli modda açarak C:\Users\Eksi_Kullanıcı_Adı klasörünü silin.

Kullanıcı hesabı işlemini Denetim Masası - Kullanıcı hesaplarını açarak yapacaksınız..

Edit : Her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum bu konuda da post kasmak için girdiğimi düşünenler olabilir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler acaba yüklü bir bilgisayardan upload etseniz olurmu öyle ?

Dediklerimi Harfiyen yapın

Tamamdır hocam ilk dediğiniz yöntem ile yaptım şimdi kurdum çok teşekkürler.

Sorun çözüldüğüne göre konu başlığına [Çözüldü] eklemeyi zamanı gelmiştir

İyi forumlar..

Edit : Yukardaki arkadaşlarda yardımcı olmaya çalışmışlar..

Evet Hocam Black Street ve Legend yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

2-> Google Chrome kısa yolusa sağ tıklayın dosya konumu aç seçeneğini seçin chrome.exe ye ulaşacaksınız chrome.exe ye sağ tıklayın ve özellikler seçeneğini seçin uyumluluk sekmesinde uyumluluk modu bölümünde bulunan bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu yazısının kenarındaki seçenek seçili ise o seçeneği kaldırın tamam diyerek sayfayı kapatın sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir...
    alıntı yaptım bende işe yaradı

denedim oldu tşk :) mozillaya alışmışım chhrome a geçince uçtu resmen :) konuyu hortlatmış oldum ama arkadaşa tşk etmek istedim

• Evet arkadaşlar ben hayatımda böyle saçma bir hata almadım.Şimdi bir akrabamızın evine geldik.IE Kullanıyorlardı ben Chrome kullanıyorum.Chrome yükleyeyim dedim , Setup indiriyorum yüklenmeye başlıyor diyor fakat kendiliğinden kapanıyor hiç bir hata vs vermeden.25-30 setup indirdim fakat hala aynı sorunumu çözebilecek varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajzen -- 10 Ağustos 2012; 21:26:06 >

• Akrabanızın sisteminde antivirüs var ise geçici olarak devre dışı bırakın. Öyle deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_007

Akrabanızın sisteminde antivirüs var ise geçici olarak devre dışı bırakın. Öyle deneyin.

Yok hocam antivirüs felan,yani baktım onlara sistem geri yükleme felanda yaptım fakat aynı problem.
  • belkide arkaplanda takılma yapmıştır. siz hep açıyorum zannediyorsunuz ama o bir kere açılmıştır kapalı görünüp arkaplanda çalışıyor olabilir. görev yöneticisini açın ve işlemler sekmesine gelip tüm kullanıcılara ilişkin işlemleri göstere basın ve chrome adında ne görürseniz işlemini sonlandırın ve baştan kurmayı deneyin.
  • hocam setup dediğin tam paket halinde mi yoksa açınca indirenden mi? şunu bir dene istersen:

http://filehippo.com/download_google_chrome/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

hocam setup dediğin tam paket halinde mi yoksa açınca indirenden mi? şunu bir dene istersen:

http://filehippo.com/download_google_chrome/

Hocam bunu da indirdim tıklıyorum açmıyor hay lanet olası
  • quote:

quote:

Akrabanızın sisteminde antivirüs var ise geçici olarak devre dışı bırakın. Öyle deneyin.

Yok hocam antivirüs felan,yani baktım onlara sistem geri yükleme felanda yaptım fakat aynı problem.

Çok ilginç aklıma hiçbirşey gelmiyor Google de araştırma yaptım herhangi birşey bulamadım biraz daha bakıcam.

Edit: Görev yöneticisini açıp chrome setup vsvs ile ilgili birşey varmı diye bakarmısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogaunl -- 10 Ağustos 2012; 20:38:36 >
  • Sorunu çözmediyseniz farklı yollar anlatabilirim ?
  • quote:

quote:

quote:

Çok ilginç aklıma hiçbirşey gelmiyor Google de araştırma yaptım herhangi birşey bulamadım biraz daha bakıcam.

Edit: Görev yöneticisini açıp chrome setup vsvs ile ilgili birşey varmı diye bakarmısınız.

Chrome ile en ufak bir dosya yok. Antivirüs koymadım,yönetici olarak giriş yaptım ama tık yok

• quote:

Sorunu çözmediyseniz farklı yollar anlatabilirim ?

Çözemedim hocam lütfen öneriniz.
  • Beyler acaba yüklü bir bilgisayardan upload etseniz olurmu öyle ?
  • quote:

• quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

Sorun çözüldüğüne göre konu başlığına [Çözüldü] eklemeyi zamanı gelmiştir

İyi forumlar..

Edit : Yukardaki arkadaşlarda yardımcı olmaya çalışmışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 10 Ağustos 2012; 21:24:56 >

• Çok sağolun bende aynı sorunu yaşıyordum ve hemencik çözmüş bulunmaktayım :)
  • Facebook'da arkadaşımdan gelen duvarımdaki bağlantıyı beğenir misin mesajına uyarak, duvarındaki bağlantıyı beğendim. Konuyu merak edip tıklayınca, FlashPlayer.exe indirdi. Onu çalıştırdım. Chrome'a virüs bulaştı. Znoo net falan giriş sayfam oldu, uzantılardan girip kapatamadım. sinirlendim. Chromu sildim. Tekrar yüklemeye çalıştım. Setup'ı indiriyorum. Chrome setup başlatılıyor yazıyor. Sonra ''Yükleme Başarısız oldu. Google Chrome yükleyicisi başlatılamadı'' hatası aldım. Bana yardımcı olabilir misin? Nasıl çözeceğim bu sorunu?
  • Biraz geç oldu ama nasıl çözdünüz bende aynı hatayı alıyorum sanırım chorome yöneticisi başlatılamadı hatası aldım yukaridaki yöntemler işe yaramadı ne yapabilirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.