Şimdi Ara

Eizo'dan 1920 x 1200 piksel IPS panelli 24.1-inç monitör: FlexScan EV2436W-FS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Eizo firması, yeni monitörü FlexScan EV2436W-FS'i duyurarak ürün gamını genişletiyor.

EV2436W-FS, 24.1-inç boyutunda ve 1920 x 1200 piksel (WUXGA) çözünürlüğünde IPS (In-Plane Switching) panel ile ön plana çıkıyor. IPS panelin, TN panelli çözümlere kıyasla daha geniş görüş açıları ve gerçeğe daha yakın renkler sunduğunu hatırlatalım.

178 derece yatay / dikey görüş açısına, 1000:1 kontrast oranına, 6 ms tepki süresine ve 300 cd/m2 parlaklık seviyesine sahip monitörün yüksekliği 195 mm değiştirilebiliyor ve monitör istendiğinde 90 derece dikey konumda kullanılabiliyor.

1 watt ses çıkış gücüne sahip hoparlörlerle ve DVI-D, VGA, DisplayPort girişleriyle donatılan FlexScan EV2436W-FS'in, 22 Ağustos'tan itibaren, iki farklı renk seçeneğiyle, 698$ fiyatla satılması planlanıyor.

• Assassin's Creed aklıma geldi duygulandım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mkt

Assassins Creed aklıma geldi duygulandım :(

Ağlama benide ağlatacaksın

• Bence grafik tasarım ve fotoğrafçıların kullanması artık bu fiyatlara geriledikten sonra farz olan monitörün

• Eizo belli şeylerden kısmış olacak ki bu fiyata böyle bir monitör sunuyor. Bu model kötü değil, aksine çok güzel bir monitör, fakat Eizo'dan hep 1000$ üstü rakamlar görmeye alıştığımızdan böle düşünmek icab etti :)

Asus PA246Q ve Dell U24..'e rakip olarak hazırlanmış olabilir.

• LG den ips led panel aldıysa bu fiyat normal gerçek ips japan paneller çok daha fahalı ve kaliteli

• 16:10 olması tasarımcılar için çok iyi olmuş fiyatı da fena değil.

• eızo nun en ucuz mönitörü bu olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkt

Assassins Creed aklıma geldi duygulandım :(

eizo değil ezio assasin deki karakter 6ms iyiymiş fotoğraf stüdyolarında bunların monitörlerinden var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.