Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
459
Favori
3.635.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysall07

Ne kadar istiyorsunuz profiliniz de kapalı mesaj atar misiniz bana

Hocam buraya yazdığım günün akşamı satıldı jantlar.
  • Arkadaslar golf 7 1.2 tsi alma niyetim vardı.mevcut aracı satıp üzerine de birikimimi ilave edince 50 bin gibi bir para çıkıyordu. Kalanını istemesemde vdf ile tamamlayacaktim.Afyon izmir manisa denizli gibi bayilerde yüzyüze ve tel ile görüştüm.Cam tavan u led ergo istediğimi söyleyince aracı ekim Kasım gibi teslim edebileceklerini söyleyenler oldu.Kredi kullanma taraftarı olmamam ve yeni golf u bekleme kararı almam neticesinde golf hayalime 2 sene ara verme kararı aldim.Buradaki bir çok arkadaşımdan st lerden daha çok bilgi aldım hepsine teşekkür ederim.Ama hala Takipteyim.Eksikler tamamlanırsa neden olmasın diyorum.Herkesin gönlündeki garajinda olsun.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah, Madrid jant +uled bixenon farlı highline araç bugün itibariyle bayiye indi ben de tesadüf geçerken bir baktım benim araba (herhalde benim arabadır) Yarın öğleden sonra bir aksilik olmazsa teslim alacağız inşallah. Başta murat hocam olmak üzere yardımı dokunan özellikle comfortlinedan vazgeçip higline almama ikna eden bilgilerden dolayı teekkür ediyorum arkadaşlar
  • Arkadaslar aracimi yeni aldim uzerinde 16inc orjinal jantlar var. Ayrica lastikler Continental. Arac 1500 km de. 18 inc jant lastikle takas yapmak istiyorum. Dusunen olursa pm atar:)

• quote:

Orijinalden alıntı: palladium47

Arkadaslar golf 7 1.2 tsi alma niyetim vardı.mevcut aracı satıp üzerine de birikimimi ilave edince 50 bin gibi bir para çıkıyordu. Kalanını istemesemde vdf ile tamamlayacaktim.Afyon izmir manisa denizli gibi bayilerde yüzyüze ve tel ile görüştüm.Cam tavan u led ergo istediğimi söyleyince aracı ekim Kasım gibi teslim edebileceklerini söyleyenler oldu.Kredi kullanma taraftarı olmamam ve yeni golf u bekleme kararı almam neticesinde golf hayalime 2 sene ara verme kararı aldim.Buradaki bir çok arkadaşımdan st lerden daha çok bilgi aldım hepsine teşekkür ederim.Ama hala Takipteyim.Eksikler tamamlanırsa neden olmasın diyorum.Herkesin gönlündeki garajinda olsun.....

İstanbul Acarlarda var hazır araç. 1.4 tsi Ergo ve cam tavan. Sivasta olmasam yarın gider alırım.
  • YARDIM......Arkadaşlar çok acil kardeşimin polo 1.4 dizel otomatik aracı var arac yeni aracı kullanırken ayağı gazdan çekince hız azalmaya baslayınca ince müzikal bir ses geliyor motordan bu ses nedir daha önce farketmemıstık yeni farkettık ve rahatsız etmeye başladı.yardımcı olabilir misiniz?

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Kaçırdım.. Kaça verdiniz hocam hem bi fikrim olsun? Sizin için sakıncası yoksa?

• quote:

Jant lastik 2200 e verdim hocam. 2000-2500 arası fiyatlar değişiyor.
  • Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Gayet iyiymiş hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_ylmz

YARDIM......Arkadaşlar çok acil kardeşimin polo 1.4 dizel otomatik aracı var arac yeni aracı kullanırken ayağı gazdan çekince hız azalmaya baslayınca ince müzikal bir ses geliyor motordan bu ses nedir daha önce farketmemıstık yeni farkettık ve rahatsız etmeye başladı.yardımcı olabilir misiniz?

İnce müzikal bi SES derken??? Vw motorlarına Almanyada konservatuar eğitimi vermiş olmaları ihtimali dışında yorum yapmak zor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

size sahibinden de 2200 teklif etmiştim kabul etmedinizdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: casper73

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

size sahibinden de 2200 teklif etmiştim kabul etmedinizdi :)

Hocam dh forumu belirtseydiniz size öncelik tanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Apple Carplay, Android Auto ve Mirrorlink destekli MIB II infotainment sistemler Avustralya'dan sonra ABD'de de görülmeye başlamış. Umarım yakın zamanda biz ve diğer üçüncü dünya ülkelerine de gelir...

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Resimlerin devamı ilgili linkte...

http://media.vw.com/release/1032/

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

Hem üçüncü dünya ülkesiyiz hem de deli gibi araç satışı var. Bu araç satış rakamına rağmen de hala 5 inch rezalet ekranlı golfler geliyor.
  • 17 inc replika gti jant almayı düşünüyorum. Replika jant hakkında ne öneride bulunursunuz. Alayim mi sorun olur mu

• 1.2 110ps ile aranıza katıldım. kazasız sürüşler dileğiyle.
  • quote:

17 inc replika gti jant almayı düşünüyorum. Replika jant hakkında ne öneride bulunursunuz. Alayim mi sorun olur mu

kesinlikle almayın derim. herhangi bir kalite kontrolden geçmemiş çin malı jantları sadece görünümü olan ancak bir güvenlik garantisi olmayan üretimlerdir. unutmayın ki lastik ve jant sizin yolla temasınızı sağlayan yegane parçalardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budak_1903 -- 3 Ağustos 2015; 18:09:06 >
  • joliva kullanıcısına yanıt
    Motordan devir düşünce içeri ses geliyor eski murat 131 ler gibi ıslık tarzında hocam.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Doğru soyluyorsunuz da bilmem ne belgeli diye satılıyor bir de piyasada çok insan kullanıyor fazlasıyla düşük modelli araçlarda mevcut. Çok kararsız kaldim

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Doğru soyluyorsunuz da bilmem ne belgeli diye satılıyor bir de piyasada çok insan kullanıyor fazlasıyla düşük modelli araçlarda mevcut. Çok kararsız kaldim

• 
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.