Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
459
Favori
3.637.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rica ederim. evet ürün boyutlarından dolayı kibar duruyor ve gözü tırmalamıyor. devamlı ızgarada durması sorun değil ihtiyaç halinde hemen telefonu oraya takıp işimizi görebiliyoruz o yönden pratik. şimdiden hayırlı olsun.

benimde şuan sorunum adam gibi bir araç içi usb şarj cihazım yok. birtane var ama 1.0A ile şarj etmeye çalışıyor fakat batarya dolmak yerine boşalıyor. tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
  • arkadaşlar herkese iyi günler . Bugün beni GFK diye araştırma şirketi aradı golf almışsınız şu tarihte onunla ilgili bayileri denetliyoruz dediler. Görüşme yapacağız adresiniz şu mu ziyaret edeceğiz diye. Sizlerden bu şirket tarafından aranan oldu mu ? Biraz şüphelendim açıkçası? Yarın müsaitim diye de belirttim ama iyi mi yaptım bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirozgun

arkadaşlar herkese iyi günler . Bugün beni GFK diye araştırma şirketi aradı golf almışsınız şu tarihte onunla ilgili bayileri denetliyoruz dediler. Görüşme yapacağız adresiniz şu mu ziyaret edeceğiz diye. Sizlerden bu şirket tarafından aranan oldu mu ? Biraz şüphelendim açıkçası? Yarın müsaitim diye de belirttim ama iyi mi yaptım bilmiyorum.

Dun ayni sirket benide ayni gerekceyle aradi isim vardi aksama dogru 4 te arayin dedim aramadilar geri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uysall07 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yaptı. Geçen hafta servise verdim. Izgaralara izolasyon yapmışlar. Şimdilik bir ses yok ama olursa tekrar getirim dedi. Kendileri de çok emin değiller heralde yaptıkları işlemden
  • Sizin araçlarınızın lastikleri hangi marka ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bendeki golfü sattım ve yeni golf siparişi verdim.
    Siparişi henüz girmemişler, ancak şu 6,5 inclik ekran konusuna kafam takıldı. sipariş verirken ucuz olan şey daha sonra pahalı oluyor.
    Benim araç highline olduğundan 6,5 inch standart geliyor. Ancak forumlarda bir çok farklı özellikten bahsediliyor. sanki 6,5 inch e bazı donanımlar da ekletilebiliyor gibi algıladım. Böyle şeyler varsa yardımcı olursanız şimdiden ekletirsem sanırım daha ekonomik olacak. Bir de 6,5 comp. media diyor. bir de discovery media diye birşey var. Sanki 6,5 comp media yaya eklenebilecek bir şey gibi algıladım. ne olduğunu bilen varsa bana destek olursa memnun olurum.
    Selamlar
  • Arkadaşlar bugün golf ün sitesini gezdiğimde Ramazan indirimi golf %7 ye kadar diye bişey Gördüm nedir bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: 50musa50

Arkadaşlar bugün golf ün sitesini gezdiğimde Ramazan indirimi golf %7 ye kadar diye bişey Gördüm nedir bu?

Hocam o 2014 model Golfler için geçerliydi piyasada yok ama hala duruyor orda.

• orhanyor kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam sipariş verdim bakalm hafta içi gelir :)

• Dunlop hocam. Sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: uysall07

Dunlop hocam. Sizin

Hankook hocam benimki. Hankook nasıl bir bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: YER_UCAGI_34

Sizin araçlarınızın lastikleri hangi marka ?

Comfortline'da
    Dunlop Sport BluResponse Hocam

• quote:

quote:

Dunlop hocam. Sizin

Hankook hocam benimki. Hankook nasıl bir bilginiz var mı

Dunlop lardan başarılıdır.
    Performanslı kullanım için ideal.
    Optimal çalışma sıcaklığına kolay ulaşan
    Kuru yol performansı Dunlop'a göre daha yüksek olan bir lastiktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetk54

Arkadaşlar merhaba,
    Bendeki golfü sattım ve yeni golf siparişi verdim.
    Siparişi henüz girmemişler, ancak şu 6,5 inclik ekran konusuna kafam takıldı. sipariş verirken ucuz olan şey daha sonra pahalı oluyor.
    Benim araç highline olduğundan 6,5 inch standart geliyor. Ancak forumlarda bir çok farklı özellikten bahsediliyor. sanki 6,5 inch e bazı donanımlar da ekletilebiliyor gibi algıladım. Böyle şeyler varsa yardımcı olursanız şimdiden ekletirsem sanırım daha ekonomik olacak. Bir de 6,5 comp. media diyor. bir de discovery media diye birşey var. Sanki 6,5 comp media yaya eklenebilecek bir şey gibi algıladım. ne olduğunu bilen varsa bana destek olursa memnun olurum.
    Selamlar

Değerli Hocam;
    Öncelikle Hayırlı olmasını dilerim.
    6.5 inch olan ekran aynı çözünürlüklü fakat daha yüksek tepki hızı ve işlemci hızına sahip Discover Media almanız halinde Navigasyon ile MirrorLink standart. Hatta Yurtdışı versiyonlarında geri görüş kamerası ile entegre olarak gelliyor. Ayrıca opsiyonel olarak yüksek hızlı WLAN bağlantısı da sunuluyor.
    6.5 İnch ekran bu sisteme taban oluşturduğu için farklı bir ekran değil de farklı bir işletim ve torpidoda bulunan işlemci kutusuna sahip.

8" Discover Pro ise Navigasyon, sesle kontrol, WLAN MirrorLink özelliklerine sahip. DVD tabanlı bir işletim sistemi olduğu için Discover Media'dan farklı bir hız ve (hardware)donanıma sahip.
    Elbette daha hızlı ve elbette daha yüksek çözünürlüğe sahip.
    Yeni nesil Navigasyonda daha önceleri bulunmadığı için sıklıkla şikayet edilen Trafik yoğunluğu izleme kısmına da sahip artık.

• Arkadaşım merhaba,

Gfk bağımsız bir araştırma şirketidir.Firmalar müşterilerinin bilgilerini verip bu firmaya memnuniyet puanlarını ölçtürürler.Gsm operatöründe çalışıyorum ve bizde müşteriler için bunları yaptırıyoruz.Aklına başka bişey gelmesin.Verdiğin puanlarla müşteri memnuniyetini ölçüyorlar.
  • arkadaşlar ist içi karma tüketim değerleriniz neler acaba ? 1.2 tsi olanlarınki daha bir makbule geçer, karşılaştırmak istiyorumda..
  • Australia da comfortline araçlara da 6.5 inch ekran koymuşlar. Apple play özelliği de var hatta. Bizim comfortline siparişlere de en azından 5.8 koysalardı keşke. 5 inch ekran mı kaldı artık.
  • quote:

Bu da benim araç :) 1.2 tsi kum beji ve beyaz bence mükemmel kombinasyon :) Orjinal 17 jant bulsam takarım bi eksik gördüğüm o var şuan için :)

Hocam bende cam filmi düşünüyorum nerde ne Kadar'a yaptırdınız güzel duruyor numarası kaç?

• Murat hocam Golf'te en iyisi Michelin'mi ? Bi de Hankook'un yağışlı hava performansı nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 11 Temmuz 2015; 22:54:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Murat hocam Golf'te en iyisi Michelin'mi ? Bi de Hankook'un yağışlı hava performansı nasıldır ?

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/88478/tyre-reviews-best-tyres-2014-2015
    http://www.otopark.com/2015/04/20/yaz-lastigi-testleri/
    Bu sitelerde testler var kismen sorunuza yanit olur. Tabi murat hocaminda yorumlarini bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragga11 -- 12 Temmuz 2015; 1:06:11 >

• 
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.