Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SILVERSHADOW

quote:

Orijinalden alıntı: kudret1

araç 1.2 tsi manuel
     VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

quote:

TDI değil TSI...
    Bakalım bu rekoru kim kıracak?
    Güzergah; Himalayalardan iniş
    Elbette değil; Muğla-izmir arası 2 kişi bagaj yok.Klima yok. cc ile 70km/s sabit hızda ve bolca sabırla.
    Buna ne dersiniz?

Hocam;
    sizin tüketim değerleriniz çok dikkat çekici geldi bana...
    Mümkünse ve sakıncası yoksa değerlerinizi hangi güzergâhta, hangi koşullar altında elde ettiğinizi öğrenebilir miyim?
    Ben yukarıda alıntıladığım değerleri aracım 4500 km civarındayken ve Cruise control ile elde ettim...
    Sizin imzanızda yazmadığı için 1.2 TSI manuel olmasından başka tüketim değerlerine doğrudan veya dolaylı olarak tıpkı Cruise Control ve benzeri etkili donanımınız var mı?
    Bilgilerinizi paylaşmanız başta benim için ve belki ilgelenen okurlar için faydalı olabilir.
    Dikkat ettiğiniz hususlar, maksimum hız sınırınız vb. ayrıntıları paylaşır mısınız?

hocam araç 1.2 tsi manuel comfortline hankook lastikler var üstünde

bu bi rekor denemesi gerçeği yansıtmıyor tabi fakat istenirse 1.2 tsi motorun uygun yol durumu ve koşullarda ne kadar az yakabileceğini kanıtladım. bu güzergahta başka bir araçla 4,5 in altına düşemedim
    fakat kendi aracımla bu değeri yakaladım
    araçta 2 kişi idik
    havza samsun atakum arası yaptım havzadan samsuna ışık yoktu 80-90-100 km hızlar arası (hız sabitlecı yok) gittim. sehir merkezinde de 5 tane falan ışıkta bekledim.

ki yolu daha devam etseydim misal karadeniz sahil yolu civarı araç bu değerlerde devam ederdi

normal sürüşle aynı yolu 4.3 le gidiyorum aynı yolu geri geldiğimde bu değer 5.6 oluyor. havzanın rakımı 800 metre
    havzadan somsuna giderken 800 metreden yola çıkılıyor kavak ilçesine gelmeden 1000 metre ye çıkılıyor daha sonrasında iniş ve yine 900 metreye çıkılıyor sonrasında 0 rakıma

şöyle bir örnek vereyim her yaz havza Antalya yaparım hedefim 1 depo ile 1000 km
    ve 4.4 litre ile 1200 km+ gidiyorum klima da açıktı yine 2 kişi yaklaşık 21 kuruş yaktı. bu gerçek fotolarda da ispatı var

ama forumda golfu rüyasında sürüp değerler biçen yok 1.4 daha az yakar gibi saçmalıklar üreten bilinçsiz kullanıcılar var

misal olarak leon fr 1.4 140 ps de denedik birebir aynı yol aynı ortalama hız ile 1.2 tsi yaklaşık yarım litre daha az yaktı fotoları açtığım konularda mevcut

biri 1396 cc hacminde biri 1296 cc hacminde

e fabrika değerleri de ortada açık ama hala aracı kullanmadan bilmeden eski ehtiyar mantığı ile yorum yapıyor
    insanları kandırıyor.

lütfen itibar etmeyiniz!

• 1 haftadır İstanbul'daki tüm bayileri aradım. 1.2 tsi comfort manuel beyaz yada gri araç yok. Hatta hiç araç yok nerdeyse. Gelecek varmı diye soruyorum en erken Ocak ayında deniyor. Aynı şey leondada söz konusu 1.2 manuel araç yok. Peki Doğuş bu kampanyayı neden yapıyor anlayamadım araç yokki alacak. Arkadaş Golf almak için Konya'ya gitmiş, gerçekten tebrik ediyorum kendisini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manuel araç bakmadım sormadım ama şu anda önümdeki kağıtta yazılı 1.2 tsi dsg hazır teslim durumda yada aralık başı teslim 20 araç yazılı duruyor.
    aldığım araç için bayileri ararken konyada bir satış danışmanı arkadaş aracın ist var gözüktüğünü istersem ayarlayabileceğimi söyleyince kabul ettim.
    yani ben ist bayilerini aradığım halde bana yok dediler ama konya bayiden arayınca var oldu bi anda :)

tabii ist bayiden aldığım fiyata göre 1000 tl fazla ödemiş olucam.
    zaten ist harici %1 lik ek indirimi anadoluda yapanda yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

quote:

Orijinalden alıntı: casper73

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=m1ofWY9M2YI&feature=youtu.be
    http://www.youtube.com/watch?v=yAiwI4gM1AI

day light lar

merhaba.
    nerden temin ettiniz acaba ?

ebay dan aldım

link varmı yada marka model

• iyi akşamlar arkadaşlar bazı işlerden dolayı biraz geç katılacağız golf 7 ailesine ama umarım iyi bir şekilde katılacağız. önce arabanın rengini tungsten gri içini kuvarsit düşünmüştük ancak , pasifik mavi bej kombinasyonu çok hoşumuza gitti birde şimdiki aracımız da gri renkte ve tungsten gri günün çoğunda anladığım kadarıyla sıradan bir gri renginde o yüzden pasifik mavi bej kombinasyonunda karar vereceğiz gibi. bir de 2015 te ne gibi yenilikler gelcek onu beklemek istiyoruz zaten şimdi sipariş versek 2015 de gelir diyorlar o yüzden inşallah 2015 de aranızda olacağız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZITIPAŞA

iyi akşamlar arkadaşlar bazı işlerden dolayı biraz geç katılacağız golf 7 ailesine ama umarım iyi bir şekilde katılacağız. önce arabanın rengini tungsten gri içini kuvarsit düşünmüştük ancak , pasifik mavi bej kombinasyonu çok hoşumuza gitti birde şimdiki aracımız da gri renkte ve tungsten gri günün çoğunda anladığım kadarıyla sıradan bir gri renginde o yüzden pasifik mavi bej kombinasyonunda karar vereceğiz gibi. bir de 2015 te ne gibi yenilikler gelcek onu beklemek istiyoruz zaten şimdi sipariş versek 2015 de gelir diyorlar o yüzden inşallah 2015 de aranızda olacağız :)

aracın üretimi 2015 yılında olursa yani banttan 2015 yılında çıkarsa 2015 model olur.

3 haftada üretilmiş oluyor zaten araç fakat süreç uzun

• quote:

sonunda karşılaştık 1.2 fındık motorlu..
    arkadamdan atıp tutma yürekliysen yaz. klavyenin arkasına sıgnarak yazma.
  • Hehe arkadaş orijinalin varsa başlayalım kopya korsanlarla uğraşamam:) @leo_313 @leon_312
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=m1ofWY9M2YI&feature=youtu.be
    http://www.youtube.com/watch?v=yAiwI4gM1AI

day light lar

merhaba.
    nerden temin ettiniz acaba ?

ebay dan aldım

link varmı yada marka model

http://www.ebay.com/itm/LED-DRL-Daytime-Running-Lamp-Front-Light-Fit-For-VW-Golf-7-MK7-VII-2014-/321537509878?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4add2109f6&vxp=mtr

• Replika farlar cikmis ya cin mali orijinal degil ne dersiniz
    ha bana sorarsaniz alman degilse almam
    cakma farlar zararlidir
    etrafi aydinlattigini zanneder
    ucuzdur basittir
    disardan bi seye benzer ama gercekte bostur sorunludur:)
    oldugunu zanneder ama olmamistir
    kopya bile degildir direk korsandir

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-golf-7-gti-far-orjinal-tasarim-cift-u-led-xenon-kit-dahil-186715632/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudret1 -- 22 Kasım 2014; 23:53:50 >

• Arkadaslar, arıza Lambası yakmayan led plaka lambası var, aranizda bu üründen kullanan var mi?

Pluxen Golf 7 Plaka Lamba Kiti

• quote:

Replika farlar cikmis ya cin mali orijinal degil ne dersiniz
    ha bana sorarsaniz alman degilse almam
    cakma farlar zararlidir
    etrafi aydinlattigini zanneder
    ucuzdur basittir
    disardan bi seye benzer ama gercekte bostur sorunludur:)
    oldugunu zanneder ama olmamistir
    kopya bile degildir direk korsandir

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-golf-7-gti-far-orjinal-tasarim-cift-u-led-xenon-kit-dahil-186715632/detay/
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Eylül 2016; 12:27:33 >

• Hocam 1.2 motorlar gerçekten patlak mı?
    Sizin de 1.2 motor bir Golf 7 ye sahip olduğunuzdan ve bu konu ile ilgili daha gerçek verilere dayanarak bilgi vereceğinizden size sormak istedim ki, golf7 forumuna gelip 1.2 motor almak için fikir arayan arkadaşlar doğru ve içinde motor savunma fanatikliği bulunmayan güvenilir bilgilere ulaşabilsinler.. Bu arada bir yakınım 1.2tsi dsg golf alma düşüncesinde ve kendisi için sürüş deneyimlerine sahip birinden alacağı yorum gayet önemli.

"Bu arada 1.4 ile 1.2 arasındaki yakıt değerlerini tartışmanın çok doğru olduğunu savunmuyorum, zaten her iki motor içinde vw nin verdiği katolog değerleri var ve buradan da çok kolay anlaşılabilir.. Bu sadece kişilerin seçimleriyle alakalı diye düşünüyorum. İstisnai durumlarda, farklı koşullarda, ileri sürüş teknikleri kullanarak 1.4 motor ile daha az yakabilirsiniz evet fakat bunu gelip burada kimseye iddia edemezsiniz bence. 1.2 motorların aynı koşullarda mutlaka daha az yakacağı aşikar. Tekrarlıyorum burada önemli olan insanların tercihleri ve alacakları arabayı ne tarzda kullanacakları ile ilgili."

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: TOOLPUSHER

Hocam 1.2 motorlar gerçekten patlak mı?
    Sizin de 1.2 motor bir Golf 7 ye sahip olduğunuzdan ve bu konu ile ilgili daha gerçek verilere dayanarak bilgi vereceğinizden size sormak istedim ki, golf7 forumuna gelip 1.2 motor almak için fikir arayan arkadaşlar doğru ve içinde motor savunma fanatikliği bulunmayan güvenilir bilgilere ulaşabilsinler.. Bu arada bir yakınım 1.2tsi dsg golf alma düşüncesinde ve kendisi için sürüş deneyimlerine sahip birinden alacağı yorum gayet önemli.

"Bu arada 1.4 ile 1.2 arasındaki yakıt değerlerini tartışmanın çok doğru olduğunu savunmuyorum, zaten her iki motor içinde vw nin verdiği katolog değerleri var ve buradan da çok kolay anlaşılabilir.. Bu sadece kişilerin seçimleriyle alakalı diye düşünüyorum. İstisnai durumlarda, farklı koşullarda, ileri sürüş teknikleri kullanarak 1.4 motor ile daha az yakabilirsiniz evet fakat bunu gelip burada kimseye iddia edemezsiniz bence. 1.2 motorların aynı koşullarda mutlaka daha az yakacağı aşikar. Tekrarlıyorum burada önemli olan insanların tercihleri ve alacakları arabayı ne tarzda kullanacakları ile ilgili."

Teşekkürler
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Eylül 2016; 12:27:48 >

• quote:

Teşekkürler

1.2 TSİ DSG 105 HP ilk kalkislarda 1.4 TSi 122 HP Manuel araçlardan DSG farkıyla daha atak. Bu da 1.2 TSI 105 HP DSG aracı şehiriçi kullanımı için biçilmiş kaftan yapıyor. 1.4 TSi 122 HP nin 1.2 TSi 105 HP den daha az yaktigina dair gerek şehiriçi gerek sehirdışı şartlarda benim elimde bir veri yok. Hemen hemen tüm şartlarda 1.2 TSi 105 HP DSG aracım 0.5 litre - 1 litre arası daha az yakıyor. Her iki araca da halen sahip birisi olarak umarım size fikir vermesi açısından yardimci olur.
    1.4 TSi 122 HP farkı sürat arttıkça ortaya çıkıyor. Araç 110 km/h üzeri hizlarda daha atak seyrediyor. Keza bu fark araç yüklüyken de gözükecek. Iki araç aynı yüke sahipken de 1.2 TSi 105 HP daha çok yakar şeklinde bir veri yok elimde. Kısaca performans ve yüksek süratte nefes isteniyorsa 1.4 TSi versiyonlar düşünülmelidir. İki araç arasındaki Bağımsız Süspansiyon farkı benim nezdimde motor farkindan daha ön planda bunu da son olarak belirtmek isterim.

Paralel izlenimleri buradan da teyit edebilirsiniz ;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82053557&p=1806

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Teşekkürler

1.2 TSİ DSG 105 HP ilk kalkislarda 1.4 TSi 122 HP Manuel araçlardan DSG farkıyla daha atak. Bu da 1.2 TSI 105 HP DSG aracı şehiriçi kullanımı için biçilmiş kaftan yapıyor. 1.4 TSi 122 HP nin 1.2 TSi 105 HP den daha az yaktigina dair gerek şehiriçi gerek sehirdışı şartlarda benim elimde bir veri yok. Hemen hemen tüm şartlarda 1.2 TSi 105 HP DSG aracım 0.5 litre - 1 litre arası daha az yakıyor. Her iki araca da halen sahip birisi olarak umarım size fikir vermesi açısından yardimci olur.
    1.4 TSi 122 HP farkı sürat arttıkça ortaya çıkıyor. Araç 110 km/h üzeri hizlarda daha atak seyrediyor. Keza bu fark araç yüklüyken de gözükecek. Iki araç aynı yüke sahipken de 1.2 TSi 105 HP daha çok yakar şeklinde bir veri yok elimde. Kısaca performans ve yüksek süratte nefes isteniyorsa 1.4 TSi versiyonlar düşünülmelidir. İki araç arasındaki Bağımsız Süspansiyon farkı benim nezdimde motor farkindan daha ön planda bunu da son olarak belirtmek isterim.

Paralel izlenimleri buradan da teyit edebilirsiniz ;

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82053557&p=1806

Saygılarımla...

Hocam,
    İki aracada sahip olan birisi olarak bu yorumu görmek gerçekten değerli.
    Teşekkürler.

• quote:

Teşekkürler

sılwershadow nikli yanimuratında dediği gibi benim yorumlarım atışmadan,ibaret. 1.2 motorun hiç bi sıkıntısı yok performans dısında normal kullanım için gayet yeterli ve istikrarlı motor.

canak sadece sayende diger nikim 8 gün ceza yedi. atışmak ayrı bişey, bilgi paylaşmak ayrı bişey.
    ben burda kimseye kin nefret öfke duymuyorum, duyamamda.

bu yüzden sende aynı sekilde bu töleransı göster.
    ben bütcesi olana 1.4 higlin donanımı tercih etmesini siterim. fazla paranın insanın cebinde zararı yoksa faydasından başka. güçlü motorunda zararından cok faydası oldugunu belirtiyorum. ferrari alan birisi devamlı hız yapmak için tercih etmiyor. golf de öyle ben hız yapmıyorum 1.2 yeterlidiye bişey yok.
    yeri geldiğinde öyle ihtiyaç anları oluyor ki insan keske diyor..

bütcen 1.2 motora yetiyorsa elbette bütcene göre en iyi arabayı tercih ediyorsundur. bütcen olupta almamazlık yaparsan gerek yok diyerek cimriysen yine bişey diyemem. bütcen elveriyorsa herseye 1.4 almamak akıl kaari degil.

tüketim konusuna gelince herkezin sehir içi tüketimi farklıdır.
    ben idda etmiyorum ki bu motor daha az yakar diye.200 km nin üstünde yol yapmadan gercek veriler çıkmaz.
    insanların verilere bakıp kaç kere uzun yol yapıyoruz ki demeleri kendilerine tesellidir. katologta uzun yolda 1.4 az yakmış. 1.2 ile aynı.

bu şu demek oluyor. 1.4 1.2 dene daha rahat nefes alarak yol yaparken. 1.2 kendini kasarak yol alıyor demek. ki yakıtta her türlü 1.2 fazla yakcaktır.
    bi motor istikrarlı sekilde tüketim yapmaz.

şehir içinde fark varsa . sehir dısında da fark vardır, kataloga yansıtmamıslar kendi düşüncem.

tarık hocam bana kıza bilir belki ama 1.2 ile 1.4 arasında gözle görülür akla gelmeyen unutulan önemli parça var.
    1.2 ile 1.4 teki tekerler farklı. 0,5-1litre ler bu farktan kaynaklanıyor..

1.2 ister istemez şehir içinde 1.4 den az yakcaktır motor hacminden dolayı. bu fark taş catlasa 0,5 den ibaret degil. bu normal kullanım. aracı zorladıgında 1.2 nin az yakmama gibi durum söz konusu degil.

şehir içi 1 litre farkın olması için ikiside aynı tekere sahip oldugu an olu. bunlar benim düşüncelerim.
    TEKER OLAYI ÖNEMLİ.

yine yanlış anlaşılmasın 1.2 az yakar ama 1.4 de peşinden gelir aradaki farkı koruyarak. aradaki farkı uzun yolda ve performansta acar.
    ilk kalkısta 1.2 nin atak olması motor hacminden kaynaklı.
    1.4 140 bg atak olması güçlü torka sahip olması
    1.4 122 bg normal olması herşeyi ile oratılı olması.

bunlar benim düşüncelerim aksini idda eden varsa, konusarak tartısarak dogrusunu görüp ögrenelim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SILVERSHADOW -- 4 Eylül 2016; 12:28:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo_313

quote:

Teşekkürler

sılwershadow nikli yanimuratında dediği gibi benim yorumlarım atışmadan,ibaret. 1.2 motorun hiç bi sıkıntısı yok performans dısında normal kullanım için gayet yeterli ve istikrarlı motor.

canak sadece sayende diger nikim 8 gün ceza yedi. atışmak ayrı bişey, bilgi paylaşmak ayrı bişey.
    ben burda kimseye kin nefret öfke duymuyorum, duyamamda.

bu yüzden sende aynı sekilde bu töleransı göster.
    ben bütcesi olana 1.4 higlin donanımı tercih etmesini siterim. fazla paranın insanın cebinde zararı yoksa faydasından başka. güçlü motorunda zararından cok faydası oldugunu belirtiyorum. ferrari alan birisi devamlı hız yapmak için tercih etmiyor. golf de öyle ben hız yapmıyorum 1.2 yeterlidiye bişey yok.
    yeri geldiğinde öyle ihtiyaç anları oluyor ki insan keske diyor..

bütcen 1.2 motora yetiyorsa elbette bütcene göre en iyi arabayı tercih ediyorsundur. bütcen olupta almamazlık yaparsan gerek yok diyerek cimriysen yine bişey diyemem. bütcen elveriyorsa herseye 1.4 almamak akıl kaari degil.

tüketim konusuna gelince herkezin sehir içi tüketimi farklıdır.
    ben idda etmiyorum ki bu motor daha az yakar diye.200 km nin üstünde yol yapmadan gercek veriler çıkmaz.
    insanların verilere bakıp kaç kere uzun yol yapıyoruz ki demeleri kendilerine tesellidir. katologta uzun yolda 1.4 az yakmış. 1.2 ile aynı.

bu şu demek oluyor. 1.4 1.2 dene daha rahat nefes alarak yol yaparken. 1.2 kendini kasarak yol alıyor demek. ki yakıtta her türlü 1.2 fazla yakcaktır.
    bi motor istikrarlı sekilde tüketim yapmaz.

şehir içinde fark varsa . sehir dısında da fark vardır, kataloga yansıtmamıslar kendi düşüncem.

tarık hocam bana kıza bilir belki ama 1.2 ile 1.4 arasında gözle görülür akla gelmeyen unutulan önemli parça var.
    1.2 ile 1.4 teki tekerler farklı. 0,5-1litre ler bu farktan kaynaklanıyor..

1.2 ister istemez şehir içinde 1.4 den az yakcaktır motor hacminden dolayı. bu fark taş catlasa 0,5 den ibaret degil. bu normal kullanım. aracı zorladıgında 1.2 nin az yakmama gibi durum söz konusu degil.

şehir içi 1 litre farkın olması için ikiside aynı tekere sahip oldugu an olu. bunlar benim düşüncelerim.
    TEKER OLAYI ÖNEMLİ.

yine yanlış anlaşılmasın 1.2 az yakar ama 1.4 de peşinden gelir aradaki farkı koruyarak. aradaki farkı uzun yolda ve performansta acar.
    ilk kalkısta 1.2 nin atak olması motor hacminden kaynaklı.
    1.4 140 bg atak olması güçlü torka sahip olması
    1.4 122 bg normal olması herşeyi ile oratılı olması.

bunlar benim düşüncelerim aksini idda eden varsa, konusarak tartısarak dogrusunu görüp ögrenelim.

hah yani aylardır dediğim şeyi kabul etmeyip terbiyesizce cevaplar yazdın sırf boş konuştuğun için altta kalkmamak için yakıt tüketimi konusunda salladın

şimdi de kalkmış diyorsun ki 1.2 tabiki az yakacakıtr fabrika verileri falan
    fotoğraf koydum be 235 km lik aynı yol aynı hız yine laf boş laf
    şimdi kendin diyorsun 200 km ıdı vıdı

az bile sana bu ceza
    100 kere dedik forumu kirletiyorsun diye insanlara altında araç olmadan rüya tabirlerinle gerçeği yansıtmayan hayali bilgi veriyorsun

şimdi de hiç bir şey yokmuş gibi 1.2 övmeler

sahte nick açıp yazmak da suç sanırsam. replika olma gerçek ol:D:D:

aldığın ceza da bile kabullenemeyip üçkağıt çeviriyorsun

yaptığın şey yanlış bir şey

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leo_313

quote:

hah yani aylardır dediğim şeyi kabul etmeyip terbiyesizce cevaplar yazdın sırf boş konuştuğun için altta kalkmamak için yakıt tüketimi konusunda salladın

şimdi de kalkmış diyorsun ki 1.2 tabiki az yakacakıtr fabrika verileri falan
    fotoğraf koydum be 235 km lik aynı yol aynı hız yine laf boş laf
    şimdi kendin diyorsun 200 km ıdı vıdı

az bile sana bu ceza
    100 kere dedik forumu kirletiyorsun diye insanlara altında araç olmadan rüya tabirlerinle gerçeği yansıtmayan hayali bilgi veriyorsun

şimdi de hiç bir şey yokmuş gibi 1.2 övmeler

sahte nick açıp yazmak da suç sanırsam. replika olma gerçek ol:D:D:

aldığın ceza da bile kabullenemeyip üçkağıt çeviriyorsun

yaptığın şey yanlış bir şey

1. bu sahte nik degil. öyle bişey olsaydı başka biri gibi davranır yoluma bakardım ki, benzer nikle ve telefon numaramla buraya üye oldum.
    2. 1.2 nin az yakıp fazla yakması renault 1.4 8v 75 bgile alakalı yorumlar yaptıgım için EVET 1.2 FAZLA YAKIYOR RENAULT 1.4 8V motoruna göre.
    3. bu formu kirleten biri varsa sensin herkeze peşgek çekip arkasındaymış gibi davaranıyorsun ve hiç bir konuya mutabık degilsin. ancak şakşakcısın bu formun.
    4. hiç birşey yok muş gibi kesinlikle yorumlamıyorum 1.2 övmedim. 1.2 kendine göre güzel motor 1.4 kendine göre iyi motor. araba alacak kişinin bütcesi varsa 1.4 dedim yoksa 1.2 dedim... 21.2 alacaksan golf alma demedim dememde.

5. aldıgım cezada üçkagıtlık,,handi kaplık yok. cift hat sahibi oldugum için sana inat arkamdan konusmaman için diger hattımada yeni nik açtım.. ben ceza aldıgımda ne hikmetse yorum yapmayan kişşi yorum yapmaya başlıyor.

saf sen yol bilgisayarını okumayı bilmiyorsun. yada benmi yanlış hatırlıyorum 20 -30 küsür km yapmıssın geriye kalan mevcut benzinle 235 km yol yaparsın demek istemiş benim anladıgım kadarıyla...

yine hatırlatırım sen o degeri yaptıysam bayır aşagı aracı salmışsın...
    gercek degeri murat yakalamış. anlattıgna görede gercekten aracın diline hakim gercektende ileri sürüş tekniklerini biliyor
    .....

1.2 benzinle ulasılan degeri dizel daha aşagısında yapar. ki 1.2nin aynısını 1.4 de yapar uzun yol verisi katalogta mevcut :)

eeee senin 1.2 fındık patlak motor yokuş aşagı yuvarlandı.

.................
    aracı zorladıgında degerler ne alemde : )

ben senden prim kazanmak istemiyorum , ben seni bozmaktan sıkıldım. sen bozulmaktan sıkılmaadın.

Saf falan demissin bu sozu kendine iade ediyorum yine hakaret etmeye baslamissin
    yine konusacak bir seyin olmadigi icin hakarete basladin
    yine bu sebeble ceza alacaksin
    yukarida yazdiklarimda hata yoktur 235 km ankara eskisehir arasi yol tuketimidir
    uzatmayacagim

Ceza aliyorsun forum kurallarina uymadigin icin devamli fakat forumu kirleten ben oluyormusum ha ha haa
    uc kagit cevirerek actigin ceza almana ragmen konudan uzaklastrilmana ragmen hala mesaj yazarak cezani artiricaksin bravooo

şunu da belirteyim forum kuralları 17. madde
    http://forum.donanimhaber.com/registration.asp

17) Forumlarda iki farklı takma ad ve/veya hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir.
    Bunun dışında birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir.
    Size ait hesabınıza herhangi bir ceza verilmişse, ceza süreniz boyunca başka bir hesapla foruma giriş yapmanız yasaktır
    ve fark edildiği anda asıl hesabınıza ek 7 günlük uzaklaştırma cezası verilmektedir.

• 
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.