Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam henüz yapmadım. Cuma Antalya'ya uçuyorum, inşallah gidince görüşüp halledip Ankara'ya dönüp aracımı götürmek için Antalya'ya tekrar gideceğim.. Ancak ben ne yapsam fotoğrafları koyamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos65

Hocam henüz yapmadım. Cuma Antalya'ya uçuyorum, inşallah gidince görüşüp halledip Ankara'ya dönüp aracımı götürmek için Antalya'ya tekrar gideceğim.. Ancak ben ne yapsam fotoğrafları koyamıyorum..

anladım hocam. yakında araç alacak mısınız?

resimleri buraya yükleyin.

http://hizliresim.com/
  • Arkadaşlar benim araç ta 10-16 Kasım civarı teslim..Dolu bir comfotrline olacak..Sizce direk kış lastiği takmalı mıyım? VW de böyle bir hizmet var

http://binekarac.vw.com.tr/kis-lastikleri.aspx

Acaba aracı teslim alır almaz kış lastiği ile mi alsam siz ne dersiniz? 15-20 Kasım sizce erken mi olur? 16 lık jantlarla aldığıma biraz pişman oldum ama artık çok geç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Arkadaşlar benim araç ta 10-16 Kasım civarı teslim..Dolu bir comfotrline olacak..Sizce direk kış lastiği takmalı mıyım? VW de böyle bir hizmet var

http://binekarac.vw.com.tr/kis-lastikleri.aspx

Acaba aracı teslim alır almaz kış lastiği ile mi alsam siz ne dersiniz? 15-20 Kasım sizce erken mi olur? 16 lık jantlarla aldığıma biraz pişman oldum ama artık çok geç..

şimdi haberlerde okudum. balkankardan kar geliyormuş. nasıl olsa o tarihten az bir zaman sonra kışlıkları taktıracaksın hocam. en iyisi kışlıklarla çıkart aracı. 16 nın konforu iyidir çokta üzülmeyin.

http://www.haber7.com/guncel/haber/1213246-kar-yagisi-turkiyeye-dogru-ilerliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 22 Ekim 2014; 20:57:40 >

• SATURNUS2015 kullanıcısına yanıt
    O zaman sıfır lastiklerimi yetkili bayiide bırakıp direk kışlıklar ile çıkarım dediğiniz gibi..Pirelli sottozero 3 hakkında iyi şeyler duydum ama o zamana kadar inceleme yapacağım..
  • quote:

O zaman sıfır lastiklerimi yetkili bayiide bırakıp direk kışlıklar ile çıkarım dediğiniz gibi..Pirelli sottozero 3 hakkında iyi şeyler duydum ama o zamana kadar inceleme yapacağım..

conti T850 veya Nokian WR D3 öneririm. kış lastikleri bunlar. doğuda aşırı buz ve karda denedim Nokianı . sonuç mükemmel. bilgin olsun.
    Ben şurdan bakmıştım

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2014-50-Winter-Tyre-Braking-Overview.htm

ama kullanıcı tecrübeleri bence siteler ve dergilerdeki incelemelerden daha önemli..Teşekkür ederim...
  • quote:

Ben şurdan bakmıştım

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2014-50-Winter-Tyre-Braking-Overview.htm

ama kullanıcı tecrübeleri bence siteler ve dergilerdeki incelemelerden daha önemli..Teşekkür ederim...

birşey değil. hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallenffs

quote:

Orijinalden alıntı: serTTach

quote:

Orijinalden alıntı: fallenffs

bugün sipairş edilen bir araç ne zaman gelir, bir de bayide 15.Aralıkta gelecek bir araç olduğu söylendi, sizce bu aracın tahmini sipariş tarihi ne zaman olmuş olabilir. Buradaki arkadaşlar 2 ay önce aracı sipariş ettim, bugün geldi değimş, kafamı kurcaladı, 15 .Aralık zaten 2 ay sonrası oluyor, bir terslik mi var dedim?

Ben 30 Eylül de siprariş verdim aralık 3. hafta da gelir dediler.

Bu durumda bugün sipariş verirsek heralde ocak sonu olacak gibi, sakıncası yok ise siparişiniz ve opsiyonlarınız neler? Bir de liste fiyatı üzerinden şu an için verilebilecek denilen indirim oranı nedir? Cevap için teşekkürler..

Normal durumlarda 3 ay gibi geliyor araçlarını teslim almış olan arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir. Gerçi bu süre fabrikanın iş yüküne göre değişkenlik gösterebiliyor. Benım aracım 1.6 tdi DSG Highline Ergo + sürüş profil + Sunroof + ACC + Renkli ekran 97k gibi bi fiyat çıkmıştı indirim ise 5 civarı gibi olacak araç geldiğindeki genel indirim oranına göre değişebilir. Bu indirim oranı eşim personel olduğu için bu kadar yüksek normalde 1,5-2 gibi demişlerdi.

Bakalım hayırlısıyla araç geldiğinde pazarlığını yapıcaz.

• Yaptigim fiyat performans arastirmalari sonucu bugün Goodyear Ultragrip 9 205/55/16 91T aldim.

Fiyat olarak 220 TL.

2014 38. Hafta Almanya
    uretimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 23 Ekim 2014; 18:49:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßohemian

quote:

Orijinalden alıntı: kudret1

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

En kötü kış lastiği kar üstünde yaz lastiğinden iyidir
    Ancaaaaak
    Bütün kış kar üstünde değilim petlass güvenemem lastik önemli bir parça arabada uluslararası teste girmiş başarı kazanmış bir marka/model seçerim

hocam dediğim gibi 2 yıl önce ardahanda görev yapmaktaydım. ardahandan artvine gidiyordum 25 ekim gibiydi.99 model parlemant mavi tipo aracımda 4 adet michelin alpin kış lastiklerim mevcuttu. karlı bi hava yoktu fakat gizli buzlanmaya yakalandım
    3. viteste 50 60 la giderken birden bulutların üstünde kayar gibi oldum frene basmadan 2 ye taktım ama kaymaya devam ettim. yolun sol tarafı uçurumdu Allahtan sağ tarafa doğru araç kaymaya başladı. yolun kenarındaki kar kütlesinin içine yavaştan girdim
    olece kaldım araç stop etti panik oldum tabi. birkaç dakika sonra çıkarmaya uğraştığım fakat araç çıkmıyor. dağın başında yalnızdım. telefon çekmiyor. gelen geçen yok dışarısı araçta - 15 yazıyor.gece 12 oldu araçtan çıktım bi tepeliğe doğru çıktım telefon çekti jandarmayı oradan karayolları ekibine ulaştım yarım saate geleceklerini söylediler
    o arada arabada bekledim belki çıkartrım derken gaza fazla yüklenmiştim ayağım çektim tekrar stop etti. bir daha da çalışmadı. akü zayıflamaya başladı. çekici geldi çıkarttık aracı. dedim 2 ye takım yokuş aşağı vurdurursam çalışır ... ama yemedi yaklaşık 6-7 km yokuş aşağı zorladım ama motor çalışmadı. laşet diye bi dağ restoranın önüne bıraktım. yoldan geçen bi brodway e bindim Şavşat a kadar bıraktı beni. orada öğretmenevi aradım :) ama yoktu otel baktım bi tane çook müsaitinden buldum geceyi atlattım
    ertesi sabah bi usta buldum dediki araç donmuştur orada ellersek parçaları kırılabilir çekici ile alalım gelelim. neyse çekici ile sanayiye getirdik. usta conta yakmışsın dedi. bu tipolar Avrupa araba enjeksiyonlu motoru karışık derken 500 tlye yaparım dedi tabi el mahkum. aracı akşama kadar halletti.

hikayenin gerisi de var ama sıkıcı olmayayım. sonuç olarak michelin alpinlede kayacak oldu mu kayıyorrr:))

Hikayenin gerisini de anlat hocam merak ettim, sıkılan okumayıverir :)

o donem yani kasım ayında askere gidecektim ve ilk arabam olan absli digital klimalı havayastıklı çok sevdiğim tipo mu satmak zorundaydım. Ardahan dan samsun a geçecektim ve samsun da aracıma hasta bir müşteri bulmuştum. neyse Şavşatta aracımı yaptırdıktan sonra Hopa dan sahile inmiştim. artık yolum düzdü. Giresun da bu arada radara girdim. sonrasında bulancak ta ansızın ayağıma bi sıcaklık gelmeye başladı, nedir derken kalorifer peteği patlamış
    vay arkadaş dedim artık nedir bu atlatıklarım. artık yeter dedim isyan bayrağını çektim. pazar günüydü . oranın sanayisinden bir adam buldum telefonla geldi aracımın yanına
    pazar bugün bunu takmak çok zahmetli iş en iyisi araç içine girmeden devirdaym borularını birleştrelim dedi ve yaptı.gece olmuştu:) napayım derken öğretmenevi arama bulma derken geceyi bulancakta geçirdim
    ertesi gün sabah çıktım. tabi aracın içi buz:) samsuna vardım. sanayide peteği buldum taktrdım. aracımı satın alacak arkadaş geldi.
    aracımı kontrol ederken yağ çubuğunu çıkardı üfleme yapıyor mu diye bakacam dedi. bir de ne göreyim benim araba yağı bildiğin hem yakıyor hem eksoz gibi duman attıryor. adama diyemiyorum da daha motoru yeni yapıldı diye . almaktan vazgeçti tabi ben şavşattaki ustaya sövmeye devam ettim içimden.
    adam gitti bende peteği takan ustanın yanındayken usta ben alayım aracını dedi 3 aşağı 5 yukarı derken 11 bin e vereceğim araç 8750 ye gitti ha bi de radar borcu ne oldu muallak
    bi yolculuk da burada biterr:))

• Herkese merhaba,
    Forumda ilk mesajım olacak hatam olursa kusura bakmayın. Aklıma takılan bir kaç soru var. Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

1.4 tsi 122 ps manuel highline siparişi vermek üzereyim. İstediğim opsiyonlar pasifik mavi, sunroof, bi xenon ve led gündüz farı.
    Teslimatın ocak ayı içerisinde olabileceğini söylediler. Ama araç 2014 model olacakmış. İlk sorum bunun büyük bir dezavantaj olup olmadığı. Bana kalırsa değil ama bekleyip ocak siparişi mi vermeliyim?
    Vw fiyatlandırma politikasını bilmiyorum, tecrübeli arkadaşların öngörüsü nedir? 2015 modellerde zam ne kadar olabilir? Zam sadece kur'a mı bağlı? Yeni modelle birlikte standartlaşması muhtemel opsiyonlar varmı dır?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

Yaptigim fiyat performans arastirmalari sonucu bugün Goodyear Ultragrip 9 205/55/16 91T aldim.

Fiyat olarak 220 TL.

2014 38. Hafta Almanya
    uretimi.

hayırlı olsun. güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okagse

Herkese merhaba,
    Forumda ilk mesajım olacak hatam olursa kusura bakmayın. Aklıma takılan bir kaç soru var. Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

1.4 tsi 122 ps manuel highline siparişi vermek üzereyim. İstediğim opsiyonlar pasifik mavi, sunroof, bi xenon ve led gündüz farı.
    Teslimatın ocak ayı içerisinde olabileceğini söylediler. Ama araç 2014 model olacakmış. İlk sorum bunun büyük bir dezavantaj olup olmadığı. Bana kalırsa değil ama bekleyip ocak siparişi mi vermeliyim?
    Vw fiyatlandırma politikasını bilmiyorum, tecrübeli arkadaşların öngörüsü nedir? 2015 modellerde zam ne kadar olabilir? Zam sadece kur'a mı bağlı? Yeni modelle birlikte standartlaşması muhtemel opsiyonlar varmı dır?

Teşekkürler

araç oluşumun çok güzel. ergo koltuğu da bence eklet dua edersin.

2015 fiyatlara 3-4 bin zam gelebilir diyorlar ama bilmiyorum ne kadar doğru.

2014 yılı üretimi olacağı için fiyatlandırma da 2014 tarifesine göre olacaktır malumun olduğu üzere. daha hesaplı bence siparişi verin.

standart olacak opsiyonlar yok sanırım. avrupadaki gibi hp si arttırılmış diyelim anlaşılsın diye bu yeni motorlarla gelir mi 2015 de bilinmez ama o kadar fark olmayacak gelse de. zamma verdiğin farka deymez. bence sipariş vermen en mantıklısı.

GOLF 7 alacak olman başlıbaşına en iyi seçim . hayırlı olsun. Allah kavuştursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 24 Ekim 2014; 0:50:49 >

• Kısmetse haftaya 1.4 tsi 122 hp higline tungsten gri golfu teslim alıcaz.Aracı alırken bayiden hediye alan arkadaşlar varmı? varsa neler aldılar aracı aldıktan sonra yaptırılmasını önerdiğiniz bişeyler varmı? birde araç için 225/45/17R için kış lastiği kullanan arkadaşlar hangi markayı tavsiye ederler. bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jhtzdmr -- 24 Ekim 2014; 0:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhtzdmr

Kısmetse haftaya 1.4 tsi 122 hp higline tungsten gri golfu teslim alıcaz.Aracı alırken bayiden hediye alan arkadaşlar varmı? varsa neler aldılar aracı aldıktan sonra yaptırılmasını önerdiğiniz bişeyler varmı? birde araç için 225/45/17R için kış lastiği kullanan arkadaşlar hangi markayı tavsiye ederler. bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.

orjinal kauçuk paspas, bagaj havuzu, krom bagaj çıtası , krom pedal seti alınabilir ben kullanıyorum hepsi kullanışlı satış sonrası alınabilecek malzemeler.

krom egzos ucu kendim alacaktım çok değerli iki arkadaşım bana hediye ettiler forumdan.

bunlardan birini hediye olarak da isteyebilirsin.

ben % 1.5 indirim almıştım bu saydıklarımın orjinal olanlarını sipariş verdim araç üzerinde geldiler. bu sebeple başka hediye teklif etmedim.

nokian wr d3 güzel bir kış lastiği. bundan başka conti t850, michelin alphin lastiklerine bakıp karşılaştırabilirsin.

nokianı tekrar tekrar tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 24 Ekim 2014; 1:03:29 >

Amin, daha iyileri sizlerin olsun.

Cevap için teşekkür ederim. İnşallah fiyat konusunda eminsindir ve bir sürpriz olmaz. Üretim tarihi fiyatı mı geçerli olacak (2014 güncel fiyat) yoksa teslim tarihi fiyatı mı? (ocak 2015 - zamlı fiyatlar)

Bahsettiğin koltuğu ve anahtarsız çalıştırmayı hiç düşünmedim opsiyon olarak. Sadece jantı büyütme konusunda tereddüdüm var ama yorumlar olumsuz galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okagse

Amin, daha iyileri sizlerin olsun.

Cevap için teşekkür ederim. İnşallah fiyat konusunda eminsindir ve bir sürpriz olmaz. Üretim tarihi fiyatı mı geçerli olacak (2014 güncel fiyat) yoksa teslim tarihi fiyatı mı? (ocak 2015 - zamlı fiyatlar)

Bahsettiğin koltuğu ve anahtarsız çalıştırmayı hiç düşünmedim opsiyon olarak. Sadece jantı büyütme konusunda tereddüdüm var ama yorumlar olumsuz galiba.

hocam rakam konusu net olmasada zam gelecek. geçen sene kaç lira geldi sizce. 2,3 arası birşeydi sanırım.

siz aracı sadece ocakta teslim alacaksınız. ödeme 2014 model fiyatı üzerinden olacak. 2014 üretimi araca 2015 zamlı fiyat istenmezde verilmezde zaten.

jant dijon olacak gayet yeterli. aynı araç bende de var. bence ergoyu ekletin.

14 yöne ayarlanabilen, yanlar köşeler koltuk arkaları deri oturak yerleri sık kumaş, kol dayama ve kapı dayama deri gelecek. ön iki koltuk da ısıtma ve şöför koltuğu masaj fonksiyonlu.

standart koltuk zamanla lekeleniyor. tiftiklenme sorunu cabası. ama deriye meguiarsın bakım sütü 30 tl alırsın her daim cillop gibi. tiftiklenme sıkıntısı da yok.

ben kullanıyorum yani bu şekil izah etmiş olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATURNUS2015 -- 24 Ekim 2014; 1:19:11 >

• Ben %3 indirim aldım satış temsilcisi hediye veremem gibi konuştu ama telefonla memnuniyet geri dönüşü için aradıklarında ileticekelrini söylediler ben kauçuk paspas,bagaj havuzu ve ilk yardım çantası istemeyi düşünüyorum lastik tavsiyelerini değerlendiricem bayiden de fiyat alırım dışarıdanda alıcam ama tavsiyen nokianı değerlendiricem.Gerekli bilgilendirme için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhtzdmr

Ben %3 indirim aldım satış temsilcisi hediye veremem gibi konuştu ama telefonla memnuniyet geri dönüşü için aradıklarında ileticekelrini söylediler ben kauçuk paspas,bagaj havuzu ve ilk yardım çantası istemeyi düşünüyorum lastik tavsiyelerini değerlendiricem bayiden de fiyat alırım dışarıdanda alıcam ama tavsiyen nokianı değerlendiricem.Gerekli bilgilendirme için teşekkür ederim

hangi bayiden aldınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.