Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar bu günlerde 1,6 tdi comfortline manuel alan yada fiyat alan varmı?
    araç bulunuyormu, liste fiyatından ne kadar düşüyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: xcagatay

quote:

Orijinalden alıntı: EKSPRESOSO

quote:

quote:

Nasıl opsiyon almıyorlar , ben sipariş verdim , led xenon opsiyonlattım . Ayrıca araç 2013 üretimi olacak . 20 aralıkta sipariş verdım . istediginiz başka ekleme var mı diye de sordular. Şuan tek kafama takılan ayna paket olacak mı paketler açıklanınca (katlanır . ısıtmalı ayna )

daha yeni görüştüm bayi ile 2013 siparişi ve kaporası kabul etmediler :S

Enteresan , demek ki adamlar araç satmak istemiyorlar.

Sizin heryerdeki tanıdıklar süper heralde :)
    Benden de sipariş almadılar...
    Plaka sordum Kadıköy için en az 1000 lira isterler dediler ki çokta ekstrem bir şey istememiştim :(
    Tanıdık varsa bizim için de araya sokun vallahi :)

Belli bir harf serisimi ?

Farklı şeyler olabilir. İlla tek seçenek de değil 3 harfli isimle alakalı harf serisi ama CAG, CAT, CGY, CTY bile olur yani... 1000'den başlıyor dediler. Plaka da kadıköydeymiş zaten

• 1.2 tsi comfortline dsg aracımla bugün şehir içi kullanım ancak trafik rahattı aynı güzergah sabah yoğun olduğunda 7.6 ortalama ile gitmiştim. almayı düşünen arkadaşlara fikir olması ümidiyle

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Az önce bayiden aradılar..Arabam hazırmış..Az sonra teslim almaya gideceğim..Ayrıntılıar ve imkan olursa resimler akşama burda olur..Görüşmek üzere..

Hayırlı olsun, ayrıntıları beklemedeyim. Benimde almayı düşündüğüm bir araç 1.2 tsi dsg. ÖZellikle en çok merak ettiğim konular. ilk gaz tepkisi ve dsg nin çok erken vites yükseltmesi karşısında araç seyrinin nasıl olduğu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leigh_hunt

dostlar bu günlerde 1,6 tdi comfortline manuel alan yada fiyat alan varmı?
    araç bulunuyormu, liste fiyatından ne kadar düşüyorlar?

Araştırım mutlaka bulunur bu araç . Liste fiyatından 500-1000 arası düşebilir.

Mesela metalik renk farkıyla birlikte 57500 e alınabilir yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bugün kırmızı golf gördüm tek kelime ile mükemmeldi

ALINASI bir renk olmuş

bizim kırmızı golf1 haftadır evin bahçesinde esir kaldı:) 2 gündür plakanın çıkmasını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycan34

quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

quote:

Uzun yol deneyimimi paylaşmak istiyorum.

Araç 1.6 Tdi Dsg

İstanbul Ankara arası Gitme Gelme yapıldı.
    Tek kişi
    Hava sıcaklığı -2 - +5 arasında gidip geldi. Sisli bir hava.
    Ankaraya giderken özenmedim, ilk defa uzun yola çıktım, Çok fazla dikkat etmeden, herhalde ortalama 140-150 civarında gitmişimdir.
    Ortalama yakıt tüketimi 6,7 civarında idi. Biraz yüksekti anlayacağınız.

Bugün döndüm, Test etme amaçlı hızı 110-130 arasında ara sıra da 140 a sabitledim. Yolun %80 inde yol boştu ve hız sabitleyici ile geldim sayılır. Çok büyük konformuş cruise control.
    İstanbula geldiğimde resmini çektim. 5.4 lt ortalama ile gelmişim. Ve yaklaşık 880 km gidileceğini söylüyor. 403 yapmışım yakıttan sonra. 480 daha yapabileceğimi söylüyor. Bence güzel. Tl olarak fiyatta 22,4 kuruş yapıyor. Ama Ben bunu test amacı ile yaptım.
    Sanırım Benim asıl ortalamam 6,5-7 lt olacak. Çünkü bu araba ile orta şeritten 110-120 ile gitmek arabaya haksızlık olur.

Bu arada plakayı isteyerek almadım. Şansa böyle geldi.

aracınız hayırlı olsun kaça geldi sizde araç ekstra donanım varmı

68.750 Ekstra zenon var. Paspap falan almadım. Ama geri kalan her şey içinde. 50 de vekaletname verdim.
    1980 de kasko tuttu.

Teşekekkürler.

o ne yaaa.ben kaskoya 640 verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: proleter1978

quote:

quote:

quote:

Araç 1.6 Tdi Dsg

Tek kişi
    Ankaraya giderken özenmedim, ilk defa uzun yola çıktım, Çok fazla dikkat etmeden, herhalde ortalama 140-150 civarında gitmişimdir.

Bugün döndüm, Test etme amaçlı hızı 110-130 arasında ara sıra da 140 a sabitledim. Yolun %80 inde yol boştu ve hız sabitleyici ile geldim sayılır. Çok büyük konformuş cruise control.
    İstanbula geldiğimde resmini çektim. 5.4 lt ortalama ile gelmişim. Ve yaklaşık 880 km gidileceğini söylüyor. 403 yapmışım yakıttan sonra. 480 daha yapabileceğimi söylüyor. Bence güzel. Tl olarak fiyatta 22,4 kuruş yapıyor. Ama Ben bunu test amacı ile yaptım.
    Sanırım Benim asıl ortalamam 6,5-7 lt olacak. Çünkü bu araba ile orta şeritten 110-120 ile gitmek arabaya haksızlık olur.

68.750 Ekstra zenon var. Paspap falan almadım. Ama geri kalan her şey içinde. 50 de vekaletname verdim.
    1980 de kasko tuttu.

Teşekekkürler.

Araba fiyatina hasarsizlik indirimine yasa ile bir cok etkene bakilarak fiyat cikmaktadir. 1980 aldigim en dusuk fiyatti. 3500 e kadar cikan fiyatlar vardi. Seneye kaza yapmazsam 1400 e falan duser.

Siz 680 e kac paralik araci sigorta yaptirdiniz. İndirim oraniniz nedir.

• Aracımı dün akşam saatlerinde teslim aldım. Bugün de genellikle şehir içinde uzunca araçla gezdim. Tüketim verilerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bunlar aracın daha ilk kilometreleri.

Araç 1.4 TSI DSG Highline

Tek kelimeyle muhteşem bir araba teknolojiyi her yerinde hissediyorsunuz. Umarım herkes hayalindeki araca kavuşur. Zamanla tüketim bilgilerini ve araçla ilgili yorumlarımı paylaşmaya devam edeceğim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carabiner1

Aracımı dün akşam saatlerinde teslim aldım. Bugün de genellikle şehir içinde uzunca araçla gezdim. Tüketim verilerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bunlar aracın daha ilk kilometreleri.

Araç 1.4 TSI DSG Highline
    Tek kelimeyle muhteşem bir araba teknolojiyi her yerinde hissediyorsunuz. Umarım herkes hayalindeki araca kavuşur. Zamanla tüketim bilgilerini ve araçla ilgili yorumlarımı paylaşmaya devam edeceğim.

2 sorum var

1) araç kaç hp ??? 122 ??? 140 ???

2) jantlarınız kaç inch 17 ? 18 ? ve lastik tabanı ve yanakları kaç tam olarak (birde lastik ne marka geldi)

140 beygir olan daha gelmedi diye biliyorum

• Araç 122 BG. 17 inch lastikler var. Dunlop lastik geldi. Kaç yanak olduğuna dikkat etmedim bir ara bakarım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: proleter1978

quote:

quote:

quote:

Araç 1.6 Tdi Dsg

Tek kişi

1980 de kasko tuttu.

Teşekekkürler.

Araba fiyatina hasarsizlik indirimine yasa ile bir cok etkene bakilarak fiyat cikmaktadir. 1980 aldigim en dusuk fiyatti. 3500 e kadar cikan fiyatlar vardi. Seneye kaza yapmazsam 1400 e falan duser.

Siz 680 e kac paralik araci sigorta yaptirdiniz. İndirim oraniniz nedir.

kasko değerim 52.900 3 yıldır kasko kullanıyorum.hasarsızlık indirim var ama başka ne gibi indirimler var bilemiyorum.kasko başka şehirden yaptırıldı kargoyla gelecek.groupama kasko

• arkadaşlar bu coming home fonsiyonu nasıl çalışıyor? tamam sellektörü kapı açıkken yakıyorum.araçtan çıkıyorumn.aracı anahtarla tekrar açtığımda farlar yanıyor ama bazende yanmıyor.nedeni nedir acaba?
  • quote:

Araç 122 BG. 17 inch lastikler var. Dunlop lastik geldi. Kaç yanak olduğuna dikkat etmedim bir ara bakarım.

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız umarım. Ben de aracınızın aynısından refleks gümüş renk haftaya teslim alacağım bir aksilik çıkmazsa. Bildiğim kadariyla tüm highline golfler 225 45 17'' olarak geliyor. Yani yanak 45.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bentley GT

quote:

Orijinalden alıntı: grnday1

bu 2013 model bekleme olayı sıkıntı verdi artık ocak başı siparişler alınacak denildi şimdi ortası deniliyor ortasına gelince şubat ayı olucak galiba dizeller satmıyo benzinli model alacakların suçu ne ?

Once aralik ayinda sipariş alacağız dediler, sonra ocak ayı oldu bakalım 2-3 aya sipariş verebiliriz isallah. 5-6 ay da aracin gelmesini bekleriz 80.000tl para veririz. guzel iş helal olsun dogus otomotiv. Gri renk highline 1.6tdi dsg arac almak istiyorum 2 aydir alamiyorum bu ne rezalet bir durumdur. Su anda dogustan baska sipariş alamayan baska bir otomotiv firmasi biliyormusunuz ?

BMW'de almıyor sipariş şu anda en azından Ankara'da(dün itibariyle)

• quote:

Nasıl opsiyon almıyorlar , ben sipariş verdim , led xenon opsiyonlattım . Ayrıca araç 2013 üretimi olacak . 20 aralıkta sipariş verdım . istediginiz başka ekleme var mı diye de sordular. Şuan tek kafama takılan ayna paket olacak mı paketler açıklanınca (katlanır . ısıtmalı ayna )

sipariş verdiğiniz yeri açıklar mısınız?
    ben hemen yarın veriyorum siparişi durum buysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkun

xenon suz beyaz bence cık olmamış sizce?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yeni-golf7-tiptronik-dsg-sanzuman-hemen-teslim-109621304/detay

Araba zaten dizayn mucizesi değil. Bir de hiç fotojenik değil yakından görseniz gayet güzel görünüyor. Fotograflarda pek iyi değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş işi yok. 15 ocaktan sonra kesinlik kazanacak deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carabiner1 -- 3 Ocak 2013; 19:24:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkun

xenon suz beyaz bence cık olmamış sizce?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yeni-golf7-tiptronik-dsg-sanzuman-hemen-teslim-109621304/detay

Araba zaten dizayn mucizesi değil. Bir de hiç fotojenik değil yakından görseniz gayet güzel görünüyor. Fotograflarda pek iyi değil.

yakından görmedim xenonsuzları umarım dediğinz gibidir cünkü ben de beyaz comfortline istiyorum ama sırfxenon ıcın de bıkac ay daha bekleyemem doğrusu doğuş a

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.