- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan
27652 Cevap1992463 Görüntüleme296 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     163 [165] 167 168 169 170 171 172      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

365 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Az önce bayiden aradılar..Arabam hazırmış..Az sonra teslim almaya gideceğim..Ayrıntılıar ve imkan olursa resimler akşama burda olur..Görüşmek üzere..

hayırlı olsun terapist70 allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. fotoları bir an önce at.. bizlerede nasip etsin inşallah tabi gelirse araçlar

Golf 7 1.2 TSİ Comfortline tungsten gri + bi xenon + led stoplar + ziebart cam filmi + Beşiktaş app plaka

454 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:33:44 

benim araçta hala yok ortada p.tesi tıra yüklenecekti şimdi aradım hala yüklenecek anasını satayım..gidip ben yüklücem haa

66 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:34:28 

quote:

Orijinalden alıntı: grnday1

bu 2013 model bekleme olayı sıkıntı verdi artık ocak başı siparişler alınacak denildi şimdi ortası deniliyor ortasına gelince şubat ayı olucak galiba dizeller satmıyo benzinli model alacakların suçu ne ?

BENCEDE DİZEL PAHALI OLMASINDAN DOLAYI RAĞBET BULMADI( 20 GÜN ÖNCE ANTALYADA 8-10 TANE DİZEL BEKLEMEDE İDİ)....

MALUM 1,2 TSİ İLE ARADAKİ FARK 12BİN TL, BİR ÇOĞUMUZ İÇİN İYİ PARA....

DİZELLER SATILMAYINCA ; SİSTEMDEN 1.2 TSİ MANULLERİ AÇMIYOR ÇÜNKÜ BİLİYORLAR HERKES BU ARAÇLARI BEKLİYOR....

KESİN ZAM YAPARLAR ÖLE SİSTEMDEN SİPARİŞ ALIRLAR MANUEL 1.2 TSİ LAR İÇİN.

FORMDAN EDİNDİĞİM KADARI İLE GOLF7 KULLANICILARIN YAKLAŞIK YAKIT DEĞERLERİ :

1.2 TSİ : ORTALAMA : 7 LT
1.4 TSİ : ORTALAMA : 7 LT
1.6 TDİ : ORTALAMA : 5,5 LT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KPS3 -- 3 Ocak 2013; 12:36:03 >

273 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:53:54 

insanlar benzinli bekliyor diyip de benzinli araç fiyatlarına yüklenirlerse bu sefer de dişinden tırnağından artırarak 1.2 tsi parasını ucu ucuna denkleştiren insanlardan olurlar.

127 Mesaj
3 Ocak 2013; 12:59:05 

Yakit tuketimi kullanima cok bagli kesinlikle. 1.2 ile 1.4 yakit tuketim farki bekledigim gibi degil. 1.4 uzun vadede daha cazip gorunuyor.

TDI`nin ortalama 5 lt, 1.4 TSI`nin ise ortalama 6.5lt yaktigini varsayarsak 100.000 km`de yakita 10.000 TL fark odemis oluyorsunuz.(Mazot:4,09 - Benzin:4,69) Yilda 7000km yapacagimizi dusundugumde cok gereksiz TDI almak.

Bu arada, 1-3 yaş grubunda, 1300 cm3'e kadarki otomobillerin MTV'si 517 liraya, 1301-1600 cm3 arasındakilerin 828 liraya çıkacakmis.

90 Mesaj
3 Ocak 2013; 13:04:36 

Benim arabamda saat 3 de hazirmis su anda serviste son kontrolleri yapiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

313 Mesaj
3 Ocak 2013; 13:13:16 

quote:

bu 2013 model bekleme olayı sıkıntı verdi artık ocak başı siparişler alınacak denildi şimdi ortası deniliyor ortasına gelince şubat ayı olucak galiba dizeller satmıyo benzinli model alacakların suçu ne ?

Once aralik ayinda sipariş alacağız dediler, sonra ocak ayı oldu bakalım 2-3 aya sipariş verebiliriz isallah. 5-6 ay da aracin gelmesini bekleriz 80.000tl para veririz. guzel iş helal olsun dogus otomotiv. Gri renk highline 1.6tdi dsg arac almak istiyorum 2 aydir alamiyorum bu ne rezalet bir durumdur. Su anda dogustan baska sipariş alamayan baska bir otomotiv firmasi biliyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bentley GT -- 3 Ocak 2013; 13:16:44 >

250 Mesaj
3 Ocak 2013; 13:16:13 

Golf günlüğü: 1- 2013 fiyatları belli değil
2- opsiyonlar belli değil
3-opsiyon eklenmiş golfün teslimi tahmini nisan ayı

748 Mesaj
3 Ocak 2013; 15:02:17 

Dün Automotion'da araçlara bakarken bana Maslak Doğuş Oto'dan bir arkadaş 2013 model fiyatlarının cuma günü açıklanacağını iletti. Sipariş de o tarihten sonra almaya başlarız dedi ama bilemiyorum ne kadar doğru.

Ek bir bilgi olarak da 2013 model Xenon'larda LED olacağından da bahsetti. Hatta LEd'leri tarif etti filan...Tabi fiyat aynı olmayacaktır bence...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Ocak 2013; 15:12:55 

Bugün kırmızı golf gördüm tek kelime ile mükemmeldi

ALINASI bir renk olmuş

57 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:02:58 

quote:

Orijinalden alıntı: EKSPRESOSO

Nasıl opsiyon almıyorlar , ben sipariş verdim , led xenon opsiyonlattım . Ayrıca araç 2013 üretimi olacak . 20 aralıkta sipariş verdım . istediginiz başka ekleme var mı diye de sordular. Şuan tek kafama takılan ayna paket olacak mı paketler açıklanınca (katlanır . ısıtmalı ayna )

nasıl sipariş verdiniz anlamadım. yüzlerce kişi sipariş için bekliyo, bayiilerin hiçbiri sipariş almıyor, siz de siparişi verdim diyosunuz. Volkswagen'in CEO'sunu falan tanıyosanız ya da Ferit Şahenk'le kankasanız o ayrı tabi :)
bu arada şu resmi paylaşmaktan gurur duyarım :)

0

Ekteki dosya (1)

127 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

daha yeni görüştüm bayi ile 2013 siparişi ve kaporası kabul etmediler :S

Bayiiden bayiiye farklilik mi gosteriyor siparis alimlari acaba?

748 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:25:11 

quote:

Enteresan , demek ki adamlar araç satmak istemiyorlar.

Sizin heryerdeki tanıdıklar süper heralde :)
Benden de sipariş almadılar...
Plaka sordum Kadıköy için en az 1000 lira isterler dediler ki çokta ekstrem bir şey istememiştim :(
Tanıdık varsa bizim için de araya sokun vallahi :)

11 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:39:12 

quote:

Nasıl opsiyon almıyorlar , ben sipariş verdim , led xenon opsiyonlattım . Ayrıca araç 2013 üretimi olacak . 20 aralıkta sipariş verdım . istediginiz başka ekleme var mı diye de sordular. Şuan tek kafama takılan ayna paket olacak mı paketler açıklanınca (katlanır . ısıtmalı ayna )

Hangi sehir ve yetkili satıcıdan sipariş verdiniz Ocak ayı ortasında ancak sipariş alabiliriz diyorlardı çunku.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

57 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:41:09 

quote:

gerçekten de oyle oluyo. 60.000 liraya araba alcaz adamlara yalvarıyoruz resmen yazıklar olsun Doğuş'a ne diyim !! benım 3-5 tanıdık var ama bi işe yaramıyorlar, sizin tanıdığa helal olsun

2882 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:53:54 

Dogum yerim ankara , oraları aradım belki orda vardır hem gitmişken cocukluk arkadaşlarımı görürüm diye
Kütük yozgat'ta , olurya olur diye arayayım dedim bayisi yok
Okulu izmirde bitirdim dedim bu vasitayla hocalarımı görür bir kahve içerim
Annem tekirdağlı orayı aradım eşi dostu görürüz diye oradada yok
Şefim var sinoplu hem onu görüp varsa samsundan bakayım dedim oradada yok

En son aklıma abim ile ablam geldi birisi munihte birisi hallede dedim böyle böyle fabrika yakındır oraya ordan sipariş verelim meğerse yurtdışından araba getirilmiyormuş

Yapmış olduğum telefon konuşmalarına ve stresten fazladan içtiğim sigaraları eklersem xenon far parasına denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonimotto -- 3 Ocak 2013; 16:54:57 >

Tekseker

313 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:56:06 

EKSPRESOSO nerden hangi bayiden sipariş verdin ? aciklayabilirmisin. ben 2 aydir bekliyorum

57 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:07:22 

quote:

Orijinalden alıntı: tonimotto

Dogum yerim ankara , oraları aradım belki orda vardır hem gitmişken cocukluk arkadaşlarımı görürüm diye

En son aklıma abim ile ablam geldi birisi munihte birisi hallede dedim böyle böyle fabrika yakındır oraya ordan sipariş verelim meğerse yurtdışından araba getirilmiyormuş

Yapmış olduğum telefon konuşmalarına ve stresten fazladan içtiğim sigaraları eklersem xenon far parasına denk geliyor.

6666 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:15:46 

quote:

Forumda şimdiye kadar okuduğum en güzel ve içten mesajlardan biriydi

psn:bkose24
Engelli araçları (alım,satım,uygunluk vs) hakkındaki her türlü sorunuzu özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz...

...Jack_Daniel's...
...more Jack_ Daniel's...
...even more Jack_Daniel's and even more Jack_Daniel's...

612 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:20:30 

quote:

Yurtdışından araba getirme mevzusunu çok araştırdım ama olumlu bir sonuç bulamadım malesef

1117 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:20:36 

dostlar bu günlerde 1,6 tdi comfortline manuel alan yada fiyat alan varmı?
araç bulunuyormu, liste fiyatından ne kadar düşüyorlar?

Ya sev, ya terket

748 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:31:05 

quote:

Belli bir harf serisimi ?

Farklı şeyler olabilir. İlla tek seçenek de değil 3 harfli isimle alakalı harf serisi ama CAG, CAT, CGY, CTY bile olur yani... 1000'den başlıyor dediler. Plaka da kadıköydeymiş zaten

12 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:58:35 

1.2 tsi comfortline dsg aracımla bugün şehir içi kullanım ancak trafik rahattı aynı güzergah sabah yoğun olduğunda 7.6 ortalama ile gitmiştim. almayı düşünen arkadaşlara fikir olması ümidiyle

0

Ekteki dosya (1)

6299 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:00:27 

quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Az önce bayiden aradılar..Arabam hazırmış..Az sonra teslim almaya gideceğim..Ayrıntılıar ve imkan olursa resimler akşama burda olur..Görüşmek üzere..

Hayırlı olsun, ayrıntıları beklemedeyim. Benimde almayı düşündüğüm bir araç 1.2 tsi dsg. ÖZellikle en çok merak ettiğim konular. ilk gaz tepkisi ve dsg nin çok erken vites yükseltmesi karşısında araç seyrinin nasıl olduğu.

mk3 1.2 tsi dsg

1117 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:14:00 

quote:

Araştırım mutlaka bulunur bu araç . Liste fiyatından 500-1000 arası düşebilir.

Mesela metalik renk farkıyla birlikte 57500 e alınabilir yani...

Ya sev, ya terket

146 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:14:01 

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bugün kırmızı golf gördüm tek kelime ile mükemmeldi

ALINASI bir renk olmuş

bizim kırmızı golf1 haftadır evin bahçesinde esir kaldı:) 2 gündür plakanın çıkmasını bekliyorum.

1.4 TSİ 122 HİGHLİNE GOLF 7

146 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:15:37 

quote:

Orijinalden alıntı: mycan34

68.750 Ekstra zenon var. Paspap falan almadım. Ama geri kalan her şey içinde. 50 de vekaletname verdim.
1980 de kasko tuttu.

Teşekekkürler.

o ne yaaa.ben kaskoya 640 verdim

107 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:42:28 

quote:

Orijinalden alıntı: proleter1978

o ne yaaa.ben kaskoya 640 verdim

Araba fiyatina hasarsizlik indirimine yasa ile bir cok etkene bakilarak fiyat cikmaktadir. 1980 aldigim en dusuk fiyatti. 3500 e kadar cikan fiyatlar vardi. Seneye kaza yapmazsam 1400 e falan duser.

Siz 680 e kac paralik araci sigorta yaptirdiniz. İndirim oraniniz nedir.

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:43:06 

Aracımı dün akşam saatlerinde teslim aldım. Bugün de genellikle şehir içinde uzunca araçla gezdim. Tüketim verilerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bunlar aracın daha ilk kilometreleri.

Araç 1.4 TSI DSG Highline

Tek kelimeyle muhteşem bir araba teknolojiyi her yerinde hissediyorsunuz. Umarım herkes hayalindeki araca kavuşur. Zamanla tüketim bilgilerini ve araçla ilgili yorumlarımı paylaşmaya devam edeceğim.

0

Ekteki dosya (1)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Ocak 2013; 18:48:11 

quote:

2 sorum var

1) araç kaç hp ??? 122 ??? 140 ???

2) jantlarınız kaç inch 17 ? 18 ? ve lastik tabanı ve yanakları kaç tam olarak (birde lastik ne marka geldi)

140 beygir olan daha gelmedi diye biliyorum

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 18:48:35 

Araç 122 BG. 17 inch lastikler var. Dunlop lastik geldi. Kaç yanak olduğuna dikkat etmedim bir ara bakarım.

146 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:02:09 

quote:

Orijinalden alıntı: mycan34

Araba fiyatina hasarsizlik indirimine yasa ile bir cok etkene bakilarak fiyat cikmaktadir. 1980 aldigim en dusuk fiyatti. 3500 e kadar cikan fiyatlar vardi. Seneye kaza yapmazsam 1400 e falan duser.

Siz 680 e kac paralik araci sigorta yaptirdiniz. İndirim oraniniz nedir.

kasko değerim 52.900 3 yıldır kasko kullanıyorum.hasarsızlık indirim var ama başka ne gibi indirimler var bilemiyorum.kasko başka şehirden yaptırıldı kargoyla gelecek.groupama kasko

146 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:04:53 

arkadaşlar bu coming home fonsiyonu nasıl çalışıyor? tamam sellektörü kapı açıkken yakıyorum.araçtan çıkıyorumn.aracı anahtarla tekrar açtığımda farlar yanıyor ama bazende yanmıyor.nedeni nedir acaba?

338 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:13:01 

quote:

Orijinalden alıntı: carabiner1

Araç 122 BG. 17 inch lastikler var. Dunlop lastik geldi. Kaç yanak olduğuna dikkat etmedim bir ara bakarım.

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız umarım. Ben de aracınızın aynısından refleks gümüş renk haftaya teslim alacağım bir aksilik çıkmazsa. Bildiğim kadariyla tüm highline golfler 225 45 17'' olarak geliyor. Yani yanak 45.

Golf 7 1.4 122 TSİ Highline DSG Refleks Gümüş

56 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:20:06 

golf 7 1.2tsi comfort beyaz bixenon+sürüş konfor paket

346 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:21:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Bentley GT

Once aralik ayinda sipariş alacağız dediler, sonra ocak ayı oldu bakalım 2-3 aya sipariş verebiliriz isallah. 5-6 ay da aracin gelmesini bekleriz 80.000tl para veririz. guzel iş helal olsun dogus otomotiv. Gri renk highline 1.6tdi dsg arac almak istiyorum 2 aydir alamiyorum bu ne rezalet bir durumdur. Su anda dogustan baska sipariş alamayan baska bir otomotiv firmasi biliyormusunuz ?

BMW'de almıyor sipariş şu anda en azından Ankara'da(dün itibariyle)

May the force be with you !

346 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:22:28 

quote:

sipariş verdiğiniz yeri açıklar mısınız?
ben hemen yarın veriyorum siparişi durum buysa

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:22:30 

quote:

Orijinalden alıntı: drkun

xenon suz beyaz bence cık olmamış sizce?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-yeni-golf7-tiptronik-dsg-sanzuman-hemen-teslim-109621304/detay

Araba zaten dizayn mucizesi değil. Bir de hiç fotojenik değil yakından görseniz gayet güzel görünüyor. Fotograflarda pek iyi değil.

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:23:53 

Sipariş işi yok. 15 ocaktan sonra kesinlik kazanacak deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carabiner1 -- 3 Ocak 2013; 19:24:21 >

56 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:25:07 

quote:

Araba zaten dizayn mucizesi değil. Bir de hiç fotojenik değil yakından görseniz gayet güzel görünüyor. Fotograflarda pek iyi değil.

yakından görmedim xenonsuzları umarım dediğinz gibidir cünkü ben de beyaz comfortline istiyorum ama sırfxenon ıcın de bıkac ay daha bekleyemem doğrusu doğuş a

346 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:30:17 

quote:

bir çok kez sorulmuş, bende sordum cevap alamadım. sorulan dışında ne varsa cevap vermişsiniz...
buradan cevaplamak istemezseniz PMden de dönebilirsiniz bana. herkes kadar bende merak ediyorum kim bu hatırı sayılır kişiler? hangi bayi sizin için bu güzelliği yaptı? ha "yok ben vermedim sipariş, size şaka yaptım" diyorsanız sözüm yok tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fletcher_id -- 3 Ocak 2013; 19:31:39 >

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:30:17 

quote:

Orijinalden alıntı: drkun

yakından görmedim xenonsuzları umarım dediğinz gibidir cünkü ben de beyaz comfortline istiyorum ama sırfxenon ıcın de bıkac ay daha bekleyemem doğrusu doğuş a

Ben aldım xenonsuz beyaz highline. Aynı sizin gibi düşünüyordum başta xenonsuz içime sinmemişti. Şimdi umrunda bile değil xenon falan. Bir de arabada sunroof var o da ayrı. Halogenler de gayet güzel aydınlatıyorlar. Hatta öyle ki iyi ki xenon yok sunroof olduğundan iyi ki bir de xenon parası vermemişim bile diyorum şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carabiner1 -- 3 Ocak 2013; 19:31:54 >

346 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:33:03 

quote:

carabiner1 geç bile kaldım... güzel günlerde, sağlıkla, mutlulukla kullan aracını...

346 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:37:03 

quote:

Ticaret adabı ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu muameleyi herhangi başka bir .firmada görebileceğimizi düşünmüyorum.

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:38:01 

quote:

Orijinalden alıntı: fletcher_id

carabiner1 geç bile kaldım... güzel günlerde, sağlıkla, mutlulukla kullan aracını...

Sağolun fletcher hocam. Darısı başınıza.

56 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:39:42 

quote:

Ben aldım xenonsuz beyaz highline. Aynı sizin gibi düşünüyordum başta xenonsuz içime sinmemişti. Şimdi umrunda bile değil xenon falan. Bir de arabada sunroof var o da ayrı. Halogenler de gayet güzel aydınlatıyorlar. Hatta öyle ki iyi ki xenon yok sunroof olduğundan iyi ki bir de xenon parası vermemişim bile diyorum şu anda.

hayırlı olsun arabanız insanın içine sinen arabaya binmesi çok güzel birşey. bakalım belki ben de xenon yerine sunroof isterim sadece ama zaman da önemli tabii mart ayını geçecekse kalsın derim ee bari ocak bitmeden acıklasınlar artık ...

346 Mesaj
3 Ocak 2013; 19:49:15 

quote:

Sağolun fletcher hocam. Darısı başınıza.

beklemedeyim bakalım(mecburen). bu kadar bekledim biraz daha bekliyim diye sabrediyorum. zaten birkaç hafta içinde yurtdışına çıkıyorum, uzun süre burada olmayacağım. bir ihtimal geri dönüşte audi, bmw veya volvo ile kaldığım yerden devam edebilirim.
bu arada halojen yada xenon, mavi yada siyah farketmez... içinize sindikten sonra, keyifle sürdükten sonra... kazasız belasız yolculuklar inşallah...

2 Mesaj
3 Ocak 2013; 20:48:26 

quote:

Orijinalden alıntı: aeron38

Dun geldi. bayilere yilbasi yogunlugu var ondan persembe demisledir anvak yine de cok uzun gibi.

Evet bence de, siz hangi bayiden aldınız?

127 Mesaj
3 Ocak 2013; 20:51:07 

quote:

Sunroof disaridan bakildiginda genis ve on koltuklarin hizasina kadar uzaniyormus gibi gorunuyor. Iceriden perdeli degil sanirim (perdenin acilip cam gorunmesi gibi), klasik sunroof, Dogru mudur? Iceriden fotografini cekip burada paylasabilirseniz harika olurdu.

543 Mesaj
3 Ocak 2013; 21:06:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Geronimoblack

Sunroof disaridan bakildiginda genis ve on koltuklarin hizasina kadar uzaniyormus gibi gorunuyor. Iceriden perdeli degil sanirim (perdenin acilip cam gorunmesi gibi), klasik sunroof, Dogru mudur? Iceriden fotografini cekip burada paylasabilirseniz harika olurdu.

Çekeyim fotoları. İçeride perdesi var. Yarın foto koyarım. Gayet ideal bir sunoof bence. Biraz pahalı ama şimdilik gayet memnunum.

6 Mesaj
3 Ocak 2013; 21:18:49 

serviste Meta Arka Park Senörüni 250- tl ye takıyorlar.aracım midline plus taktırmamı önerir misiniz yoksa görüntü destekli park sensörü mü önerirsiniz?

90 Mesaj
3 Ocak 2013; 21:57:39 

Bugun 1.2 midline plus manuel aracimi teslim aldim sehir icinde yaklasik 30 km yol yaptim ortalama tuketim 9 lt civarinda

454 Mesaj
3 Ocak 2013; 22:09:24