Şimdi Ara

Samsung Türkiye'den hediye kılıf kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
7.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Türkiye'den hediye kılıf kampanyası

Başarılı satış rakamlarına ulaşan amiral gemisi Galaxy SIII için ülkemizde farklı etkinliklerle tanıtıma devam eden Samsung, Türk tüketicilere teşekkür etmek anlamında hediye kılıf kampanyası başlattı.

Samsung Türkiye resmi Facebook sayfası üzerinde başlayan kampanya kapsamında ilk 50 000 Galaxy SIII sahibi hediye kılıflardan birisinin sahibi olacak. Kullanıcıların kaynak linkindeki formu doldurup göndermeleri yeterli. 

Kampanya şartları ise ürünün Samsung Türkiye garantili olarak alınması, müşterilerin Türkiye sınırları içinde ikamet etmeleri. İki farklı renkte gönderilecek olan kılıflar deri ve zamanla telefonunuzun şeklinde uyum sağlayacak yapıda. Galaxy SIII sahiplerinin acele etmesinde fayda var.

Samsung Türkiye'den hediye kılıf kampanyası 

• kaptık bir tane
  • Yurt dışından 3/5 fiyatına aldığımız telefonun yanına istediğimiz çoğu kılıfı zaten alabiliyoruz. 2000TL vereceğime yurt dışından alır istediğim kılıfı alırım yine daha ucuza gelir. Ama Türkiye'den alanlar için güzel haber :)

• Link yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 gün içerisinde gönderecekler :)

• Bilgileriniz başarıyla kaydedilmiştir,
    Samsung Galaxy S3 kılıfınız adresinize 7 iş günü içerisinde postalanacaktır.
  • Kazandım holey :)
  • 5 kuruşluk kılıf için Sony ye ihanet edecek değiliz
    hadi başka kapıya samsung
  • Kılıfla mılıfla uğraşacağınıza şu bada için adam gibi güncelleme gönderin yeter artık kasıyor telefon bada 2.0 ile birlikte içine ettiniz güzelim cihazların ne batarya dayanıyor nede istediğimiz oyun uygulama düzgün çalışıyor !!

• Bende kaptım bir tane ama umarım kahverengi olan gelmez.
  • sağolsun düşünmüş adamlar kaptık 1 tane bakalım
  • ben neden göremiyorum bunu face sayfasında?

• yuh en altta yazıyormuş haberde :D

• Bilgileriniz başarıyla kaydedilmiştir,
    Samsung Galaxy S3 kılıfınız adresinize 7 iş günü içerisinde postalanacaktır.
    Vay elime ulaşınca samsung a çok teşekkür edeceğim. :)

• meğer feykmiş sayfa, adamlar imei numaralarını toplayıp klon işine gireceklermiş, ne gülerim ama be.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

meğer feykmiş sayfa, adamlar imei numaralarını toplayıp klon işine gireceklermiş, ne gülerim ama be.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri 

5 kuruşluk kılıf için Sony ye ihanet edecek değiliz
    hadi başka kapıya samsung

Canımsın

• quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri  5 kuruşluk kılıf için Sony ye ihanet edecek değiliz [:] hadi başka kapıya samsung
    Canımsın

Yanlış hesaptan girdin galiba kendi sözüne alıntı yapmışsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri  5 kuruşluk kılıf için Sony ye ihanet edecek değiliz [:] hadi başka kapıya samsung
    Canımsın

Yanlış hesaptan girdin galiba kendi sözüne alıntı yapmışsın...

Gerekli araştırma yapılabilir, onu ben yazmadım. Bunu size kanıtlamak zorunda değilim. Rica ediyorum, küçümsemekli sataşmayı bırakın.

• Flip cover verseler fena olmazdı :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.